» » Віталій Котвицький: "Моє особисте завдання - створити для моїх виборців умови життя, відповідні XXI століттю"

Віталій Котвицький: "Моє особисте завдання - створити для моїх виборців умови життя, відповідні XXI століттю"

Віталій Котвицький: "Моє особисте завдання - створити для моїх виборців умови життя, відповідні XXI століттю"

  - Ви є депутатом вже два скликання у Визирській сільській раді, маєте досвід роботи в місті Южне. Що на Ваш погляд важливо зробити, щоб "Команда розвитку" максимально працювала на благо території, яку вона представляє?

Віталій Котвицький: "Моє особисте завдання - створити для моїх виборців умови життя, відповідні XXI століттю".

Таку команду й принцип такої роботи заклав і створив ще Олексій Михайлович Ставніцер. Основне наше завдання - розвинути та поліпшити життя конкретно Визирки, в якій зареєстровано і на землях якої працює група компаній "Трансінвестсервіс". Ті основи, які були закладені - вони до сих пір діють. Ідея була така: зробити максимально комфортним те середовище, в якому розташовані наші підприємства. Друге - збільшити доходи в бюджет Визирської сільради. Але тоді була інша ситуація й інше законодавство щодо територіального устрою України. Зараз законодавство змінилося. З початком децентралізації Визирка об'єдналася в одну територіальну громаду з іншими населеними пунктами. І відповідно, завдання команди теж змінилися.

  - Які тепер відкриваються можливості?

Віталій Котвицький: "Моє особисте завдання - створити для моїх виборців умови життя, відповідні XXI століттю".

Це колосальне збільшення коштів і надходжень від тих підприємств, які розташовані на території громади в десятки разів. Це величезні кошти. Все тому, що і фізичні особи сплачують гідні відрахування зі своїх заробітних плат, і підприємства, які тут розташовані, мають потужний потенціал і є великими платниками податків. Можете собі уявити, який обсяг податків відраховують підприємства, які перевалюють п'яту частину вантажів від усього обсягу перевалки морських портів України? Величина цих податків дуже сильно залежить від того самого територіального устрою. Зараз тут в громаді нам залишалися тільки крихти, після того, як податки надходили наверх до Києва. Єдине, що тут залишається на місцях, це податок з доходів фізичних осіб, які зареєстровані на території нашої громади. Зараз же розподіл принципово змінюється. І левова частка тих податків, які формуються тут, на території громади, буде залишатися в розпорядженні самої громади.

Віталій Котвицький: "Моє особисте завдання - створити для моїх виборців умови життя, відповідні XXI століттю".  - Навіщо підприємствам, які прогресують, розвивати території, які поруч?

Це важливий обопільний і взаємовигідний процес. Жителі громади повинні знаходитися в комфортних умовах, з точки зору соціального та комунального середовища. Жити в добре розвиненій зоні відпочинку, з комфортними дорогами, дошкільними та шкільними закладами. Водночас у місцевих жителів є до чого докласти свої руки, щоб отримувати гідну заробітну плату та утримувати свої сім'ї. Друге: сама громада повинна створювати комфортні умови для підприємств і їх розвитку. Не доїти весь час цю корову, не даючи їй їсти, а створювати навпаки більш комфортні умови, щоб підприємства розвивалися. Якщо виробничі потужності зростають, то, відповідно, буде збільшуватися перевалка вантажів і виростуть доходи. Тобто - це обопільний процес і взаємовигідний симбіоз. І тільки так, йдучи назустріч одне одному, можна досягти гідних умов життя в окремо взятій громаді.

  - Дуже важливий аргумент - Ви житель Визирки?

Віталій Котвицький: "Моє особисте завдання - створити для моїх виборців умови життя, відповідні XXI століттю".Віталій Котвицький: "Моє особисте завдання - створити для моїх виборців умови життя, відповідні XXI століттю".

Так. Я живу у Визирці вже 9 років. Тут живе вся моя сім'я. Я живу на тій же вулиці, на якій живуть мої виборці. І моє особисте завдання для тих людей, які мене обирали, створити дійсно комфортні умови, відповідні XXI століттю.

  - Як Вам це вдається?

Віталій Котвицький: "Моє особисте завдання - створити для моїх виборців умови життя, відповідні XXI століттю".Віталій Котвицький: "Моє особисте завдання - створити для моїх виборців умови життя, відповідні XXI століттю".

Як фахівець, який займався завжди великими транспортними проектами й утриманням інфраструктури великого підприємства і промислового вузла, я маю великий досвід в плані формування внутрішньої інфраструктури: як підприємства, так і населеного пункту. Вже зараз у Визирці видно ці самі зміни.У минулому постійні пориви водопроводу, розвивається система газопостачання, покращилося освітлення села, заасфальтовані вулиці, зроблені доріжки і тротуари. Створено комфортне середовище для проживання, аж до безпеки дітей, які ходять по вулицях Визирки. Цей досвід важливий і дуже потрібний! Ми маємо намір поширити його і на інші населені пункти, які входять в нашу громаду.
Друк
Схожі новини:
Лиманська центральна районна лікарня готова до підписання договорів з Національною службою здоров’я15:00
09 гру
У Южному відтепер можна дізнатися точні дані якості повітря: встановлена ​​станція моніторингу13:00
09 гру
У селі Сичавка відкрилася підстанція швидкої медичної допомоги (фото)12:00
09 гру
У Першотравневому заасфальтували провулки та проїзди між багатоквартирними будинками (фото)11:00
09 гру
У Южному відкриють оселю Святого Миколая (фото)10:00
09 гру
Відбулася VIII позачергова сесія Визирської сільради: ОТГ поповнює свої ряди (фото)12:19
07 гру
У Южненській авторській школі імені М.П. Гузика відбулася посвята у студенти (фото)12:00
07 гру
У Визирці провели пізнавальну лекцію для школярів на тему ВІЛ-СНІД (фото)11:00
07 гру
Лиманський РЕМ повідомляє про можливе відключення електроенергії в Крижанівці10:00
07 гру
Охоронне підприємство оголошує набір на вакантні посади охоронців в Южному15:00
06 гру
Відділ статистики Лиманського району до кінця року повинні розформувати14:00
06 гру
Галина Лесько: "Як із зерна виростає колос, так і наша любов до своєї родини та Батьківщини проростає любов'ю до історії"13:00
06 гру
"Професії моєї громади": учні Визирської школи презентували свої роботи (фото)12:00
06 гру
Лиманська районна лікарня пропонує експрес-діагностику жіночого здоров'я (фото)11:00
06 гру
У Южненському центрі зайнятості провели черговий семінар для тих, хто шукає роботу (фото)10:00
06 гру
У Лиманському районі привітали з професійним святом працівників органів місцевого самоврядування (фото)15:00
05 гру
Таланти Визирської ОТГ повернулися з конкурсу "Віват, Витоки!" переможцями (фото)14:00
05 гру
Комунальному підприємству Коблівської ОТГ "Сількомунгосп" нададуть фінансову підтримку13:30
05 гру
У храмі Почаївської ікони Божої Матері та архангела Божого Михаїла-хранителя української землі відзначили Престольне свято (фото)13:00
05 гру
"Професії моєї громади": стартував районний фотоконкурс12:00
05 гру
Центральна районна лікарня провела зустріч з Національною службою здоров’я (фото)11:00
05 гру
Лиманський підрозділ енергопостачальної компанії змінив адресу10:00
05 гру
Лиманський центр соціальних служб провів інтерактивний урок для школярів з Доброслава (фото)16:00
04 гру
Южненці проігнорували вакцинацію проти дифтерії15:00
04 гру
У Доброславі пройшла 37-а чергова сесія Лиманської районної ради (фото)14:00
04 гру
TOP