Показати меню
» » На території Визирської громади офіційно відкрили новий зерновий термінал "Нептун" (фото)

На території Визирської громади офіційно відкрили новий зерновий термінал "Нептун" (фото)

На території Визирської громади офіційно відкрили новий зерновий термінал "Нептун" (фото)

  На церемонії відкриття терміналу віце-президент компанії "Cargill" Роджер Янсен зізнався, що для реалізації цього проєкту дуже складно було знайти надійного партнера в Україні. Але той, хто шукає, завжди знаходить. Наразі компанія задоволена тим, що вдалося зробити, спільно з партнером "M. V. Cargo".
На території Визирської громади офіційно відкрили новий зерновий термінал "Нептун".  Про проєкт заговорили ще у 2011 році. У 2014 почалося будівництво терміналу. Через 5 років, після 15 місяців роботи в тестовому режимі, один з найбільших в країні зерновий термінал "Нептун" офіційно відкрито. Його проєктна потужність - 5 мільйонів тонн зернових на рік.
Андрій Ставніцер, співвласник "M. V. Cargo".

Я впевнений, що ми зробили хорошу справу. Термінал побудовано дійсно на міжнародному високому рівні. Я вважаю, що він один з найбільш продуктивних та технологічних у Чорному морі. І, звичайно, ми раді співпрацювати з компанією "Cargill", котра має свої вікові традиції та високі стандарти роботи, - Андрій Ставніцер, співвласник "M. V. Cargo".

На території Визирської громади офіційно відкрили новий зерновий термінал "Нептун".  За обсягом перевалки "Нептун" зможе забезпечити до 10% наявного українського експорту зернових. 290 тисяч тонн - це потужність терміналу з одноразового зберігання зерна.
Філіп Грушко, директор з розвитку "M. V. Cargo".

Це один з найшвидших та найефективніших терміналів на сьогодні. Великі судна ми зможемо обробляти менше, ніж за добу. Глибина причалу - 16 метрів. Таким чином, ми зможемо надавати швидкий та ефективний сервіс для наших клієнтів, котрі обслуговують азійські та близькосхідні ринки. Окрім того, ми зробимо наших фермерів більш конкурентоспроможними, - Філіпп Грушко, керівник проєкту "M. V. Cargo".

На території Визирської громади офіційно відкрили новий зерновий термінал "Нептун".  За словами Філіппа Грушко, термінал "Нептун" буде обробляти вантажі не тільки "Cargill", а й інших клієнтів. Таких сьогодні вже чотири, а буде більше, бо термінал використовує всі транспортні переваги, які існують в найбільшому транспортному хабі країни - порту "Південний".
На території Визирської громади офіційно відкрили новий зерновий термінал "Нептун".  Сьогодні термінал здатний обробити понад 250 залізничних вагонів та 790 автомобілів на добу. Важливу опцію залізничних перевезень, на базі транспортного вузла "ТІС", може надати клієнтам термінал "Нептун" - це маршрутні поїзди.
На території Визирської громади офіційно відкрили новий зерновий термінал "Нептун".  Високотехнологічний зерновий термінал "Нептун" обійшовся його творцям у 150 мільйонів доларів. Це - найбільша за останні роки інвестиція в економіку нашої країни та аграрну галузь, переконує керівництво терміналу. Співпрацювали також з Європейським банком реконструкції та розвитку й Міжнародною фінансовою корпорацію. Ці дві структури надали кредит у розмірі майже 75 мільйонів доларів.
На території Визирської громади офіційно відкрили новий зерновий термінал "Нептун".  Поява нового зернового термінала - це ще й створення нових робочих місць. Зазвичай, працювати на підприємстві йдуть ті, хто живе поруч. А ще - це податки до місцевого бюджету, які отримає Визирська громада. Бо саме на її землях побудували "Нептун".
На території Визирської громади офіційно відкрили новий зерновий термінал "Нептун".  В ході будівництва зернового термінала "Нептун", вже була надана допомога з модернізації інженерних мереж у селі Визирка.
Віталій Котвицький, депутат Визирської сільради.

Коли будували зовнішні мережі газопроводу, то відремонтували й мережі газопроводу села Визирка. Закільцювали його на вулицях Середньоканська та Чорноморська. Роблячи щось для свого підприємства, вони й селу активно допомагають і вирішують певні питання- Віталій Котвицький, депутат Визирської сільради.

  Зерновий термінал "Нептун" урочисто відкрито.Балкер "STAR ERACLE".  Під час проведення свята, під навантаження було поставлене перше судно - балкер "STAR ERACLE", який, прийняв на борт майже 56 тисяч тонн пшениці. Тепер його шлях лежить до Індонезії, куди він повинен доставити цінний український продукт.

Друк
У Першотравневому утеплили дитячий садок (фото)15:00
19 вер
Обласний молодіжний фестиваль "Tilihul Eco-Fest" проведуть у Коблево14:07
19 вер
У Доброславі облаштували вулиці та замінили двері у багатоквартирних будинках (фото)13:00
19 вер
Любопіль запрошує на День села12:00
19 вер
Юні моделі з Южного вийшли на толоку (фото)11:00
19 вер
На "ТІСі" презентували інноваційну "SMART"-технологію (фото)10:00
19 вер
"Маленький набір для великих змін": стартував освітній проєкт для ОТГ15:04
18 вер
У Южному побудують будинок для працівників прокуратури14:17
18 вер
У Доброславі інклюзивно-ресурсний центр відсвяткував річницю (фото)13:00
18 вер
У Южному поліцейські знешкодили небезпечного злочинця12:30
18 вер
Вихідці з села Іванове вшанувавли пам’ять своїх предків (фото)12:00
18 вер
У Першотравневому старостинському окрузі організували прийом громадян (фото)11:00
18 вер
В Одеській області проведуть планову імунізацію диких тварин10:00
18 вер
У Южному відзначили День фізкультури та спорту (фото)15:36
17 вер
Олімпійський тиждень пройшов у школах Лиманського району (фото)14:00
17 вер
Досвід децентралізації в Польщі: політика у сфері місцевого самоврядування, бюджету та будівництва доріг13:23
17 вер
У Южному до кінця року відкриють оновлений тенісний корт (фото)12:00
17 вер
Визирка візьме участь в отриманні міжнародного гранту на будівництво системи централізованого водовідведення (фото)11:00
17 вер
У Визирці провели конкурс на найкращий ретро костюм (фото)18:14
16 вер
На передову везуть посилки з Доброслава (фото)15:00
16 вер
У Красносілці провели етнофестиваль "Чумацький шлях" (фото)14:00
16 вер
У Порту відсвяткували День села (фото)13:00
16 вер
В Южному триває масштабна реконструкція стадіону (фото)12:00
16 вер
У Лиманському районі продовжують боротися з амброзією (фото)11:00
16 вер
Визирка відсвяткувала День села (фото)10:00
16 вер
TOP