» » Працювати, в'язати, жити: співробітниця "ТІС" розповіла, як хобі допомагає організувати час

Працювати, в'язати, жити: співробітниця "ТІС" розповіла, як хобі допомагає організувати час

Працювати, в'язати, жити: співробітниця "ТІС" розповіла, як хобі допомагає організувати час

  Бувають дні, коли Тетяна Серьогіна, начальник складу навалювальних вантажів "ТІС-КТ", за пару годин проходить до 15 тис. кроків. Планерки, наради, зустрічі, обходи складських територій - завдань багато, відповідальність висока. Час летить непомітно, і ось наближається обідня перерва, Тетяна прискорює крок, тепер в напрямку до кабінету. Каже співробітникам: "Мене пів години немає. Я зникла". Закриває двері та пірнає у своє захоплення: креслить схемки, рахує петельки й в'яже. Перерва пролітає непомітно. І вона знову, повна сил, включається в роботу. Це її особистий баланс роботи та життя.  Надихнули близькі: Тетяні завжди подобався оригінальний одяг. У дитинстві мама постійно гарно одягала її та сестру.

Ми кожен день ходили гуляти в новому вбранні та славилися модницями, а на випускному у школі були просто королевами. Я дуже любила дивитися, як мама шиє або в'яже для нас. Це було чарівно, - Тетяна Серьогіна.

  Тетяна підхопила мамину естафету, коли у неї народилися свої діти: син і дочка. Почала в'язати найпростіше: шапочки, шарфики, рукавички. За межі сім'ї її творчість вийшла, коли у подруги народилася дочка і Тетяна стала хрещеною. І знову понеслося: тунички, кофтинки, шкарпетки.Працювати, в'язати, жити: співробітниця "ТІС" розповіла, як хобі допомагає організувати час.

Я так захопилася, що включилася в змагання з бабусею хрещениці: хто нав'яже для дівчинки більше класних речей. Останнє, що я для неї зв'язала, це величезний двометровий шарф, - Тетяна Серьогіна, начальник складу навалювальних вантажів "ТІС-КТ".

  Але діти ростуть дуже швидко. Виросли син і дочка Тетяни, подорослішала і хрещениця. І тут нова радість - дочка народила дівчинку, і у Тетяни з'явилася внучка. Ідеї полилися рікою, і вона знову взялася за спиці. Модні комплекти, шапки з вушками та снуди, зв'язані для онучки, два рази вигравали конкурси в інтернеті.
  Наймасштабніша робота Тетяни - в'язане пальто. На його створення пішло кілька місяців. А прямо зараз вона в'яже светр для дочки на осінь.

Я людина, яка захоплюється. Є ідея - я швидко загоряюся. А ще дуже люблю радувати дорогих мені людей. Дочка із задоволенням носить мої речі й одягає в них онучку. Це мене дуже надихає.

  У Тетяни є в'язальна мрія: подовжений в'язаний кардиган на осінь з візерунком "азіатська коса". Зараз майстриня підбирає нитки та готується піти в роботу з головою. Тетяна стежить за модою та дуже любить сервіс "Pinterest". Вона знаходить там цікаві схеми іноземних майстринь. Іноді в цих схемах складно розібратися - все англійською. Але завдяки своєму старанню, у неї це виходить.

Я сідаю, довго дивлюся, аби розуміти, як зроблена річ. Буває, що до кінця розбираюся вже в процесі, коли в'яжу. Зв'язала - розпустила, зв'язала - розпустила. І так багато разів, поки не отримаю ідеальний результат. Мої співробітниці дивуються, як у мене вистачає терпіння. А для мене це не проблема, коли є мета.

  У кожну модель Тетяна вносить свій елемент. Повністю чуже не повторює ніколи. Тетяна в'яже швидко. Наприклад, дитячу шапку може зв'язати за дві години. Кілька років тому ввійшли в моду хвилясті закручені шарфи, але ніхто не міг зрозуміти, як вони зроблені. Тетяну це зачепило. Вона вдалася, розібралася та зв'язала близько десятка для своїх співробітниць. Але грошей не брала. В'язала заради задоволення. В'язати на замовлення за гроші майстриня поки не готова.

Клієнт зараз дуже вимогливий, розпещений. Якщо йому щось не сподобається, треба буде переробляти. Я до цього не готова. Я в'яжу для дорогих мені людей, і вони мені за це вдячні. Я бачу захоплення в їхніх очах, емоції, любов. Це для мене важливіше за гроші.

  А зовсім скоро роботи Тетяни можна буде побачити в "Instagram". Дочка запропонувала створити сторінку та допомогти з наповненням і просуванням.
  В'язання для Тетяни - це також спосіб організувати свій час.Працювати, в'язати, жити: співробітниця "ТІС" розповіла, як хобі допомагає організувати час.

Коли я прийшла працювати в "ТІС", рік не брала спиці в руки. У мене був складний і напружений період. Трохи заспокоївшись, я зрозуміла, що у мене є час в обідні перерви, і почала в'язати кожен день по пів години. Такий графік виявився результативним. Мало-помалу виходили речі. Ось так я і налагодила своє життя.

  Процес в'язання добре впливає на імпульсивну майстриню, приносить спокій і зосередженість.

Від в'язання я отримую величезне задоволення. Ніколи не нервую, якщо щось не виходить. Напевно, тому, що для мене це відпочинок. Я відключаюся від всіх думок, від усього, що відбувається навколо. Це практично медитація.

  На роботі якось сказали Тетяні, що їй пора відкривати курси в'язання. Вона вважає, що час ще не настав.

Щоб вести курси, потрібно багато часу. На даний момент його у мене немає. Мені подобається робота в порту й займана посада. Прямо зараз я не готова проміняти справу свого життя ні на що інше.

  Таке рішення стає виправданим, якщо заглибитися в біографію Тетяни. Вона працює в портах вже майже 20 років. У листопаді 2017 року Тетяна Серьогіна отримала пропозицію від колишнього колеги спробувати свої сили у компанії "ТІС". Вона приїхала, все уважно оглянула й ось уже майже два роки працює начальником складу навалювальних вантажів.

Мені дуже подобається робочий процес. Відчувається міць і масштаб. Весь світ постає близьким і взаємопов'язаним. Наприклад, до нас приходить у вагонах керамічна глина, ми її приймаємо на територію складу, завантажуємо на судна й відправляємо до Італії й Іспанії. Там з неї виробляють сантехніку, плитку, посуд, які потім продаються в наших же магазинах. Також працюємо з таким дорогим вантажем, як ільменіт, який широко використовується у виробництві бойової техніки. А ще склад навалювальних вантажів "ТІС-КТ" приймає нікелеву руду, що прибуває на іноземних судах, для виправляння залізничним транспортом на Побузький феронікелевий завод. Номенклатура навалювальних вантажів змінюється, тому потрібно бути готовою до будь-яких робіт.

  Попри те що Тетяні доводиться їздити на роботу з Чорноморська в Южне та витрачати на дорогу дві години, її це не засмучує. Вона і тут знаходить користь.

В дорозі зазвичай не припиняється спілкування між співробітниками "ТІС-КТ". І, на щастя, в сучасному світі інтернет доступний майже всюди. Я намагаюся бути в курсі подій країни й світу: читаю новини, дивлюся фільми або, знову ж таки, переглядаю цікаві моделі для в'язання.

  За матеріалами "Наш ТІС" №7, липень 2019.

Друк
Віталій Кутателадзе: «Окремий проєкт майбутнього розвитку Визирки — мальовнича балка»15:44
21 жов
Кордон напередодні входження до Визирської ОТГ (фото)15:23
21 жов
Навіть у маленькому селі можна дбати про дитяче дозвілля (відео)14:00
21 жов
Добрий інвестиційний клімат для ТІС — найперший пріорітет13:29
21 жов
Тетяна Казак: «Не тільки моє село, тому що я там живу, а всі села повинні розвиватися однаково» (відео)12:30
21 жов
Перекриття дороги на під’їзді до Визирки12:24
21 жов
Олег Кутателадзе: стратегія розвитку туризму в Коблевому (фото)12:00
21 жов
На вулицях двох сіл Визирської ОТГ стає світліше (відео)11:30
21 жов
Тетяна Казак: «Не тільки моє село, тому що я там живу, а всі села повинні розвиватися однаково»11:06
21 жов
У Кордоні керівництво Визирської ОТГ з’ясовувало першочергові проблеми (відео)11:03
21 жов
Юрій Кугут: об’єднання Калинівської сільради з Визирською ОТГ додасть селам перспектив (фото)10:58
21 жов
У Кордоні керівництво Визирської ОТГ з’ясувало першочерговість проблем (фото)17:41
20 жов
Валентина Каленюк: «Кожна людина, навіть мала, — це особистість, яка потребує уваги» (відео)17:22
20 жов
У Доброславі відкрили відремонтований спортивний зал (фото)17:00
20 жов
У Зорі Труда дбають про дитяче дозвілля (фото)16:09
20 жов
У Першотравневому на вулиці Шкільна з’явився розважально-спортивний майданчик (відео)15:10
20 жов
Набувають чинності оновлені умови дистанційного навчання у школах15:00
20 жов
Олег Кутателадзе підтримав южненський гандбольний клуб «Портовик» (фото)14:17
20 жов
Толока у селі Порт зібрала небайдужих до дитячого розвитку і дозвілля (відео)14:00
20 жов
Інна Ілюсь: «Я людина активної життєвої позиції, дуже люблю своє село та мені не байдуже його майбутнє»13:24
20 жов
В День захисника України у Доброславі було відкрито пам’ятник загиблим героям 28-ої бригади (відео)13:00
20 жов
Гандбольний клуб «Портовик» може змінити генерального спонсора (відео)12:15
20 жов
Олег Кутателадзе: «Важливо обрати такий депутатський корпус, який буде працювати командно»11:07
20 жов
Олександр Семенов: «Треба залучати молодь, щоб вона не думала, що Польща — розв’язання всіх проблем»09:51
20 жов
Олег Кутателадзе: «У жителів кожного села є свої інтереси, які можна дотримати, вирішуючи проблеми разом»17:00
19 жов
TOP