» » Учасники конкурсу "Діти малюють ТІС" отримають приз глядацьких симпатій (фото)

Учасники конкурсу "Діти малюють ТІС" отримають приз глядацьких симпатій (фото)

Учасники конкурсу "Діти малюють ТІС" отримають приз глядацьких симпатій (фото)

  Діти малюють "ТІС" - конкурс під такою назвою був оголошений для вихованців ізостудії дитячого будинку творчості в селі Визирка. Його організувала піклувальник цієї установи освіти, меценат Олена Козьміна недарма. Річ у тому, що дитячий будинок творчості утримується на кошти благодійного фонду імені Олексія Ставніцера та поповнюється відрахуваннями від чистого прибутку транспортного вузла "ТІС".Учасники конкурсу "Діти малюють ТІС" отримають приз глядацьких симпатій.  Доповнити знання з краєзнавства школярам допомогла екскурсія на "ТІС", яку організував депутат Визирської сільради Олег Сологуб, який є головним інженером ТОВ "ТІС". Діти були дійсно вражені масштабами портових та залізничних потужностей. Чимало враження на юних художників справив ігровий фільм "Як працює морський порт і навіщо він кожному з нас". Сьогодні його можна подивитися на інтернет-каналі YouTube, а прем'єра фільму відбулася на святковому заході на честь 25-річчя "ТІС" й, звичайно, була присвячена діяльності цього транспортного вузла.Учасники конкурсу "Діти малюють ТІС" отримають приз глядацьких симпатій.  Свої емоції від побаченого та почутого вихованцям ізостудії запропонували зобразити на малюнках, які можуть бути зроблені в будь-якій техніці, головне, щоб там був зображений "ТІС".Олена Козьміна, меценат, піклувальник Визирського дитячого центру творчості.

Діти отримали враження, після того, як був відзначений ювілей, 25-річчя діяльності транспортного вузла "ТІС" та результатом екскурсії на підприємство з'явилися 11 відібраних робіт. Це діти різного віку, від 6 до 14 років. Всі вони старалися, усі вони по-різному бачать підприємство і це зображено у малюнках. Є енергія, є настрій, мальовничий, графічний, - Олена Козьміна, меценат, піклувальник Визирського дитячого центру творчості.

Учасники конкурсу "Діти малюють ТІС" отримають приз глядацьких симпатій.  Експозицію цих малюнків можна побачити в соціальному мінімаркеті "ТІС" в селі Визирка, по вулиці Олексія Ставніцера. Творчість дітей повинна бути ближче до людей. З ідеєю організувати експозицію робіт вихованців Визирського будинку творчості в місцевому магазині, Олена Козьміна вийшла на керівництво мінімаркета та підприємства "ТІС" ще рік тому. І дійсно, за тиждень через магазин "ТІС" проходить майже все населення Визирки та довколишніх сіл.Учасники конкурсу "Діти малюють ТІС" отримають приз глядацьких симпатій.

Перші малюнки були виставлені дуже просто оформленими. Зараз ми пережили період становлення. Ми зрозуміли, що роботи викликають незмінний інтерес у відвідувачів. Ми заміняємо експозиції, пів року тому встановили постійні місця для малюнків й замовили однакові рамки, - Олена Козьміна, меценат, піклувальник Визирського дитячого центру творчості.

  Персонал магазину "ТІС" зізнався, що були випадки, коли відвідувачі запитували ціну робіт, але малюнки не продаються, хоча зараз під кожною роботою можна побачити номер.Учасники конкурсу "Діти малюють ТІС" отримають приз глядацьких симпатій.

Всі роботи пронумеровані. Від першої до одинадцятої можуть отримати свою номінацію та приз глядацьких симпатій. Ми запрошуємо підприємства, небайдужих людей, жителів, підприємців, відзначити роботи дітей своїми призами, своїми поздоровленнями, - Олена Козьміна, меценат, піклувальник Визирського дитячого центру творчості.

  Кожен юний художник за свою старанність та участь у конкурсі, гарантовано отримає подарунок від Будинку творчості, але приз глядацьких симпатій дуже зацікавив деяких керівників підприємств, які працюють на території Визирської сільради, обізнаних у мистецтві та готових заохочувати дітей.Учасники конкурсу "Діти малюють ТІС" отримають приз глядацьких симпатій.

Підприємство "Консул" відзначає свого номінанта, підприємство "СМТ" - свого. Моє підприємство, ферма "Ластівка" та етнопроєкт "Світлиця", ми теж відзначаємо своїх номінантів, - Олена Козьміна, меценат, піклувальник Визирського дитячого центру творчості.

Ігор Ландер, генеральний директор "СМТ Южний ЛТД".

Виставка чудова, ідеї прекрасні. Колись був радянський мультфільм про дітей, які прийшли в порт. Я уявляю відчуття дітей, які побачили всі ці величезні судна, серед яких літають чайки. Коли я був школярем, у нас проводили профорієнтацію, водили на заводи та в порт. Я цьому дуже радий, тому що вже тоді знав, що на заводі працювати точно не буду, а коли я бачив судна, у мене всередині все співало. Може, і ці діти захочуть працювати в такій перспективній галузі та зможуть стати хорошими фахівцями, - Ігор Ландер, генеральний директор "СМТ Южний ЛТД".

  Фінал конкурсу "Діти малюють ТІС" відбудеться в кінці грудня, але вже відомий наступний тематичний конкурс для вихованців ізостудії Визирського будинку творчості. Він пройде на екофермі "Ластівка". Його учасниками може стати більша кількість дітей. Тому що відвідувати Визирський будинок творчості може будь-яка дитина села, причому безкоштовно, з наданням всіх витратних матеріалів для творчості.

  Читайте також: "На "ТІС" провели екскурсію для юних художників".

Друк
У Доброславі проводять благоустрій останньої частини парку Слави та дезінфікують територію селища (фото)12:00
04 кві
Група терміналів ТІС вже перерахувала в національний фонд боротьби з коронавірусом майже 33 млн грн11:00
04 кві
У Крижанівській сільраді волонтери розносять продуктові замовлення соціально незахищеним верствам населення (фото)10:00
04 кві
Жителі Визирської ОТГ, у разі потреби, можуть дистанційно звернутися за допомогою до депутатів та волонтерів (фото)17:06
03 кві
Лиманський район: представники ринків та магазинів дотримуються усіх епідемічних норм (фото)15:28
03 кві
У період карантину співробітники ТІСу захищені згідно з усіма вимогами13:16
03 кві
Наталія Сивак: "Маючи такий бюджет, ми маємо і велику відповідальність"12:00
03 кві
ЄС допоможе Україні у боротьбі проти коронавірусу11:00
03 кві
Микола Голубятников: вантажі, що прямують до України, цілком безпечні10:00
03 кві
У Визирці почали обприскувати вулиці дезінфекційним розчином (фото)14:25
02 кві
Кабмін посилив карантинні заходи13:15
02 кві
Визирська амбулаторія отримала транспорт для виїзду до пацієнтів (фото)12:56
02 кві
Тетяна Чіфліклій: у Лиманському районі є місця, куди лікарі швидкої можуть дістатися тільки пішки12:00
02 кві
Пакет антикризових заходів. Що підтримала Верховна Рада?11:00
02 кві
Сичавська сільрада знову звернулася з проханням по допомогу до ТІСу (фото)10:00
02 кві
ЦГЗ пояснює, як довго живе COVID-1915:30
01 кві
За результатами галузевого рейтингу ТІС вийшов в лідери за двома номінаціями15:00
01 кві
У с. Кошари Лиманського району встановлено КПП (фото)13:56
01 кві
Змінено роботу гарячої лінії Красносільської сільської ради13:00
01 кві
Визирська ОТГ: жителі села Порт та Визирка отримали продукти першої необхідності від "Команди розвитку" (фото)12:00
01 кві
У селі Першотравневе Визирської сільради підтримують найбільш незахищені версти населення (фото)11:00
01 кві
У Любополі служба порятунку та інші відомства продовжують нагадувати жителям про небезпеку COVID-19 (фото)10:00
01 кві
Лиманський район: 91-а бригада екстреної меддопомоги оснащена апаратом ШВЛ та кисневим балоном (фото)14:00
31 бер
МОЗ закликає українців повідомляти про випадки відмов від тестів на COVID-1913:00
31 бер
ТІС: термінал Neptune подолав позначку перевалки 3 млн тонн12:00
31 бер
TOP