Показати меню
» » Олександр Рембач: "Бюджет громади та виважені управлінські рішення команди подолають інфраструктурні, соціальні та екологічні питання"

Олександр Рембач: "Бюджет громади та виважені управлінські рішення команди подолають інфраструктурні, соціальні та екологічні питання"

Олександр Рембач: "Бюджет громади та виважені управлінські рішення команди подолають інфраструктурні, соціальні та екологічні питання"

  - Олександре Володимировичу, як відбувалося об’єднання громади? Яким був цей процес для мешканців та для Вас?

Наша Любопільська громада найстабільніша у своїх рішеннях. Рішення про об'єднання було прийнято ще у 2015 році. Наш бюджет у 10 разів менше бюджету Визирської сільської ради. Тому було ініційовано об'єднання із Визиркою. З 2015 року ми пройшли вже великий шлях, суди та апеляції, і багато слухань, збори та сесії. Сподіваємося, що 30 червня все ж відбудеться об'єднання, від якого ми очікуємо тільки поліпшень.

Олександр Рембач: "Бюджет громади та виважені управлінські рішення команди подолають інфраструктурні, соціальні та екологічні питання".  - Які повинні бути умови для того, щоб поліпшення відбулися?

Для того щоб усі мрії здійснилися, повинна бути єдина команда, яка у своїх рішеннях дотримується єдиної цілі, єдиного методу роботи. Щоб не трапилося так, як у Верховній Раді - пройшли групи різних команд, які не можуть домовитися про порозуміння і важливі рішення не приймаються. Тому ми розраховуємо, що будуть обрані депутати з команди, яка буде представляти наші інтереси у всіх сесіях, у всіх рішеннях Визирської об’єднаної громади. Від них ми сподіваємося отримувати вирішення питань, які на сьогодні є у нашій громаді найактуальнішими та важливими. Їх треба вирішувати для того щоб покращити життя людей у всіх населених пунктах громади, не лише у Любополі.

Олександр Рембач: "Бюджет громади та виважені управлінські рішення команди подолають інфраструктурні, соціальні та екологічні питання".  - Від Любополя обираються в депутати відомі люди, вони з досвідом?

Нашу громаду буде представляти три депутати в об’єднаній громаді. На сьогодні вони чинні депутати нашої сільської ради, є одними з активних членів нашого депутатського корпусу. Ми з ними працюємо ще з 2010 року. Без їх участі у нас не проходять сесії. Вони завжди ініціюють різні питання, тобто мають активну громадську позицію та високий рівень відповідальності.

Олександр Рембач: "Бюджет громади та виважені управлінські рішення команди подолають інфраструктурні, соціальні та екологічні питання".  - Яким повинен бути голова об’єднаної громади? З яким досвідом роботи? Які якості потрібні для цієї посади?

Голова об’єднаної громади повинен розуміти всі питання, які знаходяться на його території. Кандидат на посаду повинен бути ініціатором вирішення усіх проблем, які на сьогодні є на територіях сільських рад Першотравневого, Визирки та Любополя. Тобто як нашої, так і сусідньої - без різниці. Для Любополя на сьогодні сама гостра проблема - це сміття. Зрозуміло, що є проблемі й з дорогою. Але для мене, як для жителя села, важливо, щоб найперші рішення об’єднаної громади насамперед стосувалися вивозу відходів, збору сміття та його сортуванню. Це дуже серйозне екологічне питання, яке надалі пов’язано з санітарно-епідеміологічним станом. Наскільки я знаю, у Визирці це вирішується коштом сільської ради. Любопіль село менше по території, більш розтягнуте і вирішити питання сміття дуже дорого для нас. Рахуйте: до Визирки 8 км. до траси. І заїжджати сюди машиною для збору сміття економічно недоцільно. Ось ми вели переговори: близько 8 тис. гривень ходка. А якщо заїжджати сюди 4 рази чи навіть 3 рази - це вже 24 тис. гривень! Люди не зможуть оплачувати цю послугу. Сільська рада також не зможе сплачувати. Ми вважаємо, що в об’єднаній громаді питання сміття вирішиться шляхом софінансування. Тобто комплексно - коштом людей та бюджету.

Олександр Рембач: "Бюджет громади та виважені управлінські рішення команди подолають інфраструктурні, соціальні та екологічні питання".  - За якими напрямками необхідно приймати управлінські рішення?

В нас багато проблем. Це і дорога до села, дитячий садок, якого в нас нема. А це для нас дуже гостре соціальне питання. По внутрішнім дорогам населеного пункту також є проблеми, які потрібно вирішувати. Добре, що в нас вирішено питання із водопостачанням - в нас практично новий водопровід. Є проблема - це міст. З розливом лиману вона загострилась і її потрібно вирішувати, тому що вода кожного дня більше і більше прибуває. Зараз, щоб людині потрапити у ту частину села, треба рухатися аж через центр села. Особливо незручно це робити в зимню, осінню та весінню пору. Тому міст там необхідний і це такий важливий інфраструктурний об’єкт. Ці напрямки є пріоритетними для Любополя. Але в нас немає сумніву, що їх вирішення здійсниться вже в рамках Визирської об’єднаної територіальної громади. Це дозволить зробити об’єднаний бюджет громади та виважені управлінські рішення.
Друк
Схожі новини:
У Доброславі модернізують систему освітлення та водопостачання (фото)15:31
19 лип
На Одещині пройшов чемпіонат зі спортивного автотуризму "Турунчук - 2019" (фото)14:00
19 лип
У Доброславі відбулася сесія Лиманської районної ради (фото)12:45
19 лип
У Южному мають намір побудувати новий автовокзал (фото)12:00
19 лип
Перевалка контейнерів в порту "Південний" зросла більш ніж в два рази (фото)11:00
19 лип
Лиманська рада залишилася без заступника голови. Іван Ососкало достроково залишив свою посаду (фото)17:01
18 лип
У Лиманському районі проводяться перевірки на наявність амброзії та стихійних смітників (фото)15:15
18 лип
Яськівська ОТГ розповіла про результати реформи децентралізації у сфері освіти та медицини (фото)13:02
18 лип
У Першотравневому закликають економити воду (фото)12:00
18 лип
Децентралізацію потрібно закріпити у Конституції: Гройсман назвав головну умову захисту реформи (фото) 11:00
18 лип
У Доброславі будуть боротися зі стихійною торгівлею та сміттєзвалищами (фото)10:00
18 лип
Канал "Тилігул-Чорне море" приваблює все більше туристів (фото)16:12
17 лип
Чим живуть сусіди. Яськівська громада розповіла про свою історію об'єднання (фото)14:00
17 лип
У Лиманській райраді відбудеться позачергова сесія (фото)13:00
17 лип
Літо з поліцейськими. В Рибаківці пройшов чемпіонат з пляжного волейболу (фото)12:00
17 лип
У Красносільській ОТГ пройшли тренінги у рамках Програми "U-LEAD з Європою" (фото)11:00
17 лип
У Южному купатися можна: результати лабораторних досліджень (фото)10:00
17 лип
TOP