» » У Визирській громаді планують розвивати приватне сільське господарство (фото)

У Визирській громаді планують розвивати приватне сільське господарство (фото)

У Визирській громаді планують розвивати приватне сільське господарство (фото)

  Базарний день щовівторка у Визирці не балує різноманітністю товарів, а те що привезли, розбирають неохоче. Оксана Паньків, місцева тваринниця і переробниця молочної продукції, ледь встигла розпродатися, хоча пару пляшок молока понесе додому: дуже жарко, з таким товаром довго не постоїш.
Оксана Паньків, тваринниця з Визирки.

Дуже стало важко домашню продукцію продавати. Реалізація дуже складна стала, хоча між ціною домашнього молока і державного дуже велика різниця. Домашнє 17-18, магазинне 27-30 гривень за літр, але більшість бере там, мабуть, за гарне упакування. Менше беруть домашнє молоко, так само і яйця, - Оксана Паньків, тваринниця з Визирки.

У Визирській громаді планують розвивати приватне сільське господарство.  Робота тваринника складна і витратна. Цей вид сільськогосподарської діяльності вимагає великих капіталовкладень при невеликому, в порівнянні з рослинництвом, прибутку. Тому кількість людей, які бажають тримати у своїх господарствах корів та іншу худобу стрімко падає.

У Визирській громаді планують розвивати приватне сільське господарство.  Олена Козьміна, місцева фермерка, так само займається переробкою молочної продукції. Крім того, що оформила сільгосппідприємство, вона зареєструвала власну торгову марку "Ластівка". Всю лінійку молочної продукції - молоко, масло, сметану та сир - під торговою маркою "Ластівка" можна побачити у місцевому соціальному мінімаркеті "ТІС".

У Визирській громаді планують розвивати приватне сільське господарство.  Звичайно, у вартість кінцевого продукту включені всі додаткові витрати, які несе переробник у зв'язку з офіційним оформленням. Але покупець готовий свідомо платити дорожче за товар якісний, безпечний і такий же натуральний, як на ринку. Тому продукцію ферми "Ластівка" швидко розкуповують. Сама Олена Козьміна впевнена, що майбутнє за цивілізованою сільхозпереробкою і готова в цьому допомогти місцевим сільгоспвиробникам.
Олена Козьміна, засновниця тваринницького підприємства "Ластівка".

Кілька років поспіль наші селяни знаходяться під загрозою заборони продажу домашніх продуктів на ринках, тому що це практично єдині місця, де можна реалізувати з інтересом, з користю для сім'ї надлишок продукції. Виїзд на ринок, реєстрація на ньому, сплата ринкового збору, це все вимагає великої праці і уваги та наші трудівники сільські знаходяться в самих невигідних умовах, тому що вони як би і є, але як би поза законом. Тому в липні 2018 року був прийнятий закон про сімейні фермерські господарства з можливістю оформлення підприємства типу "фізична особа-підприємець" з оплатою податку на 4 групі, - Олена Козьміна, засновниця тваринницького підприємства "Ластівка".

У Визирській громаді планують розвивати приватне сільське господарство.  Сільгоспвиробники, які виявили бажання стати підприємцями та перебувати на групі 4 єдиного податку, повинні здійснювати лише вирощування, сільськогосподарської продукції, збирання, вилов, переробку такої власно вирощеної або відгодованої продукції та її продаж, провадити господарську діяльність (окрім постачання) за місцем податкової адреси, не використовувати праці найманих осіб, членами фермерського господарства такої фізичної особи мають бути тільки члени її сім’ї. Ось площа сільськогосподарських угідь та/або земель водного фонду у власності та/або користуванні членів фермерського господарства повинна становити не менш як 2 га, але не більш ніж 20 га.

У Визирській громаді планують розвивати приватне сільське господарство.  Також передбачений пільговий порядок сплати єдиного соціального внеску для всіх членів фермерського господарства, в тому числі його голови, а також встановлення сплати податку на доходи фізичних осіб з орендної плати за земельні ділянки, до місцевих бюджетів за місцеперебуванням таких земельних ділянок.
У Визирській громаді планують розвивати приватне сільське господарство.  На думку Олени Козьміної, об'єднавшись, тваринники Визирської ОТГ зможуть разом вирішувати питання пов'язані з переробкою і збутом продукції. Спільними зусиллями, маючи певні обсяги, це робити набагато простіше та ефективніше.

Друк
У Лиманському районі привітали зі 105-м днем народження найстарішу жительку (фото)16:12
03 лип
Громади не залежатимуть від районів: відповідний законопроєкт готовий до голосування у ВРУ14:00
03 лип
У Любополі оголосили конкурс до свята Івана Купала13:13
03 лип
У Фонтанському ЦНАПі змінено графік прийому громадян13:01
03 лип
ССД Лиманського району прозвітувала про проведення Року дитини. Прийомні та опікунські сім’ї чекають на телевізори (фото)11:00
03 лип
У Доброславі привітали з ювілеєм Надію Годину10:00
03 лип
В Іванове Красносільської ОТГ пройшли заходи до Дня боротьби з наркотиками (фото)16:46
02 лип
У Доброславі живе волонтер, що збирає за односельцями сміття14:00
02 лип
У Визирській громаді вирішили застосувати в боротьбі з амброзією комбінований метод13:00
02 лип
У с. Іванове зроблено основу під башту Рожновського (фото)12:00
02 лип
Населенні пункти Лиманського району знов залишаються без води11:00
02 лип
Модернізація обладнання та оптимізація технологій - запорука рекордів ТІС (фото)10:00
02 лип
У Красносілці підбили підсумки молодіжного квесту (фоторепортаж)16:08
01 лип
Одеська ОДА: обіцяти - не означає виконати15:39
01 лип
У селах Лиманського району проводитимуть обробку посівів гербіцидом та інсектицидом (фото)12:50
01 лип
На Тилігульському лимані зацвіли латаття (фотофакт)12:00
01 лип
Крижанівський ЦНАП Лиманського району вперше надав комплексну послугу11:00
01 лип
Колекціонер в Лиманському районі має на подвір’ї понад 500 сортів троянд10:00
01 лип
Медпрацівники Визирської громади відпочили у Вилкове (фото)15:56
30 чер
Визирська громада - лідер в Одеській області за I квартал 2020 року (фото)14:26
30 чер
У Крижанівці каналізаційна мережа має укріпити схил (фото)12:00
30 чер
У Калинівці є усі умови для цікавого зеленого відпочинку. Залишилася сама малість11:00
30 чер
РСЦ МВС в Одеській області: диджиталізація залишається одним із пріоритетів (відео)10:00
30 чер
Керівнику з виробництва в Лиманськом районі президент надав звання16:00
29 чер
Олександрівка половину дня проведе без води15:52
29 чер
TOP