Показати меню
» » У Першотравневому "Команда розвитку" відкрила дитячий майданчик (фото)

У Першотравневому "Команда розвитку" відкрила дитячий майданчик (фото)

У Першотравневому "Команда розвитку" відкрила дитячий майданчик (фото)
  Пріоритетами членів "Команди розвитку" є розвиток соціальної інфраструктури у Визирській об'єднаній територіальній громаді. За підтримки цієї громадської організації напередодні Дня захисту дітей у Першотравневому на вулиці Перемоги старий дитячий майданчик був істотно розширений та доповнений новими гойдалками і турніками.У Першотравневому Команда розвитку відкрила дитячий майданчикУ Першотравневому Команда розвитку відкрила дитячий майданчикМолода мама Юлія Гуцалюк.
Ми живемо по сусідству. Раніше тут був куточок для дітей, але все це було в дуже занедбаному стані. Зараз додані гірки, нові гойдалки, встановлено огорожу. Хороший вийшов майданчик, саме для активного дитячого відпочинку. Ми, батьки, ще мріємо про критий цілорічний басейн для наших дітей, - ділилася мріями й побажаннями на дитячому святі молода мама Юлія Гуцалюк.
У Першотравневому Команда розвитку відкрила дитячий майданчикУ Першотравневому Команда розвитку відкрила дитячий майданчикПершотравневий сільський голова Валерій Стоілакі
Ще шість років тому, тут, на вулиці Перемоги, було встановлено дитячий майданчик. Але він потребував ремонту, а металеві конструкції вимагали фарбування. "Команда розвитку" допомогла нам у відновленні цього дитячого майданчика. Мені, як голові сільської ради, дуже імпонують їх ініціатива і допомога у всіх питаннях соціальної інфраструктури Першотравневого. Вони проявляють себе і в нашій школі, і в дитячому садку, і в Будинку культури. Для Визирської об'єднаної територіальної громади побільше б таких ініціативних громадських організацій, - резюмував Першотравневий сільський голова Валерій Стоілакі.
Володимир Церр, член Команди розвитку.Володимир Церр, член Команди розвитку.
Цей майданчик - маленький острівець дитинства. Завжди хотілося, щоб він був гідним, тому, що на вулиці живе багато діток. "Команда розвитку" привела в порядок всю територію, ми її огородили і зробили піщану основу. Додані нові конструкції і гойдалки. Ще зараз надходять запити від жителів вулиці в необхідності благоустрою переходу через балку. Крім цього, зверталися до мене з питанням електрики, так як постійно у людей падала напруга. Нам вдалося вже провести новий, більш потужний, електричний кабель по вулиці. Плануємо найближчим часом здійснити перепідключення споживачів. Тримаю на контролі всі запити, які надходять від місцевих жителів. У тісній взаємодії будемо підвищувати якість життя в нашому рідному Першотравневому, - розповів Володимир Церр, член "Команди розвитку".
Друк
У хліборобів Лиманщини стартували жнива (фото)09:00
19 чер
Вибори до Визирської ОТГ. Яким повинен бути ідеальний депутат? (Фото)17:00
18 чер
Вулиця Стребкова заасфальтована. Першотравневе продовжує благоустрій (фото)16:00
18 чер
Розпочався Всеукраїнський конкурс "Неймовірні села України 2019". Визирка - у їх числі (фото)15:00
18 чер
Більше 70 літрів крові здали донори - співробітники “ОПЗ” в цьому році. Мета - врятувати життя дівчинки (фото)14:00
18 чер
Визирських дев'ятикласників випустили у доросле життя (фото)13:00
18 чер
Дайте громадам об’єднуватися, якщо ви думаєте про людей, а не про крісла. В’ячеслав Негода керівникам районів (фото)12:00
18 чер
У селі Кінне Лиманського району організували свято для дітей (фото)09:00
18 чер
Відразу дві пожежі сталося в Лиманському районі (фото)17:54
17 чер
У Любополі відбулася зустріч громади із кандидатом (фото)16:00
17 чер
У Южному в садку "Золота рибка" розпочався капітальний ремонт (фото)15:00
17 чер
За одним столом у Міщанці відзначили День села (фото)14:00
17 чер
Цікава рибалка. У Лиманському районі у водоймі знайшли протитанкову гранату (фото)13:00
17 чер
У пришкільному таборі в Першотравневому пройшов День сім'ї (фото)12:00
17 чер
Цікава місцина у Визирській громаді, або як туристи "Ластівку" облюбували (фото)10:00
17 чер
Подарунок до Трійці. У Першотравневому відкрилася соціальна аптека (фото)09:17
17 чер
Володимир Зеленський призначив в. о. голови Одеської обладміністрації (фото)14:19
15 чер
TOP