Архів
Червень 2024 (29)
Травень 2024 (64)
Квітень 2024 (56)
Березень 2024 (47)
Лютий 2024 (40)
Січень 2024 (36)
ЛАН » Головні події дня » У Визирській громаді планують розвивати приватне сільське господарство (фото)

У Визирській громаді планують розвивати приватне сільське господарство (фото)

У Визирській громаді планують розвивати приватне сільське господарство (фото)

  Базарний день щовівторка у Визирці не балує різноманітністю товарів, а те що привезли, розбирають неохоче. Оксана Паньків, місцева тваринниця і переробниця молочної продукції, ледь встигла розпродатися, хоча пару пляшок молока понесе додому: дуже жарко, з таким товаром довго не постоїш.
Оксана Паньків, тваринниця з Визирки.

Дуже стало важко домашню продукцію продавати. Реалізація дуже складна стала, хоча між ціною домашнього молока і державного дуже велика різниця. Домашнє 17-18, магазинне 27-30 гривень за літр, але більшість бере там, мабуть, за гарне упакування. Менше беруть домашнє молоко, так само і яйця, - Оксана Паньків, тваринниця з Визирки.

У Визирській громаді планують розвивати приватне сільське господарство.  Робота тваринника складна і витратна. Цей вид сільськогосподарської діяльності вимагає великих капіталовкладень при невеликому, в порівнянні з рослинництвом, прибутку. Тому кількість людей, які бажають тримати у своїх господарствах корів та іншу худобу стрімко падає.

У Визирській громаді планують розвивати приватне сільське господарство.  Олена Козьміна, місцева фермерка, так само займається переробкою молочної продукції. Крім того, що оформила сільгосппідприємство, вона зареєструвала власну торгову марку "Ластівка". Всю лінійку молочної продукції - молоко, масло, сметану та сир - під торговою маркою "Ластівка" можна побачити у місцевому соціальному мінімаркеті "ТІС".

У Визирській громаді планують розвивати приватне сільське господарство.  Звичайно, у вартість кінцевого продукту включені всі додаткові витрати, які несе переробник у зв'язку з офіційним оформленням. Але покупець готовий свідомо платити дорожче за товар якісний, безпечний і такий же натуральний, як на ринку. Тому продукцію ферми "Ластівка" швидко розкуповують. Сама Олена Козьміна впевнена, що майбутнє за цивілізованою сільхозпереробкою і готова в цьому допомогти місцевим сільгоспвиробникам.
Олена Козьміна, засновниця тваринницького підприємства "Ластівка".

Кілька років поспіль наші селяни знаходяться під загрозою заборони продажу домашніх продуктів на ринках, тому що це практично єдині місця, де можна реалізувати з інтересом, з користю для сім'ї надлишок продукції. Виїзд на ринок, реєстрація на ньому, сплата ринкового збору, це все вимагає великої праці і уваги та наші трудівники сільські знаходяться в самих невигідних умовах, тому що вони як би і є, але як би поза законом. Тому в липні 2018 року був прийнятий закон про сімейні фермерські господарства з можливістю оформлення підприємства типу "фізична особа-підприємець" з оплатою податку на 4 групі, - Олена Козьміна, засновниця тваринницького підприємства "Ластівка".

У Визирській громаді планують розвивати приватне сільське господарство.  Сільгоспвиробники, які виявили бажання стати підприємцями та перебувати на групі 4 єдиного податку, повинні здійснювати лише вирощування, сільськогосподарської продукції, збирання, вилов, переробку такої власно вирощеної або відгодованої продукції та її продаж, провадити господарську діяльність (окрім постачання) за місцем податкової адреси, не використовувати праці найманих осіб, членами фермерського господарства такої фізичної особи мають бути тільки члени її сім’ї. Ось площа сільськогосподарських угідь та/або земель водного фонду у власності та/або користуванні членів фермерського господарства повинна становити не менш як 2 га, але не більш ніж 20 га.

У Визирській громаді планують розвивати приватне сільське господарство.  Також передбачений пільговий порядок сплати єдиного соціального внеску для всіх членів фермерського господарства, в тому числі його голови, а також встановлення сплати податку на доходи фізичних осіб з орендної плати за земельні ділянки, до місцевих бюджетів за місцеперебуванням таких земельних ділянок.
У Визирській громаді планують розвивати приватне сільське господарство.  На думку Олени Козьміної, об'єднавшись, тваринники Визирської ОТГ зможуть разом вирішувати питання пов'язані з переробкою і збутом продукції. Спільними зусиллями, маючи певні обсяги, це робити набагато простіше та ефективніше.

Друк
Схожі новини:
У Визирській громаді провели Свято дитинства (фото)13:00
18 чер
У дитсадку «Сонечко» в Першотравневому підвищують рівень безпеки дітей (фото)12:00
18 чер
В закладах освіти Визирської СТГ пройшли випускні вечори (фото)10:47
18 чер
У Визирській СТГ скоротили споживання електроенергії (відео)08:46
18 чер
21 червня у Калинівці заплановано відключення електропостачання13:13
17 чер
У Першотравневому дитсадку «Сонечко» проклали доріжку до укриття (відео)10:37
17 чер
У Визирській громаді заощаджують електроенергію (фото)08:52
17 чер
У селах Визирської СТГ 17 червня заплановано відключення електропостачання16:22
14 чер
Валентина Харламбова: про реформу закладів освіти у Визирській громаді (відео)12:20
14 чер
У Визирському ЗДО «Пролісок» підбили підсумки двадцятирічної роботи (відео)09:48
14 чер
Визирський дитсадок «Пролісок» відзначив 20-річчя (фото)10:10
13 чер
Мешканці Визирської громади передають комунальникам саджанці рослин для благоустрою (фото)10:52
11 чер
Для комунальників Визирської СТГ закупили літній спецодяг (відео)09:25
11 чер
На 13 та 14 червня у двох селах Визирської СТГ заплановані відключення електропостачання15:34
10 чер
У Визирському ЦНАПі відбудеться прийом громадян з пенсійних питань15:15
10 чер
Мешканець Кінного передає саджанці рослин комунальникам Визирської СТГ (відео)12:00
10 чер
Комунальники Визирської громади отримали нову літню форму (фото)10:00
10 чер
У Визирці відбулося засідання позачергової сесії (фото)16:58
07 чер
У Першотравневому ліцеї прозвітували про реалізацію Стратегії розвитку закладу за 2023/2024 навчальний рік (фото)08:18
07 чер
У Визирській громаді провели акцію «Голоси дітей» (фото)18:11
05 чер
На базі Першотравневого ліцею почав роботу літній табір «Веселка»17:29
05 чер
Визирська громада презентувала своє бачення територіального розвитку (фото)16:50
05 чер
Учні Визирського та Першотравневого ліцеїв відвідали засідання виконкому Визирської сільради (відео)08:23
05 чер
Захищаючи Батьківщину загинув мешканець Визирки Іван Лущик17:44
04 чер
У Визирській сільраді відбулося засідання виконкому (фото)12:00
04 чер
TOP