Архів
Березень 2023 (37)
Лютий 2023 (39)
Січень 2023 (49)
Грудень 2022 (65)
Листопад 2022 (54)
Жовтень 2022 (42)
ЛАН » Головні події дня » Олександр Рембач: "Бюджет громади та виважені управлінські рішення команди подолають інфраструктурні, соціальні та екологічні питання"

Олександр Рембач: "Бюджет громади та виважені управлінські рішення команди подолають інфраструктурні, соціальні та екологічні питання"

Олександр Рембач: "Бюджет громади та виважені управлінські рішення команди подолають інфраструктурні, соціальні та екологічні питання"

  - Олександре Володимировичу, як відбувалося об’єднання громади? Яким був цей процес для мешканців та для Вас?

Наша Любопільська громада найстабільніша у своїх рішеннях. Рішення про об'єднання було прийнято ще у 2015 році. Наш бюджет у 10 разів менше бюджету Визирської сільської ради. Тому було ініційовано об'єднання із Визиркою. З 2015 року ми пройшли вже великий шлях, суди та апеляції, і багато слухань, збори та сесії. Сподіваємося, що 30 червня все ж відбудеться об'єднання, від якого ми очікуємо тільки поліпшень.

Олександр Рембач: "Бюджет громади та виважені управлінські рішення команди подолають інфраструктурні, соціальні та екологічні питання".  - Які повинні бути умови для того, щоб поліпшення відбулися?

Для того щоб усі мрії здійснилися, повинна бути єдина команда, яка у своїх рішеннях дотримується єдиної цілі, єдиного методу роботи. Щоб не трапилося так, як у Верховній Раді - пройшли групи різних команд, які не можуть домовитися про порозуміння і важливі рішення не приймаються. Тому ми розраховуємо, що будуть обрані депутати з команди, яка буде представляти наші інтереси у всіх сесіях, у всіх рішеннях Визирської об’єднаної громади. Від них ми сподіваємося отримувати вирішення питань, які на сьогодні є у нашій громаді найактуальнішими та важливими. Їх треба вирішувати для того щоб покращити життя людей у всіх населених пунктах громади, не лише у Любополі.

Олександр Рембач: "Бюджет громади та виважені управлінські рішення команди подолають інфраструктурні, соціальні та екологічні питання".  - Від Любополя обираються в депутати відомі люди, вони з досвідом?

Нашу громаду буде представляти три депутати в об’єднаній громаді. На сьогодні вони чинні депутати нашої сільської ради, є одними з активних членів нашого депутатського корпусу. Ми з ними працюємо ще з 2010 року. Без їх участі у нас не проходять сесії. Вони завжди ініціюють різні питання, тобто мають активну громадську позицію та високий рівень відповідальності.

Олександр Рембач: "Бюджет громади та виважені управлінські рішення команди подолають інфраструктурні, соціальні та екологічні питання".  - Яким повинен бути голова об’єднаної громади? З яким досвідом роботи? Які якості потрібні для цієї посади?

Голова об’єднаної громади повинен розуміти всі питання, які знаходяться на його території. Кандидат на посаду повинен бути ініціатором вирішення усіх проблем, які на сьогодні є на територіях сільських рад Першотравневого, Визирки та Любополя. Тобто як нашої, так і сусідньої - без різниці. Для Любополя на сьогодні сама гостра проблема - це сміття. Зрозуміло, що є проблемі й з дорогою. Але для мене, як для жителя села, важливо, щоб найперші рішення об’єднаної громади насамперед стосувалися вивозу відходів, збору сміття та його сортуванню. Це дуже серйозне екологічне питання, яке надалі пов’язано з санітарно-епідеміологічним станом. Наскільки я знаю, у Визирці це вирішується коштом сільської ради. Любопіль село менше по території, більш розтягнуте і вирішити питання сміття дуже дорого для нас. Рахуйте: до Визирки 8 км. до траси. І заїжджати сюди машиною для збору сміття економічно недоцільно. Ось ми вели переговори: близько 8 тис. гривень ходка. А якщо заїжджати сюди 4 рази чи навіть 3 рази - це вже 24 тис. гривень! Люди не зможуть оплачувати цю послугу. Сільська рада також не зможе сплачувати. Ми вважаємо, що в об’єднаній громаді питання сміття вирішиться шляхом софінансування. Тобто комплексно - коштом людей та бюджету.

Олександр Рембач: "Бюджет громади та виважені управлінські рішення команди подолають інфраструктурні, соціальні та екологічні питання".  - За якими напрямками необхідно приймати управлінські рішення?

В нас багато проблем. Це і дорога до села, дитячий садок, якого в нас нема. А це для нас дуже гостре соціальне питання. По внутрішнім дорогам населеного пункту також є проблеми, які потрібно вирішувати. Добре, що в нас вирішено питання із водопостачанням - в нас практично новий водопровід. Є проблема - це міст. З розливом лиману вона загострилась і її потрібно вирішувати, тому що вода кожного дня більше і більше прибуває. Зараз, щоб людині потрапити у ту частину села, треба рухатися аж через центр села. Особливо незручно це робити в зимню, осінню та весінню пору. Тому міст там необхідний і це такий важливий інфраструктурний об’єкт. Ці напрямки є пріоритетними для Любополя. Але в нас немає сумніву, що їх вирішення здійсниться вже в рамках Визирської об’єднаної територіальної громади. Це дозволить зробити об’єднаний бюджет громади та виважені управлінські рішення.
Друк
З 1-го березня в Україні проіндексували пенсії (фото)23:53
24 бер
Працівники КП «Визирське джерело» займаються утилізацією пластмасових пляшок (фото)23:24
24 бер
У Любопільському старостаті Визирської громади впровадили телемецидинський комплекс (фото)22:52
24 бер
Журналісти ТРК «ТІС-ТВ» провели опитування у Визирській громаді на тему профілактики туберкульозу (фото)22:27
24 бер
У Визирській громаді вшанували пам’ять загиблого рік тому Героя України Дениса Максишка (фото)21:48
24 бер
У Визирській ОТГ пацієнтам із цукровим діабетом приділяється велика увага (відео)01:30
23 бер
Жителів Визирської громади закликають уникати контактів з бездомними тваринами (відео)20:58
22 бер
Леся Заїка: про роботу ЦНАП у Визирській громаді (відео)19:35
22 бер
Керівництво Одещини привітало працівників КП «Визирське джерело» з Днем працівника ЖКГ (відео)00:22
21 бер
У Визирській громаді вшановують пам’ять про загиблих воїнів-героїв (фото)14:43
20 бер
Вугільні брикети для твердопаливних котлів14:17
20 бер
З 1-го березня в Україні проіндексували пенсії (відео)13:04
16 бер
У Визирській громаді вшанували пам’ять загиблого рік тому Героя України Дениса Максишка (відео)11:52
16 бер
У Визирській ОТГ підбили підсумки роботи, проведеної в Любопільському старостаті за 2022 рік (відео)11:16
16 бер
Пожежники Визирської ОТГ проводять роз’яснювальні бесіди з мешканцями громади (фото)18:52
15 бер
У Визирській ОТГ особливо нужденним жителям допомагають дровами (фото)18:42
15 бер
У Визирській громаді вшанували пам'ять Героя України Дениса Максишка (фото)16:23
15 бер
Центр соціальних послуг Визирської громади продовжує повноцінну роботу (відео)14:26
15 бер
Визирська ОТГ: у Першотравневому старостинському окрузі підбили підсумки 2022 року (відео)14:20
15 бер
У Визирській ОТГ відзначили Міжнародний жіночий день (фотофакт)14:07
15 бер
У Визирській ОТГ особливо нужденним жителям допомагають дровами (відео)20:15
14 бер
Визирська ОТГ: у с. Дмитрівка розпочали капітальний ремонт вежі Рожновського (фото)19:44
14 бер
Безпека для Одеси, Южненської та Визирської громад: запаси аміаку на ОПЗ вже продано (фото)14:11
10 бер
У Визирській громаді працюють над впровадженням змішаного формату освіти для учнів 5-11 класів (фото)01:55
10 бер
Медики Визирської ОТГ провели медогляд співробітників КП «Визирське джерело» (фото)01:39
10 бер
TOP