Магазини "ТІС" користуються особливою популярністю серед місцевих покупців. Тут можна здійснити різні операції завдяки встановленим банкоматам і терміналам. Ціни нижче ринкових на різні групи товарів допомагають багатьом сімейним бюджетам. Крім приємних цін ще відкрита і соціальна аптека.
Ірина Калкатіна, як мама п'ятьох дітей, намагається купувати продукти тільки в магазині "ТІС":
Цим магазином користуємося постійно. Ціни хороші і все свіже. Я багатодітна мама, у мене п'ятеро дітей. Для сімейного бюджету - це просто порятунок, - розповідає Ірина Калкатіна, жителька Визирки.
Пенсіонерка з с. Визирка вже давно економить, завдяки магазину "ТІС":
Розвиток мережі магазинів повинно тривати, така точка зору Миколи із Визирки:
Надія також задоволена тим, що у Першотравневому є магазин "ТІС":
М'ясо, ковбаса і хліб - тут завжди дешевше. Всі продукти є. Мені вигідно, тому що я 20 років як на пенсію вийшла. Такі магазини потрібні в нашій громаді і в інших селах. Якщо село далеко від райцентру, то це буде людям дуже зручно, - коментує Надія Руденко, пенсіонерка з Першотравневого.
Жителька Визирки разом із чоловіком все життя віддали колгоспу, а отримують мінімальну пенсію:
Ми вдячні людям, які піклуються про нас. Ми ходимо в цей магазин, тому що тут доступні ціни. І аптека тут соціальна. Всі ліки є. У Визирці є сімейний лікар і якщо він виписує рецепт, то ми тут всі ліки на місці і купуємо, а раніше потрібно було їздити в Южний, - Наталя Нікуліна, житель с. Визирка.
Про те, як виникла ідея створення таких магазинів і хто їх дотує, розповів Олег Кутателадзе - керівник підприємства "ТІС":
Відкриття таких магазинів у Визирській об'єднаній територіальній громаді це не тільки моя особиста позиція, це принцип і моїх партнерів. Компанія "ТІС - контейнерний термінал" фінансувала будівництво цих магазинів і дотує їх кожен місяць. Вважаю, що це правильний симбіоз "населений пункт - бізнесу" і "бізнес - населеному пункту". Адже тут, у селах, є і малозабезпечені люди. Їх потрібно підтримувати і про них хтось повинен дбати. Переконаний, що частково повинна піклуватися громада, а частково - бізнес. І це правильно: бути соціально відповідальним і підтримувати соціально незахищених громадян, які проживають в громаді. Колись аналогічний механізм виправдав себе у Німеччині після Другої світової війни. Сьогодні в нашій країні важливо змагатися не м'язами, а соціально-значимими програмами і справами. Важливо думати про те, як створювати комфортні умови, щоб люди хотіли в населеному пункті створювати сім'ю, народжувати дітей і залишатися в ньому жити і розвивати його інфраструктуру.