» » Доброслав відзначив 217-й день народження (фото)

Доброслав відзначив 217-й день народження (фото)

Доброслав відзначив 217-й день народження (фото)

  Добра слава про новаторські ідеї, нестандартні рішення, перетворення та благоустрій цього селища вже давно вийшла за межі України. Тому у свій 217 день народження Доброслав приймав багато гостей, серед яких були й представники міжнародних делегацій з Латвії та країн Ближнього Сходу. До цього свята доброславці старанно готувалися.

Доброслав відзначив 217-й день народження.Доброслав відзначив 217-й день народження.Доброслав відзначив 217-й день народження.

Людмила Прокопечко

До нашого дня народження ми створили візитівку нашого містечка, яка розташована при в'їзді у Доброслав. Ми хотіли символічно зобразити в цій візитівці нашу безмежну любов до Доброслава. Так, ми всі різні, але ми живемо тут, на цій землі. Крім цього незабаром при в'їзді буде встановлена ​​ще карта туристичних об'єктів Доброслава і покажчики відстаней до світових столиць та до міст, з якими ми налагодили дружні стосунки, - Людмила Прокопечко, очільниця Доброслава. 

Доброслав відзначив 217-й день народження.Доброслав відзначив 217-й день народження.  День народження Доброслава збігся з народними гуляннями на честь свята Івана Купала. В рамках заходу організували дитячу розважальну програму в парку "Лісова пісня". Концертна програма пройшла за підтримки народного депутата України Івана Фурсіна та депутата Одеської обласної ради Олега Кутателадзе.

Доброслав відзначив 217-й день народження.Доброслав відзначив 217-й день народження.Доброслав відзначив 217-й день народження.  Численним гостям свята і доброславцям дарував свою майстерність і мистецтво виконання легендарний львівський скрипаль Олександр Божик, якого заслужено називають "скрипалем від Бога" в Європі й Сполучених Штатах Америки. А група "ТІК" зробила цей день народження для Доброслава незабутнім.

Іван Фурсін, народний депутат України.

Коли я їхав до вас у гості, то подивився, що історія вашого селища довга і славна. Я вважаю, що в Одеській області це найкращий районний центр. Все завдяки тим людям, які тут живуть і працюють. І кожен день примножують славу свого рідного селища. Дуже важливо, хто керує населеним пунктом і є представником інтересів його мешканців. Тому окрему подяку хочу висловити за ефективність Людмилі Прокопечко, - Іван Фурсін, народний депутат України.

Олег Кутателадзе

Від імені підприємства "Трансінвестсервіс" і від Визирської об'єднаної громади хочу привітати Доброслав з 217-м днем ​​народження. Недарма кажуть, що як ви човен назвете, так він і попливе. У назві вашого селища сконцентрований глибокий сенс. А завдяки керівнику і команді однодумців, у вас є динаміка розвитку. Я впевнений, що ви, як і Визирка, об'єднаєтесь і створите потужну об’єднану громаду з сусідніми селами. У плані співпраці ви завжди можете розраховувати на допомогу і підтримку Визирської ОТГ, - Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради. 

Доброслав відзначив 217-й день народження.Доброслав відзначив 217-й день народження.Доброслав відзначив 217-й день народження.  На святкування дня народження селища прийшли не тільки місцеві жителі, а й гості. Зазвичай влітку їх більш ніж достатньо, адже поруч знаходиться Тилігульський лиман, а до Одеси не так далеко добиратися. Тому Доброслав завжди радо зустрічає своїх відвідувачів. На захід також завітала і в. о. губернатора Одещини Світлана Шаталова.

Світлана Шаталова, в.о. голови Одеської обласної державної адміністрації.

Сьогодні атмосфера неймовірна. Я не очікувала побачити такої кількості людей, дітей. Тут є де відпочити, є зони спеціальні та фудкорти. Це розвиток селища, а це - фундамент для майбутнього. Хочу побажати, щоб всі жителі Доброслава відчули потік енергії, і щоб всі бажання збулися, - Світлана Шаталова, в. о. голови Одеської обласної державної адміністрації.
Друк
Скажемо "НІ" оплаті в конвертах. Віталій Кутателадзе: "Ми хочемо, щоб працівники компанії ТІС отримували гідний заробіток" (фото)15:45
28 тра
У Визирській громаді літніх таборів при школі в цьому році - не буде14:47
28 тра
Квартира для сироти. У Курісовому ще одна дитина-сирота отримала власне житло14:01
28 тра
Гострі запитання для посадовця: у Красносільській ОТГ відбулася пресконференція за участі наймолодших репортерів (фото)13:18
28 тра
Жіночий погляд на закон. Лариса Дімова про роботу в юридичному департаменті ТІС 12:00
28 тра
Готувалися дистанційно, а складати іспити будуть наживо. У Визирській ОТГ школярі готуються до ЗНО11:00
28 тра
Олег Кутателадзе: "Проведення чергових виборів до новоутворених ОТГ згідно з чинним законодавством України у 2020 році неможливе"10:00
28 тра
Відновлено рух транспорту між селами Визирської ОТГ та Лиманського району (фото)16:48
27 тра
Скласти іспити та вступити онлайн. Петрівський аграрний коледж запрошує абітурієнтів (фото)15:38
27 тра
Оксана Третякова: "Масштабних проєктів з Визиркою ще не було, але у допомозі не відмовляють"13:29
27 тра
Досвід ТІСа у сфері протидії шахрайству зацікавив західних експертів12:12
27 тра
До сервісного центру МВС у Доброславі звертається понад 50 осіб щоденно (фото)11:12
27 тра
Мальовнича водойма: у селі Іванове з’явилася майбутня туристична родзинка (фото)10:27
27 тра
Оксана Третякова: "Я знаю, що звернувшись до "Команди розвитку" можна отримати будь-яку допомогу"16:00
26 тра
У Фонтанці ремонтують дорогу та дитячі майданчики (фото)14:50
26 тра
Петрівський аграрний коледж проведе День відкритих дверей (фото)14:22
26 тра
Королева стафіровки. Олена Константинова, фахівець з організації та проведення стафірувальних робіт13:11
26 тра
Вночі як вдень: у Зорі Труда вулиці освітлюють сучасні LED-лампи (фото)12:35
26 тра
Дитячі садочки в Лиманському районі запрацюють з 1 червня12:10
26 тра
Андрій Ставніцер: "Частка Maersk в загальному контейнерному вантажообігу України з 2018 року зросла на 40%"11:46
26 тра
Карантин змінив звичний погляд людей на життя не лише у містах, але й на околицях (фото)16:37
25 тра
Через небувалу посуху в аграріїв Визирської громади загинула майже третина врожаю (фото)16:26
25 тра
Медики Лиманського району проходять обов’язкове тестування на COVID-1916:17
25 тра
У Визирській ОТГ буде школа мистецтв, служба у справах дітей та одразу два ЦНАПи (фото)14:50
25 тра
Оксана Третякова: "Об’єднання з Визирською ОТГ збереже наше село"13:48
25 тра
TOP