» » У Кордоні відзначили відразу два свята: День села та День робітника сільського господарства (фото)

У Кордоні відзначили відразу два свята: День села та День робітника сільського господарства (фото)

У Кордоні відзначили відразу два свята: День села та День робітника сільського господарства (фото)

  16 листопада село Кордон Лиманського району відзначило відразу два свята: День села та День робітника сільського господарства. Захід провели традиційно - з виступами самодіяльності та корисною лотереєю. Окрім того, для малечі населеного пункту, за підтримки громадської організації "Команда розвитку", влаштували забави з аніматорами та солодощами.У Кордоні відзначили відразу два свята: День села та День робітника сільського господарства/У Кордоні відзначили відразу два свята: День села та День робітника сільського господарства/  День села для Кордону - привід підбивати підсумки. Зазвичай їх аналізують наприкінці року, але до Дня народження теж варто подивитися назад та перевірити себе.Оксана Третякова, голова Кордонської сільської ради.

Дуже багато зроблено за останні чотири роки, і я маю ще багато планів. Ми йдемо в зиму, наразі головне - забезпечити пенсіонерів дровами та вугіллям. І протриматися взимку, бо нас дуже замітає. А завдяки компанії "ТІС" нам у минулому році розчистили дороги, крім їхньої команди та техніки ніхто не міг цього зробити, - Оксана Третякова, голова Кордонської сільської ради.

У Кордоні відзначили відразу два свята: День села та День робітника сільського господарства.У Кордоні відзначили відразу два свята: День села та День робітника сільського господарства.  У Кордоні традиційно відзначають подвійне свято: День села та День працівників сільського господарства. У Будинку культури зібралися чи не всі жителі Кордону. І поки дорослі чекали на концерт, малеча розважалася з аніматорами та ласувала смачними печивом та соком. Солодощі та розваги для малечі забезпечила громадська організація "Команда розвитку", адже про сусідів треба дбати.Олександр Токменінов, перший заступник Визирського сільського голови.

Люди допомагають керівництву села наводити лад. Біля присадибних ділянок ростуть троянди, немає тут занедбаних дворів. Все пофарбовано. Це приємно. Я б хотів привітати наших сусідів зі святом, побажати міцного здоров'я та мирного неба. І бажаю їм вирішити у найближчому майбутньому, до кого приєднатися, - Олександр Токменінов, перший заступник Визирського сільського голови.

У Кордоні відзначили відразу два свята: День села та День робітника сільського господарства.У Кордоні відзначили відразу два свята: День села та День робітника сільського господарства.  Свято з піснями та танцями, короваями та, звичайно, з корисною лотереєю. У Кордоні на День села завжди розігрують корисні подарунки, серед яких - і мішки з зерном, що у господарстві обов'язково знадобляться. А ще люди із задоволенням вітали один одного побажаннями.Валентина, жителька Кордону.

Здоров'я, щастя, добробуту, всього найкращого. Приєднатися хочемо до Визирки, бо це успішна ОТГ. Хочемо, аби наші діти й ми жили нормально, - Валентина, жителька Кордону.

Ольга, жителька Кордону.

Щастя, здоров'я та миру. І все добре буде, - Ольга, жителька Кордону.

Олена, жителька Кордону.

Гарного врожаю та всього хорошого, - Олена, жителька Кордону.

У Кордоні відзначили відразу два свята: День села та День робітника сільського господарства.У Кордоні відзначили відразу два свята: День села та День робітника сільського господарства.  Село Кордон, хоч і невелике, але має свою неповторну історію. Нині йому потрібно долучатися до реалізації реформи децентралізації, аби мати впевненість у завтрашньому дні.Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

Колись це село мало свою рибальську артіль. Кордон знаходиться на березі Тилігульського лиману, який буде розвиватися та відроджуватися, і ми всі докладемо зусиль для цього. Тут потрібно буде відпрацьовувати питання не лише рекреації, а й відродження рибацької артілі. Можливо, якесь виробництво з риби, яку будуть ловити. Це б дало можливість селу розвиватися в економічній сфері. Я бажаю всім мешканцям села зробити правильний вибір. Вони повинні з кимось об'єднатися у громаду, бо одне село вижити сьогодні не може, - Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

У Кордоні відзначили відразу два свята: День села та День робітника сільського господарства.  Варто зазначити, що для Кордону листопад - вирішальний. Саме цього місяця мешканці села повинні обрати, з ким хочуть об'єднатися. Наразі вони мають два варіанти: Визирська ОТГ та майбутня Доброславська.

Друк
Відключення електропостачання у селі Красносілка16:25
23 тра
Першотравневе: спортивний клуб "Бушинкан" відновив свої заняття на місцевому стадіоні (фото)15:56
23 тра
Децентралізація: Визирська ОТГ збереже інфраструктуру Кордонської сільради (фото)15:26
23 тра
Соціальний проєкт на 30 тис. гривень. У Доброславі оголосили конкурс молодіжних соціальних проєктів11:00
23 тра
День вишиванки: роботи майстринь, які надихають зайнятися народним, але дуже сучасним видом творчості (фото)18:16
22 тра
Маршрутне сполучення Доброслав - Одеса відновлено18:10
22 тра
Загальна сума ймовірних втрат посівів від засухи складає понад 320 млн грн (фото)16:57
22 тра
Оксана Третьякова: "Канал лиман-море врятував Тилігул"15:26
22 тра
Пацієнт може сам обрати лікаря. Головна умова вибору - контракт лікарні з НСЗУ (фото)13:33
22 тра
Через необережну поведінку з вогнем ландшафтні пожежі влітку вимірюють гектарами (фото)12:57
22 тра
Розпочато ремонт спортивно-оздоровчого комплексу у Доброславі (фото)12:21
22 тра
У Красносільській ОТГ питання соціального захисту вирішують у скорочені строки, завдяки програмі "Соціальна громада” (фото)10:47
22 тра
У Визирській громаді є вишиванка, якій понад 300 років (фото)19:24
21 тра
У Сербківській та Новомиколаївській школах проводиться капремонт (фоторепортаж)17:47
21 тра
Рятувальники Лиманського району отримали засоби індивідуального захисту16:35
21 тра
Лиманський район відзначає День вишиванки (фоторепортаж, відео)15:50
21 тра
Визирська громада дивує: День вишиванки в ОТГ відзначили онлайн (відео)14:08
21 тра
Село Кордон може стати осередком розвитку зеленого туризму (фото)12:00
21 тра
На Тилігульському лимані триває період гніздування птахів (фото)11:00
21 тра
Відвідати Дубаї не покидаючи Україну. В Доброславі розпочали реалізацію проєкту благоустрою озера (фото)10:10
21 тра
"За" Визирську ОТГ: мешканці Лиманського району рекомендують об'єднання з Визирською громадою (фото)19:40
20 тра
Вирішено остаточно - транспорт поїде. Уряд ухвалив рішення про послаблення карантину з 22 травня18:00
20 тра
Одеські піротехніки знищили 18 вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни15:59
20 тра
З 22 травня поїде транспорт, а з 25 числа запрацюють дитячі садочки (фото)13:59
20 тра
21 травня відбудеться засідання Визирської сільської ради13:50
20 тра
TOP