Показати меню
» » Подарунок до Трійці. У Першотравневому відкрилася соціальна аптека (фото)

Подарунок до Трійці. У Першотравневому відкрилася соціальна аптека (фото)

Подарунок до Трійці. У Першотравневому відкрилася соціальна аптека (фото)

  Магазин "ТІС" давно став улюбленим місцем для закупівлі продуктів у господинь з Першотравневого. На відкриття аптеки на базі закладу чекали давно, адже їздити за ліками до Одеси накладно. Тому в день відкриття тут зібралося чимало люду.

Подарунок до Трійці. У Першотравневому відкрилася соціальна аптека.Людмила Патраманська.

Я дуже задоволена, що відкрили цю аптеку. Я вже в місто не можу поїхати, бо є проблеми зі здоров'ям. Велика подяка людям, які про нас, місцевих жителів Першотравневого, так піклуються. Всім бажаю тільки здоров'я і щоб село наше тільки процвітало у подальшому, - Людмила Патраманська, мешканка Першотравневого.

Любов Білецька.

Ми задоволені і магазином і аптекою. Тут соціальні ціни на все. Для нас, пенсіонерів, це просто порятунок. Нам не потрібно їздити до Одеси, - Любов Білецька, мешканка Першотравневого.

Подарунок до Трійці. У Першотравневому відкрилася соціальна аптека.  Крім придбання медикаментів, в аптеці можна буде виміряти артеріальний тиск. На відкритті аптечного пункту депутат Одеської обласної ради Олег Кутателадзе запропонував ще вручити тонометри тим, хто їх потребує, для використання вдома. Адже в стані гіпертонічного кризу людина повинна в екстреному порядку прийняти лікарські препарати.

Олег Кутателадзе.

Я пропоную, щоб в об'єднаній Визирській громаді однією з перших була розроблена і створена програма, направлена на підтримку людей з гіпертонічною хворобою. Сьогодні, на жаль, дуже висока смертність від цієї недуги. А щоб вчасно прийняти таблетку, необхідно артеріальний тиск тримати під контролем. Як варіант, це можна зробити в аптеці або в амбулаторії. Але люди, у яких гіпертонія, повинні мати тонометр під рукою. У громаді необхідно продумати такий механізм і розробити соціальну програму, а в ній врахувати всіх людей, які перебувають на медичному обліку з приводу гіпертонії. Ось такими кроками, відкриваючи важливі соціальні об'єкти, ми розвиваємо село і робимо його європейським, - Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

Олександра Бондарчук.

Люди, які реально потребують виміру артеріального тиску, не всі можуть сюди приходити в силу свого поважного віку. Ми допоможемо в складанні списку тих категорій громадян, яким цей тонометр вручать для використання вдома. Хочу подякувати Олегу Джумберовичу і "Команді розвитку", за підтримки яких у нас відбувається стільки добрих і потрібних справ, - Олександра Бондарчук, очільниця ветеранської організації Першотравневого.

Валерій Стоілакі.

Це важливо, що на території Першотравневого працює соціальний магазин і вже тепер відкрита соціальна аптека. Люди дуже задоволені, особливо соціально незахищені категорії і багатодітні сім'ї. Вперше у нас відкрита така аптека. Для кожної сім'ї - це велика підмога для бюджету. Тепер не потрібно буде їхати в Доброслав або Одесу за медикаментами. А із запуском автобуса між населеними пунктами взагалі буде знято питання для жителів нашої громади із забезпеченням продуктами харчування або ліками, - Валерій Стоілакі, очільник Першотравневого.
Друк
На базі районної бібліотеки з'явиться медіапростір (фото)12:00
16 лип
Свята закінчилися, робота триває. У Доброславі продовжують облагороджувати вулиці (фото)11:00
16 лип
У Южному будують стадіон. Вже видно перші результати (фото)10:00
16 лип
102 райони замість 490. У Мінрегіоні показали нову модель адмінтерустрою (фото)15:00
15 лип
У Южному відремонтують фасад лікарні за 8 мільйонів (фото)14:00
15 лип
Сумний розрив. В Одесі жінка намагалася накласти на себе руки (фото)13:00
15 лип
У Лиманському районі триває будівництво доріг (фото)12:00
15 лип
У Доброславі "підсвітили" переходи (фото)11:00
15 лип
Учні молодших класів будуть носити спеціальні світловідбиваючі жилети (фото)10:00
15 лип
Є чому повчитись. У Южному пес рятує котів з-під коліс (фото) 12:00
13 лип
В Одеському ЦРМС вивчали питання реформи освітянської галузі (фото)11:00
13 лип
Яськівська громада розповіла про свою роботу після об'єднання (фото)15:01
12 лип
Ще один крок до європейського села. У Першотравневому триває облагородження (фото)14:00
12 лип
В Южному встановили поклонного хреста (фото)13:00
12 лип
Доброслав готується до об'єднання. З ким буде створювати громаду? (фото)12:02
12 лип
Южненські баскетболісти в складі збірної України увійшли в фінал Всесвітньої Універсіади (фото)11:00
12 лип
Сичавські зміни: що нового у селі? (фото)10:00
12 лип
TOP