Показати меню
» » Валентина Гладченко: "Важливо керуватися тим, що буде з нашими дітьми завтра і завжди жити на перспективу"

Валентина Гладченко: "Важливо керуватися тим, що буде з нашими дітьми завтра і завжди жити на перспективу"

Валентина Гладченко: "Важливо керуватися тим, що буде з нашими дітьми завтра і завжди жити на перспективу"

  - У Вас економічна освіта. Чи є перспективи розвитку малого і середнього бізнесу у Першотравневому та об'єднаної громаді?Валентина Гладченко: Важливо керуватися тим, що буде з нашими дітьми завтра і завжди жити на перспективу

Звичайно. З розвитком села, всі його напрямки будуть розвиватися. Наприклад, візьмемо маленький магазинчик. Якщо прибуток буде постійним, і магазин не буде давати в борг, як це відбувається зараз, то буде нарощуватися прибуток. Так, поступово, бізнес буде переростати в більший. З'являться інші магазини. Я впевнена, що хтось захоче відкрити приватний дитячий сад. Підприємницька ініціатива торкнеться інших сфер. З'являться і кафе. Я вивчала ситуацію по селах: в двадцяти кілометрах від Одеси оселі валяться, люди їдуть - це страшно і неправильно. Впевнена, що з приходом "Команди розвитку", у нашої громади відкриються великі перспективи для того, щоб село задихало в повну силу. Щоб люди не роз'їжджалися, а навпаки - створювали тут сім'ї і залишалися.

  - Який Ваш досвід в поліпшенні життя у Першотравневому?Валентина Гладченко: Важливо керуватися тим, що буде з нашими дітьми завтра і завжди жити на перспективу

Я постійно спілкуюся з людьми і знаю від них про першочергові завдання. Ось в моєму окрузі ми зараз робимо дитячий майданчик. У нас дуже багато діток, тому батьки зібрали підписи і звернулися. Нехай це не великий проект, але це мій результат. Ще зараз робимо дорогу. Ми, члени "Команди розвитку" ще не стали депутатами, але вже впливаємо на реалії сьогоднішнього дня. І це не той випадок, коли людина під вибори прийшла і на завтра забула про всіх. Коли приходить велика команда - це зовсім інші масштаби, можливості і результати.

  - Як "Команда розвитку" допомагає людям похилого віку?

Це ще один соціальний напрямок. Залишаються в Першотравневому люди похилого віку: у кого-то діти поїхали, хтось самотній. Ми допомагаємо їм і продуктами і матеріальною допомогою на оздоровлення. Завдяки фонду Олексія Ставніцера, я не знаю жодного, кому б не допомогли. У нас зараз в нашому населеному пункті дуже сильно захворіла дитина. За підтримки Олега Джумберовича Кутателадзе докладаються колосальні зусилля, щоб допомогти родині в цій ситуації. Інакше - батьки б залишилися один на один з цією проблемою. А зараз є надія!

  - Які перспективи Ви бачите для Ваших синів?Валентина Гладченко: Важливо керуватися тим, що буде з нашими дітьми завтра і завжди жити на перспективу

Моєму старшому синові вже 11 років. Він займається джиу-джитсу і ходить на комп'ютерні курси. До цього ми возили його до Одеси, але було дуже накладно по часу і по витратах. Він вибрав свій напрямок в житті і мріє стати програмістом. У нас тепер організовані ці курси абсолютно безкоштовно у Першотравневому. Із нашими дітьми займаються молоді хлопці, і вони бачать все по-новому. Це чудово, коли молодь залучена в таку освіту, адже прогрес не стоїть на місці. Звичайно, як мама, я б хотіла, щоб можливостей було більше. Другий син ходить в дитячий садок. А ще - в хаб, де з такими малюками займаються розвиваючими іграми. Якби ось такого дозвілля і розвитку було більше, то і батьків би більше цим цікавилося. У нас, в Першотравневому, всі готові рости і рухатися вперед, але для цього потрібно більше можливостей.

Валентина Гладченко: Важливо керуватися тим, що буде з нашими дітьми завтра і завжди жити на перспективу  - Скоро відбудуться вибори в об'єднану територіальну громаду. На що важливо звертати увагу?

Дивує позиція тих "депутатів-одноденок", хто з'являється перед виборами і розраховує на підтримку людей, ні разу не поцікавившись їх життям за весь цей час. Люди повинні дуже добре подумати про це. Вже не можна жити тільки сьогоднішнім днем. Важливо керуватися тим, що буде з нашими дітьми завтра і завжди жити на перспективу. Мій батько підтримує "Команду розвитку" і взагалі переконаний, що це наш єдиний останній шанс.
Друк
На передову везуть посилки з Доброслава (фото)15:00
16 вер
У Красносілці провели етнофестиваль "Чумацький шлях" (фото)14:00
16 вер
У Порту відсвяткували День села (фото)13:00
16 вер
В Южному триває масштабна реконструкція стадіону (фото)12:00
16 вер
У Лиманському районі продовжують боротися з амброзією (фото)11:00
16 вер
Визирка відсвяткувала День села (фото)10:00
16 вер
На "ОПЗ" влаштували екскурсію для представників державної служби зайнятості та ПРООН (фото)12:00
14 вер
У Южненських школах пройшли навчання з евакуації на випадок надзвичайної ситуації (фото)11:00
14 вер
Наталія Кириченко: "Ми повинні шукати шляхи для підвищення якості освіти та займатися підготовкою кадрів"10:00
14 вер
Таксі з вибухівкою. У Лиманському районі затримали правопорушника зі зброєю (фото)00:01
14 вер
Православні мешканці Визирки відзначили Храмове свято (фото)16:44
13 вер
У Сербці горів сухостій. Пожежу гасили близько 5 годин14:40
13 вер
"Увага! Діти на дорозі": коблівські школярі зустрілися з патрульними (фото)14:00
13 вер
У Фонтанці відкрили три нових будинки сімейного типу (фото)13:00
13 вер
За руйнування доріг перевантаженими фурами доведеться платити чималий штраф12:00
13 вер
Обіцяли та встигли: у Визирці завершився ремонт площі перед Будинком культури (фото)11:00
13 вер
В Першотравневому будуть боротися за екологію (фото)10:00
13 вер
У Визирській громаді відбулася позачергова сесія (фото)16:19
12 вер
Відбулася селекторна нарада стосовно збереження життя та здоров'я дітей Одещини (фото)14:00
12 вер
Сичавка готується до Дня села (фото)13:00
12 вер
"Змінотворець" на фіналі: у Фонтанці відбулася зустріч учасників проєкту (фото)12:00
12 вер
У Березанці розглянули питання будівництва Тилігульської ВЕС (фото)11:00
12 вер
У Южному зняли прапор на честь повернення військовополонених моряків (фото)10:00
12 вер
У Доброславі готуються відкрити нову зону відпочинку (фото)15:00
11 вер
У Южному триває реконструкція проспекту Миру (фото)14:00
11 вер
TOP