» » На "ТІСі" презентували інноваційну "SMART"-технологію (фото)

На "ТІСі" презентували інноваційну "SMART"-технологію (фото)

На "ТІСі" презентували інноваційну "SMART"-технологію (фото)

  Стрімке зростання обсягів перевалки та розвиток підприємства потребує впровадження новітніх технологій з логістики, екологічних досліджень та адміністрування території. Все це можливо за технологією "SMART", презентація якої відбулась на підприємстві за участю колег з Литви.На "ТІС" презентували інноваційну технологію "СМАРТ".  Вже зараз за результатами роботи першого півріччя, фахівці підприємства "ТІС" впевнені, що зможуть за підсумками року перевалити 30 млн. тонн вантажів. Це буде новий історичний рекорд підприємства та гідний результат для національної портової галузі.
  Порто-промислова зона підприємства "ТІС" - це складний і багатопрофільний для управління простір. Ефективне адміністрування такого масштабного та динамічного середовища залежить від надійного потоку вичерпної інформації в режимі реального часу. Саме такий програмний продукт і був презентований тут колегами з Литви. Він розроблений на підставі надійних німецьких технологій і дозволяє забезпечувати скоординований збір та аналіз даних по всім наявним системам і секторам. Ця інновація дуже популярна та поширена у портах Європи, каже Олександр Каупас, засновник компанії "Екопортус" з міста Клайпеда - порту та побратиму Одеси.Олександр Каупас, засновник компанії "Екопортус" (Литва, м. Клайпеда).

Безліч міжнародних портів: Антверпен, Амстердам, Клайпеда, Таллінн, Рига мають такі унікальні системи. Вони створюються індивідуально для кожного порту або терміналу. В одному випадку система розробляється для спостереження, в іншому - для безпеки. Все залежить від волі керівництва і результату, на який керівництво орієнтується, - Олександр Каупас, засновник компанії "Екопортус" (Литва, м. Клайпеда).

  З огляду на багатопрофільність підприємства "ТІС" і перевалку вантажів різного характеру, моніторинг навколишнього середовища тут є пріоритетом ще з моменту створення підприємства. Саме тому приділяється стільки уваги екологічній безпеці. Але вона - лише частина з того, що можна контролювати і аналізувати завдяки презентованій "SMART"-технології. Насправді коло можливостей для моніторингу - величезне. В цьому впевнений Сергій Джеджора, консультант з екологічних питань компанії "ТІС".На "ТІС" презентували інноваційну технологію "СМАРТ".  Питання впровадження такого програмного забезпечення набагато ширше, ніж екологія та довкілля. Вони стосуються адміністрування, управління життєвим простором та інфраструктурою, об'єктами і ресурсами.На "ТІС" презентували інноваційну технологію "СМАРТ".Сергій Джеджора, консультант з екологічних питань групи терміналів "ТІС".

Звертати увагу тільки на охорону навколишнього середовища - це неправильно і дуже вузько. Весь світ розвивається по шляху апаратного моніторингу, smart-моніторингу, який дозволяє контролювати та інформувати в будь-якій ситуації до її можливого катастрофічного розвитку, - Сергій Джеджора, консультант з екологічних питань компанії "ТІС".

На "ТІС" презентували інноваційну технологію "СМАРТ".

  Еволюція датчиків дозволяє стежити за всіма середовищами в режимі реального часу на заданих територіях. Вони дозволяють аналізувати і повідомляти про найменші відхилення від норми. З цією метою використовуються навіть коптери. Все це дарує масу переваг для оперативного реагування відповідним службам, впевнена Діана Франжолі, головний еколог підприємства "ТІС".Діана Франжолі, головний еколог підприємства "ТІС".
Якщо підприємства ведуть моніторинг раз на рік або раз на квартал, то дані датчики дозволяють щодня, щогодини і щомиті знімати дані і бачити картинку на будь-який момент часу, - Діана Франжолі, головний еколог підприємства "ТІС".

На "ТІС" презентували інноваційну технологію "СМАРТ".  Близько 700 суднозаходів на рік пов'язують контейнерний термінал "ТІС" з більш ніж 1500 портів по всьому світу. Найбільші світові судновласники довіряють "ТІС", виходячи зі швидкості обробки вантажів. Безпека, у тому числі, екологічна, важлива характеристика підприємства, що розвивається в ногу з часом, вважає гість із Литви Олександр Каупас.Олександр Каупас, засновник компанії "Екопортус".

Я знаю, що у компанії "ТІС" був День народження і вітаю їх. "ТІС" робить великі кроки на шляху розвитку. Приємно бачити, як компанії впроваджують інновації. Підприємству необхідно звертати увагу на нові технології. Можливостей існує дуже багато, головне щоб їх використовували, - Олександр Каупас, засновник компанії "Екопортус".

На "ТІС" презентували інноваційну технологію "СМАРТ".На "ТІС" презентували інноваційну технологію "СМАРТ".  Для підприємства "ТІС" безпека в усіх сенсах і ефективність - це кредо з моменту його заснування. А новітні технології дозволяють йти на крок попереду, приносячи суттєвий економічний ефект та забезпечуючи економію матеріальних ресурсів та людського потенціалу.

  Фото коптер Віктор Брик.

Друк
У Кордонській сільраді є ФАП, але немає медпрацівника (фото)16:51
29 жов
У Визирці відбулося засідання виконавчого комітету14:00
29 жов
Опитування жителів Визирської ОТГ показує, на що сподіваються люди після виборів (фото)13:35
29 жов
Всі 13 презентацій доброславського Конкурсу молодіжних проєктів реалізовано (відео)12:47
29 жов
Між Сичавкою та Любополем можна буде проїхати по асфальтованій дорозі (відео)12:13
29 жов
За Програмою медгарантій безоплатно отримали допомогу майже 40 тисяч українців, які перенесли інсульт10:30
29 жов
Жителі Першотравневого оцінюють кроки влади по асфальтуванню вулиць (фото)09:00
29 жов
Ветерани ТІС згадують, як все починалося (відео)18:03
28 жов
Так дружно, як зараз на Київській у Першотравневому робили дороги тільки при Олександрі Янчеві (відео)17:06
28 жов
Марину Архірій вітають з перемогою16:17
28 жов
Термінал Neptune посилює карантинні заходи безпеки15:00
28 жов
У виборах взяли участь понад 37% мешканців Красносільської ОТГ (відео)14:53
28 жов
Переможець на посаду Доброславського селищного голови — Людмила Прокопечко13:55
28 жов
Чого очікують жителі Визирської ОТГ від свого вибору? (фото)13:10
28 жов
Доброславська селищна рада отримала диплом Мінрегіону10:30
28 жов
Рейтинг довіри голови Визирської ОТГ з минулих виборів виріс на 12,77%09:00
28 жов
Жителі Першотравневого запевняють: вибори у Визирській ОТГ пройшли гідно (фото)17:11
27 жов
Молодіжний конкурс у Доброславі: підведено підсумки16:08
27 жов
Олег Кутателадзе отримав диплом проєкта «100 найвпливовіших одеситів» (відео)15:34
27 жов
За 9 місяців підприємство ТІС-КТ перевищило два власних попередніх рекорди (відео)14:57
27 жов
У найбільшій за кількістю виборців дільниці Визирської ОТГ явка склала 54,2% (відео)13:33
27 жов
Ролик про «крижанівського Стіві Уандера» презентовано у рамках Доброславського конкурсу (відео)13:30
27 жов
Незабаром з’явиться ще одна дорога до села Любопіль (фото)12:00
27 жов
За підсумками трьох кварталів ТІС-КТ збільшив продуктивність на 10% (фото)10:30
27 жов
Будівництво садку у Крижанівці виходить на фінішну пряму (фото)09:00
27 жов
TOP