Показати меню
» » У Южному відбулася непроста сесія міськради (фото)

У Южному відбулася непроста сесія міськради (фото)

У Южному відбулася непроста сесія міськради (фото)

  На сесії Южненської міської ради були присутні 24 депутати. Кворум є і обранці взялися за роботу. На порядку денному - 55 питань. В першу чергу, шляхом таємного голосування, обрали нового секретаря. Ним став Ігор Чугунніков. Далі - перейшли до обговорення питань. Так, обранці обговорили систему удосконалення надання адмінпослуг в місті, виконання місцевого бюджету за квартал цього року і одноставковий тариф на теплову енергію.У Южному відбулася непроста сесія міськради  В ході засідання мер Володимир Новацький висловив невдоволення членами земельної комісії, які "негарно" поставилися до можливого інвестора, коли той прийшов до них на засідання з пропозицією про участь в аукціоні.Володимир Новацький, мер Южного.

До мене прийшла людина і сказала, що хоче вкласти в наше місто свої особисті кошти. Він запропонував побудувати торгово-розважальний комплекс і готель на орендованій у нас землі. Я бачив ці проекти. А що в результаті - він прийшов і на нього почався тиск і розпитування "хто Ви, що Ви?" Це не нормально, коли так ставляться до інвестора. Інші міста бігають за інвесторами, а ми мільйонами розкидаємося. Згадайте, що було з "ТІСом", коли він хотів працювати на нашій території? Тоді теж всі "завалили" дане питання. А що тепер? Підприємство заробляє мільйони! Вкладає в розвиток мільйони євро, - Володимир Новацький, мер Южного.

  Обурення викликало питання з переходом міста на одноставковий тариф. Так, один з депутатів виступив з листом нібито від ОСББ та місцевих жителів про прийняття одноставочного тарифу на тепло і скасування двоставкового. Ситуацію прокоментував вже екс-директор КП "ЮТКЕ" Ігор Чугунніков:

Двоставковий тариф підприємство "ЮТКЕ" винесло на розгляд для того, щоб не бути збитковим і щоб населення платило за споживання тепла в опалювальний сезон - менше. Крім того, в зв'язку з набранням чинності Закону про ЖКГ, з 1 травня 2019 нам не можна в перебігу цього року коригувати або змінювати тариф, який зараз діє. Якщо сьогодні проголосувати "за" його скасування, то підприємство далі працювати не зможе, як наслідок - люди не отримають тепло в будинку.

Це рішення створює сьогодні колапс. Тому що скасовувати рішення виконкому або припиняти його можна тільки тоді, коли воно було прийнято з порушеннями законодавства. Сьогодні для цього підстав немає. І якщо скасувати тариф - ми створимо правовий хаос. Тому що вийде, що тариф скасували, а нового найближчим часом існувати не буде через Закон про ЖКГ. За новою системою навіть ще ніхто не намагався рахувати. Ми просто прийдемо до того, що взимку місто не отримає подачу газу, а люди - тепла, - Дмитро Любівий, заступник міського голови-начальник УЖКГ.

  А ось ситуацію з листом прокоментувала голова одного з ОСББ міста Южне:

Я хочу сказати на рахунок листа, про який щойно йшлося з приводу скасування двоставкового тарифу. Цей лист "висить" на сайті ЮМР ще з 2018 року. До мене звернулися глави ОСББ і попросили сказати, що вони не просили міняти двоставковий тариф. Вони просили його перерахувати", - Вікторія Сандюк, голова ОСББ.

  В результаті одноставковий тариф не прийняли.

  Варто відзначити, що наступна сесія буде з новинками. Так, Володимир Новацький оголосив, що засідання буде проходити вже за допомогою електронної системи голосування.

  За матерілами yuzhny.info.

Друк
У хліборобів Лиманщини стартували жнива (фото)09:00
19 чер
Вибори до Визирської ОТГ. Яким повинен бути ідеальний депутат? (Фото)17:00
18 чер
Вулиця Стребкова заасфальтована. Першотравневе продовжує благоустрій (фото)16:00
18 чер
Розпочався Всеукраїнський конкурс "Неймовірні села України 2019". Визирка - у їх числі (фото)15:00
18 чер
Більше 70 літрів крові здали донори - співробітники “ОПЗ” в цьому році. Мета - врятувати життя дівчинки (фото)14:00
18 чер
Визирських дев'ятикласників випустили у доросле життя (фото)13:00
18 чер
Дайте громадам об’єднуватися, якщо ви думаєте про людей, а не про крісла. В’ячеслав Негода керівникам районів (фото)12:00
18 чер
У селі Кінне Лиманського району організували свято для дітей (фото)09:00
18 чер
Відразу дві пожежі сталося в Лиманському районі (фото)17:54
17 чер
У Любополі відбулася зустріч громади із кандидатом (фото)16:00
17 чер
У Южному в садку "Золота рибка" розпочався капітальний ремонт (фото)15:00
17 чер
За одним столом у Міщанці відзначили День села (фото)14:00
17 чер
Цікава рибалка. У Лиманському районі у водоймі знайшли протитанкову гранату (фото)13:00
17 чер
У пришкільному таборі в Першотравневому пройшов День сім'ї (фото)12:00
17 чер
Цікава місцина у Визирській громаді, або як туристи "Ластівку" облюбували (фото)10:00
17 чер
Подарунок до Трійці. У Першотравневому відкрилася соціальна аптека (фото)09:17
17 чер
Володимир Зеленський призначив в. о. голови Одеської обладміністрації (фото)14:19
15 чер
TOP