Показати меню
» » Едуард Хижняк: "Команда розвитку" об'єднує всіх небайдужих"

Едуард Хижняк: "Команда розвитку" об'єднує всіх небайдужих"

Едуард Хижняк: "Команда розвитку" об'єднує всіх небайдужих"

  Едуарда Хижняка, члена громадської організації "Команда розвитку" жителі вулиці 41-ої Перекопської дивізії у Визирці знають дуже добре. Багато років він допомагає з дрібним ремонтом на присадибних ділянках, з доставкою вугілля, дров, піску і навіть підсипанням доріг.Меланія Василівна, мешканка Визирки.

Це нам привіз Едуард Олександрович Хижняк. Спасибі йому. І дрова нам привозив, скільки ми просили. Може і вислухати, - Меланія Василівна, мешканка Визирки.

Е. Хижняк: Команда розвитку об'єднує всіх небайдужихВалентина Гонголевська, мешканка Визирки.

Коли Хижняк прийшов на нашу вулицю, він відразу з нами усіма познайомився, дав телефони без проблем, ми до нього звертаємося, в будь-яку хвилину він надасть допомогу і рекомендацію, - Валентина Гонголевська, мешканка Визирки.

Марія Мартищук, мешканка Визирки.

Я живу в старому будинку і там стара проводка і розетки, поламався димохід і я подзвонила Едуарду Олександровичу, він відразу привіз людей і будівельні матеріали. Як я звернулася, того ж дня все організував і навіть дерева підрізали на вулиці, - Марія Мартищук, мешканка Визирки.

Е. Хижняк: Команда розвитку об'єднує всіх небайдужих  Трудова діяльність Едуарда Хижняка пов'язана з транспортним вузлом "ТІС", на якому він пропрацював без малого 20 років. Добру звичку допомагати жителям навколишніх сіл всім працівникам "ТІСу", свого часу, прищепив співзасновник транспортного вузла, нині покійний Олексій Михайлович Ставніцер, розповідає Едуард Олександрович:Едуард Хижняк, член громадської організації Команда розвитку.

Весь наш колектив, очолюваний Олексієм Михайловичем Ставніцером, дуже щільно працював з Визирською сільрадою, з жителями села Визирка. Ми в той час надавали всіляку допомогу, брали участь у вирішенні проблем села Визирка, - Едуард Хижняк, член громадської організації "Команда розвитку".

  Надалі, ініціативу допомагати навколишнім селам продовжив соратник Олексія Михайловича, співзасновник транспортного вузла "ТІС" Олег Кутателадзе. З початком впровадження реформи децентралізації, він висунув ідею об'єднати сусідні села в єдину Визирську громаду, розповідає Едуард Хижняк:

Територіальна громада сама по собі не може жити як раніше, коли все спускалося з міністерських кабінетів на місця централізовано за часів планової економіки. Тому процес децентралізації повинен усунути цю суперечність, яка виникла, безпосередньо, в державі і допомогти розвинути наші територіальні громади, - Едуард Хижняк, член громадської організації "Команда розвитку".

  Громадська організація "Команда розвитку", членом якої є і Едуард Хижняк, об'єднала активних представників Першотравневої, Любопільської та Визирської сільрад, щоб спільно розвивати нову громаду - Визирську ОТГ. Ідея створення громадської організації витала у повітрі давно, але поштовхом до цього став указ Президента України про введення воєнного стану і, як наслідок, скасування виборів, в тому числі і в Визирську ОТГ. З перенесенням виборів життя не закінчується, вирішили члени "Команди розвитку" і, офіційно об'єднавшись, продовжили спільно допомагати жителям сіл.Е. Хижняк: Команда розвитку об'єднує всіх небайдужих

"Команда розвитку" об'єднує всіх ініціативних, небайдужих до долі своїх сіл, до долі майбутньої територіальної громади людей. До неї входять люди із запалом, які здатні щось зробити, щось змінити і які не раз на ділі довели свої можливості, довели свою порядність, свою чесність, своє служіння людям і обраній справі, - Едуард Хижняк, член громадської організації "Команда розвитку".
Друк
Від 3 до 5 тисяч - середня сума, яку батьки Лиманщини витрачають на збір школяра до 1 вересня (фото)12:00
17 сер
Викликати поліцію - в один клік. В Одеській області запрацював безкоштовний мобільний додаток (фото)11:00
17 сер
У Києві пройшов транспортний форум. Відвідали його і представники "ТІС" (фото)10:00
17 сер
Визирська громада готується до нового навчального року (фото)17:00
16 сер
Патрульні поліцейські зустрілися із малечею Лиманського району (фото)16:00
16 сер
У Лиманському районі стартувало формування Громадської ради (фото)14:53
16 сер
Повітря за гроші. Малюк з Першотравневого бореться за життя (фото)14:05
16 сер
Нова музична зала, ігровий майданчик та ремонт фасаду будівлі селищної ради. У Доброславі тривають роботи з благоустрою (фото)13:00
16 сер
На "ТІСі" нове досягнення12:00
16 сер
Першотравневе готується до святкування Дня Незалежності11:00
16 сер
"Здорове покоління - перспективне майбутнє" - один з принципів роботи Маяківської ОТГ (фото)10:00
16 сер
У Южному пройде автофестиваль15:00
15 сер
Южне відзначило свято Маковія (фото)14:17
15 сер
Відомий журналіст Лиманщини відзначив свій ювілей (фото)13:24
15 сер
Олег Кутателадзе: Європу ми побудуємо тут, де ми живемо - в Україні12:20
15 сер
Одеську область планують поділити всього на 4 райони (фото)11:00
15 сер
Що на порядку денному у депутатів Визирської сільради - розповідає Євген Бабалик (фото)10:00
15 сер
У селах Визирської громади розпочалися прийоми громадян (фото)15:14
14 сер
Южненські сімейні лікарі переймали досвід балтських колег (фото)14:00
14 сер
Маяківська громада самостійно вирішує питання освіти та медицини (фото)13:00
14 сер
Працівники "ОПЗ" мають намір їхати до Києва на мітинг (фото)12:00
14 сер
На "ТІС" студенти училища ім. Маринеско пройшли професійну практику11:00
14 сер
У Визирській сільраді створено депутатські комісії (фото)10:00
14 сер
У Любополі відроджують птахівництво (фото)15:48
13 сер
Представники Коблівської ОТГ привезли цінний досвід з Німеччини14:14
13 сер
TOP