» » У Южному відбулась 35-а сесія міської ради (фото)

У Южному відбулась 35-а сесія міської ради (фото)

У Южному відбулась 35-а сесія міської ради (фото)

  Відбулася 35-а сесія Южненської міської ради. На порядку денному - майже 60 питань. Депутати розглянули програми стосовно будівництва нової школи, гуртожитку та тарифи на водопостачання і водовідведення. Окрім того, затвердили зміни до бюджету.У Южному відбулась 35-а сесія міської ради.  Роботу 35-ї Южненської міської ради розпочали з розгляду соціальних питань. Так, депутати підтримали проєкт рішення про збільшення фінансування соціально незахищених категорій населення міста шляхом виділення одноразових виплат. Про це розповіла Наталія Монастирська, начальник управління праці та соціального захисту населення.Наталія Монастирська, начальник управління праці та соціального захисту населення Южненської міської ради.

Дійсно, на 2020 рік потрібно трішки скоригувати програму соціального захисту окремих категорій населення у бік збільшення виплат. Майже по всім позиціям буде збільшення одноразової допомоги. Вперше депутатська комісія з соціальних питань підтримала пропозицію Лариси Шегіди стосовно одноразових виплат людям від 91-го і більше років до дня народження по 1 тисячі гривень, - Наталія Монастирська, начальник управління праці та соціального захисту населення Южненської міської ради.

  Окрім того, розглянули та затвердили програму розвитку інфраструктури Южного на наступні три роки. Зокрема йшлося про будівництво гуртожитку для працівників соціальної сфери біля лікарні. Такі будинки місту дійсно необхідні, запевняє начальник управління капітального будівництва Олександр Губка.Олександр Губка, начальник управління капітального будівництва Южненської міської ради.

Поки що прийнято рішення. Наразі є попит від таких комунальних закладів і установ, як лікарні, та ЖКГ про те, аби найманим працівникам надавали місце для проживання. На даний момент фінанси не виділили, а внесли тільки в програму розвитку інфраструктури міста Южне, - Олександр Губка, начальник управління капітального будівництва Южненської міської ради.

  Одне з питань, яке депутати розглянули, але не прийняли, - тарифи на водопостачання та водовідведення. Саме підвищення тарифів стало приводом для хвилювань у місцевих мешканців. Багато було проти, бо й так багато грошей витрачається на комуналку. Тим паче, що затвердили його з певними помилками. Враховуючи це, виконком Южного скасував рішення про підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення. Але найближчим часом, як розповів секретар Южненської міськради Ігор Чугунников, тариф все ж таки затвердять.Ігор Чугунников, секретар Южненської міської ради.

Цей тариф вже розглядався фінансовою радою та економічним відділом стосовно його обґрунтованості. З тарифом все правильно, комісія повинна надати звіт про те, що тариф економічно обґрунтований і на найближчому засіданні виконкому я думаю, що його приймуть, бо зростає мінімальна зарплата, вартість електроенергії, витрати на утримання водоканалу. Тариф, я вважаю, повинен переглядатися раз на рік, бо комунальному підприємству з нульовою рентабельністю при економічно обґрунтованому тарифі доводиться виживати, а не жити коштами бюджету, - Ігор Чугунников, секретар Южненської міської ради.

У Южному відбулась 35-а сесія міської ради.  Розглянули депутати й проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки НВК ім. В. Чорновола в постійне користування під будівництво школи. З'явитися вона повинна у другому мікрорайоні міста. За словами очільника навчального закладу Тараса Прокопечко, розширити школу потрібно вже давно, бо у чинній місця катастрофічно не вистачає.Тарас Прокопечко, директор Южненського НВК ім. В.Чорновола.

По суті, навіть елементарних умов і тих, які зараз потрібні по НУШ, ми не витримуємо. Немає свого спортивного залу, майстерень. Зараз ми закінчили проєкт землеустрою останньої ділянки під школу, це буде 3 гектари землі, й наступним кроком буде виділення у 2020 році близько 2 мільйонів гривень на виконання проєктних робіт, - Тарас Прокопечко, директор Южненського НВК ім. В. Чорновола.

У Южному відбулась 35-а сесія міської ради.  А закінчилася сесія таємним голосуванням за надання звання "Почесний громадянин міста Южне" Синячову Ігорю Андрійовичу. "За" проголосувало двадцять обранців, "утрималося" - три депутати.

Друк
Лиманщина відсвяткувала День захисника України посвятою першачків до козачат (фото)15:35
14 жов
У Лиманському районі відбувся фінальний етап мотоперегонів "Hard Enduro Series of Ukraine" (фото)14:41
14 жов
У Доброславі урочисто відкриють новий сквер і пам'ятник14:00
14 жов
"Достояние Одессы": пройшла церемонія нагородження за видатні результати в розвитку міста (фото)13:26
14 жов
У селі Красносілка відсвяткували створення військової частини (фото)12:00
14 жов
У Першотравневому оновлюють та реконструюють центр села (фото)11:00
14 жов
Курорт на Тилігульському лимані: які перешкоди стоять перед Кордонською сільрадою (фото)10:00
14 жов
Лиманська райдержадміністрація взяла участь у заходах, присвячених боротьбі з високопатогенним грипом птиці (фото)12:00
12 жов
У Сичавці мешканці поважного віку надали соціальну допомогу (фото)11:00
12 жов
У Першотравневому подбали про тепло в будівлі дитячого садочка (фото)10:00
12 жов
Лиманський РЕМ повідомляє про планове відключення електроенергії15:30
11 жов
Президент України представив в Одесі нового губернатора14:48
11 жов
У Кремидівському та Новобілярському навчальних закладах будуть нові директори14:18
11 жов
У Доброславській школі пройшли змагання з настільного тенісу (фото)14:00
11 жов
У Южному триває будівництво реабілітаційного центру (фото)13:00
11 жов
Працювати, в'язати, жити: співробітниця "ТІС" розповіла, як хобі допомагає організувати час12:00
11 жов
Калинівська сільська рада разом з жителями працює над розвитком села (фото)11:00
11 жов
Визирська сільрада створила комісію задля розвитку тваринництва громади (фото)10:00
11 жов
Сичавська амбулаторія: розвиток медицини у селі (фото)15:31
10 жов
Цієї суботи у Коблевому відбудуться довгоочікувані мотоперегони IRONmaracas14:00
10 жов
Є така професія - змінний заступник начальника складу13:29
10 жов
Володимир Новацький: "Моя мрія - європейське місто, яким пишаються його мешканці"12:32
10 жов
Почалося відновлення унікальної екосистеми Тилігульського лиману (фото)11:00
10 жов
Доброслав готується до святкування Дня захисника України10:00
10 жов
3D-принтери: відбиток майбутнього в "ТІС" (фото)15:00
09 жов
TOP