» » На "ТІСі" презентували інноваційну "SMART"-технологію (фото)

На "ТІСі" презентували інноваційну "SMART"-технологію (фото)

На "ТІСі" презентували інноваційну "SMART"-технологію (фото)

  Стрімке зростання обсягів перевалки та розвиток підприємства потребує впровадження новітніх технологій з логістики, екологічних досліджень та адміністрування території. Все це можливо за технологією "SMART", презентація якої відбулась на підприємстві за участю колег з Литви.На "ТІС" презентували інноваційну технологію "СМАРТ".  Вже зараз за результатами роботи першого півріччя, фахівці підприємства "ТІС" впевнені, що зможуть за підсумками року перевалити 30 млн. тонн вантажів. Це буде новий історичний рекорд підприємства та гідний результат для національної портової галузі.
  Порто-промислова зона підприємства "ТІС" - це складний і багатопрофільний для управління простір. Ефективне адміністрування такого масштабного та динамічного середовища залежить від надійного потоку вичерпної інформації в режимі реального часу. Саме такий програмний продукт і був презентований тут колегами з Литви. Він розроблений на підставі надійних німецьких технологій і дозволяє забезпечувати скоординований збір та аналіз даних по всім наявним системам і секторам. Ця інновація дуже популярна та поширена у портах Європи, каже Олександр Каупас, засновник компанії "Екопортус" з міста Клайпеда - порту та побратиму Одеси.Олександр Каупас, засновник компанії "Екопортус" (Литва, м. Клайпеда).

Безліч міжнародних портів: Антверпен, Амстердам, Клайпеда, Таллінн, Рига мають такі унікальні системи. Вони створюються індивідуально для кожного порту або терміналу. В одному випадку система розробляється для спостереження, в іншому - для безпеки. Все залежить від волі керівництва і результату, на який керівництво орієнтується, - Олександр Каупас, засновник компанії "Екопортус" (Литва, м. Клайпеда).

  З огляду на багатопрофільність підприємства "ТІС" і перевалку вантажів різного характеру, моніторинг навколишнього середовища тут є пріоритетом ще з моменту створення підприємства. Саме тому приділяється стільки уваги екологічній безпеці. Але вона - лише частина з того, що можна контролювати і аналізувати завдяки презентованій "SMART"-технології. Насправді коло можливостей для моніторингу - величезне. В цьому впевнений Сергій Джеджора, консультант з екологічних питань компанії "ТІС".На "ТІС" презентували інноваційну технологію "СМАРТ".  Питання впровадження такого програмного забезпечення набагато ширше, ніж екологія та довкілля. Вони стосуються адміністрування, управління життєвим простором та інфраструктурою, об'єктами і ресурсами.На "ТІС" презентували інноваційну технологію "СМАРТ".Сергій Джеджора, консультант з екологічних питань групи терміналів "ТІС".

Звертати увагу тільки на охорону навколишнього середовища - це неправильно і дуже вузько. Весь світ розвивається по шляху апаратного моніторингу, smart-моніторингу, який дозволяє контролювати та інформувати в будь-якій ситуації до її можливого катастрофічного розвитку, - Сергій Джеджора, консультант з екологічних питань компанії "ТІС".

На "ТІС" презентували інноваційну технологію "СМАРТ".

  Еволюція датчиків дозволяє стежити за всіма середовищами в режимі реального часу на заданих територіях. Вони дозволяють аналізувати і повідомляти про найменші відхилення від норми. З цією метою використовуються навіть коптери. Все це дарує масу переваг для оперативного реагування відповідним службам, впевнена Діана Франжолі, головний еколог підприємства "ТІС".Діана Франжолі, головний еколог підприємства "ТІС".
Якщо підприємства ведуть моніторинг раз на рік або раз на квартал, то дані датчики дозволяють щодня, щогодини і щомиті знімати дані і бачити картинку на будь-який момент часу, - Діана Франжолі, головний еколог підприємства "ТІС".

На "ТІС" презентували інноваційну технологію "СМАРТ".  Близько 700 суднозаходів на рік пов'язують контейнерний термінал "ТІС" з більш ніж 1500 портів по всьому світу. Найбільші світові судновласники довіряють "ТІС", виходячи зі швидкості обробки вантажів. Безпека, у тому числі, екологічна, важлива характеристика підприємства, що розвивається в ногу з часом, вважає гість із Литви Олександр Каупас.Олександр Каупас, засновник компанії "Екопортус".

Я знаю, що у компанії "ТІС" був День народження і вітаю їх. "ТІС" робить великі кроки на шляху розвитку. Приємно бачити, як компанії впроваджують інновації. Підприємству необхідно звертати увагу на нові технології. Можливостей існує дуже багато, головне щоб їх використовували, - Олександр Каупас, засновник компанії "Екопортус".

На "ТІС" презентували інноваційну технологію "СМАРТ".На "ТІС" презентували інноваційну технологію "СМАРТ".  Для підприємства "ТІС" безпека в усіх сенсах і ефективність - це кредо з моменту його заснування. А новітні технології дозволяють йти на крок попереду, приносячи суттєвий економічний ефект та забезпечуючи економію матеріальних ресурсів та людського потенціалу.

  Фото коптер Віктор Брик.

Друк
Лиманщина відсвяткувала День захисника України посвятою першачків до козачат (фото)15:35
14 жов
У Лиманському районі відбувся фінальний етап мотоперегонів "Hard Enduro Series of Ukraine" (фото)14:41
14 жов
У Доброславі урочисто відкриють новий сквер і пам'ятник14:00
14 жов
"Достояние Одессы": пройшла церемонія нагородження за видатні результати в розвитку міста (фото)13:26
14 жов
У селі Красносілка відсвяткували створення військової частини (фото)12:00
14 жов
У Першотравневому оновлюють та реконструюють центр села (фото)11:00
14 жов
Курорт на Тилігульському лимані: які перешкоди стоять перед Кордонською сільрадою (фото)10:00
14 жов
Лиманська райдержадміністрація взяла участь у заходах, присвячених боротьбі з високопатогенним грипом птиці (фото)12:00
12 жов
У Сичавці мешканці поважного віку надали соціальну допомогу (фото)11:00
12 жов
У Першотравневому подбали про тепло в будівлі дитячого садочка (фото)10:00
12 жов
Лиманський РЕМ повідомляє про планове відключення електроенергії15:30
11 жов
Президент України представив в Одесі нового губернатора14:48
11 жов
У Кремидівському та Новобілярському навчальних закладах будуть нові директори14:18
11 жов
У Доброславській школі пройшли змагання з настільного тенісу (фото)14:00
11 жов
У Южному триває будівництво реабілітаційного центру (фото)13:00
11 жов
Працювати, в'язати, жити: співробітниця "ТІС" розповіла, як хобі допомагає організувати час12:00
11 жов
Калинівська сільська рада разом з жителями працює над розвитком села (фото)11:00
11 жов
Визирська сільрада створила комісію задля розвитку тваринництва громади (фото)10:00
11 жов
Сичавська амбулаторія: розвиток медицини у селі (фото)15:31
10 жов
Цієї суботи у Коблевому відбудуться довгоочікувані мотоперегони IRONmaracas14:00
10 жов
Є така професія - змінний заступник начальника складу13:29
10 жов
Володимир Новацький: "Моя мрія - європейське місто, яким пишаються його мешканці"12:32
10 жов
Почалося відновлення унікальної екосистеми Тилігульського лиману (фото)11:00
10 жов
Доброслав готується до святкування Дня захисника України10:00
10 жов
3D-принтери: відбиток майбутнього в "ТІС" (фото)15:00
09 жов
TOP