Показати меню
» » Село Визирка або місто Візир? Яке майбутнє чекає на населений пункт (фото)

Село Визирка або місто Візир? Яке майбутнє чекає на населений пункт (фото)

Село Визирка або місто Візир? Яке майбутнє чекає на населений пункт (фото)

  На замовлення Визирської сільради, фахівці Київського науково-дослідного і проектного інституту містобудування розробили проект чотирьохповерхової житлової забудови території площею 380 гектар, розповідає завідувач архітектурно-планувальної майстерні Наталія Петренко:Наталія Петренко, завідувач архітектурно-планувальної майстерні.

Основна функція цієї території - житлова. Це житлова зона з позначеними територіями для громадського обслуговування. На перспективу функція даної території зберігається. Крім внутрішніх факторів, які впливають на планування, це планувальні обмеження, природні умови, рельєф місцевості, враховані і зовнішні чинники. Першочергово - це основа, містобудівна база і для даного житлового масиву, і для самого села Визирка - пряма взаємодія з найбільшим портовим оператором України - компанією "Трансінвестсервіс", яка на сьогодні надає понад 4 тисячі робочих місць і забезпечує зайнятість понад 20 тисяч осіб, які надають супутні послуги. Крім того, створено індустріальний парк, який також на перспективу забезпечуватиме населення новими робочими місцями, - Наталія Петренко, завідувач архітектурно-планувальної майстерні.

Головний архітектор проекту АПМ №5 Юлія Надточій.

Рано чи пізно житлове селище необхідно будь-якому великому підприємству, яке динамічно розвивається, де зможуть проживати його фахівці. Одна з ідей - побудувати кілька багатоповерхівок економ-класу і заселити туди працівників. Однак селище, яке планується зводити у Визирці, буде створюватися за іншим принципом. В першу чергу - це територія камфорного проживання з усією необхідною інфраструктурою. Це школи, дитячі садки, поліклініка та амбулаторії, будинки культури, магазини, звичайно - парки, сквери, паркінги і все інше, необхідне для потреб громади. Але головне - це нове сучасне житло, будинок, куди хочеться прийти після повноцінного трудового дня, - розповідає головний архітектор проекту АПМ №5, Юлія Надточій.

Головний архітектор проекту АПМ №5 Юлія Надточій.

Загальна кількість будинків - 236, вони на 4 поверхи, загальна кількість квартир - 16 тисяч 960. Квартири - студії, 1, 2, 3 кімнатні. Загальна житлова площа - 840 тисяч 978 м2, чисельність населення 31 тисяча 566 осіб. Забезпечення житлом на одну людину - 26.6 м2, - Юлія Надточій, головний архітектор проекту АПМ №5.

Село Визирка або місто Візир? Яке майбутнє чекає на населений пунктСело Визирка або місто Візир? Яке майбутнє чекає на населений пунктСело Визирка або місто Візир? Яке майбутнє чекає на населений пунктСело Визирка або місто Візир? Яке майбутнє чекає на населений пункт  Після презентації детального плану комплексної забудови Визирки, розробники відповіли на запитання мешканців. Головне - чи вистачить потужності водогону для забезпечення водою ще й новобудови. Завідуюча архітектурно-планувальної майстерні Наталія Петренко розповіла присутнім, що селище планується зводити в 4 етапи, і технічні умови будуть відповідним чином змінюватися.

Перший етап, другий і так далі, відповідно - будуть здійснюватися облаштування інженерної інфраструктури. Ми аналізували містобудівну документацію, яка на сьогодні діє на території району і передбачена реконструкція водоводу, який йде з Одеси, - Наталія Петренко, завідувач архітектурно-планувальної майстерні.

  Жителі села підняли питання екології. Чи проводилися розробниками дослідження, наскільки безпечна ця територія для проживання. Наталія Петренко повідомила, що з ініціативою провести всі необхідні дослідження у цьому напрямку, вже виступила Визирська сільрада.Село Визирка або місто Візир? Яке майбутнє чекає на населений пункт  На думку депутата обласної ради, голови товариства "ТІС" Олега Кутателадзе, сьогодні великі підприємства змушені займатися забезпеченням житлом своїх працівників і даний проект кращий зразок того, яким це житло може бути. До будівництва залучать відповідальних інвесторів, а в подальшому підприємства портопромислової зони зможуть викуповувати будинки або квартири у інвестора.

  Олег Джумберович підкреслив, що будівництво селища ні в якому разі не буде лягати на бюджет Визирської об'єднаної громади, так як ці кошти потрібні для розвитку сіл, які увійшли до Визирської ОТГ.Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

Тут будуть комфортабельні умови і люди захочуть тут жити і далі буде плануватися будівництво в сторону моря і Сичавки, де також буде облаштовано водопровід та комунікації, сподіваюся буде покращена ситуація з морем, будуть берегоукріплювальні роботи, люди будуть їздити на море. І таким чином ми тут побачимо хороший населений пункт, який в перспективі може співпрацювати і об'єднатися з Южним, але вже на інших умовах, на умовах не бідного родича, а на умовах європейського сусіда, - Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

  З проблемою забезпечення житлом своїх працівників стикалася неодноразово інвестор і керівник фермерського господарства "Ластівка" Олена Козьміна.Олена Козьміна, інвестор і керівник фермерського господарства Ластівка.

Я, як власник підприємства, зацікавлена, щоб у мене були службові квартири. Ці квартири можуть бути власністю підприємства. Ми, як власники бізнесу, могли б інвестувати певну суму в те, щоб зарезервувати за собою кілька квартир, які б задовольнили інтереси нашого підприємства, - Олена Козьміна, інвестор і керівник фермерського господарства "Ластівка".

  Після громадських слухань, проект комплексної забудови Визирки ще чекає ряд узгоджень, розповідає голова Визирської сільради Олександр Токменінов:Олександр Токменінов, голова Визирської сільради.

Подальші шляхи реалізації цього проекту відомі. Він повинен пройти містобудівну раду, узгодження зі службами деякими і остаточно - це затвердження на сесії Визирської сільради, - Олександр Токменінов, голова Визирської сільради.

  Потім оголосять тендер і буде визначено інвестора, який і побудує селище під умовною назвою Візир.

Друк
Досвід децентралізації в Польщі: політика у сфері місцевого самоврядування, бюджету та будівництва доріг13:23
17 вер
У Южному до кінця року відкриють оновлений тенісний корт (фото)12:00
17 вер
Визирка візьме участь в отриманні міжнародного гранту на будівництво системи централізованого водовідведення (фото)11:00
17 вер
У Визирці провели конкурс на найкращий ретро костюм (фото)18:14
16 вер
На передову везуть посилки з Доброслава (фото)15:00
16 вер
У Красносілці провели етнофестиваль "Чумацький шлях" (фото)14:00
16 вер
У Порту відсвяткували День села (фото)13:00
16 вер
В Южному триває масштабна реконструкція стадіону (фото)12:00
16 вер
У Лиманському районі продовжують боротися з амброзією (фото)11:00
16 вер
Визирка відсвяткувала День села (фото)10:00
16 вер
На "ОПЗ" влаштували екскурсію для представників державної служби зайнятості та ПРООН (фото)12:00
14 вер
У Южненських школах пройшли навчання з евакуації на випадок надзвичайної ситуації (фото)11:00
14 вер
Наталія Кириченко: "Ми повинні шукати шляхи для підвищення якості освіти та займатися підготовкою кадрів"10:00
14 вер
Таксі з вибухівкою. У Лиманському районі затримали правопорушника зі зброєю (фото)00:01
14 вер
Православні мешканці Визирки відзначили Храмове свято (фото)16:44
13 вер
У Сербці горів сухостій. Пожежу гасили близько 5 годин14:40
13 вер
"Увага! Діти на дорозі": коблівські школярі зустрілися з патрульними (фото)14:00
13 вер
У Фонтанці відкрили три нових будинки сімейного типу (фото)13:00
13 вер
За руйнування доріг перевантаженими фурами доведеться платити чималий штраф12:00
13 вер
Обіцяли та встигли: у Визирці завершився ремонт площі перед Будинком культури (фото)11:00
13 вер
В Першотравневому будуть боротися за екологію (фото)10:00
13 вер
У Визирській громаді відбулася позачергова сесія (фото)16:19
12 вер
Відбулася селекторна нарада стосовно збереження життя та здоров'я дітей Одещини (фото)14:00
12 вер
Сичавка готується до Дня села (фото)13:00
12 вер
"Змінотворець" на фіналі: у Фонтанці відбулася зустріч учасників проєкту (фото)12:00
12 вер
TOP