Бувають дні, коли Тетяна Серьогіна, начальник складу навалювальних вантажів "ТІС-КТ", за пару годин проходить до 15 тис. кроків. Планерки, наради, зустрічі, обходи складських територій - завдань багато, відповідальність висока. Час летить непомітно, і ось наближається обідня перерва, Тетяна прискорює крок, тепер в напрямку до кабінету. Каже співробітникам: "Мене пів години немає. Я зникла". Закриває двері та пірнає у своє захоплення: креслить схемки, рахує петельки й в'яже. Перерва пролітає непомітно. І вона знову, повна сил, включається в роботу. Це її особистий баланс роботи та життя. Надихнули близькі: Тетяні завжди подобався оригінальний одяг. У дитинстві мама постійно гарно одягала її та сестру.
Тетяна підхопила мамину естафету, коли у неї народилися свої діти: син і дочка. Почала в'язати найпростіше: шапочки, шарфики, рукавички. За межі сім'ї її творчість вийшла, коли у подруги народилася дочка і Тетяна стала хрещеною. І знову понеслося: тунички, кофтинки, шкарпетки.
Але діти ростуть дуже швидко. Виросли син і дочка Тетяни, подорослішала і хрещениця. І тут нова радість - дочка народила дівчинку, і у Тетяни з'явилася внучка. Ідеї полилися рікою, і вона знову взялася за спиці. Модні комплекти, шапки з вушками та снуди, зв'язані для онучки, два рази вигравали конкурси в інтернеті.
Наймасштабніша робота Тетяни - в'язане пальто. На його створення пішло кілька місяців. А прямо зараз вона в'яже светр для дочки на осінь.
У Тетяни є в'язальна мрія: подовжений в'язаний кардиган на осінь з візерунком "азіатська коса". Зараз майстриня підбирає нитки та готується піти в роботу з головою. Тетяна стежить за модою та дуже любить сервіс "Pinterest". Вона знаходить там цікаві схеми іноземних майстринь. Іноді в цих схемах складно розібратися - все англійською. Але завдяки своєму старанню, у неї це виходить.
У кожну модель Тетяна вносить свій елемент. Повністю чуже не повторює ніколи. Тетяна в'яже швидко. Наприклад, дитячу шапку може зв'язати за дві години. Кілька років тому ввійшли в моду хвилясті закручені шарфи, але ніхто не міг зрозуміти, як вони зроблені. Тетяну це зачепило. Вона вдалася, розібралася та зв'язала близько десятка для своїх співробітниць. Але грошей не брала. В'язала заради задоволення. В'язати на замовлення за гроші майстриня поки не готова.
А зовсім скоро роботи Тетяни можна буде побачити в "Instagram". Дочка запропонувала створити сторінку та допомогти з наповненням і просуванням.
В'язання для Тетяни - це також спосіб організувати свій час.
Процес в'язання добре впливає на імпульсивну майстриню, приносить спокій і зосередженість.
На роботі якось сказали Тетяні, що їй пора відкривати курси в'язання. Вона вважає, що час ще не настав.
Таке рішення стає виправданим, якщо заглибитися в біографію Тетяни. Вона працює в портах вже майже 20 років. У листопаді 2017 року Тетяна Серьогіна отримала пропозицію від колишнього колеги спробувати свої сили у компанії "ТІС". Вона приїхала, все уважно оглянула й ось уже майже два роки працює начальником складу навалювальних вантажів.
Попри те що Тетяні доводиться їздити на роботу з Чорноморська в Южне та витрачати на дорогу дві години, її це не засмучує. Вона і тут знаходить користь.
За матеріалами "Наш ТІС" №7, липень 2019.