Коблівська школа ремонту у санвузлах потребувала давно. Його не проводили, бо не вистачало коштів. На початку 2019 року на соціально-економічний розвиток, саме для навчального закладу, було виділено гроші. Частину з них, а саме - 528 тисяч, витратили на заміну вікон та дверей. Залишку - 296 тисяч, на капітальний ремонт не вистачило б. Тому вдалися до співфінансування.
У нас залишилася сума 296 тисяч, сільська рада надала нам співфінансування 227 тисяч і ми почали ремонт туалету у грудні 2019 року. Два санвузли вже готові, закінчують третій санвузол - вчительський. В нашому навчальному закладі повинні бути санітарні вузли, які відповідають сучасності, щоб діти почувалися комфортно. У Коблівській школі навчається 10 інклюзивних дітей. Є дівчинка з опорно-руховим апаратом і вона потребує спеціального санвузла. Наразі для неї все це вже зроблено, - Оксана Олефіренко, начальник відділу освіти, молоді та спорту Коблівської сільради.
Для дітей з особливими потребами у кабінках є поручні, аби було зручно відвідувати санітарну кімнату. Також встановили бойлери. Гаряча вода тепер у санвузлах буде цілий рік.
Ми врахували й дітей, які мають проблеми зі здоров'ям, для них є окремі кабінки з відповідними поручнями й водою. Маємо гарячу воду з ранку до вечора і діти можуть мити руки в холодну пору року і не хвилюватися, що застудяться. Є сушарки для рук і для хлопчиків і для дівчаток. Думаю, що ту роботу, яку провели, вже оцінили й діти, і батьки. Нарешті ми маємо такі гарні умови для дітей. Позиція сільської ради та дирекції закладу, відділу освіти - створення умов для наших дітей. Хотілося б, аби вони це цінували й сподіваюся, що так воно і буде, - Людмила Кравцова, директор Коблівського ЗЗСО I-III ступенів.
Остаточно завершити роботи у санвузлах Коблівської школи планують в перший тиждень лютого.