ЛАН » Головні події дня » Учасники конкурсу "Діти малюють ТІС" отримають приз глядацьких симпатій (фото)

Учасники конкурсу "Діти малюють ТІС" отримають приз глядацьких симпатій (фото)

Учасники конкурсу "Діти малюють ТІС" отримають приз глядацьких симпатій (фото)

  Діти малюють "ТІС" - конкурс під такою назвою був оголошений для вихованців ізостудії дитячого будинку творчості в селі Визирка. Його організувала піклувальник цієї установи освіти, меценат Олена Козьміна недарма. Річ у тому, що дитячий будинок творчості утримується на кошти благодійного фонду імені Олексія Ставніцера та поповнюється відрахуваннями від чистого прибутку транспортного вузла "ТІС".Учасники конкурсу "Діти малюють ТІС" отримають приз глядацьких симпатій.  Доповнити знання з краєзнавства школярам допомогла екскурсія на "ТІС", яку організував депутат Визирської сільради Олег Сологуб, який є головним інженером ТОВ "ТІС". Діти були дійсно вражені масштабами портових та залізничних потужностей. Чимало враження на юних художників справив ігровий фільм "Як працює морський порт і навіщо він кожному з нас". Сьогодні його можна подивитися на інтернет-каналі YouTube, а прем'єра фільму відбулася на святковому заході на честь 25-річчя "ТІС" й, звичайно, була присвячена діяльності цього транспортного вузла.Учасники конкурсу "Діти малюють ТІС" отримають приз глядацьких симпатій.  Свої емоції від побаченого та почутого вихованцям ізостудії запропонували зобразити на малюнках, які можуть бути зроблені в будь-якій техніці, головне, щоб там був зображений "ТІС".Олена Козьміна, меценат, піклувальник Визирського дитячого центру творчості.

Діти отримали враження, після того, як був відзначений ювілей, 25-річчя діяльності транспортного вузла "ТІС" та результатом екскурсії на підприємство з'явилися 11 відібраних робіт. Це діти різного віку, від 6 до 14 років. Всі вони старалися, усі вони по-різному бачать підприємство і це зображено у малюнках. Є енергія, є настрій, мальовничий, графічний, - Олена Козьміна, меценат, піклувальник Визирського дитячого центру творчості.

Учасники конкурсу "Діти малюють ТІС" отримають приз глядацьких симпатій.  Експозицію цих малюнків можна побачити в соціальному мінімаркеті "ТІС" в селі Визирка, по вулиці Олексія Ставніцера. Творчість дітей повинна бути ближче до людей. З ідеєю організувати експозицію робіт вихованців Визирського будинку творчості в місцевому магазині, Олена Козьміна вийшла на керівництво мінімаркета та підприємства "ТІС" ще рік тому. І дійсно, за тиждень через магазин "ТІС" проходить майже все населення Визирки та довколишніх сіл.Учасники конкурсу "Діти малюють ТІС" отримають приз глядацьких симпатій.

Перші малюнки були виставлені дуже просто оформленими. Зараз ми пережили період становлення. Ми зрозуміли, що роботи викликають незмінний інтерес у відвідувачів. Ми заміняємо експозиції, пів року тому встановили постійні місця для малюнків й замовили однакові рамки, - Олена Козьміна, меценат, піклувальник Визирського дитячого центру творчості.

  Персонал магазину "ТІС" зізнався, що були випадки, коли відвідувачі запитували ціну робіт, але малюнки не продаються, хоча зараз під кожною роботою можна побачити номер.Учасники конкурсу "Діти малюють ТІС" отримають приз глядацьких симпатій.

Всі роботи пронумеровані. Від першої до одинадцятої можуть отримати свою номінацію та приз глядацьких симпатій. Ми запрошуємо підприємства, небайдужих людей, жителів, підприємців, відзначити роботи дітей своїми призами, своїми поздоровленнями, - Олена Козьміна, меценат, піклувальник Визирського дитячого центру творчості.

  Кожен юний художник за свою старанність та участь у конкурсі, гарантовано отримає подарунок від Будинку творчості, але приз глядацьких симпатій дуже зацікавив деяких керівників підприємств, які працюють на території Визирської сільради, обізнаних у мистецтві та готових заохочувати дітей.Учасники конкурсу "Діти малюють ТІС" отримають приз глядацьких симпатій.

Підприємство "Консул" відзначає свого номінанта, підприємство "СМТ" - свого. Моє підприємство, ферма "Ластівка" та етнопроєкт "Світлиця", ми теж відзначаємо своїх номінантів, - Олена Козьміна, меценат, піклувальник Визирського дитячого центру творчості.

Ігор Ландер, генеральний директор "СМТ Южний ЛТД".

Виставка чудова, ідеї прекрасні. Колись був радянський мультфільм про дітей, які прийшли в порт. Я уявляю відчуття дітей, які побачили всі ці величезні судна, серед яких літають чайки. Коли я був школярем, у нас проводили профорієнтацію, водили на заводи та в порт. Я цьому дуже радий, тому що вже тоді знав, що на заводі працювати точно не буду, а коли я бачив судна, у мене всередині все співало. Може, і ці діти захочуть працювати в такій перспективній галузі та зможуть стати хорошими фахівцями, - Ігор Ландер, генеральний директор "СМТ Южний ЛТД".

  Фінал конкурсу "Діти малюють ТІС" відбудеться в кінці грудня, але вже відомий наступний тематичний конкурс для вихованців ізостудії Визирського будинку творчості. Він пройде на екофермі "Ластівка". Його учасниками може стати більша кількість дітей. Тому що відвідувати Визирський будинок творчості може будь-яка дитина села, причому безкоштовно, з наданням всіх витратних матеріалів для творчості.

  Читайте також: "На "ТІС" провели екскурсію для юних художників".

Друк
Спогади минулих літ. Слідами ненадрукованих листів12:00
17 січ
У Корсунському НВК Красносільської ОТГ учні змайстрували сніговиків з ниток та клею (фотофакт)10:30
17 січ
У Першотравневому ліцеї Визирської ОТГ пройшов захід до свята Маланки09:00
17 січ
Визирська ОТГ: пройшов черговий етап конкурсу на найкраще прикрашену садибу (відео)15:40
15 січ
У Визирській ОТГ оглянули новорічно прикрашені садиби (фото)14:31
15 січ
В Олександрівці Фонтанської ОТГ було закрито вигрібну яму кам’яними плитами (фото)13:30
15 січ
У РЛП «Тилігульський» долучилися до екочеленджу з нагоди Всесвітнього дня водно-болотних угідь (фото)12:00
15 січ
Микола Томашевський: і воїн, і керівник сільськогосподарського виробництва 10:30
15 січ
У селі Першотравневе Визирської ОТГ в мінімаркеті «ТІС» проходить виставка «Зимова казка» (фото)16:30
14 січ
Світовий банк погіршив прогноз зростання української та світової економіки у 2022 році15:00
14 січ
Оксана Помінчук: «Ми завжди разом, ми всі працюємо разом» (відео)14:38
14 січ
На розвиток інфраструктури у громадах України витратять майже 132 млрд грн 13:30
14 січ
Спогади минулих літ. Невчасне дозвілля і наслідки «керівництва»12:00
14 січ
В Одесі приступили до зведення ключової естакади на новій дорозі до морського порту (відео)10:30
14 січ
МВС: змінено розміри ставок збору на пенсійне страхування при першій реєстрації автомобілів09:00
14 січ
У Визирській ОТГ розпочалася бустерна вакцинація від COVID-19 для всіх охочих (фото)16:30
13 січ
Сьогодні до космосу запустять український супутник «Січ-2-30» 16:00
13 січ
Дмитро Скупий: про важливу роботу станційного диспетчера залізничного управління ТІСа (відео)15:30
13 січ
Для дітей навчальних закладів Першотравневого пройшли заходи до Всесвітнього дня «Дякую» (фото)15:00
13 січ
Визирська ОТГ: які зміни відбулися в Кордонському старостинському окрузі за 2021 рік (відео)14:30
13 січ
Військовослужбовців 38-го зенітного ракетного полку ім. Тютюнника зустріли у смт Чорноморське Одеського району (фото)13:30
13 січ
У Красносільській ОТГ встановили банкомат УкрСіббанку 12:00
13 січ
Для жителів Лиманщини проводять лекції з правил поведінки на льоду 10:30
13 січ
Законопроєкт про штрафні бали: в Україні хочуть посилити контроль за порушення ПДР09:00
13 січ
Плавні Тилігулу взимку забезпечують притулок безлічі мешканців (фото)16:30
12 січ
TOP