Показати меню
» » Любов і війна, життя і смерть - 9 Травня в Першотравневому відбулася прем'єра вистави (фото)

Любов і війна, життя і смерть - 9 Травня в Першотравневому відбулася прем'єра вистави (фото)

Любов і війна, життя і смерть - 9 Травня в Першотравневому відбулася прем'єра вистави (фото)

  Вистава "Європа у вогні. Біль, яку ми ніколи не забудемо" заснована на реальних подіях. У 1944 році, коли вже було розпочато звільнення Франції, в пошуках партизан, нацисти заживо спалили всіх жителів міста Орадур-сюр-Глан. Знущанням і жахливої ​​смерті зазнали 642 жителя віком від тижня до 92 років. Єдиною людиною, яка пережила цей жах, стала Маргарита Руфанш. Її роль у виставі виконує Мирослава Мальцева. Дівчина активно займається хореографією в колективі "Першоцвіти" і переконана, що мистецтво допомагає краще розуміти життя і більше цінувати його.Мирослава Мальцева, головна героїня вистави Європа у вогні. Біль, яку ми ніколи не забудемо.

Хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього. Саме тому потрібно пам'ятати про війну, про всі звірства і злочини проти Людства, щоб таке - ніколи більше не повторилося, - Мирослава Мальцева, головна героїня вистави "Європа у вогні. Біль, яку ми ніколи не забудемо".

  Найменша актриса у спектаклі, 4-х річна Софія Шевтів, на сцену ступає прямо з маминих рук.Ірина Шевтів, мама самої юної актриси

Я, як мама, дуже схвалюю участь свій наймолодшої доньки в мистецтві. Їй дуже подобається. У неї на сцені сьогодні дуже жаліслива роль, в контексті тієї трагедії, якої присвячений спектакль. У мене троє дітей і всі вони займаються хореографією і вокалом в нашому Будинку культури. Такі захоплення розвивають особистість. А в них, в наших дітках - наше майбутнє і майбутнє держави, - Ірина Шевтів, мама самої юної актриси.

Любов і війна, життя і смерть - 9 Травня в Першотравневому відбулася прем'єра виставиЛюбов і війна, життя і смерть - 9 Травня в Першотравневому відбулася прем'єра вистави  За останні два роки в Будинку культури в самодіяльності задіяно понад 300 осіб. П'ять народних колективів постійно привозять з різних конкурсів нові звання і титули. Художній керівник Будинку культури Першотравневого, В'ячеслав Мец, точно знає, що якщо краса рятує світ, то мистецтво - об'єднує в прямому сенсі слова. Саме так і відбувається з односельцями. У нинішній виставі про війну задіяно 50 чоловік у віці від 4 до 70 років. Сам художній керівник як керує, так й виконує дві ролі. Одна з них - роль солдата, який гине.В'ячеслав Мец, художній керівник Першотравневого будинку культуриВ'ячеслав Мец, художній керівник Першотравневого будинку культури

У День Великої Перемоги ми подарували нашому Першотравневому спектакль, який присвячений пам'яті всіх жертв Другої світової війни. Ми не маємо права про це забувати. Нехай та війна, яку ми граємо, залишиться назавжди на сцені, як страшний урок минулого, - говорить В'ячеслав Мец, художній керівник Першотравневого будинку культури.
Друк
Мешканцям Першотравневого є куди звернутися за допомогою (фото)14:00
20 тра
Визирка отримає свій герб та прапор (фото)11:00
20 тра
У Будинку культури села Першотравневе Лиманського району вітали багатодітних мам (фото)10:00
20 тра
Культура об'єднує: у Визирці відбувся конкурс "Панянка-Вишиванка - 2019" (фото)21:10
18 тра
Лиманщина зустріла суперфінальні змагання з футболу "Шкіряний м'яч" (фото)11:00
18 тра
Лиманський район відсвяткував День вишиванки (фото)10:00
18 тра
Село Визирка або місто Візир? Яке майбутнє чекає на населений пункт (фото)09:00
18 тра
ЦВК розподілила субвенції на підготовку і проведення виборів в ОТГ (фото)16:05
17 тра
У Южному відбулася позачергова сесія. Депутати обрали нового заступника мера (фото)15:43
17 тра
Першотравневе ділиться досвідом - комплексне рішення інфраструктурних проблем (фото)14:20
17 тра
Аналітики склали рейтинг станцій-лідерів з прийому зерна в квітні (фото)13:12
17 тра
Аграрний ліцей Лиманського району отримав нове обладнання (фото)12:00
17 тра
Село Визирка Лиманського району активно продовжує благоустрій територій (фото)11:00
17 тра
Анна Петровська: "На "ТІС" кожного дня здобуваєш нові знання"10:00
17 тра
Боксери з Доброславу на обласному чемпіонаті завоювали призові місця (фото)09:00
17 тра
У Першотравневому відзначили Всесвітній день вишиванки (фото)16:17
16 тра
Є пропозиція. Майбутнє Визирської ОТГ очима місцевих жителів (фото)15:06
16 тра
TOP