Показати меню
» » У Визирській громаді планують розвивати приватне сільське господарство (фото)

У Визирській громаді планують розвивати приватне сільське господарство (фото)

У Визирській громаді планують розвивати приватне сільське господарство (фото)

  Базарний день щовівторка у Визирці не балує різноманітністю товарів, а те що привезли, розбирають неохоче. Оксана Паньків, місцева тваринниця і переробниця молочної продукції, ледь встигла розпродатися, хоча пару пляшок молока понесе додому: дуже жарко, з таким товаром довго не постоїш.
Оксана Паньків, тваринниця з Визирки.

Дуже стало важко домашню продукцію продавати. Реалізація дуже складна стала, хоча між ціною домашнього молока і державного дуже велика різниця. Домашнє 17-18, магазинне 27-30 гривень за літр, але більшість бере там, мабуть, за гарне упакування. Менше беруть домашнє молоко, так само і яйця, - Оксана Паньків, тваринниця з Визирки.

У Визирській громаді планують розвивати приватне сільське господарство.  Робота тваринника складна і витратна. Цей вид сільськогосподарської діяльності вимагає великих капіталовкладень при невеликому, в порівнянні з рослинництвом, прибутку. Тому кількість людей, які бажають тримати у своїх господарствах корів та іншу худобу стрімко падає.

У Визирській громаді планують розвивати приватне сільське господарство.  Олена Козьміна, місцева фермерка, так само займається переробкою молочної продукції. Крім того, що оформила сільгосппідприємство, вона зареєструвала власну торгову марку "Ластівка". Всю лінійку молочної продукції - молоко, масло, сметану та сир - під торговою маркою "Ластівка" можна побачити у місцевому соціальному мінімаркеті "ТІС".

У Визирській громаді планують розвивати приватне сільське господарство.  Звичайно, у вартість кінцевого продукту включені всі додаткові витрати, які несе переробник у зв'язку з офіційним оформленням. Але покупець готовий свідомо платити дорожче за товар якісний, безпечний і такий же натуральний, як на ринку. Тому продукцію ферми "Ластівка" швидко розкуповують. Сама Олена Козьміна впевнена, що майбутнє за цивілізованою сільхозпереробкою і готова в цьому допомогти місцевим сільгоспвиробникам.
Олена Козьміна, засновниця тваринницького підприємства "Ластівка".

Кілька років поспіль наші селяни знаходяться під загрозою заборони продажу домашніх продуктів на ринках, тому що це практично єдині місця, де можна реалізувати з інтересом, з користю для сім'ї надлишок продукції. Виїзд на ринок, реєстрація на ньому, сплата ринкового збору, це все вимагає великої праці і уваги та наші трудівники сільські знаходяться в самих невигідних умовах, тому що вони як би і є, але як би поза законом. Тому в липні 2018 року був прийнятий закон про сімейні фермерські господарства з можливістю оформлення підприємства типу "фізична особа-підприємець" з оплатою податку на 4 групі, - Олена Козьміна, засновниця тваринницького підприємства "Ластівка".

У Визирській громаді планують розвивати приватне сільське господарство.  Сільгоспвиробники, які виявили бажання стати підприємцями та перебувати на групі 4 єдиного податку, повинні здійснювати лише вирощування, сільськогосподарської продукції, збирання, вилов, переробку такої власно вирощеної або відгодованої продукції та її продаж, провадити господарську діяльність (окрім постачання) за місцем податкової адреси, не використовувати праці найманих осіб, членами фермерського господарства такої фізичної особи мають бути тільки члени її сім’ї. Ось площа сільськогосподарських угідь та/або земель водного фонду у власності та/або користуванні членів фермерського господарства повинна становити не менш як 2 га, але не більш ніж 20 га.

У Визирській громаді планують розвивати приватне сільське господарство.  Також передбачений пільговий порядок сплати єдиного соціального внеску для всіх членів фермерського господарства, в тому числі його голови, а також встановлення сплати податку на доходи фізичних осіб з орендної плати за земельні ділянки, до місцевих бюджетів за місцеперебуванням таких земельних ділянок.
У Визирській громаді планують розвивати приватне сільське господарство.  На думку Олени Козьміної, об'єднавшись, тваринники Визирської ОТГ зможуть разом вирішувати питання пов'язані з переробкою і збутом продукції. Спільними зусиллями, маючи певні обсяги, це робити набагато простіше та ефективніше.

Друк
У Першотравневому утеплили дитячий садок (фото)15:00
19 вер
Обласний молодіжний фестиваль "Tilihul Eco-Fest" проведуть у Коблево14:07
19 вер
У Доброславі облаштували вулиці та замінили двері у багатоквартирних будинках (фото)13:00
19 вер
Любопіль запрошує на День села12:00
19 вер
Юні моделі з Южного вийшли на толоку (фото)11:00
19 вер
На "ТІСі" презентували інноваційну "SMART"-технологію (фото)10:00
19 вер
"Маленький набір для великих змін": стартував освітній проєкт для ОТГ15:04
18 вер
У Южному побудують будинок для працівників прокуратури14:17
18 вер
У Доброславі інклюзивно-ресурсний центр відсвяткував річницю (фото)13:00
18 вер
У Южному поліцейські знешкодили небезпечного злочинця12:30
18 вер
Вихідці з села Іванове вшанувавли пам’ять своїх предків (фото)12:00
18 вер
У Першотравневому старостинському окрузі організували прийом громадян (фото)11:00
18 вер
В Одеській області проведуть планову імунізацію диких тварин10:00
18 вер
У Южному відзначили День фізкультури та спорту (фото)15:36
17 вер
Олімпійський тиждень пройшов у школах Лиманського району (фото)14:00
17 вер
Досвід децентралізації в Польщі: політика у сфері місцевого самоврядування, бюджету та будівництва доріг13:23
17 вер
У Южному до кінця року відкриють оновлений тенісний корт (фото)12:00
17 вер
Визирка візьме участь в отриманні міжнародного гранту на будівництво системи централізованого водовідведення (фото)11:00
17 вер
У Визирці провели конкурс на найкращий ретро костюм (фото)18:14
16 вер
На передову везуть посилки з Доброслава (фото)15:00
16 вер
У Красносілці провели етнофестиваль "Чумацький шлях" (фото)14:00
16 вер
У Порту відсвяткували День села (фото)13:00
16 вер
В Южному триває масштабна реконструкція стадіону (фото)12:00
16 вер
У Лиманському районі продовжують боротися з амброзією (фото)11:00
16 вер
Визирка відсвяткувала День села (фото)10:00
16 вер
TOP