» » На території Визирської громади офіційно відкрили новий зерновий термінал "Нептун" (фото)

На території Визирської громади офіційно відкрили новий зерновий термінал "Нептун" (фото)

На території Визирської громади офіційно відкрили новий зерновий термінал "Нептун" (фото)

  На церемонії відкриття терміналу віце-президент компанії "Cargill" Роджер Янсен зізнався, що для реалізації цього проєкту дуже складно було знайти надійного партнера в Україні. Але той, хто шукає, завжди знаходить. Наразі компанія задоволена тим, що вдалося зробити, спільно з партнером "M. V. Cargo".
На території Визирської громади офіційно відкрили новий зерновий термінал "Нептун".  Про проєкт заговорили ще у 2011 році. У 2014 почалося будівництво терміналу. Через 5 років, після 15 місяців роботи в тестовому режимі, один з найбільших в країні зерновий термінал "Нептун" офіційно відкрито. Його проєктна потужність - 5 мільйонів тонн зернових на рік.
Андрій Ставніцер, співвласник "M. V. Cargo".

Я впевнений, що ми зробили хорошу справу. Термінал побудовано дійсно на міжнародному високому рівні. Я вважаю, що він один з найбільш продуктивних та технологічних у Чорному морі. І, звичайно, ми раді співпрацювати з компанією "Cargill", котра має свої вікові традиції та високі стандарти роботи, - Андрій Ставніцер, співвласник "M. V. Cargo".

На території Визирської громади офіційно відкрили новий зерновий термінал "Нептун".  За обсягом перевалки "Нептун" зможе забезпечити до 10% наявного українського експорту зернових. 290 тисяч тонн - це потужність терміналу з одноразового зберігання зерна.
Філіп Грушко, директор з розвитку "M. V. Cargo".

Це один з найшвидших та найефективніших терміналів на сьогодні. Великі судна ми зможемо обробляти менше, ніж за добу. Глибина причалу - 16 метрів. Таким чином, ми зможемо надавати швидкий та ефективний сервіс для наших клієнтів, котрі обслуговують азійські та близькосхідні ринки. Окрім того, ми зробимо наших фермерів більш конкурентоспроможними, - Філіпп Грушко, керівник проєкту "M. V. Cargo".

На території Визирської громади офіційно відкрили новий зерновий термінал "Нептун".  За словами Філіппа Грушко, термінал "Нептун" буде обробляти вантажі не тільки "Cargill", а й інших клієнтів. Таких сьогодні вже чотири, а буде більше, бо термінал використовує всі транспортні переваги, які існують в найбільшому транспортному хабі країни - порту "Південний".
На території Визирської громади офіційно відкрили новий зерновий термінал "Нептун".  Сьогодні термінал здатний обробити понад 250 залізничних вагонів та 790 автомобілів на добу. Важливу опцію залізничних перевезень, на базі транспортного вузла "ТІС", може надати клієнтам термінал "Нептун" - це маршрутні поїзди.
На території Визирської громади офіційно відкрили новий зерновий термінал "Нептун".  Високотехнологічний зерновий термінал "Нептун" обійшовся його творцям у 150 мільйонів доларів. Це - найбільша за останні роки інвестиція в економіку нашої країни та аграрну галузь, переконує керівництво терміналу. Співпрацювали також з Європейським банком реконструкції та розвитку й Міжнародною фінансовою корпорацію. Ці дві структури надали кредит у розмірі майже 75 мільйонів доларів.
На території Визирської громади офіційно відкрили новий зерновий термінал "Нептун".  Поява нового зернового термінала - це ще й створення нових робочих місць. Зазвичай, працювати на підприємстві йдуть ті, хто живе поруч. А ще - це податки до місцевого бюджету, які отримає Визирська громада. Бо саме на її землях побудували "Нептун".
На території Визирської громади офіційно відкрили новий зерновий термінал "Нептун".  В ході будівництва зернового термінала "Нептун", вже була надана допомога з модернізації інженерних мереж у селі Визирка.
Віталій Котвицький, депутат Визирської сільради.

Коли будували зовнішні мережі газопроводу, то відремонтували й мережі газопроводу села Визирка. Закільцювали його на вулицях Середньоканська та Чорноморська. Роблячи щось для свого підприємства, вони й селу активно допомагають і вирішують певні питання- Віталій Котвицький, депутат Визирської сільради.

  Зерновий термінал "Нептун" урочисто відкрито.Балкер "STAR ERACLE".  Під час проведення свята, під навантаження було поставлене перше судно - балкер "STAR ERACLE", який, прийняв на борт майже 56 тисяч тонн пшениці. Тепер його шлях лежить до Індонезії, куди він повинен доставити цінний український продукт.

Друк
Тетяна Таран: "У населення з'явиться можливість отримувати кваліфіковану медичну допомогу в повному обсязі на безоплатній основі"15:00
21 лис
Тетяна Козик працює на посаді вчителя математики вже понад 40 років (фото)14:06
21 лис
День гідності та свободи: в Южному вшанували пам'ять захисників України (фото)13:30
21 лис
Акцизний податок на пальне надходитиме до бюджетів міст і ОТГ13:00
21 лис
Нового губернатора Одеської області можуть дискредитувати12:30
21 лис
У місті Южне будуватимуть велодоріжку та пішохідний тротуар12:00
21 лис
Контейнерний термінал транспортного вузла "ТІС" обробив рекордний обсяг вантажів (фото)11:00
21 лис
У Визирці біля ротонди встановили ліхтарі (фото)10:00
21 лис
Роботи з реконструкції стадіону в Южному виконані на 50%15:00
20 лис
Сичавська сільрада прийняла рішення про приєднання сіл Сичавка та Кошари до Визирської громади (фото)14:30
20 лис
Губернатор Одещини готовий об’єднувати громади примусово14:00
20 лис
Газета "Голос України" вперше підписала меморандум з громадою - потужною Визирською ОТГ (фото)13:00
20 лис
У селах Крижанівка та Ліски можливі відключення електроенергії12:30
20 лис
Першотравневий НВК шукає фахівців на вакантні місця (фото)12:00
20 лис
У Першотравневому організували вивіз опалого листя (фото)11:00
20 лис
На дорозі від Доброслава до Степанівки завершено капітальний ремонт (фото)10:00
20 лис
В Одеській облраді депутати обговорили гострі проблеми регіону (фото)15:48
19 лис
Будівництво нового баскетбольного майданчика в місті Южне на фінальній стадії (фото)15:30
19 лис
Сичавка зробила свій вибір: село увійде у склад Визирської ОТГ (фото)15:02
19 лис
"ТІС" досяг рекорду вантажообігу за весь час роботи14:00
19 лис
Визирська громада відвідала Львів на вікенд (фото)13:00
19 лис
У Визирській громаді уточнені координати помешкань жителів допоможуть в роботі екстрених служб (фото)12:00
19 лис
Борці з Першотравневого прийняли вітання з перемогою (фото)11:00
19 лис
Надія Мовчан-Карпусь провела зустріч з учнями й вчителями Першотравневого НВК (фото)10:00
19 лис
На посаду в.о. директора порту "Південний" призначено досвідченого директора15:00
18 лис
TOP