» » "Визирські сурми" відпочили у Карпатах (фото)

"Визирські сурми" відпочили у Карпатах (фото)

"Визирські сурми" відпочили у Карпатах (фото)

  Організовувати тури для "Визирських сурм" у селі - вже добра традиція. Започаткована вона ексочільником сільради, нині - першим заступником сільського голови - Олександром Токменіновим. Так, цього літа, музиканти з оркестру поїхали до Карпат.
Яна Куліченко, директор Визирської школи.

Робота в оркестрі нелегка, тому що необхідно щоденно працювати, докладати багато зусиль, а після такої роботи необхідний і відпочинок. Тому влітку, щороку ми відпочиваємо. У цьому році учасники оркестру відпочивали у Кам'янці-Подільському та у Чернівецькій області. Побачили дуже багато цікавого, нового. Щодня ми бували на природі, милувалися Карпатами. Діти були дуже раді. Ми відвідали славне місто Кам'янець-Подільський, побачили його каньйони, діти отримали велике враження від подорожі на катерах по річці Дністер, де вони мали можливість скупатися, що було найбільшою радістю для них. Яскраве враження справив і Бакотський скельно-печерний монастир, де ми були вперше, там дуже красива природа, велика історія у цього місця. Діти у черговий раз переконалися, що Україна не гірша від інших країн, куди зазвичай їдуть відпочивати. Природа її дійсно захоплює, - Яна Куліченко, директор Визирської школи.

Оркестр "Визирські сурми" на відпочинку в Карпатах.  Борис Нагорний в оркестрі старожил. Вважає, що такі поїздки згуртовують колектив. Коли музиканти ставляться одне до одного з відкритим серцем, це для спільної гри в оркестрі має велике значення.

Борис Нагорний, учасник зразкового духового оркестру "Визирські сурми"..

Насамперед необхідно відпочити фізично і духовно. Ми цілий рік багато працюємо, у нас за рік може бути мінімум три фестивалі, до яких ми готуємося по 3-4 місяці. Це фізично дуже складно, і нам потрібен відпочинок. У поїздках ми міцніємо, згуртовуємось як колектив. Ми вже давно усі друзі, нам разом дуже весело, це не тільки фізичний відпочинок, він і духовно нас об'єднує, і ми стаємо справжньою командою, - Борис Нагорний, музикант оркестру "Визирські сурми".

  Кирило Задорожнюк вважає премії-поїздки найкращою нагородою для багатьох учасників оркестру. Діти працюють на благо рідного села і вдячні жителі Визирки дарують їм захоплюючу поїздку для оздоровлення та відпочинку.

Кирило Задорожнюк, музикант оркестру "Визирські Сурми".

Щоб був дух грати в наступному році нам потрібно відпочивати. Просто сидіти вдома не цікаво, а тут ми по екскурсіях ходимо, по горах, - Кирило Задорожнюк, грає на кларнеті.

Оркестр "Визирські сурми" на відпочинку в Карпатах  Цікаво те, що в останні роки учасники зразкового духового оркестру "Визирські сурми" пропонують свої варіанти турів, в рамках бюджету, на який можуть розраховувати.

Олег Нагорний, музикант оркестру "Визирські сурми".

Ми дивилися в інтернеті, які є цікаві місця, щоб потім туди сходити, навіть окремо від групи, коли закінчиться екскурсія, щоб самим сходити та дізнатися більше нового, - Олег Нагорний, учасник зразкового духового оркестру "Визирські сурми"

  Хоча Олег Нагорний вже бував у Кам'янці-Подільському, велике враження він отримав від екскурсії у Бакотський скельно-печерний монастир.
  Весь колектив оркестру дуже вдячний Визирській сільраді за поїздку, а вже наступного дня після повернення відбулася чергова репетиція зразкового духового оркестру "Визирські сурми", розповідає директор школи Яна Куліченко.
Оркестр "Визирські сурми" на відпочинку в Карпатах.

Ми їздили без інструментів, ми відпочивали та набралися сил, і коли приїхали, вже наступного дня була репетиція оркестру. Вони вже почали працювати, оскільки незабаром конкурси, ми сподіваємося, що і в цьому році візьмемо участь в українських і міжнародних конкурсах, як і торік. Ми отримали дві великі перемоги й Гран-прі на міжнародному конкурсі духових оркестрів. У цьому році ми теж плануємо, тому що дітям це цікаво, вони хочуть показати усю красу творчості свого оркестру, і діти у нас дійсно талановиті, - Яна Куліченко, директор Визирської школи.

  Перший найближчий значущий виступ зразкового духового оркестру "Визирські сурми" відбудеться на День села. Музиканти планують підготувати низку нових творів.

  Фото Яна Куліченко.

Друк
Позачергова сесія в Визирці розглянула низку фінансових питань (фото)12:00
11 лип
Світлана Дідоводюк: «Бути членом «Команди розвитку» почесно»10:00
11 лип
Керівництво Визирської сільради привітало Олену Козьміну з днем народження (фото)17:18
10 лип
Депутати Визирської сільради вирішили направити до Дмитрівської школи понад 1 млн грн (фото)15:14
10 лип
Володимир Татаревський: «Порти витягнуть економіку України»14:30
10 лип
Усі перевірені об’єкти Визирської ОТГ відповідають нормам (фото)14:00
10 лип
Земля – народу?13:11
10 лип
Якщо руки звикли до праці, вона буде до старості в радість11:00
10 лип
Єдина проблема проведення ЗНО в Першотравневому - спека (фото)10:13
10 лип
Визирська ОТГ: у Любополі визначили переможців конкурсу до свята Івана Купала (фото)14:47
09 лип
У Визирці ліквідували наслідки негоди (фото)14:00
09 лип
Співзасновник ТІС має намір переформатувати Impact Hub Odessa13:03
09 лип
Предмети інтер'єру вже чекають свого місця в садибі Курісів (фото)12:41
09 лип
САД виступає замовником будівництва траси з ОМТП до М-2811:00
09 лип
У Визирській ОТГ створюють Мистецьку школу (фото)10:00
09 лип
Доброславців в четвер забезпечуватимуть водою з цистерн09:16
09 лип
Пішоходам Вапнярки стало безпечніше перетинати проїжджу частину15:00
08 лип
Лиманська райрада провела термінову позачергову сесію (фото)14:06
08 лип
Рятувальники провели рейд берегом Тилігулу (фото)13:35
08 лип
У Визирському дитсадку до адаптивного карантину знайшли креативний підхід (фото)12:00
08 лип
На ТІСі планується використання альтернативної енергії11:00
08 лип
Маєток Курісів відобразить історію нашого краю з античних часів10:00
08 лип
У Першотравневому ліцеї проводиться ЗНО з англійської14:55
07 лип
У Визирській ОТГ на боротьбу з амброзією виділено 50 тис. грн (фото)14:00
07 лип
Зеленський ознайомився з роботою найбільшого транспортного вузла країни ТІС (фото)13:00
07 лип
TOP