» » У Южному відбулась 35-а сесія міської ради (фото)

У Южному відбулась 35-а сесія міської ради (фото)

У Южному відбулась 35-а сесія міської ради (фото)

  Відбулася 35-а сесія Южненської міської ради. На порядку денному - майже 60 питань. Депутати розглянули програми стосовно будівництва нової школи, гуртожитку та тарифи на водопостачання і водовідведення. Окрім того, затвердили зміни до бюджету.У Южному відбулась 35-а сесія міської ради.  Роботу 35-ї Южненської міської ради розпочали з розгляду соціальних питань. Так, депутати підтримали проєкт рішення про збільшення фінансування соціально незахищених категорій населення міста шляхом виділення одноразових виплат. Про це розповіла Наталія Монастирська, начальник управління праці та соціального захисту населення.Наталія Монастирська, начальник управління праці та соціального захисту населення Южненської міської ради.

Дійсно, на 2020 рік потрібно трішки скоригувати програму соціального захисту окремих категорій населення у бік збільшення виплат. Майже по всім позиціям буде збільшення одноразової допомоги. Вперше депутатська комісія з соціальних питань підтримала пропозицію Лариси Шегіди стосовно одноразових виплат людям від 91-го і більше років до дня народження по 1 тисячі гривень, - Наталія Монастирська, начальник управління праці та соціального захисту населення Южненської міської ради.

  Окрім того, розглянули та затвердили програму розвитку інфраструктури Южного на наступні три роки. Зокрема йшлося про будівництво гуртожитку для працівників соціальної сфери біля лікарні. Такі будинки місту дійсно необхідні, запевняє начальник управління капітального будівництва Олександр Губка.Олександр Губка, начальник управління капітального будівництва Южненської міської ради.

Поки що прийнято рішення. Наразі є попит від таких комунальних закладів і установ, як лікарні, та ЖКГ про те, аби найманим працівникам надавали місце для проживання. На даний момент фінанси не виділили, а внесли тільки в програму розвитку інфраструктури міста Южне, - Олександр Губка, начальник управління капітального будівництва Южненської міської ради.

  Одне з питань, яке депутати розглянули, але не прийняли, - тарифи на водопостачання та водовідведення. Саме підвищення тарифів стало приводом для хвилювань у місцевих мешканців. Багато було проти, бо й так багато грошей витрачається на комуналку. Тим паче, що затвердили його з певними помилками. Враховуючи це, виконком Южного скасував рішення про підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення. Але найближчим часом, як розповів секретар Южненської міськради Ігор Чугунников, тариф все ж таки затвердять.Ігор Чугунников, секретар Южненської міської ради.

Цей тариф вже розглядався фінансовою радою та економічним відділом стосовно його обґрунтованості. З тарифом все правильно, комісія повинна надати звіт про те, що тариф економічно обґрунтований і на найближчому засіданні виконкому я думаю, що його приймуть, бо зростає мінімальна зарплата, вартість електроенергії, витрати на утримання водоканалу. Тариф, я вважаю, повинен переглядатися раз на рік, бо комунальному підприємству з нульовою рентабельністю при економічно обґрунтованому тарифі доводиться виживати, а не жити коштами бюджету, - Ігор Чугунников, секретар Южненської міської ради.

У Южному відбулась 35-а сесія міської ради.  Розглянули депутати й проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки НВК ім. В. Чорновола в постійне користування під будівництво школи. З'явитися вона повинна у другому мікрорайоні міста. За словами очільника навчального закладу Тараса Прокопечко, розширити школу потрібно вже давно, бо у чинній місця катастрофічно не вистачає.Тарас Прокопечко, директор Южненського НВК ім. В.Чорновола.

По суті, навіть елементарних умов і тих, які зараз потрібні по НУШ, ми не витримуємо. Немає свого спортивного залу, майстерень. Зараз ми закінчили проєкт землеустрою останньої ділянки під школу, це буде 3 гектари землі, й наступним кроком буде виділення у 2020 році близько 2 мільйонів гривень на виконання проєктних робіт, - Тарас Прокопечко, директор Южненського НВК ім. В. Чорновола.

У Южному відбулась 35-а сесія міської ради.  А закінчилася сесія таємним голосуванням за надання звання "Почесний громадянин міста Южне" Синячову Ігорю Андрійовичу. "За" проголосувало двадцять обранців, "утрималося" - три депутати.

Друк
Голова КМУ та представники АМУ обговорили проблему бюджетів12:00
25 лис
З 2022 року навалочні вантажі почнуть переміщати по морю за допомогою крил09:00
25 лис
У Визирці та Першотравневому магазини «ТІС» працюють з дотриманням усіх карантинних заходів (відео)17:00
24 лис
З початку жовтня в малі села Визирської ОТГ приїжджає трактор з причепом для збору ТПВ (відео)16:46
24 лис
МОЗ розпочало співпрацю з COVAX щодо подолання пандемії COVID-19 за допомогою вакцин16:30
24 лис
Любопільська гімназія, попри карантин, бере участь у творчих конкурсах та акціях (відео)16:24
24 лис
У Визирській ОТГ створено фінансове управління (фото)15:08
24 лис
У Лиманському районі вирішували, як передати майно новоствореним громадам (фото)13:08
24 лис
У Визирці та Першотравневому магазини «ТІС» працюють з урахуванням вимог карантину (фото)12:00
24 лис
Створення КНП «ЦПМСД» Визирської сільради — усвідомлена необхідність (фото)10:22
24 лис
Визирська ОТГ серед лідерів у топ-10 успішних громад країни09:33
24 лис
Соцпрацівники та представники БФ ім. Ставніцера відвідали любопільську багатодітну сім’ю (відео)19:30
23 лис
Члени Визирського виконкому розглядали питання щодо ЦПМСД та ЦНАП (відео)19:19
23 лис
У Першотравневому ліцеї пройшов третій етап конкурсу «Учитель року» (відео)19:00
23 лис
У частині Лиманського району 24 листопада не буде води18:58
23 лис
Визирська ОТГ відзначила День гідності та свободи (фото)15:39
23 лис
Визирська сільрада: завершальна сесія депутатів VII скликання видалася плідною (фото)14:00
23 лис
ТІС створює зручні сервіси для працівників (фото)13:30
23 лис
Децентралізація в Україні офіційно завершена12:00
23 лис
У Любопільській гімназії одночасно проводять ремонт та позашкільну діяльність (фото)10:30
23 лис
У Першотравневому НВК сподіваються на перемогу своєї колеги (фото)09:00
23 лис
Археологи виявили на дні Чорного моря затоплене місто13:30
21 лис
За перебування у громадських місцях без засобів захисту передбачено штраф12:00
21 лис
За такими, як Володимир Перегіняк — спортивна слава України10:30
21 лис
Півтора місяця знадобилося на розбирання аварійної споруди в центрі Визирки (фоторепортаж)16:32
20 лис
TOP