» » У Южному проведуть Перший міжнародний інвестиційний форум (фото)

У Южному проведуть Перший міжнародний інвестиційний форум (фото)

У Южному проведуть Перший міжнародний інвестиційний форум (фото)

  Міжнародний інвестиційний форум пройде у Южному з 27 по 28 вересня.У Южному проведуть Перший міжнародний інвестиційний форум.  В перший день роботи, у Палаці культури "Дружба" буде організовано виставку підприємств-виробників, інвестиційних можливостей міста та Одеського регіону в цілому. Реєстрація триватиме з 9 до 10 години ранку. Після цього буде урочисто відкрито роботу форуму.  

Южне - найкраще місто на Землі!!! Южне - місто невелике? > - А правда, що Южне - місто невелике? > - Ну, це як подивитись... > І вправду, треба подивитись... нову відео-візитку нашого Южного! > Це відео - продукт праці багатьох небайдужих до міста людей. Сподіваємося, переглядаючи його ви не тільки відчуєте це, а й зрозумієте, що Южне - найкраще місто на Землі 📷;) Фільм зроблений на замовлення Южненьскої міської ради. Далі буде...

Posted by Андрей Зенькович on Esmaspäev, 23. September 2019


  Провести міжнародний інвестиційний форум у Южному вирішили невипадково. Місто активно розвивається, тому потрібно залучати інвесторів. Організатори, співробітники Южненської міської ради, розповіли під час розширеної наради, що запросили на захід чимало гостей. На форумі будуть представники з Угорщини, Грузії, Білорусії, Китайської Народної Республіки, Болгарії, Туреччини, Голландії, Польщі та Франції. Окрім того, участь візьмуть і найближчі населені пункти: Сичавка, Коблівська та Визирська громади. Завітають і представники бізнесу - до участі запрошено компанію "ТІС", здобутки якої будуть представлені на форумі.Олена Камалова, заступник начальника управління економіки, начальник відділу зовнішніх економічних зв'язків, інвестицій та туризму Южненської міської ради.

Це пілотний проєкт. Ми всі дуже хвилюємося. На цьому форумі будуть представники регіону, представники компаній, розташованих неподалік від міста Южне, якими ми також пишаємося. Ми дуже раді, що відгукнувся "ТІС". Це дуже потужне підприємство, ми бачили їхній ювілей, він нас дуже вразив. Також будуть представники Лиманського району, - Олена Камалова, заступник начальника управління економіки, начальник відділу зовнішніх економічних зв'язків, інвестицій та туризму Южненської міської ради.

  Робота форуму обіцяє бути насиченою. У Южному вже підготували спеціальний інвестиційний паспорт англійською та українською мовами, в якому викладено інформацію про можливості розвитку бізнесу на території міста та про його цікаві місця. Окрім того, підготували й фільм-презентацію. Южненська міська рада хоче, аби й інші населені пункти брали активну участь у форумі, бо на ньому можна дізнатися багато цікавого та корисного.Лариса Шегіда, керуюча справами виконавчого комітету Южненської міської ради.

Дуже просимо всіх наших сусідів брати участь. Вони всі погодилися, тому що можна знайти щось цікаве для себе, можна знайти інвестора, який буде готовий вкладати кошти у сусідні території. Я думаю, буде дуже цікаво, - Лариса Шегіда, керівник справами виконавчого комітету Южненської міської ради.

  Олександр Токменінов переконаний, що від таких заходів завжди є користь. Перш за все - для міста, котре є організатором та приймаючою стороною. Окрім того, Визирська громада, котра запрошена на форум, також планує завести нові інвестиційні знайомства, бо має землі для промислової забудови.Олександр Токменінов, перший заступник Визирського сільського голови.

На території Визирки є такі землі, передбачені генеральним планом. Плюсом також є те, що поруч порто-промислова зона, є дороги, залізниця. А найголовніше - це глибоководний порт. Це привабливий порт для інвестицій, - Олександр Токменінов, перший заступник Визирського сільського голови.

  Перший міжнародний інвестиційний форум - гарна перспектива для майбутньої співпраці, користь від нього можуть отримати усі учасники.
Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

На форум приїдуть серйозні інвестиційні компанії. Ми покажемо, що таке "ТІС", як розвивається Визирська громада, як вона буде співпрацювати у перспективі з містом Южне та найближчими селами. Ми лише розпочинаємо йти цим шляхом, і ми домовилися, що підпишемо спільний меморандум про співпрацю. Я думаю, що його затвердить як Визирська сільрада, так і місто Южне, - Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

  Надії на форум покладає і Валерій Стоілакі - на його думку, інвестори можуть зацікавитися можливостями громади та вкласти кошти у розвиток свого бізнесу та у розвиток громади.Валерій Стоілакі, очільник Визирської сільради.

Ми до цього форуму ретельно готуємося. Наразі триває підготовка фільму-презентації про те, як розвивається Визирка. Ми знаємо, що на території Визирки є кілька потужних підприємств - "ТІС", "Нептун" та інші. Тому я вважаю, що інвестори, котрі приїдуть з-за кордону чи інших регіонів України, зацікавляться Визирською сільрадою, - Валерій Стоілакі, очільник Визирської сільради.
Друк
У Крижанівці приступили до будівництва баскетбольного майданчика (фото)15:30
18 жов
Студенти Петрівського аграрного коледжу закріпили знання на практиці (фото)15:00
18 жов
У Доброславі школярів познайомили з важливістю математики у професіях (фото)14:00
18 жов
Діана Франжолі: Компанія "ТІС" піклується про екологію і здоров'я жителів навколишніх населених пунктів13:00
18 жов
Медицина у селі: будні Сербківської амбулаторії (фото)12:00
18 жов
Южненська міська рада провела аукціон на землі під будівництво заводу та автомийки11:00
18 жов
Подружжя з Кремидівки відзначило 60 років з дня весілля (фото)10:00
18 жов
У Доброславі відбудеться позачергова сесія райради17:00
17 жов
У Коблевому відсвяткували День захисника України (фото)16:19
17 жов
"ТІС" відкрив новий фідерний сервіс по маршруту "ТІС"-Поті (фото, відео)15:32
17 жов
У селищі Доброслав з’явився новий арт-об'єкт (фото)13:00
17 жов
У Коблевому провели масштабну толоку (фото)12:00
17 жов
Робота Сербківського будинку культури (фото)11:00
17 жов
У місті Южне пройшов екологічний фестиваль (фото)10:00
17 жов
У Калинівці відсвяткували головне свято села (фото)15:26
16 жов
Новомиколаївка відсвяткувала День села (фото)14:14
16 жов
Сербківська сільрада впроваджує реформу децентралізації та поступово упорядковує територію села (фото)13:30
16 жов
"СТОП-дим": у Першотравневому НВК впроваджують екологічний проєкт з припинення спалювання листя (фото)12:37
16 жов
У Южному приступили до монтажу колон на проспекті Миру (фото)12:17
16 жов
У селі Визирка замінять водопровідні труби й озеленять територію (фото)11:39
16 жов
У Курісовому відсвяткували День народження села (фото)10:00
16 жов
У Южному відзначили День захисника України (фото)16:11
15 жов
У Любопілі привітали захисників України та маленьких козачат (фото)14:00
15 жов
У Коблевому нагородили кращих мотогонщиків сезону "Hard enduro series of Ukraine" (фото)13:03
15 жов
Для школярів Лиманського району провели уроки мужності (фото)12:14
15 жов
TOP