Саботажника покарано
Маску з його ворожого обличчя зірвано. Перед нами на весь зріст саботажник хлібоздачі.
У Візірці пам’ятають, як він під час окупації, працюючи вагарем, охороняв хліб для ворога, бив колгоспників і відбирав хліб у тих, хто хотів узяти собі який кілограм з того, що було призначено для здачі німецько-румунським загарбникам.
Сталося так, що цей тип — Чистяк Я. Л., після звільнення району від окупантів, випадково став головою Візірської сільради.
Одержавши план заготівлі хліба у фонд Червоної Армії, Чистяк виконав його тільки на 65 процентів, мотивуючи тим, що хліба, мовляв, нема, а сам тимчасом гноїв центнери пшениці, ховаючи і закопуючи її в землю. Таким чином він зірвав заготівлю хліба у фонд РСЧА.
Під час хлібоздачі цей саботажник зайнявся виготовленням самогону і пияцтвом замість того, щоб мобілізувати колгоспників на виконання державного завдання.
Недавно Військовий Трибунал військ НКВС Одеської області за вчинені злочини засудив Чистяка Я. Л. до позбавлення волі в концентраційних трудових таборах на 10 років з поразкою в політичних правах на 3 роки після відбуття покарання.
Д. Іванов.
Забули про газетні вітрини
Кожний трудящий хоче знати події на фронтах, про стан в країні, про рішення партії і уряду.
Протягом трьох років фашистської окупації населення нашого району не чуло слова правди. Найкращим засобом для того, щоб слово більшовицької правди через друкований орган-газету знайшло шлях до серця трудівника-колгоспника, в кожному колгоспі, радгоспі, МТС повинна бути добре обладнана газетна вітрина. З цього приводу свого часу партія і уряд дали відповідну настанову.
Але цього не зрозуміли або забули про це керівники села Візірки, де в кожному з п’яти колгоспів не обладнані газетні вітрини. В Сичавці, де є 5 колгоспів, газетна вітрина обладнана лише в одному — колгоспі ім. М. Горького.
По всьому району є тільки 22 вітрини, але більшість з них встатковані недбайливо і газети на них вивішуються несвоєчасно. Такому безтурботному ставленню до виконання рішення партії і уряду треба покласти край.