Архів
Травень 2024 (62)
Квітень 2024 (56)
Березень 2024 (47)
Лютий 2024 (40)
Січень 2024 (36)
Грудень 2023 (42)
ЛАН » Головні події дня » На "ТІСі" презентували інноваційну "SMART"-технологію (фото)

На "ТІСі" презентували інноваційну "SMART"-технологію (фото)

На "ТІСі" презентували інноваційну "SMART"-технологію (фото)

  Стрімке зростання обсягів перевалки та розвиток підприємства потребує впровадження новітніх технологій з логістики, екологічних досліджень та адміністрування території. Все це можливо за технологією "SMART", презентація якої відбулась на підприємстві за участю колег з Литви.На "ТІС" презентували інноваційну технологію "СМАРТ".  Вже зараз за результатами роботи першого півріччя, фахівці підприємства "ТІС" впевнені, що зможуть за підсумками року перевалити 30 млн. тонн вантажів. Це буде новий історичний рекорд підприємства та гідний результат для національної портової галузі.
  Порто-промислова зона підприємства "ТІС" - це складний і багатопрофільний для управління простір. Ефективне адміністрування такого масштабного та динамічного середовища залежить від надійного потоку вичерпної інформації в режимі реального часу. Саме такий програмний продукт і був презентований тут колегами з Литви. Він розроблений на підставі надійних німецьких технологій і дозволяє забезпечувати скоординований збір та аналіз даних по всім наявним системам і секторам. Ця інновація дуже популярна та поширена у портах Європи, каже Олександр Каупас, засновник компанії "Екопортус" з міста Клайпеда - порту та побратиму Одеси.Олександр Каупас, засновник компанії "Екопортус" (Литва, м. Клайпеда).

Безліч міжнародних портів: Антверпен, Амстердам, Клайпеда, Таллінн, Рига мають такі унікальні системи. Вони створюються індивідуально для кожного порту або терміналу. В одному випадку система розробляється для спостереження, в іншому - для безпеки. Все залежить від волі керівництва і результату, на який керівництво орієнтується, - Олександр Каупас, засновник компанії "Екопортус" (Литва, м. Клайпеда).

  З огляду на багатопрофільність підприємства "ТІС" і перевалку вантажів різного характеру, моніторинг навколишнього середовища тут є пріоритетом ще з моменту створення підприємства. Саме тому приділяється стільки уваги екологічній безпеці. Але вона - лише частина з того, що можна контролювати і аналізувати завдяки презентованій "SMART"-технології. Насправді коло можливостей для моніторингу - величезне. В цьому впевнений Сергій Джеджора, консультант з екологічних питань компанії "ТІС".На "ТІС" презентували інноваційну технологію "СМАРТ".  Питання впровадження такого програмного забезпечення набагато ширше, ніж екологія та довкілля. Вони стосуються адміністрування, управління життєвим простором та інфраструктурою, об'єктами і ресурсами.На "ТІС" презентували інноваційну технологію "СМАРТ".Сергій Джеджора, консультант з екологічних питань групи терміналів "ТІС".

Звертати увагу тільки на охорону навколишнього середовища - це неправильно і дуже вузько. Весь світ розвивається по шляху апаратного моніторингу, smart-моніторингу, який дозволяє контролювати та інформувати в будь-якій ситуації до її можливого катастрофічного розвитку, - Сергій Джеджора, консультант з екологічних питань компанії "ТІС".

На "ТІС" презентували інноваційну технологію "СМАРТ".

  Еволюція датчиків дозволяє стежити за всіма середовищами в режимі реального часу на заданих територіях. Вони дозволяють аналізувати і повідомляти про найменші відхилення від норми. З цією метою використовуються навіть коптери. Все це дарує масу переваг для оперативного реагування відповідним службам, впевнена Діана Франжолі, головний еколог підприємства "ТІС".Діана Франжолі, головний еколог підприємства "ТІС".
Якщо підприємства ведуть моніторинг раз на рік або раз на квартал, то дані датчики дозволяють щодня, щогодини і щомиті знімати дані і бачити картинку на будь-який момент часу, - Діана Франжолі, головний еколог підприємства "ТІС".

На "ТІС" презентували інноваційну технологію "СМАРТ".  Близько 700 суднозаходів на рік пов'язують контейнерний термінал "ТІС" з більш ніж 1500 портів по всьому світу. Найбільші світові судновласники довіряють "ТІС", виходячи зі швидкості обробки вантажів. Безпека, у тому числі, екологічна, важлива характеристика підприємства, що розвивається в ногу з часом, вважає гість із Литви Олександр Каупас.Олександр Каупас, засновник компанії "Екопортус".

Я знаю, що у компанії "ТІС" був День народження і вітаю їх. "ТІС" робить великі кроки на шляху розвитку. Приємно бачити, як компанії впроваджують інновації. Підприємству необхідно звертати увагу на нові технології. Можливостей існує дуже багато, головне щоб їх використовували, - Олександр Каупас, засновник компанії "Екопортус".

На "ТІС" презентували інноваційну технологію "СМАРТ".На "ТІС" презентували інноваційну технологію "СМАРТ".  Для підприємства "ТІС" безпека в усіх сенсах і ефективність - це кредо з моменту його заснування. А новітні технології дозволяють йти на крок попереду, приносячи суттєвий економічний ефект та забезпечуючи економію матеріальних ресурсів та людського потенціалу.

  Фото коптер Віктор Брик.

Друк
3 червня у дев’яти селах Визирської громади заплановано відключення електропостачання16:58
30 тра
В Одесі назвали вулицю на честь військового з Визирської громади Дениса Максишка (відео)10:00
30 тра
У Визирці вандали зірвали покриття на дитячому майданчику14:38
29 тра
У Визирській громаді визначили проєкти, які можуть реалізувати в рамках Стратегії відновлення та розвитку Одеської області (фото)14:21
29 тра
В Україні запустили «Єдину платформу місцевої електронної демократії»12:03
29 тра
В Одесі назвали вулицю на честь Героя України з Визирської СТГ Дениса Максишка (фото)10:08
29 тра
У Визирській громаді проведуть низку заходів до Дня захисту дітей (фото)16:58
28 тра
Мешканка Визирки отримала почесне звання «Мати-героїня» (фото)10:51
28 тра
Депутати Визирської сільради провели позачергову сесію (відео)10:00
28 тра
У Визирській громаді відбулася позачергова сесія сільради (фото)10:00
27 тра
У селах Зоря Труда та Воронівка 27 травня буде відсутнє електропостачання16:28
24 тра
У Визирському ЦНАПі військовозобов’язані можуть оновити свої данні (фото)12:00
24 тра
Цьогоріч у Визирській СТГ працюватимуть літні шкільні табори (відео)10:00
24 тра
Визирська громада передала військовослужбовцям 26 тренажерів «Чайка»17:42
23 тра
Як жителі Визирської СТГ можуть оновити свої данні в ТЦК (відео)16:55
23 тра
У Визирській громаді реалізується Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?» (фото)13:00
23 тра
Танцювальний колектив «Першоцвіти» Першотравневого СБК посів І місце на конкурсі «Horizont» (фото)12:00
23 тра
У Визирській громаді відновлять роботу літні шкільні табори (фото)10:00
23 тра
Учні Першотравневого ліцею отримали нагороди на Всеукраїнському конкурсі «Природа — наш дім» (фото)13:00
22 тра
23 травня у Визирці буде відсутнє водопостачання12:16
22 тра
Вихованці Любопільського СБК стали призерами на фестивалі мистецтв «Біла акація» (фото)11:20
22 тра
У селі Визирка на 25 травня заплановано відключення електропостачання12:03
21 тра
У Визирському ліцеї провели тематичні уроки до Всесвітнього дня вишиванки (фото)19:37
20 тра
Учні Визирського ліцею доєдналися до святкування Всесвітнього дня вишиванки (відео)19:23
20 тра
До Першотравневого ліцею з робочим візитом завітав заступник голови Одеської ОДА (відео)19:17
20 тра
TOP