» » На "ТІСі" презентували інноваційну "SMART"-технологію (фото)

На "ТІСі" презентували інноваційну "SMART"-технологію (фото)

На "ТІСі" презентували інноваційну "SMART"-технологію (фото)

  Стрімке зростання обсягів перевалки та розвиток підприємства потребує впровадження новітніх технологій з логістики, екологічних досліджень та адміністрування території. Все це можливо за технологією "SMART", презентація якої відбулась на підприємстві за участю колег з Литви.На "ТІС" презентували інноваційну технологію "СМАРТ".  Вже зараз за результатами роботи першого півріччя, фахівці підприємства "ТІС" впевнені, що зможуть за підсумками року перевалити 30 млн. тонн вантажів. Це буде новий історичний рекорд підприємства та гідний результат для національної портової галузі.
  Порто-промислова зона підприємства "ТІС" - це складний і багатопрофільний для управління простір. Ефективне адміністрування такого масштабного та динамічного середовища залежить від надійного потоку вичерпної інформації в режимі реального часу. Саме такий програмний продукт і був презентований тут колегами з Литви. Він розроблений на підставі надійних німецьких технологій і дозволяє забезпечувати скоординований збір та аналіз даних по всім наявним системам і секторам. Ця інновація дуже популярна та поширена у портах Європи, каже Олександр Каупас, засновник компанії "Екопортус" з міста Клайпеда - порту та побратиму Одеси.Олександр Каупас, засновник компанії "Екопортус" (Литва, м. Клайпеда).

Безліч міжнародних портів: Антверпен, Амстердам, Клайпеда, Таллінн, Рига мають такі унікальні системи. Вони створюються індивідуально для кожного порту або терміналу. В одному випадку система розробляється для спостереження, в іншому - для безпеки. Все залежить від волі керівництва і результату, на який керівництво орієнтується, - Олександр Каупас, засновник компанії "Екопортус" (Литва, м. Клайпеда).

  З огляду на багатопрофільність підприємства "ТІС" і перевалку вантажів різного характеру, моніторинг навколишнього середовища тут є пріоритетом ще з моменту створення підприємства. Саме тому приділяється стільки уваги екологічній безпеці. Але вона - лише частина з того, що можна контролювати і аналізувати завдяки презентованій "SMART"-технології. Насправді коло можливостей для моніторингу - величезне. В цьому впевнений Сергій Джеджора, консультант з екологічних питань компанії "ТІС".На "ТІС" презентували інноваційну технологію "СМАРТ".  Питання впровадження такого програмного забезпечення набагато ширше, ніж екологія та довкілля. Вони стосуються адміністрування, управління життєвим простором та інфраструктурою, об'єктами і ресурсами.На "ТІС" презентували інноваційну технологію "СМАРТ".Сергій Джеджора, консультант з екологічних питань групи терміналів "ТІС".

Звертати увагу тільки на охорону навколишнього середовища - це неправильно і дуже вузько. Весь світ розвивається по шляху апаратного моніторингу, smart-моніторингу, який дозволяє контролювати та інформувати в будь-якій ситуації до її можливого катастрофічного розвитку, - Сергій Джеджора, консультант з екологічних питань компанії "ТІС".

На "ТІС" презентували інноваційну технологію "СМАРТ".

  Еволюція датчиків дозволяє стежити за всіма середовищами в режимі реального часу на заданих територіях. Вони дозволяють аналізувати і повідомляти про найменші відхилення від норми. З цією метою використовуються навіть коптери. Все це дарує масу переваг для оперативного реагування відповідним службам, впевнена Діана Франжолі, головний еколог підприємства "ТІС".Діана Франжолі, головний еколог підприємства "ТІС".
Якщо підприємства ведуть моніторинг раз на рік або раз на квартал, то дані датчики дозволяють щодня, щогодини і щомиті знімати дані і бачити картинку на будь-який момент часу, - Діана Франжолі, головний еколог підприємства "ТІС".

На "ТІС" презентували інноваційну технологію "СМАРТ".  Близько 700 суднозаходів на рік пов'язують контейнерний термінал "ТІС" з більш ніж 1500 портів по всьому світу. Найбільші світові судновласники довіряють "ТІС", виходячи зі швидкості обробки вантажів. Безпека, у тому числі, екологічна, важлива характеристика підприємства, що розвивається в ногу з часом, вважає гість із Литви Олександр Каупас.Олександр Каупас, засновник компанії "Екопортус".

Я знаю, що у компанії "ТІС" був День народження і вітаю їх. "ТІС" робить великі кроки на шляху розвитку. Приємно бачити, як компанії впроваджують інновації. Підприємству необхідно звертати увагу на нові технології. Можливостей існує дуже багато, головне щоб їх використовували, - Олександр Каупас, засновник компанії "Екопортус".

На "ТІС" презентували інноваційну технологію "СМАРТ".На "ТІС" презентували інноваційну технологію "СМАРТ".  Для підприємства "ТІС" безпека в усіх сенсах і ефективність - це кредо з моменту його заснування. А новітні технології дозволяють йти на крок попереду, приносячи суттєвий економічний ефект та забезпечуючи економію матеріальних ресурсів та людського потенціалу.

  Фото коптер Віктор Брик.

Друк
Оксана Помінчук: "Визирська громада активно розвивається. Культура у нас на високому рівні"15:00
11 гру
На Одеському припортовому заводі здійснюють перевантаження аміаку на експорт (фото)14:03
11 гру
Завершився конкурс "Професії моєї громади": оголошено переможців13:00
11 гру
Порт-рекордсмен "ТІС" висунули на номінацію "Лідер морегосподарської галузі" (фото, відео)12:00
11 гру
У Визирській об’єднаній громаді відсвяткували День місцевого самоврядування (фото)11:00
11 гру
Визирська громада готується до новорічних свят (фото)10:00
11 гру
Завтра пройде день жіночого здоров’я у Лиманській центральній районній лікарні15:00
10 гру
У Южному почали монтувати новорічну ялинку (фото)14:46
10 гру
"Команда розвитку" та "ТІС-ТВ" подарували бібліотеці Першотравневого НВК нові книги (фото)14:00
10 гру
В селі Любопіль виділили земельні ділянки учасникам АТО (фото)13:00
10 гру
Южненських військовослужбовців привітали з Днем Збройних сил України (фото)12:00
10 гру
У Кошарах проводять уроки у недільній школі "Радонеж" (фото)11:00
10 гру
НВК ім. Чорновола та авторська школа Гузика збирають подарунки до інтернату у Балтському районі (фото)10:00
10 гру
Лиманська центральна районна лікарня готова до підписання договорів з Національною службою здоров’я15:00
09 гру
У Южному відтепер можна дізнатися точні дані якості повітря: встановлена ​​станція моніторингу13:00
09 гру
У селі Сичавка відкрилася підстанція швидкої медичної допомоги (фото)12:00
09 гру
У Першотравневому заасфальтували провулки та проїзди між багатоквартирними будинками (фото)11:00
09 гру
У Южному відкриють оселю святого Миколая (фото)10:00
09 гру
Відбулася VIII позачергова сесія Визирської сільради: ОТГ поповнює свої ряди (фото)12:19
07 гру
У Южненській авторській школі імені М.П. Гузика відбулася посвята у студенти (фото)12:00
07 гру
У Визирці провели пізнавальну лекцію для школярів на тему ВІЛ-СНІД (фото)11:00
07 гру
Лиманський РЕМ повідомляє про можливе відключення електроенергії в Крижанівці10:00
07 гру
Охоронне підприємство оголошує набір на вакантні посади охоронців в Южному15:00
06 гру
Відділ статистики Лиманського району до кінця року повинні розформувати14:00
06 гру
Галина Лесько: "Як із зерна виростає колос, так і наша любов до своєї родини та Батьківщини проростає любов'ю до історії"13:00
06 гру
TOP