» » Визирка відсвяткувала День села (фото)

Визирка відсвяткувала День села (фото)

Визирка відсвяткувала День села (фото)

  День села у Визирці провели вже традиційно - тематично, наразі у стилі ретро. Ідея провести таке свято виникла в організаторів не випадково. Вже був український та морський. А ось згадати минуле, дістати речі із бабусиної шафи, які б у житті вже не одягнув - захотіло чимало мешканців села. Головне, аби всі залишилися задоволеними від святкування.Визирка відсвяткувала День села.

Олександр Токменінов, перший заступник Визирського сільського голови.

Ми свята завжди проводимо на дуже гідному рівні. Тому що після свят визирчани ще два тижні говорять "дякую". Всі задоволені, намагаємося так, щоб все було красиво і запам'ятовувалося. До нас на свято приїжджають жителі навколишніх сіл, Одеси і Южного. Тому, я вважаю, що наші свята завжди вдаються. Щороку ми проводимо свято в якомусь своєму особливому стилі, - Олександр Токменінов, перший заступник Визирського сільського голови.

Визирка відсвяткувала День села.  Традиційно, на свята до села приїжджають поважні гості. Тут і очільник Лиманщини, депутат Одеської обласної ради, депутат Лиманської райради, духівництво, представники сусідніх населених пунктів.

Тетяна Ліннікова, секретар Сичавської сільради.

Бажаю всім добробуту, миру й успіху. Ми самі бачимо, як стрімко розвиваються наші сусіди, наша Визирка. Це видно неозброєним оком. Вони є успішною громадою. Але за успіхом завжди стоять люди, - Тетяна Ліннікова, секретар Сичавської сільради.

Олександр Рембач, в. о. старости Любопільського старостинського округу.

Я всіх вітаю зі святом. Бажаю здоров'я всім мешканцям села, мирного неба, душевного тепла і всього найкращого, - Олександр Рембач, в. о. старости Любопільського старостинського округу.

Василь Приймак, очільник Лиманщини.

Ви об'єдналися у велику, сильну, спроможну громаду з центром якраз саме тут на цій площі у Визирці. Я хочу, щоб ваша громада розвивалася, процвітала і мала щасливе майбутнє. Тому що дітки, які сьогодні бігають, через 10-20 років будуть творцями майбутнього цього населеного пункту і майбутнього нашої України, - Василь Приймак, очільник Лиманщини.

Визирка відсвяткувала День села.  До привітань приєднався й ідейний натхненник об'єднання громади - депутат Одеської обласної ради Олег Кутателадзе.

Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

Ми йшли довго по цьому тернистому шляху і я дякую жителям Визирки за те, що вони терпіли це і підтримували нас, підтримали дуже сильно на виборах. Вони розуміли, що протягом певного часу ми намагалися щось зробити, щоб змінити це село. Власне це почалося тоді, коли Олексій Ставніцер приїхав сюди й став тут жити. Ось так ми почали розвивати це село, - Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

  Визирка - це сучасне та європейське село, яке дійсно йде до свого успіху впевненими кроками. Про це розповідає Іван Ососкало, секретар Визирської сільради.

Іван Ососкало, секретар Визирської сільради.

Хочеться побажати жителям миру, злагоди й добробуту. Щоб наша ОТГ рухалася впевненими кроками вперед. Ми бачимо, що сьогодні багато людей, сюди приїхали жителі з усієї громади. І нам приємно, що саме центр Визирка приймає гостей, - Іван Ососкало, секретар Визирської сільради.

Визирка відсвяткувала День села.Визирка відсвяткувала День села.  В рамках святкування говорили й про плани на майбутнє. Так, депутат Лиманської районної ради Віталій Кутателадзе розповів, що найближчим часом у Визирці з'явиться новий та сучасний стадіон.

Віталій Кутателадзе, депутат Лиманської районної ради.

Тут багато планів. Потрібно зробити стадіон, потрібно прийняти всі школи на баланс громади, адже процес децентралізації не робиться в одну секунду. Я сподіваюся, що вже з 1 січня у Визирської громади буде свій бюджет і об'єкти будуть на балансі громади. Я радий, що люди можуть таким чином вже реагувати на якісь події, які відбуваються у нас в громаді, - Віталій Кутателадзе, депутат Лиманської районної ради.

Визирка відсвяткувала День села.  Святкування у Визирці влаштували на славу. На площі, де проходили головні дійства, облаштували й зони для відпочинку. Для дітей - батути та солодка вата. А для дорослих - частування від компанії "ТІС". Так, завдяки цьому підприємству, гості заходу смакували безкоштовним шашликом. На День села завітали також і підприємці з інших областей України.

Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

До цього свята ми готувалися серйозно. Приїхали підприємці з різних областей України та привезли свій товар. В такий день хочеться, щоб на площі було весело і було багато людей, - Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

Визирка відсвяткувала День села.  Визирчани та гості святкування від побаченого - у захваті. Дійсно, народне гуляння об'єднало всіх.

Валентина, мешканка Южного.

Дуже тут приємно, мені подобається. А визирчанам побажаю здоров'я та кохання і щоб землю свою любили, - Валентина, мешканка Южного.

Людмила, мешканка села Порт.

Успіху, щоб розквітали й Визирка стала містом. І ми біля них будемо, - Людмила, мешканка села Порт.

Ніна, мешканка села Порт.

Я і минулого року була тут і мені сподобалося. І цього року теж все на гідному рівні, - Ніна, мешканка села Порт.

Олена, мешканка Першотравневого.

Дай Боже, щоб було все краще і щоб наше Першотравневе не відставало від Визирки, - Олена, мешканка Першотравневого.

Галина, мешканка Першотравневого.

Ми кожен рік приїжджаємо сюди, а вони до нас і це прекрасно. Головне, щоб не було війни й щоб добре жили наші діти. А нам і так добре, ми прекрасно живемо, - Галина, мешканка Першотравневого.

Алла, мешканка Визирки.

Дякуємо всім за таке чудове свято. Це спілкування з людьми. Всі ми сходимося тут. Якщо так ми сходимося по роботах, то тут всі зійшлися, побачилися, поспілкувалися. Ну і культурно-масовий розвиток. Хочу побажати односельцям довгих років життя і всього найкращого, - Алла, мешканка Визирки.

Визирка відсвяткувала День села.  Свято організували на славу. На головній сцені села свою майстерність демонструвала самодіяльність Визирського будинку культури. Танцюристи та вокалісти виконували ретро-пісні та танці, тим самим залучали публіку, бо до танцю йшли всі. Родзинкою Дня села стали артисти, котрі приїхали на запрошення громадської організації "Команда розвитку", при підтримці депутата Одеської обласної ради Олега Кутателадзе. Це вокальний дует "Two soul", відомі вокалісти Олександр Кургускін та Віктор Романченко, а ще скрипаль-віртуоз Андрій Євстратьєв.

Визирка відсвяткувала День села.  Спогадів від Дня села у визирчан та гостей залишиться на цілий рік. Але у громаді свята не закінчуються. Так, вже найближчим часом День села відзначатимуть у Любополі та сусідній Сичавці.Визирка відсвяткувала День села.

  Фото коптер Віктор Брик.

Друк
Схожі новини:
Олег Кутателадзе: «Місто тоді забрало собі всю промислову зону, а села залишилися ні з чим»16:23
23 вер
Мешканка Першотравневого стала героїнею соціального ролика (фото)15:33
23 вер
У «БуфеТІСі» пропонують ТІСбургер (фото)15:19
23 вер
Стратегія розвитку Визирської ОТГ враховує потреби сіл, що приєднаються14:30
23 вер
Депутати Лиманщини на сесії обговорили підготовку до виборів та скоригували бюджет  (фото)14:01
23 вер
Ремонт даху у Дмитрівській школі досі не розпочато (відео)13:30
23 вер
Колектив Першотравневого НВК долучився до Всесвітнього дня прибирання (фото)13:16
23 вер
Депутати Лиманщини на сесії обговорили підготовку до виборів (відео)12:30
23 вер
Нагальною проблемою для села Ранжеве залишається реконструкція електромереж (відео)11:24
23 вер
Лиманщина: Чумацький шлях — від минувшини до сьогодення17:24
22 вер
Олег Кутателадзе: «Ми почали з одного невеликого терміналу, з часом ставши найбільшим транспортним вузлом України» (відео)16:36
22 вер
У Кінному відновили об’єкти доброустрою (фото)16:17
22 вер
Проведена інспекція ходу ремонтних робіт в освітніх закладах Доброслава (фото)15:19
22 вер
Імпорт замінили на експорт. Етапи становлення ТІС12:44
22 вер
Дмитрівський НВК поки залишається без даху (фото)12:18
22 вер
Калинівська сільрада у вирішенні проблеми доріг сподівається на допомогу Визирської ОТГ10:44
22 вер
Відбулась позачергова 45-а сесія районної ради (фото)16:30
21 вер
Олег Кутателадзе балотувався до облради заради розвитку Визирської ОТГ та порятунку Тилігульського лиману16:22
21 вер
Як починався ТІС. Цікаві факти з історії найбільшого морського транспортного вузла України15:30
21 вер
Дмитрівські школярі зможуть грати на перервах у теніс (відео)14:30
21 вер
Визирська ОТГ: «Джерело» з Першотравневого відмічає 18-ліття (відео)13:30
21 вер
Із занедбаної балки в парковий ансамбль Визирки (відео)12:42
21 вер
У Першотравневому привели до ладу майданчик біля футбольного стадіону (фото)12:17
21 вер
На чемпіонаті Одеської області доброславські боксери завоювали 19 нагород (фото)11:32
21 вер
Затверджено протиепідемічні заходи під час проведення виборів10:28
21 вер
TOP