» » "Достояние Одессы": пройшла церемонія нагородження за видатні результати в розвитку міста (фото)

"Достояние Одессы": пройшла церемонія нагородження за видатні результати в розвитку міста (фото)

"Достояние Одессы": пройшла церемонія нагородження за видатні результати в розвитку міста (фото)

  За словами авторки проєкту "Достояние Одессы", таке вшанування - це вдячність і визнання людей своєї справи, які в реаліях сьогодення є "неформатом". Але саме завдяки їм Одеса процвітає та залишається культурним центром України, столицею музики, освіти, бізнесу, спортивних досягнень та громадської діяльності."Достояние Одессы": пройшла церемонія нагородження за видатні результати в розвитку міста.Ірина Камінська, авторка проєкту "Достояние Одессы".

Я почала запрошувати сюди саме людей творчих, інтелектуальних, зі сфери освіти та культури. Це справді честь Одеси, гідність Одеси. І атмосфера в залі чарівна, тому що у них ментальність така. Це насправді еліта, - Ірина Камінська, авторка проєкту "Достояние Одессы".

  Талановиті одесити, які своїм успіхом та натхненням сприяють розвитку і процвітанню не лише Одеси, а й всього регіону, зібралися в цей вечір у залах Одеського літературного музею. Серед них і Герой України Валентин Симоненко, чий шлях нерозривно пов'язаний із розвитком та розбудовою Одеси у період з 1983 по 1992 роки.Валентин Симоненко, Герой України, міський голова Одеси у період 1983-1992 років.

Найголовніший ресурс в процесі розвитку міста - це енергія його жителів. Для того, щоб сконцентрувати таку енергію потрібні лідери. Тому такого роду проєкти дозволяють визначити, хто є лідером в тому чи іншому напрямку діяльності, - Валентин Симоненко, Герой України, міський голова Одеси у період 1983-1992 років.

"Достояние Одессы": пройшла церемонія нагородження за видатні результати в розвитку міста.  Проєкт "Достояние Одессы" зібрав очільників підприємств, громадських діячів, військових, журналістів, діячів культури та мистецтва, лікарів, педагогів, політиків, а також номінантів минулих років. Головне, що всі вони своїми результатами прославляють рідне місто.

Микола Мільчев, олімпійський чемпіон зі стендової стрільби, голова відділення Національного Олімпійського комітету України в Одеській області.

Тут зустрілися цікаві люди - це ректори наших вищих навчальних закладів, яких знають у всьому світі, президенти федерацій, одна з них - Федерація скелелазіння. Наших альпіністів знають у всьому світі за високими результатами та досягненнями. Хіба це не честь та гідність? Я бажаю нашому славетному місту миру та процвітання, - Микола Мільчев, олімпійський чемпіон зі стендової стрільби, голова відділення Національного Олімпійського комітету України в Одеській області.

  Бронзовою статуеткою, що символізує значні досягнення відмічено і грузинський культурний центр "Іверія", який гостинно відкрив свої двері на початку жовтня в Одесі на Фонтанській дорозі, 60. Задля цього вся грузинська діаспора подолала шлях довжиною у дев’ять років у співдружності однодумців і при підтримці ідейного натхненника появи цього центру, депутата Одеської обласної ради Олега Кутателадзе."Достояние Одессы": пройшла церемонія нагородження за видатні результати в розвитку міста.  Майже для двох з половиною тисяч грузин Одеса та Одеська область є другою Батьківщиною, тому не тільки культура, а й релігія стануть основою діяльності Центру. На його території вже чекає на освячення храм в ім'я Цариці Тамари. Для грузинської діаспори це знакова подія.

Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

Одеса - багатонаціональне місто, тут мешкає понад 100 національностей. Кожну культуру потрібно підтримувати. Грузинський народ тісно пов’язаний з українським народом і я вдячний, що грузинський консул вже багато років веде активну роботу по згуртуванню грузин і робить все, щоб одесити бачили цю культуру. У нас є побратимські відносини з Батумі та з Кобулеті. Я переконаний, що це дуже важливо у сучасному світі, - Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

  Тепер у центрі "Іверія" не лише діти, а й дорослі будуть знайомитися з традиціями Грузії, вивчати мову, історію, музику та мистецтво. Одеса дуже схожа на Грузію, де багато національностей і конфесій живе в мирі та дружбі.Торніке Берекашвілі, консул Грузії в Одесі.

Такі заходи дають великий стимул для розвитку жителям Одеси й не тільки. Бути учасником номінації, значить - отримати пошану. Наш Центр вийшов на інший рівень - він дуже давно чекав на свій дах та будинок. Оскільки все це реалізувалося, ми вже перейшли на інший рівень, - Торніке Берекашвілі, консул Грузії в Одесі.

  Саме для того, щоб поширювати культуру, історію та духовність серед грузинської діаспори й було відкрито цей духовно-культурний центр. Раніше школа "Іверія" не мала постійного місцеперебування.Мегі Лахшиа, керівник грузинської недільної школи "Анна-Бана".

Щиро дякую від імені всієї грузинської діаспори нашому Консулу Торніке Берекашвілі, меценату Олегу Кутателадзе. Хочу ще подякувати дружині Консула Нініко Брегвадзе. Дуже дякую державі Україна, що дає таку можливість - не тільки грузини, але й інші етнічні групи тут відчувають себе дуже добре та живуть у мирі й злагоді, - Мегі Лахшиа, керівник грузинської недільної школи "Анна-Бана".

  За шість років існування проєкту "Достояние Одессы" його героями стали люди, на праці яких, як на плечах атлантів, покоїться розвиток, добробут та майбутнє Одеси. Саме завдяки їм місто не лише живе, а й розвивається.Тетяна Маркова, директор департаменту культури та туризму Одеської міської ради.

Це люди, які визначають культурний код нашого міста. Дуже відрадно, що таких людей шанують знову, їх значення знову підкреслюють і це дуже правильно, - Тетяна Маркова, директор департаменту культури та туризму Одеської міської ради.

Ігор Щупак, Заслужений працівник освіти України.

Мені дуже цікаво знаходитися тут у величному залі у чудовій Одесі. Тут я бачу справжню інтелігенцію - це представники багатьох професій і військові, є й гуманітарії. Всі разом вони створюють дивну атмосферу літературно-музичних раутів, які проводились колись. Завдяки такому організатору як Ірина Камінська тут продовжується і розвивається духовне та культурне життя, - Ігор Щупак, Заслужений працівник освіти України.

  Одеса впевнено крокує вже у третьому столітті від дня свого заснування. Головне, що її діти є честю та гідністю свого міста та держави у цілому, вогнем своєї душі вони висвітлюють завтрашній день для майбутніх поколінь.

Друк
В дитсадочку Крижанівки почалися внутрішні монтажні роботи15:30
02 чер
В Лиманській ЦРЛ встановили дезінфекційні рамки14:56
02 чер
Олег Кутателадзе: "Рішення Кабміну може погіршити ситуацію як в Сичавці, так і в Южному" (фото)12:00
02 чер
Одеський підрозділ САД не відповідає за затвердження розмітки на "дорозі смерті"11:00
02 чер
Сичавці під час карантину звертаються до медиків тільки з вагомих причин (фото)10:00
02 чер
Олег Діденко: на жовтневі вибори в бюджеті нестача грошей09:00
02 чер
Найближчим часом додатково відновлять маршрути транспортного сполучення через Визирську ОТГ (фото)18:10
01 чер
У Визирській ОТГ будуть підвищені тарифи на воду (фото)14:57
01 чер
Пожежа біля Коблевого: палала суха трава в екосистемі14:29
01 чер
У Києві проводиться мирна акція ОТГ, незгодних з рішеннями Кабміну (фото)13:57
01 чер
Дитсадок Курісовської сільради в часи адаптивного карантину зможуть відвідувати тільки 40% вихованців (фото)10:00
01 чер
Машиніст крана - цілком жіноча професія, вважають співробітниці компанії ТІС12:00
30 тра
У Визирській ОТГ планується проведення модернізації бібліотек (фото)11:00
30 тра
На деяких вулицях Доброслава очікуються перебої з електропостачанням10:00
30 тра
Формування ОТГ у Лиманському районі внесе зміни в роботу позашкільних закладів початкової музичної освіти (фото)17:00
29 тра
Лиманська центральна районна лікарня отримала 1500 експрес тестів16:00
29 тра
Голова Одеської ОДА не вийшов: жителі Сичавки приїхали до Одеси за відповідями (фото)15:27
29 тра
Мешканці Сичавки вийшли на мітинг в знак протесту (фото)14:33
29 тра
Оксана Третякова: "Спуск до лиману у селі Кордон - не просто мрія, а необхідність" (фото)13:00
29 тра
Приймання та відправка вантажів - справа відповідальна12:00
29 тра
На ремонт спортзалу Доброславської ДЮСШ виділено близько 1,5 млн гривень (фото)11:00
29 тра
797 вагонів - новий рекорд по вивантаженню встановили на ТІС-ВУГІЛЛЯ10:00
29 тра
Скажемо "НІ" оплаті в конвертах. Віталій Кутателадзе: "Ми хочемо, щоб працівники компанії ТІС отримували гідний заробіток" (фото)15:45
28 тра
У Визирській громаді літніх таборів при школі в цьому році - не буде14:47
28 тра
Квартира для сироти. У Курісовому ще одна дитина-сирота отримала власне житло14:01
28 тра
TOP