» » На території Визирської громади офіційно відкрили новий зерновий термінал "Нептун" (фото)

На території Визирської громади офіційно відкрили новий зерновий термінал "Нептун" (фото)

На території Визирської громади офіційно відкрили новий зерновий термінал "Нептун" (фото)

  На церемонії відкриття терміналу віце-президент компанії "Cargill" Роджер Янсен зізнався, що для реалізації цього проєкту дуже складно було знайти надійного партнера в Україні. Але той, хто шукає, завжди знаходить. Наразі компанія задоволена тим, що вдалося зробити, спільно з партнером "M. V. Cargo".
На території Визирської громади офіційно відкрили новий зерновий термінал "Нептун".  Про проєкт заговорили ще у 2011 році. У 2014 почалося будівництво терміналу. Через 5 років, після 15 місяців роботи в тестовому режимі, один з найбільших в країні зерновий термінал "Нептун" офіційно відкрито. Його проєктна потужність - 5 мільйонів тонн зернових на рік.
Андрій Ставніцер, співвласник "M. V. Cargo".

Я впевнений, що ми зробили хорошу справу. Термінал побудовано дійсно на міжнародному високому рівні. Я вважаю, що він один з найбільш продуктивних та технологічних у Чорному морі. І, звичайно, ми раді співпрацювати з компанією "Cargill", котра має свої вікові традиції та високі стандарти роботи, - Андрій Ставніцер, співвласник "M. V. Cargo".

На території Визирської громади офіційно відкрили новий зерновий термінал "Нептун".  За обсягом перевалки "Нептун" зможе забезпечити до 10% наявного українського експорту зернових. 290 тисяч тонн - це потужність терміналу з одноразового зберігання зерна.
Філіп Грушко, директор з розвитку "M. V. Cargo".

Це один з найшвидших та найефективніших терміналів на сьогодні. Великі судна ми зможемо обробляти менше, ніж за добу. Глибина причалу - 16 метрів. Таким чином, ми зможемо надавати швидкий та ефективний сервіс для наших клієнтів, котрі обслуговують азійські та близькосхідні ринки. Окрім того, ми зробимо наших фермерів більш конкурентоспроможними, - Філіпп Грушко, керівник проєкту "M. V. Cargo".

На території Визирської громади офіційно відкрили новий зерновий термінал "Нептун".  За словами Філіппа Грушко, термінал "Нептун" буде обробляти вантажі не тільки "Cargill", а й інших клієнтів. Таких сьогодні вже чотири, а буде більше, бо термінал використовує всі транспортні переваги, які існують в найбільшому транспортному хабі країни - порту "Південний".
На території Визирської громади офіційно відкрили новий зерновий термінал "Нептун".  Сьогодні термінал здатний обробити понад 250 залізничних вагонів та 790 автомобілів на добу. Важливу опцію залізничних перевезень, на базі транспортного вузла "ТІС", може надати клієнтам термінал "Нептун" - це маршрутні поїзди.
На території Визирської громади офіційно відкрили новий зерновий термінал "Нептун".  Високотехнологічний зерновий термінал "Нептун" обійшовся його творцям у 150 мільйонів доларів. Це - найбільша за останні роки інвестиція в економіку нашої країни та аграрну галузь, переконує керівництво терміналу. Співпрацювали також з Європейським банком реконструкції та розвитку й Міжнародною фінансовою корпорацію. Ці дві структури надали кредит у розмірі майже 75 мільйонів доларів.
На території Визирської громади офіційно відкрили новий зерновий термінал "Нептун".  Поява нового зернового термінала - це ще й створення нових робочих місць. Зазвичай, працювати на підприємстві йдуть ті, хто живе поруч. А ще - це податки до місцевого бюджету, які отримає Визирська громада. Бо саме на її землях побудували "Нептун".
На території Визирської громади офіційно відкрили новий зерновий термінал "Нептун".  В ході будівництва зернового термінала "Нептун", вже була надана допомога з модернізації інженерних мереж у селі Визирка.
Віталій Котвицький, депутат Визирської сільради.

Коли будували зовнішні мережі газопроводу, то відремонтували й мережі газопроводу села Визирка. Закільцювали його на вулицях Середньоканська та Чорноморська. Роблячи щось для свого підприємства, вони й селу активно допомагають і вирішують певні питання- Віталій Котвицький, депутат Визирської сільради.

  Зерновий термінал "Нептун" урочисто відкрито.Балкер "STAR ERACLE".  Під час проведення свята, під навантаження було поставлене перше судно - балкер "STAR ERACLE", який, прийняв на борт майже 56 тисяч тонн пшениці. Тепер його шлях лежить до Індонезії, куди він повинен доставити цінний український продукт.

Друк
У Кордонській сільраді є ФАП, але немає медпрацівника (фото)16:51
29 жов
У Визирці відбулося засідання виконавчого комітету14:00
29 жов
Опитування жителів Визирської ОТГ показує, на що сподіваються люди після виборів (фото)13:35
29 жов
Всі 13 презентацій доброславського Конкурсу молодіжних проєктів реалізовано (відео)12:47
29 жов
Між Сичавкою та Любополем можна буде проїхати по асфальтованій дорозі (відео)12:13
29 жов
За Програмою медгарантій безоплатно отримали допомогу майже 40 тисяч українців, які перенесли інсульт10:30
29 жов
Жителі Першотравневого оцінюють кроки влади по асфальтуванню вулиць (фото)09:00
29 жов
Ветерани ТІС згадують, як все починалося (відео)18:03
28 жов
Так дружно, як зараз на Київській у Першотравневому робили дороги тільки при Олександрі Янчеві (відео)17:06
28 жов
Марину Архірій вітають з перемогою16:17
28 жов
Термінал Neptune посилює карантинні заходи безпеки15:00
28 жов
У виборах взяли участь понад 37% мешканців Красносільської ОТГ (відео)14:53
28 жов
Переможець на посаду Доброславського селищного голови — Людмила Прокопечко13:55
28 жов
Чого очікують жителі Визирської ОТГ від свого вибору? (фото)13:10
28 жов
Доброславська селищна рада отримала диплом Мінрегіону10:30
28 жов
Рейтинг довіри голови Визирської ОТГ з минулих виборів виріс на 12,77%09:00
28 жов
Жителі Першотравневого запевняють: вибори у Визирській ОТГ пройшли гідно (фото)17:11
27 жов
Молодіжний конкурс у Доброславі: підведено підсумки16:08
27 жов
Олег Кутателадзе отримав диплом проєкта «100 найвпливовіших одеситів» (відео)15:34
27 жов
За 9 місяців підприємство ТІС-КТ перевищило два власних попередніх рекорди (відео)14:57
27 жов
У найбільшій за кількістю виборців дільниці Визирської ОТГ явка склала 54,2% (відео)13:33
27 жов
Ролик про «крижанівського Стіві Уандера» презентовано у рамках Доброславського конкурсу (відео)13:30
27 жов
Незабаром з’явиться ще одна дорога до села Любопіль (фото)12:00
27 жов
За підсумками трьох кварталів ТІС-КТ збільшив продуктивність на 10% (фото)10:30
27 жов
Будівництво садку у Крижанівці виходить на фінішну пряму (фото)09:00
27 жов
TOP