Показати меню
» » "Визирські сурми" відпочили у Карпатах (фото)

"Визирські сурми" відпочили у Карпатах (фото)

"Визирські сурми" відпочили у Карпатах (фото)

  Організовувати тури для "Визирських сурм" у селі - вже добра традиція. Започаткована вона ексочільником сільради, нині - першим заступником сільського голови - Олександром Токменіновим. Так, цього літа, музиканти з оркестру поїхали до Карпат.
Яна Куліченко, директор Визирської школи.

Робота в оркестрі нелегка, тому що необхідно щоденно працювати, докладати багато зусиль, а після такої роботи необхідний і відпочинок. Тому влітку, щороку ми відпочиваємо. У цьому році учасники оркестру відпочивали у Кам'янці-Подільському та у Чернівецькій області. Побачили дуже багато цікавого, нового. Щодня ми бували на природі, милувалися Карпатами. Діти були дуже раді. Ми відвідали славне місто Кам'янець-Подільський, побачили його каньйони, діти отримали велике враження від подорожі на катерах по річці Дністер, де вони мали можливість скупатися, що було найбільшою радістю для них. Яскраве враження справив і Бакотський скельно-печерний монастир, де ми були вперше, там дуже красива природа, велика історія у цього місця. Діти у черговий раз переконалися, що Україна не гірша від інших країн, куди зазвичай їдуть відпочивати. Природа її дійсно захоплює, - Яна Куліченко, директор Визирської школи.

Оркестр "Визирські сурми" на відпочинку в Карпатах.  Борис Нагорний в оркестрі старожил. Вважає, що такі поїздки згуртовують колектив. Коли музиканти ставляться одне до одного з відкритим серцем, це для спільної гри в оркестрі має велике значення.

Борис Нагорний, учасник зразкового духового оркестру "Визирські сурми"..

Насамперед необхідно відпочити фізично і духовно. Ми цілий рік багато працюємо, у нас за рік може бути мінімум три фестивалі, до яких ми готуємося по 3-4 місяці. Це фізично дуже складно, і нам потрібен відпочинок. У поїздках ми міцніємо, згуртовуємось як колектив. Ми вже давно усі друзі, нам разом дуже весело, це не тільки фізичний відпочинок, він і духовно нас об'єднує, і ми стаємо справжньою командою, - Борис Нагорний, музикант оркестру "Визирські сурми".

  Кирило Задорожнюк вважає премії-поїздки найкращою нагородою для багатьох учасників оркестру. Діти працюють на благо рідного села і вдячні жителі Визирки дарують їм захоплюючу поїздку для оздоровлення та відпочинку.

Кирило Задорожнюк, музикант оркестру "Визирські Сурми".

Щоб був дух грати в наступному році нам потрібно відпочивати. Просто сидіти вдома не цікаво, а тут ми по екскурсіях ходимо, по горах, - Кирило Задорожнюк, грає на кларнеті.

Оркестр "Визирські сурми" на відпочинку в Карпатах  Цікаво те, що в останні роки учасники зразкового духового оркестру "Визирські сурми" пропонують свої варіанти турів, в рамках бюджету, на який можуть розраховувати.

Олег Нагорний, музикант оркестру "Визирські сурми".

Ми дивилися в інтернеті, які є цікаві місця, щоб потім туди сходити, навіть окремо від групи, коли закінчиться екскурсія, щоб самим сходити та дізнатися більше нового, - Олег Нагорний, учасник зразкового духового оркестру "Визирські сурми"

  Хоча Олег Нагорний вже бував у Кам'янці-Подільському, велике враження він отримав від екскурсії у Бакотський скельно-печерний монастир.
  Весь колектив оркестру дуже вдячний Визирській сільраді за поїздку, а вже наступного дня після повернення відбулася чергова репетиція зразкового духового оркестру "Визирські сурми", розповідає директор школи Яна Куліченко.
Оркестр "Визирські сурми" на відпочинку в Карпатах.

Ми їздили без інструментів, ми відпочивали та набралися сил, і коли приїхали, вже наступного дня була репетиція оркестру. Вони вже почали працювати, оскільки незабаром конкурси, ми сподіваємося, що і в цьому році візьмемо участь в українських і міжнародних конкурсах, як і торік. Ми отримали дві великі перемоги й Гран-прі на міжнародному конкурсі духових оркестрів. У цьому році ми теж плануємо, тому що дітям це цікаво, вони хочуть показати усю красу творчості свого оркестру, і діти у нас дійсно талановиті, - Яна Куліченко, директор Визирської школи.

  Перший найближчий значущий виступ зразкового духового оркестру "Визирські сурми" відбудеться на День села. Музиканти планують підготувати низку нових творів.

  Фото Яна Куліченко.

Друк
В Южному триває реконструкція проспекту Миру (фото)12:00
19 сер
У Визирській громаді планують розвивати приватне сільське господарство (фото)11:00
19 сер
"U-LEAD з Європою" проводить навчальні тренінги в Коблевому (фото)10:00
19 сер
Від 3 до 5 тисяч - середня сума, яку батьки Лиманщини витрачають на збір школяра до 1 вересня (фото)12:00
17 сер
Викликати поліцію - в один клік. В Одеській області запрацював безкоштовний мобільний додаток (фото)11:00
17 сер
У Києві пройшов транспортний форум. Відвідали його і представники "ТІС" (фото)10:00
17 сер
Визирська громада готується до нового навчального року (фото)17:00
16 сер
Патрульні поліцейські зустрілися із малечею Лиманського району (фото)16:00
16 сер
У Лиманському районі стартувало формування Громадської ради (фото)14:53
16 сер
Повітря за гроші. Малюк з Першотравневого бореться за життя (фото)14:05
16 сер
Нова музична зала, ігровий майданчик та ремонт фасаду будівлі селищної ради. У Доброславі тривають роботи з благоустрою (фото)13:00
16 сер
На "ТІСі" нове досягнення12:00
16 сер
Першотравневе готується до святкування Дня Незалежності11:00
16 сер
"Здорове покоління - перспективне майбутнє" - один з принципів роботи Маяківської ОТГ (фото)10:00
16 сер
У Южному пройде автофестиваль15:00
15 сер
Южне відзначило свято Маковія (фото)14:17
15 сер
Відомий журналіст Лиманщини відзначив свій ювілей (фото)13:24
15 сер
Олег Кутателадзе: Європу ми побудуємо тут, де ми живемо - в Україні12:20
15 сер
Одеську область планують поділити всього на 4 райони (фото)11:00
15 сер
Що на порядку денному у депутатів Визирської сільради - розповідає Євген Бабалик (фото)10:00
15 сер
У селах Визирської громади розпочалися прийоми громадян (фото)15:14
14 сер
Южненські сімейні лікарі переймали досвід балтських колег (фото)14:00
14 сер
Маяківська громада самостійно вирішує питання освіти та медицини (фото)13:00
14 сер
Працівники "ОПЗ" мають намір їхати до Києва на мітинг (фото)12:00
14 сер
На "ТІС" студенти училища ім. Маринеско пройшли професійну практику11:00
14 сер
TOP