» » У Визирській громаді планують розвивати приватне сільське господарство (фото)

У Визирській громаді планують розвивати приватне сільське господарство (фото)

У Визирській громаді планують розвивати приватне сільське господарство (фото)

  Базарний день щовівторка у Визирці не балує різноманітністю товарів, а те що привезли, розбирають неохоче. Оксана Паньків, місцева тваринниця і переробниця молочної продукції, ледь встигла розпродатися, хоча пару пляшок молока понесе додому: дуже жарко, з таким товаром довго не постоїш.
Оксана Паньків, тваринниця з Визирки.

Дуже стало важко домашню продукцію продавати. Реалізація дуже складна стала, хоча між ціною домашнього молока і державного дуже велика різниця. Домашнє 17-18, магазинне 27-30 гривень за літр, але більшість бере там, мабуть, за гарне упакування. Менше беруть домашнє молоко, так само і яйця, - Оксана Паньків, тваринниця з Визирки.

У Визирській громаді планують розвивати приватне сільське господарство.  Робота тваринника складна і витратна. Цей вид сільськогосподарської діяльності вимагає великих капіталовкладень при невеликому, в порівнянні з рослинництвом, прибутку. Тому кількість людей, які бажають тримати у своїх господарствах корів та іншу худобу стрімко падає.

У Визирській громаді планують розвивати приватне сільське господарство.  Олена Козьміна, місцева фермерка, так само займається переробкою молочної продукції. Крім того, що оформила сільгосппідприємство, вона зареєструвала власну торгову марку "Ластівка". Всю лінійку молочної продукції - молоко, масло, сметану та сир - під торговою маркою "Ластівка" можна побачити у місцевому соціальному мінімаркеті "ТІС".

У Визирській громаді планують розвивати приватне сільське господарство.  Звичайно, у вартість кінцевого продукту включені всі додаткові витрати, які несе переробник у зв'язку з офіційним оформленням. Але покупець готовий свідомо платити дорожче за товар якісний, безпечний і такий же натуральний, як на ринку. Тому продукцію ферми "Ластівка" швидко розкуповують. Сама Олена Козьміна впевнена, що майбутнє за цивілізованою сільхозпереробкою і готова в цьому допомогти місцевим сільгоспвиробникам.
Олена Козьміна, засновниця тваринницького підприємства "Ластівка".

Кілька років поспіль наші селяни знаходяться під загрозою заборони продажу домашніх продуктів на ринках, тому що це практично єдині місця, де можна реалізувати з інтересом, з користю для сім'ї надлишок продукції. Виїзд на ринок, реєстрація на ньому, сплата ринкового збору, це все вимагає великої праці і уваги та наші трудівники сільські знаходяться в самих невигідних умовах, тому що вони як би і є, але як би поза законом. Тому в липні 2018 року був прийнятий закон про сімейні фермерські господарства з можливістю оформлення підприємства типу "фізична особа-підприємець" з оплатою податку на 4 групі, - Олена Козьміна, засновниця тваринницького підприємства "Ластівка".

У Визирській громаді планують розвивати приватне сільське господарство.  Сільгоспвиробники, які виявили бажання стати підприємцями та перебувати на групі 4 єдиного податку, повинні здійснювати лише вирощування, сільськогосподарської продукції, збирання, вилов, переробку такої власно вирощеної або відгодованої продукції та її продаж, провадити господарську діяльність (окрім постачання) за місцем податкової адреси, не використовувати праці найманих осіб, членами фермерського господарства такої фізичної особи мають бути тільки члени її сім’ї. Ось площа сільськогосподарських угідь та/або земель водного фонду у власності та/або користуванні членів фермерського господарства повинна становити не менш як 2 га, але не більш ніж 20 га.

У Визирській громаді планують розвивати приватне сільське господарство.  Також передбачений пільговий порядок сплати єдиного соціального внеску для всіх членів фермерського господарства, в тому числі його голови, а також встановлення сплати податку на доходи фізичних осіб з орендної плати за земельні ділянки, до місцевих бюджетів за місцеперебуванням таких земельних ділянок.
У Визирській громаді планують розвивати приватне сільське господарство.  На думку Олени Козьміної, об'єднавшись, тваринники Визирської ОТГ зможуть разом вирішувати питання пов'язані з переробкою і збутом продукції. Спільними зусиллями, маючи певні обсяги, це робити набагато простіше та ефективніше.

Друк
Тетяна Таран: "У населення з'явиться можливість отримувати кваліфіковану медичну допомогу в повному обсязі на безоплатній основі"15:00
21 лис
Тетяна Козик працює на посаді вчителя математики вже понад 40 років (фото)14:06
21 лис
День гідності та свободи: в Южному вшанували пам'ять захисників України (фото)13:30
21 лис
Акцизний податок на пальне надходитиме до бюджетів міст і ОТГ13:00
21 лис
Нового губернатора Одеської області можуть дискредитувати12:30
21 лис
У місті Южне будуватимуть велодоріжку та пішохідний тротуар12:00
21 лис
Контейнерний термінал транспортного вузла "ТІС" обробив рекордний обсяг вантажів (фото)11:00
21 лис
У Визирці біля ротонди встановили ліхтарі (фото)10:00
21 лис
Роботи з реконструкції стадіону в Южному виконані на 50%15:00
20 лис
Сичавська сільрада прийняла рішення про приєднання сіл Сичавка та Кошари до Визирської громади (фото)14:30
20 лис
Губернатор Одещини готовий об’єднувати громади примусово14:00
20 лис
Газета "Голос України" вперше підписала меморандум з громадою - потужною Визирською ОТГ (фото)13:00
20 лис
У селах Крижанівка та Ліски можливі відключення електроенергії12:30
20 лис
Першотравневий НВК шукає фахівців на вакантні місця (фото)12:00
20 лис
У Першотравневому організували вивіз опалого листя (фото)11:00
20 лис
На дорозі від Доброслава до Степанівки завершено капітальний ремонт (фото)10:00
20 лис
В Одеській облраді депутати обговорили гострі проблеми регіону (фото)15:48
19 лис
Будівництво нового баскетбольного майданчика в місті Южне на фінальній стадії (фото)15:30
19 лис
Сичавка зробила свій вибір: село увійде у склад Визирської ОТГ (фото)15:02
19 лис
"ТІС" досяг рекорду вантажообігу за весь час роботи14:00
19 лис
Визирська громада відвідала Львів на вікенд (фото)13:00
19 лис
У Визирській громаді уточнені координати помешкань жителів допоможуть в роботі екстрених служб (фото)12:00
19 лис
Борці з Першотравневого прийняли вітання з перемогою (фото)11:00
19 лис
Надія Мовчан-Карпусь провела зустріч з учнями й вчителями Першотравневого НВК (фото)10:00
19 лис
На посаду в.о. директора порту "Південний" призначено досвідченого директора15:00
18 лис
TOP