Показати меню
» » Мешканці Сичавки розповіли про проблеми з водопостачанням (фото)

Мешканці Сичавки розповіли про проблеми з водопостачанням (фото)

Мешканці Сичавки розповіли про проблеми з водопостачанням (фото)

  З самого ранку біля Сичавської сільради почали збиратися місцеві жителі. Мета зібрання - розв'язання питань про відсутність водопостачання та вивезення сміття.

Мешканці Сичавки розповіли про проблеми з водопостачанням.

У нас вже кілька днів немає води на вулицях. Ця проблема триває не один рік. Нам обіцяють, що зроблять водопровід, але води як не було, так і немає, - доносилося від присутніх.

Мешканці Сичавки розповіли про проблеми з водопостачанням.  За словами місцевих, проблема з водопроводом триває не один рік. Жителі готові приєднатися до "Южводоканалу", щоб в будинках була вода, адже в спеку без неї - неможливо. Проблема полягає в тому, що тиску води на Сичавку не вистачає. Труба з Одеси одна, і воду з неї підкачують і підприємства, й інші населені пункти. Як розповіла очільниця Сичавки Валентина Попоніна, щоб люди були з водою, зробили запит до Южного.

Валентина Попоніна

Наш проєкт, який ми хочемо реалізувати в селі по поліпшенню водопостачання, дуже дорого коштує. Для його втілення потрібні кошти обласні, районні та місцеві. Також будемо звертатися до спонсорів, які, я сподіваюся, допоможуть нам. На даний момент ми зробили письмовий запит до Южненського водоканалу. Нам сказали, що так можна зробити. Поки невідомо, на скільки зросте вартість води, адже в місті вона дорожче, ніж у нас, - Валентина Попоніна, очільниця Сичавки.

  Ситуацію прокоментував і начальник "Южводоканала" Андрій Шестов.

Андрій Шестов

Так, запит є. Ми розробляємо цю програму. Увімкнутися до нашого водопроводу можна за добу. Але для цього Сичавці потрібно прокласти трубу. Крім того, вода буде для них коштувати близько 13 гривень, як і для южненців, - Андрій Шестов, начальник КП "Южводоканал".

Мешканці Сичавки розповіли про проблеми з водопостачанням.  Варто відзначити, що в сільраді мають намір звертатися за допомогою до спонсорів, щоб врегулювати це питання. Така ж ідея була озвучена й сичавцями. Ті, хто залишився без води, отримують її безкоштовно. По населеному пункту за заявками приїжджає трактор, який розвозить в бочках воду.

Мешканці Сичавки розповіли про проблеми з водопостачанням.  Також на зборах було піднято питання про вивезення сміття. В останні дні в селі з цим була затримка. Через спеку ТПВ (тверді побутові відходи - прим. ред.) почали видавати неприємний запах, що турбувало жителів Сичавки. Валентина Попоніна розповіла, що це форс-мажорна ситуація, яку вже вирішують.

Сміття у нас регулярно вивозять двічі на тиждень. У компанії, яка обслуговує село, були перебої з транспортом. Ми домовилися з іншою фірмою і вже вчора нам вивезли частину сміття. І завтра вивезуть інше, - Валентина Попоніна, очільниця Сичавки.

  Скарги на сміття не тільки біля сміттєвих баків - результат роботи далеко не сільради. Село прагне бути європейським. А як відомо, Європа починається з тебе. І щоб населений пункт був чистішим, потрібно, перш за все, самому піклуватися про це. Платити вчасно за рахунками за комуналку та інші послуги, власним прикладом доводити, як можна щось змінювати. Спільно можна і гори звернути, а ось розв'язувати проблеми конфліктом - ще ніколи до позитивних результатів не приводило.

Друк
У Доброславі модернізують систему освітлення та водопостачання (фото)15:31
19 лип
На Одещині пройшов чемпіонат зі спортивного автотуризму "Турунчук - 2019" (фото)14:00
19 лип
У Доброславі відбулася сесія Лиманської районної ради (фото)12:45
19 лип
У Южному мають намір побудувати новий автовокзал (фото)12:00
19 лип
Перевалка контейнерів в порту "Південний" зросла більш ніж в два рази (фото)11:00
19 лип
Лиманська рада залишилася без заступника голови. Іван Ососкало достроково залишив свою посаду (фото)17:01
18 лип
У Лиманському районі проводяться перевірки на наявність амброзії та стихійних смітників (фото)15:15
18 лип
Яськівська ОТГ розповіла про результати реформи децентралізації у сфері освіти та медицини (фото)13:02
18 лип
У Першотравневому закликають економити воду (фото)12:00
18 лип
Децентралізацію потрібно закріпити у Конституції: Гройсман назвав головну умову захисту реформи (фото) 11:00
18 лип
У Доброславі будуть боротися зі стихійною торгівлею та сміттєзвалищами (фото)10:00
18 лип
Канал "Тилігул-Чорне море" приваблює все більше туристів (фото)16:12
17 лип
Чим живуть сусіди. Яськівська громада розповіла про свою історію об'єднання (фото)14:00
17 лип
У Лиманській райраді відбудеться позачергова сесія (фото)13:00
17 лип
Літо з поліцейськими. В Рибаківці пройшов чемпіонат з пляжного волейболу (фото)12:00
17 лип
У Красносільській ОТГ пройшли тренінги у рамках Програми "U-LEAD з Європою" (фото)11:00
17 лип
У Южному купатися можна: результати лабораторних досліджень (фото)10:00
17 лип
TOP