» » Дмитрівка у колі випускників відзначила 105-річчя школи (фото)

Дмитрівка у колі випускників відзначила 105-річчя школи (фото)

Дмитрівка у колі випускників відзначила 105-річчя школи (фото)

  Село Дмитрівка розташувалося недалеко від райцентру Лиманського району - Доброслава. До складу сільради входить ще й село Бутовка. Найближчі сусіди - Любопільська та Кордонська сільські ради. Історія цього населеного пункту цікава. Засноване воно було, як німецька колонія Ней-Люстдорф. У 1886 році тут мешкало 143 особи, існував лютеранський молитовний будинок та школа. Саме про школу сьогодні й піде мова.

Дмитрівка у колі випускників відзначила 105-річчя школи.  Офіційно Дмитрівська школа у 2019 році святкує свій 105 ювілей. Та це лише по тих документах, які вдалося роздобути місцевим мешканцям, що цікавляться історією свого краю. За неофіційними даними школі не менше 130 років. А то й більше. Але дмитрівці святкують цьогоріч саме 105 років. На святковий захід запросили випускників школи. На жаль, через певні обставини, багато хто не зміг приїхати. Але ті, хто зібрався, із задоволенням взяли участь у святкуванні.
Валентина Зеленюк, випускниця Дмитрівської школи.

Я 30 років тому закінчила нашу школу. Залишилися лише позитивні спогади. Я зараз приїжджаю рідко. Але сьогодні рада, що приїхала. Рідні місця. Я тут народилася, тому Дмитрівка для мене рідна, - Валентина Зеленюк, випускниця Дмитрівської школи.

Ірина Мусієнко, заступниця директора Дмитрівської школи з навчально-виховної роботи.

Зібралися хоч і не великим складом випускників, але це завжди спогади. На жаль, не змогли всі приїхати. Дуже багато випускників живе далеко. Тому ми раді тим, хто є. Я теж є випускницею нашої школи. 30 років тому її закінчила, - Ірина Мусієнко, заступниця директора Дмитрівської школи з навчально-виховної роботи.

  Дмитрівська школа пам'ятає 14 директорів. Хтось працював з них по одному року, хтось більше. Але є у селі жінка, яка віддала директорству цілих 30 років.

Лариса Жила, вчителька Дмитрівської школи, ексочільниця школи.

Я з 1978 по 2008 роки очолювала школу. За ці роки багато чого відбулося. Головне, що я для себе винесла, для того, аби очолювати школу, потрібно бути вихідцем з села. Ми пережили період і занепаду, і розпаду. Був час, коли держава не фінансувала зовсім. На допомогу прийшли батьки. Вони і школу білили, і опалювали її. Ми всі разом все робили. І вчителі також брали щітки в руки. Я ніскільки не шкодую, що своє життя пов'язала із вчительством. Тепер я не директорка, а вчителька, - Лариса Жила, вчителька Дмитрівської школи, ексочільниця школи.

Дмитрівка у колі випускників відзначила 105-річчя школи.

  Сьогодні її справу продовжує донька. Це вже ціла директорська династія, бо, виявляється, один з родичів також колись очолював школу.
Наталія Антонян, директорка Дмитрівської школи.

Я очолюю школу 6-й рік. За ці роки у нас збільшилася кількість учнів, майже 80. Діти є, а це добре. Спільними зусиллями ми робимо все можливе. Нашій школі більше 100 років. І сьогодні хочеться, аби приміщення все ж оновилося. Зараз допомагають місцеві фермери та підприємці. Ну і найбільша допомога від батьків, - Наталія Антонян, директорка Дмитрівської школи.

Дмитрівка у колі випускників відзначила 105-річчя школи. Проблем у Дмитрівської школи - вистачає. Напевно, як і в багатьох навчальних закладах маленьких сіл. Але, не дивлячись ні на що, вона працює, повний вчительський склад. Функціонує і дитячий садок. Тут найчастіше проблеми вирішувалися за рахунок батьків. Вони і кошти свої вкладали, і сили у ремонти. Але зараз не у всіх є така можливість. Тому адміністрація школи старається тримати будівлю у належному стані.
Дмитрівка у колі випускників відзначила 105-річчя школи.  Заходячи до школи відразу відчуваєш, що тут пахне історією. Висока стеля, грубка, яка ще десяток років тому функціонувала, просторі коридори. Тут все насичене минулим. Святкування 105 ювілею у Дмитрівці об'єднали з Днем Незалежності України. У місцевому Будинку культури організували концерт.
Дмитрівка у колі випускників відзначила 105-річчя школи.  Варто зазначити, що до 1 вересня Дмитрівська школа отримала цінний подарунок - акустичну систему. Така допомога надійшла від депутата Одеської обласної ради Олега Кутателадзе. Від його імені виступила депутатка Визирської сільради Світлана Дідоводюк.
Світлана Дідоводюк, депутатка Визирської сільради.

Ми знаємо, що ви чекали на цю техніку. Тут є все для того, аби ваші свята проходили без технічних проблем. Бажаю, аби вже 1 вересня ви випробували її в дії. Зі святом, - Світлана Дідоводюк, депутатка Визирської сільради.

Дмитрівка у колі випускників відзначила 105-річчя школи.  Від громадської організації "Команда розвитку" малеча також отримала подарунки: батут і солодку вату.

Друк
Южне готується до Масляної (фото)16:00
27 лют
"Юлія": у Лиманському районі вже виявлено понад 80 пошкоджених приватних будинків (фото)15:18
27 лют
Сичавська школа оговтується від негоди (фото)13:45
27 лют
За 2019 рік доходи Лиманської РДА зросли на 180 млн грн (фото)13:31
27 лют
Ураган "Юлія" не оминула устричну ферму на березі Тилігульського лиману (відео)12:00
27 лют
У Визирській громаді за підтримки "Команди розвитку" відзначать Масляну (фото)11:00
27 лют
Школа в Новофедорівці має великі плани на майбутнє (фото)10:00
27 лют
У Визирській громаді працюють над усуненням наслідків після урагану (фото)16:25
26 лют
У Лиманському районі визначили переможців конкурсу "Професії моєї громади" (фото)14:00
26 лют
Лиманський район: Шомполи пережили негоду без тяжкої шкоди (фото)13:00
26 лют
Микола Палтишев: "У Визирці діють дуже розумно"12:00
26 лют
Лиманська райрада оприлюднила передбачувані тарифи на медпослуги в лікарні11:00
26 лют
Екоферма з Визирської ОТГ потрапила у додаток "Odessa Region Guide" (фото)10:00
26 лют
У Лиманському районі локалізують наслідки негоди (фото)18:44
25 лют
У Крижанівці та Лісках перевірили всі відкриті об’єкти на предмет безпеки (фото)17:46
25 лют
"Юлія" завдала Одеському регіону вагомої шкоди (фото, відео)17:34
25 лют
Учні Рибаківської школи готуються до обласного конкурсу (фото)13:00
25 лют
Денис Шмигаль: "Місцеві вибори-2020 мають відбутись на новій адміністративно-територіальній основі"12:00
25 лют
Діти-пільговики з Красносільської ОТГ відправилися на оздоровлення в "Молоду гвардію" та "Артек" (фото)11:00
25 лют
Микола Палтишев: "Виховання технічної інтелігенції - це школа - ПТУ - інститут"10:00
25 лют
Де в ОТГ немає світла? Оперативна інформація по Визирській громаді21:24
24 лют
Через погоду з Доброслава на Одесу не ходять маршрутки21:18
24 лют
У Визирській ОТГ оцінюють збитки шквального вітру (фото, відео)21:06
24 лют
У Южному в АШГ відбувся урок медіаграмотності (фото)15:16
24 лют
З початку року учні Фонтанського НВК користуються новим шкільним автобусом (фото)14:41
24 лют
TOP