Показати меню
» » Відбулася сесія Лиманської райради. Депутати розглянули понад 30 питань (фото)

Відбулася сесія Лиманської райради. Депутати розглянули понад 30 питань (фото)

Відбулася сесія Лиманської райради. Депутати розглянули понад 30 питань (фото)

  Злагоджена робота профільних комісій, які напередодні плідно працювали з підготовки кожного сесійного рішення, стали запорукою динамічного ходу 35-ї сесії Лиманської районної ради. 31 рішення порядку денного було прийнято депутатським корпусом без додаткового розгляду.
Відбулася сесія Лиманської райради. Депутати розглянули понад 30 питань.  Створення комунального некомерційного підприємства "Лиманська центральна районна лікарня" Лиманської районної ради Одеської області шляхом реорганізації викликала низку запитань із залу. Головне - стосувалося майбутнього фінансування установи.
Тетяна Таран, голова комісії з реорганізації КУ "Лиманська ЦРЛ".

 Наразі, нам наголосили, що фінансування буде 60 на 40. Де 60% - буде медична субвенція, а 40% буде заробляти сам заклад. Потім буде поступове зменшення цього відношення. Але це ще не затверджено і розпочнеться не раніше квітня 2020 року. Якщо нам раніше казали, що реформа другої ланки розпочнеться з 1 січня 2020 року, то зараз цю дату відстрочено. Можливо, що до другого півріччя 2020 року, - Тетяна Таран, голова комісії з реорганізації КУ "Лиманська ЦРЛ".

Відбулася сесія Лиманської райради. Депутати розглянули понад 30 питань.  Окрему увагу депутати приділили боротьбі зі шкідливою рослиною-алергеном амброзією. Державний фітосанітарний контроль акцентував увагу на необхідності проведення системної роботи усіма сільськими радами Лиманського району. Їх голови, у свою чергу, звітували про проведену роботу. Окрім цього надійшло питання із залу про стан доріг у Лиманському районі.
Андранік Амірханян, спеціаліст з будівництва та ремонту доріг.

У нас єдина проблемна ділянка в районі - міст та розвилка трас М-14 та Р-55. Необхідно облаштувати та бар'єрну огорожу - металеву та посилену, аби витримало навіть вантажний транспорт. На останній нараді ми обговорювали це питання. Потрібно близько 3 мільйонів гривень для цього, - Андранік Амірханян, спеціаліст з будівництва та ремонту доріг.

Відбулася сесія Лиманської райради. Депутати розглянули понад 30 питань.  Питання про призначення субвенції на соціально-економічний розвиток для Доброслава так і не розглянули детально, як це було заплановано. Все тому, що субвенція станом на 8 місяців 2019 року не надійшла з держбюджету.
Відбулася сесія Лиманської райради. Депутати розглянули понад 30 питань.  Варто зазначити, що 35-та сесія пройшла у зваженому та конструктивному руслі. Станом на останні 8 місяців надходження у бюджет району склали 120% від прогнозних показників. Також сесією було прийнято "Програму розвитку малого та середнього підприємництва на період 2019 – 2021 років". Саме завдяки результатам роботи бізнесу Лиманщина може розвиватись, впевнений голова Лиманської РДА Василь Приймак. У цьому сенсі, надходження від порто-промислової зони мають вирішальне значення.
Василь Приймак, очільник Лиманщини.

Користуючись нагодою, а ми підняли питання надходження до районного бюджету, я хочу привітати керівництво і власників компанії "ТІС". Дійсно, чверть віку для підприємства - це великий проміжок часу. Хочу побажати всьому колективу процвітання, тому що "ТІС" - лідер у портовій галузі не лише Одеського регіону, а і всієї України. Це приватний порт, це робочі місця та заробітна плата, яка впливає на рівень життя нашого населення, - Василь Приймак, очільник Лиманщини.

Відбулася сесія Лиманської райради. Депутати розглянули понад 30 питань.  На наступній, 36-ї сесії райради, головним питанням стане виконання бюджету станом на 9 місяців 2019 року.

Друк
У Першотравневому утеплили дитячий садок (фото)15:00
19 вер
Обласний молодіжний фестиваль "Tilihul Eco-Fest" проведуть у Коблево14:07
19 вер
У Доброславі облаштували вулиці та замінили двері у багатоквартирних будинках (фото)13:00
19 вер
Любопіль запрошує на День села12:00
19 вер
Юні моделі з Южного вийшли на толоку (фото)11:00
19 вер
На "ТІСі" презентували інноваційну "SMART"-технологію (фото)10:00
19 вер
"Маленький набір для великих змін": стартував освітній проєкт для ОТГ15:04
18 вер
У Южному побудують будинок для працівників прокуратури14:17
18 вер
У Доброславі інклюзивно-ресурсний центр відсвяткував річницю (фото)13:00
18 вер
У Южному поліцейські знешкодили небезпечного злочинця12:30
18 вер
Вихідці з села Іванове вшанувавли пам’ять своїх предків (фото)12:00
18 вер
У Першотравневому старостинському окрузі організували прийом громадян (фото)11:00
18 вер
В Одеській області проведуть планову імунізацію диких тварин10:00
18 вер
У Южному відзначили День фізкультури та спорту (фото)15:36
17 вер
Олімпійський тиждень пройшов у школах Лиманського району (фото)14:00
17 вер
Досвід децентралізації в Польщі: політика у сфері місцевого самоврядування, бюджету та будівництва доріг13:23
17 вер
У Южному до кінця року відкриють оновлений тенісний корт (фото)12:00
17 вер
Визирка візьме участь в отриманні міжнародного гранту на будівництво системи централізованого водовідведення (фото)11:00
17 вер
У Визирці провели конкурс на найкращий ретро костюм (фото)18:14
16 вер
На передову везуть посилки з Доброслава (фото)15:00
16 вер
У Красносілці провели етнофестиваль "Чумацький шлях" (фото)14:00
16 вер
У Порту відсвяткували День села (фото)13:00
16 вер
В Южному триває масштабна реконструкція стадіону (фото)12:00
16 вер
У Лиманському районі продовжують боротися з амброзією (фото)11:00
16 вер
Визирка відсвяткувала День села (фото)10:00
16 вер
TOP