Показати меню
» » Сичавські зміни: що нового у селі? (фото)

Сичавські зміни: що нового у селі? (фото)

Сичавські зміни: що нового у селі? (фото)

  Реформа децентралізації найкращим чином позначилася на відновленні інфраструктури села, а голова сільради Валентина Попоніна зуміла мобілізувати всі сили на швидке відновлення доріг, вуличне освітлення та об'єкти соціального значення. За цей час тут вперше встановили сміттєві баки і організували централізований вивіз ТПВ

Сичавські зміни: що нового у селі?  У 2019 ремонт доріг також в пріоритеті, розповідає секретарка Сичавської сільради Тетяна Ліннікова.

Тетяна Лінникова

Тривають роботи по будівництву доріг, зараз ми засипаємо гравієм вулицю Шкільну, провулок від Філатова до вулиці Шкільної. Вже зроблені 3 і 10 проєктні провулки, вулиця Каштанова частково. Також в цьому році у нас капітальне будівництво, це завершення асфальтування вулиці Перемоги і вулиці Степова, а також Генерала Галая в селі Кошари. А на осінь у нас в планах вулиця Хуторська, ми плануємо асфальтування цієї вулиці, - Тетяна Ліннікова, секретарка Сичавської сільради.

Сичавські зміни: що нового у селі?  На тлі швидкого вирішення однієї проблеми, інші здаються особливо актуальними, розповідає житель села Сергій.

Сергій

Те, що дороги робляться, добре, а те, що води немає, - тільки в цьому проблема, - Сергій, мешканець Сичавки.

Сичавські зміни: що нового у селі?  Водопостачання в літній період для жителів Сичавки є проблемою в усі часи, але тільки нове керівництво Сичавки робить все можливе, щоб розв'язати цю проблему глобально. 

Ця проблема в літній період вже дуже багато років, зараз технічні умови нам розробляє КП "Южводоканал" для додаткової врізки до водоканалу міста Южне. Це дасть можливість наповнити і дати тиск у водогони у нас в селі, і тоді всі будуть забезпечені. Зараз такої гострої проблеми у нас немає, ніхто не звертається, була проблема кілька тижнів тому, вода не доходила до деяких вулиць, ми організували бочки з водою і безкоштовно поповнювали колодязі людям, - Тетяна Ліннікова, секретарка Сичавської сільради.

Сичавські зміни: що нового у селі?  Цього року буде проведено ремонт внутрішніх приміщень будівлі сільради, окреме приміщення планують виділити для аптечного кіоску. 

Будемо залучати провізорів для того, щоб у нас так само була аптека, тому що не кожен може йти в Южне. Ми будемо створювати тут аптечний кіоск, - Тетяна Ліннікова, секретарка Сичавської сільради. 

  Мешканці Сичавки добре пам'ятають, скільки проблем у селі було раніше і скільки за останні роки місцева влада їх розв’язала.

Любов

Смітники встановили, ось дорогу підсипали, гравій, але все ж краще ніж нічого, дитячий майданчик. Ось вчора з онуком ходили - гірка, для нього все, - Любов, мешканка Сичавки. 

Сичавські зміни: що нового у селі?  Важливою частиною роботи будь-якого голови сільради є вміння не тільки ефективно використовувати власні ресурси, а й залучати кошти з бюджетів різного рівня. За час головування Валентини Попоніної у Сичавці на районні бюджетні кошти капітально відремонтовано будівлю амбулаторії та придбано шкільний автобус.

Друк
На базі районної бібліотеки з'явиться медіапростір (фото)12:00
16 лип
Свята закінчилися, робота триває. У Доброславі продовжують облагороджувати вулиці (фото)11:00
16 лип
У Южному будують стадіон. Вже видно перші результати (фото)10:00
16 лип
102 райони замість 490. У Мінрегіоні показали нову модель адмінтерустрою (фото)15:00
15 лип
У Южному відремонтують фасад лікарні за 8 мільйонів (фото)14:00
15 лип
Сумний розрив. В Одесі жінка намагалася накласти на себе руки (фото)13:00
15 лип
У Лиманському районі триває будівництво доріг (фото)12:00
15 лип
У Доброславі "підсвітили" переходи (фото)11:00
15 лип
Учні молодших класів будуть носити спеціальні світловідбиваючі жилети (фото)10:00
15 лип
Є чому повчитись. У Южному пес рятує котів з-під коліс (фото) 12:00
13 лип
В Одеському ЦРМС вивчали питання реформи освітянської галузі (фото)11:00
13 лип
Яськівська громада розповіла про свою роботу після об'єднання (фото)15:01
12 лип
Ще один крок до європейського села. У Першотравневому триває облагородження (фото)14:00
12 лип
В Южному встановили поклонного хреста (фото)13:00
12 лип
Доброслав готується до об'єднання. З ким буде створювати громаду? (фото)12:02
12 лип
Южненські баскетболісти в складі збірної України увійшли в фінал Всесвітньої Універсіади (фото)11:00
12 лип
Сичавські зміни: що нового у селі? (фото)10:00
12 лип
TOP