Показати меню
» » Едуард Хижняк: "Команда розвитку" об'єднує всіх небайдужих"

Едуард Хижняк: "Команда розвитку" об'єднує всіх небайдужих"

Едуард Хижняк: "Команда розвитку" об'єднує всіх небайдужих"

  Едуарда Хижняка, члена громадської організації "Команда розвитку" жителі вулиці 41-ої Перекопської дивізії у Визирці знають дуже добре. Багато років він допомагає з дрібним ремонтом на присадибних ділянках, з доставкою вугілля, дров, піску і навіть підсипанням доріг.Меланія Василівна, мешканка Визирки.

Це нам привіз Едуард Олександрович Хижняк. Спасибі йому. І дрова нам привозив, скільки ми просили. Може і вислухати, - Меланія Василівна, мешканка Визирки.

Е. Хижняк: Команда розвитку об'єднує всіх небайдужихВалентина Гонголевська, мешканка Визирки.

Коли Хижняк прийшов на нашу вулицю, він відразу з нами усіма познайомився, дав телефони без проблем, ми до нього звертаємося, в будь-яку хвилину він надасть допомогу і рекомендацію, - Валентина Гонголевська, мешканка Визирки.

Марія Мартищук, мешканка Визирки.

Я живу в старому будинку і там стара проводка і розетки, поламався димохід і я подзвонила Едуарду Олександровичу, він відразу привіз людей і будівельні матеріали. Як я звернулася, того ж дня все організував і навіть дерева підрізали на вулиці, - Марія Мартищук, мешканка Визирки.

Е. Хижняк: Команда розвитку об'єднує всіх небайдужих  Трудова діяльність Едуарда Хижняка пов'язана з транспортним вузлом "ТІС", на якому він пропрацював без малого 20 років. Добру звичку допомагати жителям навколишніх сіл всім працівникам "ТІСу", свого часу, прищепив співзасновник транспортного вузла, нині покійний Олексій Михайлович Ставніцер, розповідає Едуард Олександрович:Едуард Хижняк, член громадської організації Команда розвитку.

Весь наш колектив, очолюваний Олексієм Михайловичем Ставніцером, дуже щільно працював з Визирською сільрадою, з жителями села Визирка. Ми в той час надавали всіляку допомогу, брали участь у вирішенні проблем села Визирка, - Едуард Хижняк, член громадської організації "Команда розвитку".

  Надалі, ініціативу допомагати навколишнім селам продовжив соратник Олексія Михайловича, співзасновник транспортного вузла "ТІС" Олег Кутателадзе. З початком впровадження реформи децентралізації, він висунув ідею об'єднати сусідні села в єдину Визирську громаду, розповідає Едуард Хижняк:

Територіальна громада сама по собі не може жити як раніше, коли все спускалося з міністерських кабінетів на місця централізовано за часів планової економіки. Тому процес децентралізації повинен усунути цю суперечність, яка виникла, безпосередньо, в державі і допомогти розвинути наші територіальні громади, - Едуард Хижняк, член громадської організації "Команда розвитку".

  Громадська організація "Команда розвитку", членом якої є і Едуард Хижняк, об'єднала активних представників Першотравневої, Любопільської та Визирської сільрад, щоб спільно розвивати нову громаду - Визирську ОТГ. Ідея створення громадської організації витала у повітрі давно, але поштовхом до цього став указ Президента України про введення воєнного стану і, як наслідок, скасування виборів, в тому числі і в Визирську ОТГ. З перенесенням виборів життя не закінчується, вирішили члени "Команди розвитку" і, офіційно об'єднавшись, продовжили спільно допомагати жителям сіл.Е. Хижняк: Команда розвитку об'єднує всіх небайдужих

"Команда розвитку" об'єднує всіх ініціативних, небайдужих до долі своїх сіл, до долі майбутньої територіальної громади людей. До неї входять люди із запалом, які здатні щось зробити, щось змінити і які не раз на ділі довели свої можливості, довели свою порядність, свою чесність, своє служіння людям і обраній справі, - Едуард Хижняк, член громадської організації "Команда розвитку".
Друк
Лиманська райдержадміністрація розглянула питання стосовно ситуації з "Агропівднем" (фото)10:00
20 чер
Чудеса української децентралізації. Який вектор розвитку обере Визирська ОТГ?09:00
20 чер
Нове обладнання з'явилося у борців з Першотравневого (фото)17:30
19 чер
На Одещині планують зайнятися паспортизацією доріг (фото)17:12
19 чер
Село Любопіль Лиманського району сподівається на краще майбутнє у складі Визирської ОТГ (фото)16:00
19 чер
Одеська облрада знову провалила проект Перспективного плану розвитку громад (фото)15:00
19 чер
Об’єднання задля того, щоб стати сильнішими. В Одесі відбувся XV Український муніципальний форум (фото)14:00
19 чер
У Коблевому пройшов фестиваль "EKO FEST KOBLEVO" (фото)13:00
19 чер
В одному з китайських міст з'явиться сквер на честь Южного (фото)12:00
19 чер
Гості фестивалю "EKO FEST" в Коблево оцінили оновлений пляж на Тилігулі (фото)11:00
19 чер
Бордюри встановили і розмітку нанесли. У Визирці з'явилося місце для велосипедистів (фото)10:00
19 чер
У хліборобів Лиманщини стартували жнива (фото)09:00
19 чер
Вибори до Визирської ОТГ. Яким повинен бути ідеальний депутат? (Фото)17:00
18 чер
Вулиця Стребкова заасфальтована. Першотравневе продовжує благоустрій (фото)16:00
18 чер
Розпочався Всеукраїнський конкурс "Неймовірні села України 2019". Визирка - у їх числі (фото)15:00
18 чер
Більше 70 літрів крові здали донори - співробітники “ОПЗ” в цьому році. Мета - врятувати життя дівчинки (фото)14:00
18 чер
Визирських дев'ятикласників випустили у доросле життя (фото)13:00
18 чер
TOP