» » На території Визирської громади офіційно відкрили новий зерновий термінал "Нептун" (фото)

На території Визирської громади офіційно відкрили новий зерновий термінал "Нептун" (фото)

На території Визирської громади офіційно відкрили новий зерновий термінал "Нептун" (фото)

  На церемонії відкриття терміналу віце-президент компанії "Cargill" Роджер Янсен зізнався, що для реалізації цього проєкту дуже складно було знайти надійного партнера в Україні. Але той, хто шукає, завжди знаходить. Наразі компанія задоволена тим, що вдалося зробити, спільно з партнером "M. V. Cargo".
На території Визирської громади офіційно відкрили новий зерновий термінал "Нептун".  Про проєкт заговорили ще у 2011 році. У 2014 почалося будівництво терміналу. Через 5 років, після 15 місяців роботи в тестовому режимі, один з найбільших в країні зерновий термінал "Нептун" офіційно відкрито. Його проєктна потужність - 5 мільйонів тонн зернових на рік.
Андрій Ставніцер, співвласник "M. V. Cargo".

Я впевнений, що ми зробили хорошу справу. Термінал побудовано дійсно на міжнародному високому рівні. Я вважаю, що він один з найбільш продуктивних та технологічних у Чорному морі. І, звичайно, ми раді співпрацювати з компанією "Cargill", котра має свої вікові традиції та високі стандарти роботи, - Андрій Ставніцер, співвласник "M. V. Cargo".

На території Визирської громади офіційно відкрили новий зерновий термінал "Нептун".  За обсягом перевалки "Нептун" зможе забезпечити до 10% наявного українського експорту зернових. 290 тисяч тонн - це потужність терміналу з одноразового зберігання зерна.
Філіп Грушко, директор з розвитку "M. V. Cargo".

Це один з найшвидших та найефективніших терміналів на сьогодні. Великі судна ми зможемо обробляти менше, ніж за добу. Глибина причалу - 16 метрів. Таким чином, ми зможемо надавати швидкий та ефективний сервіс для наших клієнтів, котрі обслуговують азійські та близькосхідні ринки. Окрім того, ми зробимо наших фермерів більш конкурентоспроможними, - Філіпп Грушко, керівник проєкту "M. V. Cargo".

На території Визирської громади офіційно відкрили новий зерновий термінал "Нептун".  За словами Філіппа Грушко, термінал "Нептун" буде обробляти вантажі не тільки "Cargill", а й інших клієнтів. Таких сьогодні вже чотири, а буде більше, бо термінал використовує всі транспортні переваги, які існують в найбільшому транспортному хабі країни - порту "Південний".
На території Визирської громади офіційно відкрили новий зерновий термінал "Нептун".  Сьогодні термінал здатний обробити понад 250 залізничних вагонів та 790 автомобілів на добу. Важливу опцію залізничних перевезень, на базі транспортного вузла "ТІС", може надати клієнтам термінал "Нептун" - це маршрутні поїзди.
На території Визирської громади офіційно відкрили новий зерновий термінал "Нептун".  Високотехнологічний зерновий термінал "Нептун" обійшовся його творцям у 150 мільйонів доларів. Це - найбільша за останні роки інвестиція в економіку нашої країни та аграрну галузь, переконує керівництво терміналу. Співпрацювали також з Європейським банком реконструкції та розвитку й Міжнародною фінансовою корпорацію. Ці дві структури надали кредит у розмірі майже 75 мільйонів доларів.
На території Визирської громади офіційно відкрили новий зерновий термінал "Нептун".  Поява нового зернового термінала - це ще й створення нових робочих місць. Зазвичай, працювати на підприємстві йдуть ті, хто живе поруч. А ще - це податки до місцевого бюджету, які отримає Визирська громада. Бо саме на її землях побудували "Нептун".
На території Визирської громади офіційно відкрили новий зерновий термінал "Нептун".  В ході будівництва зернового термінала "Нептун", вже була надана допомога з модернізації інженерних мереж у селі Визирка.
Віталій Котвицький, депутат Визирської сільради.

Коли будували зовнішні мережі газопроводу, то відремонтували й мережі газопроводу села Визирка. Закільцювали його на вулицях Середньоканська та Чорноморська. Роблячи щось для свого підприємства, вони й селу активно допомагають і вирішують певні питання- Віталій Котвицький, депутат Визирської сільради.

  Зерновий термінал "Нептун" урочисто відкрито.Балкер "STAR ERACLE".  Під час проведення свята, під навантаження було поставлене перше судно - балкер "STAR ERACLE", який, прийняв на борт майже 56 тисяч тонн пшениці. Тепер його шлях лежить до Індонезії, куди він повинен доставити цінний український продукт.

Друк
Валерій Стоілакі: «Максимум через 4 роки Визирська громада буде об'єднана сучасними дорогами»16:35
10 сер
У Новій Вільшанці йде розпис храму (фото)14:47
10 сер
Бібліотека Першотравневого чекає на перезавантаження (фото)13:00
10 сер
Доброславський дитсадочок «Теремок» прикрасив мурал (фото)12:09
10 сер
Нові Білярі розраховують на перемогу в обласному конкурсі з благоустрою (фото)11:54
10 сер
Будівельники ТІС, крім транспортного вузла, обслуговують і підприємства регіону10:00
10 сер
У Визирському храмі складено розклад богослужінь на серпень12:00
08 сер
ТІС — лідер серед 55 найбільших зернових портових терміналів України (фото)11:00
08 сер
Для розвитку Чорноморська «зоряним» був період спрощеного оподаткування10:00
08 сер
У понеділок дитсадок «Пролісок» у Визирці працювати не буде09:00
08 сер
Голова Одеської ОДА перевірив завершення будівництва амбулаторії у Красносільці (фото)15:00
07 сер
Підписано закон щодо функціонування електронного кабінету та спрощення роботи ФОП14:18
07 сер
Валерій Стоілакі: «Через п’ять років життя в усіх селах Визирської ОТГ суттєво зміниться на краще»13:00
07 сер
Тилігульський лиман оживає на очах (фото)12:00
07 сер
Петрівський аграрний коледж чекає на абітурієнтів (фото)11:00
07 сер
Стивідори ТІСа — сполучна ланка між морем і портом10:00
07 сер
У Лиманському районі аварійне відключення води19:07
06 сер
На узбережжі Куяльницького лиману народилося теля (фото)15:31
06 сер
Майбутнє райдержадміністрацій – Уряд та ОДА узгоджують позиції14:49
06 сер
Лиманські рятувальники нагадали відпочивальникам про правила безпеки на воді (фото)13:00
06 сер
Про родину Семко та оркестр «Визирські сурми» (фото)12:16
06 сер
Facebook поповнився тегом: #ТИСэтокрасиво11:00
06 сер
У Калинівці розробляють план благоустрою території біля лиману (фото)10:20
06 сер
Представники Березівської та Визирської громад обмінялися досвідом роботи ЖКГ18:17
05 сер
У частині Лиманського району — аварійне відключення води16:56
05 сер
TOP