» » Учасники конкурсу "Діти малюють ТІС" отримають приз глядацьких симпатій (фото)

Учасники конкурсу "Діти малюють ТІС" отримають приз глядацьких симпатій (фото)

Учасники конкурсу "Діти малюють ТІС" отримають приз глядацьких симпатій (фото)

  Діти малюють "ТІС" - конкурс під такою назвою був оголошений для вихованців ізостудії дитячого будинку творчості в селі Визирка. Його організувала піклувальник цієї установи освіти, меценат Олена Козьміна недарма. Річ у тому, що дитячий будинок творчості утримується на кошти благодійного фонду імені Олексія Ставніцера та поповнюється відрахуваннями від чистого прибутку транспортного вузла "ТІС".Учасники конкурсу "Діти малюють ТІС" отримають приз глядацьких симпатій.  Доповнити знання з краєзнавства школярам допомогла екскурсія на "ТІС", яку організував депутат Визирської сільради Олег Сологуб, який є головним інженером ТОВ "ТІС". Діти були дійсно вражені масштабами портових та залізничних потужностей. Чимало враження на юних художників справив ігровий фільм "Як працює морський порт і навіщо він кожному з нас". Сьогодні його можна подивитися на інтернет-каналі YouTube, а прем'єра фільму відбулася на святковому заході на честь 25-річчя "ТІС" й, звичайно, була присвячена діяльності цього транспортного вузла.Учасники конкурсу "Діти малюють ТІС" отримають приз глядацьких симпатій.  Свої емоції від побаченого та почутого вихованцям ізостудії запропонували зобразити на малюнках, які можуть бути зроблені в будь-якій техніці, головне, щоб там був зображений "ТІС".Олена Козьміна, меценат, піклувальник Визирського дитячого центру творчості.

Діти отримали враження, після того, як був відзначений ювілей, 25-річчя діяльності транспортного вузла "ТІС" та результатом екскурсії на підприємство з'явилися 11 відібраних робіт. Це діти різного віку, від 6 до 14 років. Всі вони старалися, усі вони по-різному бачать підприємство і це зображено у малюнках. Є енергія, є настрій, мальовничий, графічний, - Олена Козьміна, меценат, піклувальник Визирського дитячого центру творчості.

Учасники конкурсу "Діти малюють ТІС" отримають приз глядацьких симпатій.  Експозицію цих малюнків можна побачити в соціальному мінімаркеті "ТІС" в селі Визирка, по вулиці Олексія Ставніцера. Творчість дітей повинна бути ближче до людей. З ідеєю організувати експозицію робіт вихованців Визирського будинку творчості в місцевому магазині, Олена Козьміна вийшла на керівництво мінімаркета та підприємства "ТІС" ще рік тому. І дійсно, за тиждень через магазин "ТІС" проходить майже все населення Визирки та довколишніх сіл.Учасники конкурсу "Діти малюють ТІС" отримають приз глядацьких симпатій.

Перші малюнки були виставлені дуже просто оформленими. Зараз ми пережили період становлення. Ми зрозуміли, що роботи викликають незмінний інтерес у відвідувачів. Ми заміняємо експозиції, пів року тому встановили постійні місця для малюнків й замовили однакові рамки, - Олена Козьміна, меценат, піклувальник Визирського дитячого центру творчості.

  Персонал магазину "ТІС" зізнався, що були випадки, коли відвідувачі запитували ціну робіт, але малюнки не продаються, хоча зараз під кожною роботою можна побачити номер.Учасники конкурсу "Діти малюють ТІС" отримають приз глядацьких симпатій.

Всі роботи пронумеровані. Від першої до одинадцятої можуть отримати свою номінацію та приз глядацьких симпатій. Ми запрошуємо підприємства, небайдужих людей, жителів, підприємців, відзначити роботи дітей своїми призами, своїми поздоровленнями, - Олена Козьміна, меценат, піклувальник Визирського дитячого центру творчості.

  Кожен юний художник за свою старанність та участь у конкурсі, гарантовано отримає подарунок від Будинку творчості, але приз глядацьких симпатій дуже зацікавив деяких керівників підприємств, які працюють на території Визирської сільради, обізнаних у мистецтві та готових заохочувати дітей.Учасники конкурсу "Діти малюють ТІС" отримають приз глядацьких симпатій.

Підприємство "Консул" відзначає свого номінанта, підприємство "СМТ" - свого. Моє підприємство, ферма "Ластівка" та етнопроєкт "Світлиця", ми теж відзначаємо своїх номінантів, - Олена Козьміна, меценат, піклувальник Визирського дитячого центру творчості.

Ігор Ландер, генеральний директор "СМТ Южний ЛТД".

Виставка чудова, ідеї прекрасні. Колись був радянський мультфільм про дітей, які прийшли в порт. Я уявляю відчуття дітей, які побачили всі ці величезні судна, серед яких літають чайки. Коли я був школярем, у нас проводили профорієнтацію, водили на заводи та в порт. Я цьому дуже радий, тому що вже тоді знав, що на заводі працювати точно не буду, а коли я бачив судна, у мене всередині все співало. Може, і ці діти захочуть працювати в такій перспективній галузі та зможуть стати хорошими фахівцями, - Ігор Ландер, генеральний директор "СМТ Южний ЛТД".

  Фінал конкурсу "Діти малюють ТІС" відбудеться в кінці грудня, але вже відомий наступний тематичний конкурс для вихованців ізостудії Визирського будинку творчості. Він пройде на екофермі "Ластівка". Його учасниками може стати більша кількість дітей. Тому що відвідувати Визирський будинок творчості може будь-яка дитина села, причому безкоштовно, з наданням всіх витратних матеріалів для творчості.

  Читайте також: "На "ТІС" провели екскурсію для юних художників".

Друк
Рання діагностика онкологічних захворювань стане безоплатною у 2020 році12:00
18 січ
Віталій Кутателадзе: "Я часто чую, що люди приїжджають до Визирки й залишаються тут жити - це найкраща похвала"11:00
18 січ
Доброслав привітали з Різдвом дзвінкими колядками (фото)10:00
18 січ
У Красносілці відбудеться тренінг для ОСББ15:00
17 січ
З нового року змінилася ставка збору пенсійного страхування за першу реєстрацію транспорту14:00
17 січ
Багато лебедів та перелітних птахів. На Тилігулі провели переоблік пернатих (фото)13:00
17 січ
У Визирці обиратимуть садибу з найкращою святковою ілюмінацією (відео)12:00
17 січ
Доброславські футболісти - у фіналі чемпіонату Одещини "Дитяча ліга"11:00
17 січ
"Доступні ліки" - у Першотравневому: відтепер у соціальній аптеці можна придбати необхідні медикаменти (фото)10:00
17 січ
У разі снігопаду - Южне готове до ліквідації (фото)15:00
16 січ
Він поруч: симптоми онкозахворювань, які не можна ігнорувати14:00
16 січ
У недільній школі "Радонеж" в Кошарах відсвяткували Різдво (фото)13:00
16 січ
Живіт "збунтувався". Як відновити нормальну роботу ШКТ після свят?12:00
16 січ
Освітяни Визирської громади обмінювалися досвідом (фото)11:00
16 січ
На Тилігулі проводять переоблік птахів09:00
16 січ
До поліціянтів Лиманщини завітали щедрівники15:00
15 січ
Олег Кутателадзе: "Сьогодні в руках у людей майбутнє їх громади"14:00
15 січ
Всією Визиркою - на млинці (фото)13:00
15 січ
При Одеській ОДА створять Дитячу раду (фото)12:06
15 січ
Ворожіння на святки: чи зберігся цей ритуал у міській культурі Южного? (фото)11:00
15 січ
У Визирській громаді вперше провели конкурс педагогічної майстерності “З любов'ю до дітей" (фото)10:00
15 січ
У Доброславі відзначили старий Новий рік з колядками та щедрівками (фото)15:28
14 січ
У Переможного з'явився шанс: Представлено проєкт будівництва дороги (фото) 14:00
14 січ
"Привіт, 1979!": В міському музеї Южного відкрили тематичну виставку (фото)13:00
14 січ
Потрібно наздоганяти втрачене: Які зміни чекають на села Визирської ОТГ? (фото)12:00
14 січ
TOP