» » На "ТІС" провели екскурсію для юних художників (фото)

На "ТІС" провели екскурсію для юних художників (фото)

На "ТІС" провели екскурсію для юних художників (фото)

  В середині вересня вихованці студії образотворчого мистецтва Визирського будинку творчості для дітей відвідали незвичайне заняття, яке стало захоплюючою екскурсією на "ТІС".На "ТІС" провели екскурсію для юних художників.  Заняття в студії почалося з перегляду короткометражного ігрового фільму під назвою - "Як працює "ТІС" і навіщо він кожному з нас". Фільм був знятий до 25-річчя "ТІС", і його дебютний перегляд відкрив урочистий захід присвячений ювілею.На "ТІС" провели екскурсію для юних художників.  Після перегляду цікавого фільму керівник студії образотворчого мистецтва запропонував своїм вихованцям прямо під час заняття відвідати підприємство "ТІС" і на власні очі побачити, який це злагоджений і потужний механізм. Однак потрапити на його територію Євген Цюрупа вирішив в незвичайний спосіб, як і герої переглянутого фільму, - за допомогою властивостей "телепортації", які мають деякі морські контейнери. Один з таких знайшли на центральній площі Визирки.На "ТІС" провели екскурсію для юних художників.  Молодих художників на території "ТІС-Контейнерного терміналу" зустрів Дмитро Муратов, один з керівників підприємства. Він провів оглядову екскурсію для учасників делегації й виявився цікавим співрозмовником, бо спілкування з дітьми побудував у формі діалогу. Малеча жваво ставила йому питання, цікавлячись, які сюди приходять вантажі й на яких терміналах вони розміщуються.
  Автобус після екскурсії швидко доставив дітей до Визирки. Але сюрпризи для учнів студії образотворчого мистецтва не закінчилися. Керівник студії Євген Цюрупа оголосив конкурс на кращу роботу в будь-якій техніці на тему "Намалюй ТІС". Конкурс буде проведено за підтримки благодійного фонду імені Олексія Ставніцера, а відтак і переможець, і всі призери гарантовано отримають подарунки.Євген Цюрупа, керівник студії образотворчого мистецтва Визирського будинку творчості для дітей.

Виставку і цей конкурс ми проведемо в соціальному магазині "ТІС", де буде оформлена експозиція з усіх робіт, - Євген Цюрупа, керівник студії образотворчого мистецтва Визирського будинку творчості для дітей.

На "ТІС" провели екскурсію для юних художників.  Учні студії образотворчого мистецтва отримали багато нових вражень від екскурсії, щоб з легкістю приступити до роботи над малюнками.Антон Драгомащенко, вихованець студії образотворчого мистецтва Визирського будинку творчості для дітей.

Там возять вугілля, залізо, золото і навіть алмази, - Антон Драгомащенко, вихованець студії образотворчого мистецтва Визирського будинку творчості для дітей.

іза Міхєєва, вихованка студії образотворчого мистецтва Визирського будинку творчості для дітей.

Коли розповідали про глибину біля причалів, я дуже здивувалася, що там так глибоко. І було дуже цікаво, коли розповідали про крани, - Ліза Міхєєва, вихованка студії образотворчого мистецтва Визирського будинку творчості для дітей.

Анна Шахбазова, вихованка студії образотворчого мистецтва Визирського будинку творчості для дітей.

Мені дуже сподобалися контейнери та причали, - Анна Шахбазова, вихованка студії образотворчого мистецтва Визирського будинку творчості для дітей.

Діана Ізюмова, вихованка студії образотворчого мистецтва Визирського будинку творчості для дітей.

Це кращий порт в Україні, в ньому все дуже класно, - Діана Ізюмова, вихованка студії образотворчого мистецтва Визирського будинку творчості для дітей.

На "ТІС" провели екскурсію для юних художників.  Сьомий рік на території Визирки працює дитячий центр творчості, заснований меценатом та підприємцем національно масштабу Олексієм Ставніцером. Після смерті Олексія Михайловича будинком творчості для дітей стала опікуватися його вдова, Олена Козьміна. Установа зараз працює за підтримки благодійного фонду імені Олексія Ставніцера. Тут функціонує вісім гуртків, котрі діти відвідують на безоплатній основі з використанням всіх витратних матеріалів необхідних для їх творчості.

Друк
Голова Одеської ОДА перевірив завершення будівництва амбулаторії у Красносільці (фото)15:00
07 сер
Підписано закон щодо функціонування електронного кабінету та спрощення роботи ФОП14:18
07 сер
Валерій Стоілакі: «Через п’ять років життя в усіх селах Визирської ОТГ суттєво зміниться на краще»13:00
07 сер
Тилігульський лиман оживає на очах (фото)12:00
07 сер
Петрівський аграрний коледж чекає на абітурієнтів (фото)11:00
07 сер
Стивідори ТІСа — сполучна ланка між морем і портом10:00
07 сер
У Лиманському районі аварійне відключення води19:07
06 сер
На узбережжі Куяльницького лиману народилося теля (фото)15:31
06 сер
Майбутнє райдержадміністрацій – Уряд та ОДА узгоджують позиції14:49
06 сер
Лиманські рятувальники нагадали відпочивальникам про правила безпеки на воді (фото)13:00
06 сер
Про родину Семко та оркестр «Визирські сурми» (фото)12:16
06 сер
Facebook поповнився тегом: #ТИСэтокрасиво11:00
06 сер
У Калинівці розробляють план благоустрою території біля лиману (фото)10:20
06 сер
Представники Березівської та Визирської громад обмінялися досвідом роботи ЖКГ18:17
05 сер
У частині Лиманського району — аварійне відключення води16:56
05 сер
Разом будь-яка справу по плечу: молодіжна рада Визирської сільради чекає жителів ОТГ на толоці (фотофакт)14:30
05 сер
Підтримуючи турнір з кікбоксингу, ТІС вшановує пам'ять Олексія Ставніцера13:28
05 сер
Програма «U-LEAD з Європою» продовжує допомагати українцям12:00
05 сер
У Першотравневому дитсадку «Сонечко» розмальовують фасад (фото)11:00
05 сер
На підприємствах ТІС суворо стежать за пилопригніченням (фото)10:00
05 сер
Визирська громада готується на Дня Незалежності України (фото)15:04
04 сер
Визирська ОТГ: Любопіль дочекався 770 м дороги, на черзі ще 1 400 м (фото)14:08
04 сер
Дорогу М-28 «Одеса-Южний» ремонтують з використанням полімерних домішок (фото)13:08
04 сер
Молодіжна рада Визирської ОТГ визначилася з планами (фото)12:00
04 сер
Денис Шмигаль: «Університети можуть самі визначати, коли і в якій формі їм починати освітній процес у новому навчальному році»11:00
04 сер
TOP