Показати меню
» » Доброслав відзначив 217-й день народження (фото)

Доброслав відзначив 217-й день народження (фото)

Доброслав відзначив 217-й день народження (фото)

  Добра слава про новаторські ідеї, нестандартні рішення, перетворення та благоустрій цього селища вже давно вийшла за межі України. Тому у свій 217 день народження Доброслав приймав багато гостей, серед яких були й представники міжнародних делегацій з Латвії та країн Ближнього Сходу. До цього свята доброславці старанно готувалися.

Доброслав відзначив 217-й день народження.Доброслав відзначив 217-й день народження.Доброслав відзначив 217-й день народження.

Людмила Прокопечко

До нашого дня народження ми створили візитівку нашого містечка, яка розташована при в'їзді у Доброслав. Ми хотіли символічно зобразити в цій візитівці нашу безмежну любов до Доброслава. Так, ми всі різні, але ми живемо тут, на цій землі. Крім цього незабаром при в'їзді буде встановлена ​​ще карта туристичних об'єктів Доброслава і покажчики відстаней до світових столиць та до міст, з якими ми налагодили дружні стосунки, - Людмила Прокопечко, очільниця Доброслава. 

Доброслав відзначив 217-й день народження.Доброслав відзначив 217-й день народження.  День народження Доброслава збігся з народними гуляннями на честь свята Івана Купала. В рамках заходу організували дитячу розважальну програму в парку "Лісова пісня". Концертна програма пройшла за підтримки народного депутата України Івана Фурсіна та депутата Одеської обласної ради Олега Кутателадзе.

Доброслав відзначив 217-й день народження.Доброслав відзначив 217-й день народження.Доброслав відзначив 217-й день народження.  Численним гостям свята і доброславцям дарував свою майстерність і мистецтво виконання легендарний львівський скрипаль Олександр Божик, якого заслужено називають "скрипалем від Бога" в Європі й Сполучених Штатах Америки. А група "ТІК" зробила цей день народження для Доброслава незабутнім.

Іван Фурсін, народний депутат України.

Коли я їхав до вас у гості, то подивився, що історія вашого селища довга і славна. Я вважаю, що в Одеській області це найкращий районний центр. Все завдяки тим людям, які тут живуть і працюють. І кожен день примножують славу свого рідного селища. Дуже важливо, хто керує населеним пунктом і є представником інтересів його мешканців. Тому окрему подяку хочу висловити за ефективність Людмилі Прокопечко, - Іван Фурсін, народний депутат України.

Олег Кутателадзе

Від імені підприємства "Трансінвестсервіс" і від Визирської об'єднаної громади хочу привітати Доброслав з 217-м днем ​​народження. Недарма кажуть, що як ви човен назвете, так він і попливе. У назві вашого селища сконцентрований глибокий сенс. А завдяки керівнику і команді однодумців, у вас є динаміка розвитку. Я впевнений, що ви, як і Визирка, об'єднаєтесь і створите потужну об’єднану громаду з сусідніми селами. У плані співпраці ви завжди можете розраховувати на допомогу і підтримку Визирської ОТГ, - Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради. 

Доброслав відзначив 217-й день народження.Доброслав відзначив 217-й день народження.Доброслав відзначив 217-й день народження.  На святкування дня народження селища прийшли не тільки місцеві жителі, а й гості. Зазвичай влітку їх більш ніж достатньо, адже поруч знаходиться Тилігульський лиман, а до Одеси не так далеко добиратися. Тому Доброслав завжди радо зустрічає своїх відвідувачів. На захід також завітала і в. о. губернатора Одещини Світлана Шаталова.

Світлана Шаталова, в.о. голови Одеської обласної державної адміністрації.

Сьогодні атмосфера неймовірна. Я не очікувала побачити такої кількості людей, дітей. Тут є де відпочити, є зони спеціальні та фудкорти. Це розвиток селища, а це - фундамент для майбутнього. Хочу побажати, щоб всі жителі Доброслава відчули потік енергії, і щоб всі бажання збулися, - Світлана Шаталова, в. о. голови Одеської обласної державної адміністрації.
Друк
У Доброславі модернізують систему освітлення та водопостачання (фото)15:31
19 лип
На Одещині пройшов чемпіонат зі спортивного автотуризму "Турунчук - 2019" (фото)14:00
19 лип
У Доброславі відбулася сесія Лиманської районної ради (фото)12:45
19 лип
У Южному мають намір побудувати новий автовокзал (фото)12:00
19 лип
Перевалка контейнерів в порту "Південний" зросла більш ніж в два рази (фото)11:00
19 лип
Лиманська рада залишилася без заступника голови. Іван Ососкало достроково залишив свою посаду (фото)17:01
18 лип
У Лиманському районі проводяться перевірки на наявність амброзії та стихійних смітників (фото)15:15
18 лип
Яськівська ОТГ розповіла про результати реформи децентралізації у сфері освіти та медицини (фото)13:02
18 лип
У Першотравневому закликають економити воду (фото)12:00
18 лип
Децентралізацію потрібно закріпити у Конституції: Гройсман назвав головну умову захисту реформи (фото) 11:00
18 лип
У Доброславі будуть боротися зі стихійною торгівлею та сміттєзвалищами (фото)10:00
18 лип
Канал "Тилігул-Чорне море" приваблює все більше туристів (фото)16:12
17 лип
Чим живуть сусіди. Яськівська громада розповіла про свою історію об'єднання (фото)14:00
17 лип
У Лиманській райраді відбудеться позачергова сесія (фото)13:00
17 лип
Літо з поліцейськими. В Рибаківці пройшов чемпіонат з пляжного волейболу (фото)12:00
17 лип
У Красносільській ОТГ пройшли тренінги у рамках Програми "U-LEAD з Європою" (фото)11:00
17 лип
У Южному купатися можна: результати лабораторних досліджень (фото)10:00
17 лип
TOP