В середині вересня вихованці студії образотворчого мистецтва Визирського будинку творчості для дітей відвідали незвичайне заняття, яке стало захоплюючою екскурсією на "ТІС". Заняття в студії почалося з перегляду короткометражного ігрового фільму під назвою - "Як працює "ТІС" і навіщо він кожному з нас". Фільм був знятий до 25-річчя "ТІС", і його дебютний перегляд відкрив урочистий захід присвячений ювілею. Після перегляду цікавого фільму керівник студії образотворчого мистецтва запропонував своїм вихованцям прямо під час заняття відвідати підприємство "ТІС" і на власні очі побачити, який це злагоджений і потужний механізм. Однак потрапити на його територію Євген Цюрупа вирішив в незвичайний спосіб, як і герої переглянутого фільму, - за допомогою властивостей "телепортації", які мають деякі морські контейнери. Один з таких знайшли на центральній площі Визирки. Молодих художників на території "ТІС-Контейнерного терміналу" зустрів Дмитро Муратов, один з керівників підприємства. Він провів оглядову екскурсію для учасників делегації й виявився цікавим співрозмовником, бо спілкування з дітьми побудував у формі діалогу. Малеча жваво ставила йому питання, цікавлячись, які сюди приходять вантажі й на яких терміналах вони розміщуються.
Автобус після екскурсії швидко доставив дітей до Визирки. Але сюрпризи для учнів студії образотворчого мистецтва не закінчилися. Керівник студії Євген Цюрупа оголосив конкурс на кращу роботу в будь-якій техніці на тему "Намалюй ТІС". Конкурс буде проведено за підтримки благодійного фонду імені Олексія Ставніцера, а відтак і переможець, і всі призери гарантовано отримають подарунки.
Учні студії образотворчого мистецтва отримали багато нових вражень від екскурсії, щоб з легкістю приступити до роботи над малюнками.
Сьомий рік на території Визирки працює дитячий центр творчості, заснований меценатом та підприємцем національно масштабу Олексієм Ставніцером. Після смерті Олексія Михайловича будинком творчості для дітей стала опікуватися його вдова, Олена Козьміна. Установа зараз працює за підтримки благодійного фонду імені Олексія Ставніцера. Тут функціонує вісім гуртків, котрі діти відвідують на безоплатній основі з використанням всіх витратних матеріалів необхідних для їх творчості.