Архів
Травень 2024 (62)
Квітень 2024 (56)
Березень 2024 (47)
Лютий 2024 (40)
Січень 2024 (36)
Грудень 2023 (42)
ЛАН » Головні події дня » Село Визирка або місто Візир? Яке майбутнє чекає на населений пункт (фото)

Село Визирка або місто Візир? Яке майбутнє чекає на населений пункт (фото)

Село Визирка або місто Візир? Яке майбутнє чекає на населений пункт (фото)

  На замовлення Визирської сільради, фахівці Київського науково-дослідного і проектного інституту містобудування розробили проект чотирьохповерхової житлової забудови території площею 380 гектар, розповідає завідувач архітектурно-планувальної майстерні Наталія Петренко:Наталія Петренко, завідувач архітектурно-планувальної майстерні.

Основна функція цієї території - житлова. Це житлова зона з позначеними територіями для громадського обслуговування. На перспективу функція даної території зберігається. Крім внутрішніх факторів, які впливають на планування, це планувальні обмеження, природні умови, рельєф місцевості, враховані і зовнішні чинники. Першочергово - це основа, містобудівна база і для даного житлового масиву, і для самого села Визирка - пряма взаємодія з найбільшим портовим оператором України - компанією "Трансінвестсервіс", яка на сьогодні надає понад 4 тисячі робочих місць і забезпечує зайнятість понад 20 тисяч осіб, які надають супутні послуги. Крім того, створено індустріальний парк, який також на перспективу забезпечуватиме населення новими робочими місцями, - Наталія Петренко, завідувач архітектурно-планувальної майстерні.

Головний архітектор проекту АПМ №5 Юлія Надточій.

Рано чи пізно житлове селище необхідно будь-якому великому підприємству, яке динамічно розвивається, де зможуть проживати його фахівці. Одна з ідей - побудувати кілька багатоповерхівок економ-класу і заселити туди працівників. Однак селище, яке планується зводити у Визирці, буде створюватися за іншим принципом. В першу чергу - це територія камфорного проживання з усією необхідною інфраструктурою. Це школи, дитячі садки, поліклініка та амбулаторії, будинки культури, магазини, звичайно - парки, сквери, паркінги і все інше, необхідне для потреб громади. Але головне - це нове сучасне житло, будинок, куди хочеться прийти після повноцінного трудового дня, - розповідає головний архітектор проекту АПМ №5, Юлія Надточій.

Головний архітектор проекту АПМ №5 Юлія Надточій.

Загальна кількість будинків - 236, вони на 4 поверхи, загальна кількість квартир - 16 тисяч 960. Квартири - студії, 1, 2, 3 кімнатні. Загальна житлова площа - 840 тисяч 978 м2, чисельність населення 31 тисяча 566 осіб. Забезпечення житлом на одну людину - 26.6 м2, - Юлія Надточій, головний архітектор проекту АПМ №5.

Село Визирка або місто Візир? Яке майбутнє чекає на населений пунктСело Визирка або місто Візир? Яке майбутнє чекає на населений пунктСело Визирка або місто Візир? Яке майбутнє чекає на населений пунктСело Визирка або місто Візир? Яке майбутнє чекає на населений пункт  Після презентації детального плану комплексної забудови Визирки, розробники відповіли на запитання мешканців. Головне - чи вистачить потужності водогону для забезпечення водою ще й новобудови. Завідуюча архітектурно-планувальної майстерні Наталія Петренко розповіла присутнім, що селище планується зводити в 4 етапи, і технічні умови будуть відповідним чином змінюватися.

Перший етап, другий і так далі, відповідно - будуть здійснюватися облаштування інженерної інфраструктури. Ми аналізували містобудівну документацію, яка на сьогодні діє на території району і передбачена реконструкція водоводу, який йде з Одеси, - Наталія Петренко, завідувач архітектурно-планувальної майстерні.

  Жителі села підняли питання екології. Чи проводилися розробниками дослідження, наскільки безпечна ця територія для проживання. Наталія Петренко повідомила, що з ініціативою провести всі необхідні дослідження у цьому напрямку, вже виступила Визирська сільрада.Село Визирка або місто Візир? Яке майбутнє чекає на населений пункт  На думку депутата обласної ради, голови товариства "ТІС" Олега Кутателадзе, сьогодні великі підприємства змушені займатися забезпеченням житлом своїх працівників і даний проект кращий зразок того, яким це житло може бути. До будівництва залучать відповідальних інвесторів, а в подальшому підприємства портопромислової зони зможуть викуповувати будинки або квартири у інвестора.

  Олег Джумберович підкреслив, що будівництво селища ні в якому разі не буде лягати на бюджет Визирської об'єднаної громади, так як ці кошти потрібні для розвитку сіл, які увійшли до Визирської ОТГ.Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

Тут будуть комфортабельні умови і люди захочуть тут жити і далі буде плануватися будівництво в сторону моря і Сичавки, де також буде облаштовано водопровід та комунікації, сподіваюся буде покращена ситуація з морем, будуть берегоукріплювальні роботи, люди будуть їздити на море. І таким чином ми тут побачимо хороший населений пункт, який в перспективі може співпрацювати і об'єднатися з Южним, але вже на інших умовах, на умовах не бідного родича, а на умовах європейського сусіда, - Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

  З проблемою забезпечення житлом своїх працівників стикалася неодноразово інвестор і керівник фермерського господарства "Ластівка" Олена Козьміна.Олена Козьміна, інвестор і керівник фермерського господарства Ластівка.

Я, як власник підприємства, зацікавлена, щоб у мене були службові квартири. Ці квартири можуть бути власністю підприємства. Ми, як власники бізнесу, могли б інвестувати певну суму в те, щоб зарезервувати за собою кілька квартир, які б задовольнили інтереси нашого підприємства, - Олена Козьміна, інвестор і керівник фермерського господарства "Ластівка".

  Після громадських слухань, проект комплексної забудови Визирки ще чекає ряд узгоджень, розповідає голова Визирської сільради Олександр Токменінов:Олександр Токменінов, голова Визирської сільради.

Подальші шляхи реалізації цього проекту відомі. Він повинен пройти містобудівну раду, узгодження зі службами деякими і остаточно - це затвердження на сесії Визирської сільради, - Олександр Токменінов, голова Визирської сільради.

  Потім оголосять тендер і буде визначено інвестора, який і побудує селище під умовною назвою Візир.

Друк
Схожі новини:
3 червня у дев’яти селах Визирської громади заплановано відключення електропостачання16:58
30 тра
В Одесі назвали вулицю на честь військового з Визирської громади Дениса Максишка (відео)10:00
30 тра
У Визирці вандали зірвали покриття на дитячому майданчику14:38
29 тра
У Визирській громаді визначили проєкти, які можуть реалізувати в рамках Стратегії відновлення та розвитку Одеської області (фото)14:21
29 тра
В Україні запустили «Єдину платформу місцевої електронної демократії»12:03
29 тра
В Одесі назвали вулицю на честь Героя України з Визирської СТГ Дениса Максишка (фото)10:08
29 тра
У Визирській громаді проведуть низку заходів до Дня захисту дітей (фото)16:58
28 тра
Мешканка Визирки отримала почесне звання «Мати-героїня» (фото)10:51
28 тра
Депутати Визирської сільради провели позачергову сесію (відео)10:00
28 тра
У Визирській громаді відбулася позачергова сесія сільради (фото)10:00
27 тра
У селах Зоря Труда та Воронівка 27 травня буде відсутнє електропостачання16:28
24 тра
У Визирському ЦНАПі військовозобов’язані можуть оновити свої данні (фото)12:00
24 тра
Цьогоріч у Визирській СТГ працюватимуть літні шкільні табори (відео)10:00
24 тра
Визирська громада передала військовослужбовцям 26 тренажерів «Чайка»17:42
23 тра
Як жителі Визирської СТГ можуть оновити свої данні в ТЦК (відео)16:55
23 тра
У Визирській громаді реалізується Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?» (фото)13:00
23 тра
Танцювальний колектив «Першоцвіти» Першотравневого СБК посів І місце на конкурсі «Horizont» (фото)12:00
23 тра
У Визирській громаді відновлять роботу літні шкільні табори (фото)10:00
23 тра
Учні Першотравневого ліцею отримали нагороди на Всеукраїнському конкурсі «Природа — наш дім» (фото)13:00
22 тра
23 травня у Визирці буде відсутнє водопостачання12:16
22 тра
Вихованці Любопільського СБК стали призерами на фестивалі мистецтв «Біла акація» (фото)11:20
22 тра
У селі Визирка на 25 травня заплановано відключення електропостачання12:03
21 тра
У Визирському ліцеї провели тематичні уроки до Всесвітнього дня вишиванки (фото)19:37
20 тра
Учні Визирського ліцею доєдналися до святкування Всесвітнього дня вишиванки (відео)19:23
20 тра
До Першотравневого ліцею з робочим візитом завітав заступник голови Одеської ОДА (відео)19:17
20 тра
TOP