» » У Южному відбулась 35-а сесія міської ради (фото)

У Южному відбулась 35-а сесія міської ради (фото)

У Южному відбулась 35-а сесія міської ради (фото)

  Відбулася 35-а сесія Южненської міської ради. На порядку денному - майже 60 питань. Депутати розглянули програми стосовно будівництва нової школи, гуртожитку та тарифи на водопостачання і водовідведення. Окрім того, затвердили зміни до бюджету.У Южному відбулась 35-а сесія міської ради.  Роботу 35-ї Южненської міської ради розпочали з розгляду соціальних питань. Так, депутати підтримали проєкт рішення про збільшення фінансування соціально незахищених категорій населення міста шляхом виділення одноразових виплат. Про це розповіла Наталія Монастирська, начальник управління праці та соціального захисту населення.Наталія Монастирська, начальник управління праці та соціального захисту населення Южненської міської ради.

Дійсно, на 2020 рік потрібно трішки скоригувати програму соціального захисту окремих категорій населення у бік збільшення виплат. Майже по всім позиціям буде збільшення одноразової допомоги. Вперше депутатська комісія з соціальних питань підтримала пропозицію Лариси Шегіди стосовно одноразових виплат людям від 91-го і більше років до дня народження по 1 тисячі гривень, - Наталія Монастирська, начальник управління праці та соціального захисту населення Южненської міської ради.

  Окрім того, розглянули та затвердили програму розвитку інфраструктури Южного на наступні три роки. Зокрема йшлося про будівництво гуртожитку для працівників соціальної сфери біля лікарні. Такі будинки місту дійсно необхідні, запевняє начальник управління капітального будівництва Олександр Губка.Олександр Губка, начальник управління капітального будівництва Южненської міської ради.

Поки що прийнято рішення. Наразі є попит від таких комунальних закладів і установ, як лікарні, та ЖКГ про те, аби найманим працівникам надавали місце для проживання. На даний момент фінанси не виділили, а внесли тільки в програму розвитку інфраструктури міста Южне, - Олександр Губка, начальник управління капітального будівництва Южненської міської ради.

  Одне з питань, яке депутати розглянули, але не прийняли, - тарифи на водопостачання та водовідведення. Саме підвищення тарифів стало приводом для хвилювань у місцевих мешканців. Багато було проти, бо й так багато грошей витрачається на комуналку. Тим паче, що затвердили його з певними помилками. Враховуючи це, виконком Южного скасував рішення про підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення. Але найближчим часом, як розповів секретар Южненської міськради Ігор Чугунников, тариф все ж таки затвердять.Ігор Чугунников, секретар Южненської міської ради.

Цей тариф вже розглядався фінансовою радою та економічним відділом стосовно його обґрунтованості. З тарифом все правильно, комісія повинна надати звіт про те, що тариф економічно обґрунтований і на найближчому засіданні виконкому я думаю, що його приймуть, бо зростає мінімальна зарплата, вартість електроенергії, витрати на утримання водоканалу. Тариф, я вважаю, повинен переглядатися раз на рік, бо комунальному підприємству з нульовою рентабельністю при економічно обґрунтованому тарифі доводиться виживати, а не жити коштами бюджету, - Ігор Чугунников, секретар Южненської міської ради.

У Южному відбулась 35-а сесія міської ради.  Розглянули депутати й проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки НВК ім. В. Чорновола в постійне користування під будівництво школи. З'явитися вона повинна у другому мікрорайоні міста. За словами очільника навчального закладу Тараса Прокопечко, розширити школу потрібно вже давно, бо у чинній місця катастрофічно не вистачає.Тарас Прокопечко, директор Южненського НВК ім. В.Чорновола.

По суті, навіть елементарних умов і тих, які зараз потрібні по НУШ, ми не витримуємо. Немає свого спортивного залу, майстерень. Зараз ми закінчили проєкт землеустрою останньої ділянки під школу, це буде 3 гектари землі, й наступним кроком буде виділення у 2020 році близько 2 мільйонів гривень на виконання проєктних робіт, - Тарас Прокопечко, директор Южненського НВК ім. В. Чорновола.

У Южному відбулась 35-а сесія міської ради.  А закінчилася сесія таємним голосуванням за надання звання "Почесний громадянин міста Южне" Синячову Ігорю Андрійовичу. "За" проголосувало двадцять обранців, "утрималося" - три депутати.

Друк
Голова Одеської ОДА перевірив завершення будівництва амбулаторії у Красносільці (фото)15:00
07 сер
Підписано закон щодо функціонування електронного кабінету та спрощення роботи ФОП14:18
07 сер
Валерій Стоілакі: «Через п’ять років життя в усіх селах Визирської ОТГ суттєво зміниться на краще»13:00
07 сер
Тилігульський лиман оживає на очах (фото)12:00
07 сер
Петрівський аграрний коледж чекає на абітурієнтів (фото)11:00
07 сер
Стивідори ТІСа — сполучна ланка між морем і портом10:00
07 сер
У Лиманському районі аварійне відключення води19:07
06 сер
На узбережжі Куяльницького лиману народилося теля (фото)15:31
06 сер
Майбутнє райдержадміністрацій – Уряд та ОДА узгоджують позиції14:49
06 сер
Лиманські рятувальники нагадали відпочивальникам про правила безпеки на воді (фото)13:00
06 сер
Про родину Семко та оркестр «Визирські сурми» (фото)12:16
06 сер
Facebook поповнився тегом: #ТИСэтокрасиво11:00
06 сер
У Калинівці розробляють план благоустрою території біля лиману (фото)10:20
06 сер
Представники Березівської та Визирської громад обмінялися досвідом роботи ЖКГ18:17
05 сер
У частині Лиманського району — аварійне відключення води16:56
05 сер
Разом будь-яка справу по плечу: молодіжна рада Визирської сільради чекає жителів ОТГ на толоці (фотофакт)14:30
05 сер
Підтримуючи турнір з кікбоксингу, ТІС вшановує пам'ять Олексія Ставніцера13:28
05 сер
Програма «U-LEAD з Європою» продовжує допомагати українцям12:00
05 сер
У Першотравневому дитсадку «Сонечко» розмальовують фасад (фото)11:00
05 сер
На підприємствах ТІС суворо стежать за пилопригніченням (фото)10:00
05 сер
Визирська громада готується на Дня Незалежності України (фото)15:04
04 сер
Визирська ОТГ: Любопіль дочекався 770 м дороги, на черзі ще 1 400 м (фото)14:08
04 сер
Дорогу М-28 «Одеса-Южний» ремонтують з використанням полімерних домішок (фото)13:08
04 сер
Молодіжна рада Визирської ОТГ визначилася з планами (фото)12:00
04 сер
Денис Шмигаль: «Університети можуть самі визначати, коли і в якій формі їм починати освітній процес у новому навчальному році»11:00
04 сер
TOP