» » У Южному проведуть Перший міжнародний інвестиційний форум (фото)

У Южному проведуть Перший міжнародний інвестиційний форум (фото)

У Южному проведуть Перший міжнародний інвестиційний форум (фото)

  Міжнародний інвестиційний форум пройде у Южному з 27 по 28 вересня.У Южному проведуть Перший міжнародний інвестиційний форум.  В перший день роботи, у Палаці культури "Дружба" буде організовано виставку підприємств-виробників, інвестиційних можливостей міста та Одеського регіону в цілому. Реєстрація триватиме з 9 до 10 години ранку. Після цього буде урочисто відкрито роботу форуму.  

Южне - найкраще місто на Землі!!! Южне - місто невелике? > - А правда, що Южне - місто невелике? > - Ну, це як подивитись... > І вправду, треба подивитись... нову відео-візитку нашого Южного! > Це відео - продукт праці багатьох небайдужих до міста людей. Сподіваємося, переглядаючи його ви не тільки відчуєте це, а й зрозумієте, що Южне - найкраще місто на Землі 📷;) Фільм зроблений на замовлення Южненьскої міської ради. Далі буде...

Posted by Андрей Зенькович on Esmaspäev, 23. September 2019


  Провести міжнародний інвестиційний форум у Южному вирішили невипадково. Місто активно розвивається, тому потрібно залучати інвесторів. Організатори, співробітники Южненської міської ради, розповіли під час розширеної наради, що запросили на захід чимало гостей. На форумі будуть представники з Угорщини, Грузії, Білорусії, Китайської Народної Республіки, Болгарії, Туреччини, Голландії, Польщі та Франції. Окрім того, участь візьмуть і найближчі населені пункти: Сичавка, Коблівська та Визирська громади. Завітають і представники бізнесу - до участі запрошено компанію "ТІС", здобутки якої будуть представлені на форумі.Олена Камалова, заступник начальника управління економіки, начальник відділу зовнішніх економічних зв'язків, інвестицій та туризму Южненської міської ради.

Це пілотний проєкт. Ми всі дуже хвилюємося. На цьому форумі будуть представники регіону, представники компаній, розташованих неподалік від міста Южне, якими ми також пишаємося. Ми дуже раді, що відгукнувся "ТІС". Це дуже потужне підприємство, ми бачили їхній ювілей, він нас дуже вразив. Також будуть представники Лиманського району, - Олена Камалова, заступник начальника управління економіки, начальник відділу зовнішніх економічних зв'язків, інвестицій та туризму Южненської міської ради.

  Робота форуму обіцяє бути насиченою. У Южному вже підготували спеціальний інвестиційний паспорт англійською та українською мовами, в якому викладено інформацію про можливості розвитку бізнесу на території міста та про його цікаві місця. Окрім того, підготували й фільм-презентацію. Южненська міська рада хоче, аби й інші населені пункти брали активну участь у форумі, бо на ньому можна дізнатися багато цікавого та корисного.Лариса Шегіда, керуюча справами виконавчого комітету Южненської міської ради.

Дуже просимо всіх наших сусідів брати участь. Вони всі погодилися, тому що можна знайти щось цікаве для себе, можна знайти інвестора, який буде готовий вкладати кошти у сусідні території. Я думаю, буде дуже цікаво, - Лариса Шегіда, керівник справами виконавчого комітету Южненської міської ради.

  Олександр Токменінов переконаний, що від таких заходів завжди є користь. Перш за все - для міста, котре є організатором та приймаючою стороною. Окрім того, Визирська громада, котра запрошена на форум, також планує завести нові інвестиційні знайомства, бо має землі для промислової забудови.Олександр Токменінов, перший заступник Визирського сільського голови.

На території Визирки є такі землі, передбачені генеральним планом. Плюсом також є те, що поруч порто-промислова зона, є дороги, залізниця. А найголовніше - це глибоководний порт. Це привабливий порт для інвестицій, - Олександр Токменінов, перший заступник Визирського сільського голови.

  Перший міжнародний інвестиційний форум - гарна перспектива для майбутньої співпраці, користь від нього можуть отримати усі учасники.
Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

На форум приїдуть серйозні інвестиційні компанії. Ми покажемо, що таке "ТІС", як розвивається Визирська громада, як вона буде співпрацювати у перспективі з містом Южне та найближчими селами. Ми лише розпочинаємо йти цим шляхом, і ми домовилися, що підпишемо спільний меморандум про співпрацю. Я думаю, що його затвердить як Визирська сільрада, так і місто Южне, - Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

  Надії на форум покладає і Валерій Стоілакі - на його думку, інвестори можуть зацікавитися можливостями громади та вкласти кошти у розвиток свого бізнесу та у розвиток громади.Валерій Стоілакі, очільник Визирської сільради.

Ми до цього форуму ретельно готуємося. Наразі триває підготовка фільму-презентації про те, як розвивається Визирка. Ми знаємо, що на території Визирки є кілька потужних підприємств - "ТІС", "Нептун" та інші. Тому я вважаю, що інвестори, котрі приїдуть з-за кордону чи інших регіонів України, зацікавляться Визирською сільрадою, - Валерій Стоілакі, очільник Визирської сільради.
Друк
Голова Одеської ОДА перевірив завершення будівництва амбулаторії у Красносільці (фото)15:00
07 сер
Підписано закон щодо функціонування електронного кабінету та спрощення роботи ФОП14:18
07 сер
Валерій Стоілакі: «Через п’ять років життя в усіх селах Визирської ОТГ суттєво зміниться на краще»13:00
07 сер
Тилігульський лиман оживає на очах (фото)12:00
07 сер
Петрівський аграрний коледж чекає на абітурієнтів (фото)11:00
07 сер
Стивідори ТІСа — сполучна ланка між морем і портом10:00
07 сер
У Лиманському районі аварійне відключення води19:07
06 сер
На узбережжі Куяльницького лиману народилося теля (фото)15:31
06 сер
Майбутнє райдержадміністрацій – Уряд та ОДА узгоджують позиції14:49
06 сер
Лиманські рятувальники нагадали відпочивальникам про правила безпеки на воді (фото)13:00
06 сер
Про родину Семко та оркестр «Визирські сурми» (фото)12:16
06 сер
Facebook поповнився тегом: #ТИСэтокрасиво11:00
06 сер
У Калинівці розробляють план благоустрою території біля лиману (фото)10:20
06 сер
Представники Березівської та Визирської громад обмінялися досвідом роботи ЖКГ18:17
05 сер
У частині Лиманського району — аварійне відключення води16:56
05 сер
Разом будь-яка справу по плечу: молодіжна рада Визирської сільради чекає жителів ОТГ на толоці (фотофакт)14:30
05 сер
Підтримуючи турнір з кікбоксингу, ТІС вшановує пам'ять Олексія Ставніцера13:28
05 сер
Програма «U-LEAD з Європою» продовжує допомагати українцям12:00
05 сер
У Першотравневому дитсадку «Сонечко» розмальовують фасад (фото)11:00
05 сер
На підприємствах ТІС суворо стежать за пилопригніченням (фото)10:00
05 сер
Визирська громада готується на Дня Незалежності України (фото)15:04
04 сер
Визирська ОТГ: Любопіль дочекався 770 м дороги, на черзі ще 1 400 м (фото)14:08
04 сер
Дорогу М-28 «Одеса-Южний» ремонтують з використанням полімерних домішок (фото)13:08
04 сер
Молодіжна рада Визирської ОТГ визначилася з планами (фото)12:00
04 сер
Денис Шмигаль: «Університети можуть самі визначати, коли і в якій формі їм починати освітній процес у новому навчальному році»11:00
04 сер
TOP