У Доброславській селищній раді розповіли, що кожного року на ввіреної території висаджують багато рослин. А цього року вирішили долучитися до світової акції "Мільярд дерев". Кожна людина повинна знати, що має за своє життя посадити деревце, не забруднювати річку, почистити ставочок, озерце, адже нині під загрозою екокатастрофи все населення планети. Жителі Доброслава з готовністю відгукуються на заклик до екологічних акцій. От і проєкт "Доброславська рів'єра" по розчищенню берегів озера в смт показав високу зацікавленість мешканців. Обізнаність та свідомість громадян змінюється, признають у селищі.
В цьому контексті допомагають не лише наочні результати з озеленення та доброустрою Доброслава, а й камери відеоспостереження.
При цьому в Доброславі залишається велика проблема поводження з твердими та побутовими відходами.
Збір та переробка побутових відходів - це виклик сьогодення. Разом зі зростанням відповідальності за екологічне майбутнє своєї малої батьківщини, у Доброславі розпочинають й велику мотиваційно-інформаційну кампанію, додала Людмила Прокопечко.
Нагадаємо, стартом шкільного екологічного руху в підтримку кампанії ООН "Мільярд дерев" стала посадка 28 березня 2007 року першого дерева у Німеччині. Вже три роки потому, 4 травня 2010 року, там було висаджено мільйонне дерево. А ще - народилася нова мета міжнародної кампанії - висадити на планеті до 2020 року трильйон дерев.
Всесвітня екологічна акція проходить під патронатом князя Монако Альбера II та за активності лауреата Нобелівської премії світу Вангарі Маатаї. Цей екологічний рух з 2007 року набув особливо широкого розмаху в багатьох країнах світу. До нього долучилися практично усі європейські країни, а також Бразилія, Кенія, Куба, Марокко, Мексика, М'янма, Республіка Корея, Руанда, Туреччина, Туніс та Ефіопія.
Автор: Ганна Фещенко.