» » У Першотравневому привітали ветерана Другої світової війни з Днем народження (фото)

У Першотравневому привітали ветерана Другої світової війни з Днем народження (фото)

У Першотравневому привітали ветерана Другої світової війни з Днем народження (фото)

  На День народження до Анатолія Володимировича Березовського з Першотравневого завітало багато гостей. Серед них - Ілля Березовський, правнук ювіляра. Саме він є наймолодшим носієм славетної фамілії свого прадіда, ветерана Другої світової війни, гідного трудівника свого рідного села. Як розповідають у родині, для ювіляра на протязі року є два свята - День народження та 9 Травня. Як би він не почувався, завжди на ці дні випрямляє спину та одягає свій кітель з нагородами.У Першотравневому привітали ветерана Другої світової війни з Днем народження.Дмитро Березовський, онук ювіляра.

95 років - це гідна дата. Ми дуже любимо нашого дідуся, пишаємося ним, цінуємо його. Бажаємо йому міцного здоров'я, щоб він так і тримався всі подальші роки. Щоразу він знаходить стимули та якісь аргументи, щоб не опускати руки і йти з гордо піднятою головою по життю, - Дмитро Березовський, онук ювіляра.

  Ветеранський рух у Лиманському районі дуже активний. Тому до ювіляра завітали представники районної та Першотравневої ветеранських рад. А ще - очільник Визирської громади Валерій Стоілакі та депутат Одеської обласної ради Олег Кутателадзе. Всі вони бажали головного - міцного здоров’я.Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

Анатолій Володимирович Березовський - заслужена людина. Він пройшов війну і до нього особливе ставлення. Він в бадьорому стані, у нього хороша сім'я: він виростив прекрасних дітей та онуків. Ми бажаємо йому міцного здоров'я. Це велика честь, що в нашому районі та у Визирській громаді живе така поважна людина, - Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

У Першотравневому привітали ветерана Другої світової війни з Днем народження. Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

Таке життя прожити Бог не кожному дає. У нього є внутрішній стрижень і тим більше він ветеран війни. Наші діти, внуки та правнуки повинні розуміти, що таких людей потрібно шанувати й цінувати, - Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

У Першотравневому привітали ветерана Другої світової війни з Днем народження.  На прикладі Анатолія Володимировича Березовського ми бачимо подвиг всього нашого народу. Він пройшов війну, наприкінці якої опинився на Далекому Сході. Особливо тяжко довелося йому при взятті Порт-Артура у 1945 році. Там загинув весь його батальйон, а він вижив. Ця історія, як легенда, тому що в ній символічно відбився шлях та героїзм цілого народу.Анатолій Березовський, ювіляр, ветеран.

В мене сільське життя та багато праці. А під час війни скільки довелося голодувати. Потім на Далекий Схід пішки добирався. Переправляли у тил всю техніку у Магнітогорськ та вивільняли у Японську війну Порт-Артур, - Анатолій Березовський, ювіляр, ветеран.

  Увага - ось чого потребують сьогодні такі люди. У Визирській об’єднаній територіальній громаді для них є надійна підтримка з боку депутатського корпусу.

Наша Визирська громада буде на майбутній рік закладати в бюджет статтю на підтримку таких людей-довгожителів. Треба щоб вони якомога більше прожили. Це наше завдання і ми над цим працюємо, - Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

У Першотравневому привітали ветерана Другої світової війни з Днем народження.

Програми, які показують, що влада з повагою ставиться до ветеранів, важливі й для виховання майбутніх поколінь. Ми намагатимемося, щоб соціальні стандарти, які діють у Визирці, діяли ще й тут, у Першотравневому та Любополі. Ми перед цими людьми у неоплатному боргу, тому до них потрібно ставитися з великою повагою, - Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

  За спиною ювіляра славетна праця, десятиріччя розбудови різних галузей народного господарства і як результат - повага від оточення та наступних поколінь. У сімейному колі ветерана вітали близькі, а він ділився своїми думками про майбутнє України.

Для онуків я б хотів, щоб вони дочекалися світлого майбутнього, і щоб молодь не тікала за кордон, а розвивала нашу країну. Треба економіку підіймати. Як піднімуть сільське господарство, так і економіка підніметься. Молодим треба прислухатися до порад старших, які прожили життя та мають досвід, - Анатолій Березовський, ювіляр, ветеран.

  Патріотизм допоміг нашому народу вісім десятиліть тому у боротьбі з фашизмом. Сьогодні без нього неможливо й у сучасній Україні. Важливо пам'ятати всі випробування, що лишилися за плечима наших дідів та прадідів, які змогли відстояти рідну землю та подарувати всьому світу такий необхідний всім мир.

Друк
У Визирській громаді літніх таборів при школі в цьому році - не буде14:47
28 тра
Квартира для сироти. У Курісовому ще одна дитина-сирота отримала власне житло14:01
28 тра
Гострі запитання для посадовця: у Красносільській ОТГ відбулася пресконференція за участі наймолодших репортерів (фото)13:18
28 тра
Жіночий погляд на закон. Лариса Дімова про роботу в юридичному департаменті ТІС 12:00
28 тра
Готувалися дистанційно, а складати іспити будуть наживо. У Визирській ОТГ школярі готуються до ЗНО11:00
28 тра
Олег Кутателадзе: "Проведення чергових виборів до новоутворених ОТГ згідно з чинним законодавством України у 2020 році неможливе"10:00
28 тра
Відновлено рух транспорту між селами Визирської ОТГ та Лиманського району (фото)16:48
27 тра
Скласти іспити та вступити онлайн. Петрівський аграрний коледж запрошує абітурієнтів (фото)15:38
27 тра
Оксана Третякова: "Масштабних проєктів з Визиркою ще не було, але у допомозі не відмовляють"13:29
27 тра
Досвід ТІСа у сфері протидії шахрайству зацікавив західних експертів12:12
27 тра
До сервісного центру МВС у Доброславі звертається понад 50 осіб щоденно (фото)11:12
27 тра
Мальовнича водойма: у селі Іванове з’явилася майбутня туристична родзинка (фото)10:27
27 тра
Оксана Третякова: "Я знаю, що звернувшись до "Команди розвитку" можна отримати будь-яку допомогу"16:00
26 тра
У Фонтанці ремонтують дорогу та дитячі майданчики (фото)14:50
26 тра
Петрівський аграрний коледж проведе День відкритих дверей (фото)14:22
26 тра
Королева стафіровки. Олена Константинова, фахівець з організації та проведення стафірувальних робіт13:11
26 тра
Вночі як вдень: у Зорі Труда вулиці освітлюють сучасні LED-лампи (фото)12:35
26 тра
Дитячі садочки в Лиманському районі запрацюють з 1 червня12:10
26 тра
Андрій Ставніцер: "Частка Maersk в загальному контейнерному вантажообігу України з 2018 року зросла на 40%"11:46
26 тра
Карантин змінив звичний погляд людей на життя не лише у містах, але й на околицях (фото)16:37
25 тра
Через небувалу посуху в аграріїв Визирської громади загинула майже третина врожаю (фото)16:26
25 тра
Медики Лиманського району проходять обов’язкове тестування на COVID-1916:17
25 тра
У Визирській ОТГ буде школа мистецтв, служба у справах дітей та одразу два ЦНАПи (фото)14:50
25 тра
Оксана Третякова: "Об’єднання з Визирською ОТГ збереже наше село"13:48
25 тра
Станом на 1 березня заборгованість з виплат заробітної плати у Лиманському районі відсутня: Управління статистики12:12
25 тра
TOP