» » У Першотравневому привітали ветерана Другої світової війни з Днем народження (фото)

У Першотравневому привітали ветерана Другої світової війни з Днем народження (фото)

У Першотравневому привітали ветерана Другої світової війни з Днем народження (фото)

  На День народження до Анатолія Володимировича Березовського з Першотравневого завітало багато гостей. Серед них - Ілля Березовський, правнук ювіляра. Саме він є наймолодшим носієм славетної фамілії свого прадіда, ветерана Другої світової війни, гідного трудівника свого рідного села. Як розповідають у родині, для ювіляра на протязі року є два свята - День народження та 9 Травня. Як би він не почувався, завжди на ці дні випрямляє спину та одягає свій кітель з нагородами.У Першотравневому привітали ветерана Другої світової війни з Днем народження.Дмитро Березовський, онук ювіляра.

95 років - це гідна дата. Ми дуже любимо нашого дідуся, пишаємося ним, цінуємо його. Бажаємо йому міцного здоров'я, щоб він так і тримався всі подальші роки. Щоразу він знаходить стимули та якісь аргументи, щоб не опускати руки і йти з гордо піднятою головою по життю, - Дмитро Березовський, онук ювіляра.

  Ветеранський рух у Лиманському районі дуже активний. Тому до ювіляра завітали представники районної та Першотравневої ветеранських рад. А ще - очільник Визирської громади Валерій Стоілакі та депутат Одеської обласної ради Олег Кутателадзе. Всі вони бажали головного - міцного здоров’я.Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

Анатолій Володимирович Березовський - заслужена людина. Він пройшов війну і до нього особливе ставлення. Він в бадьорому стані, у нього хороша сім'я: він виростив прекрасних дітей та онуків. Ми бажаємо йому міцного здоров'я. Це велика честь, що в нашому районі та у Визирській громаді живе така поважна людина, - Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

У Першотравневому привітали ветерана Другої світової війни з Днем народження. Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

Таке життя прожити Бог не кожному дає. У нього є внутрішній стрижень і тим більше він ветеран війни. Наші діти, внуки та правнуки повинні розуміти, що таких людей потрібно шанувати й цінувати, - Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

У Першотравневому привітали ветерана Другої світової війни з Днем народження.  На прикладі Анатолія Володимировича Березовського ми бачимо подвиг всього нашого народу. Він пройшов війну, наприкінці якої опинився на Далекому Сході. Особливо тяжко довелося йому при взятті Порт-Артура у 1945 році. Там загинув весь його батальйон, а він вижив. Ця історія, як легенда, тому що в ній символічно відбився шлях та героїзм цілого народу.Анатолій Березовський, ювіляр, ветеран.

В мене сільське життя та багато праці. А під час війни скільки довелося голодувати. Потім на Далекий Схід пішки добирався. Переправляли у тил всю техніку у Магнітогорськ та вивільняли у Японську війну Порт-Артур, - Анатолій Березовський, ювіляр, ветеран.

  Увага - ось чого потребують сьогодні такі люди. У Визирській об’єднаній територіальній громаді для них є надійна підтримка з боку депутатського корпусу.

Наша Визирська громада буде на майбутній рік закладати в бюджет статтю на підтримку таких людей-довгожителів. Треба щоб вони якомога більше прожили. Це наше завдання і ми над цим працюємо, - Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

У Першотравневому привітали ветерана Другої світової війни з Днем народження.

Програми, які показують, що влада з повагою ставиться до ветеранів, важливі й для виховання майбутніх поколінь. Ми намагатимемося, щоб соціальні стандарти, які діють у Визирці, діяли ще й тут, у Першотравневому та Любополі. Ми перед цими людьми у неоплатному боргу, тому до них потрібно ставитися з великою повагою, - Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

  За спиною ювіляра славетна праця, десятиріччя розбудови різних галузей народного господарства і як результат - повага від оточення та наступних поколінь. У сімейному колі ветерана вітали близькі, а він ділився своїми думками про майбутнє України.

Для онуків я б хотів, щоб вони дочекалися світлого майбутнього, і щоб молодь не тікала за кордон, а розвивала нашу країну. Треба економіку підіймати. Як піднімуть сільське господарство, так і економіка підніметься. Молодим треба прислухатися до порад старших, які прожили життя та мають досвід, - Анатолій Березовський, ювіляр, ветеран.

  Патріотизм допоміг нашому народу вісім десятиліть тому у боротьбі з фашизмом. Сьогодні без нього неможливо й у сучасній Україні. Важливо пам'ятати всі випробування, що лишилися за плечима наших дідів та прадідів, які змогли відстояти рідну землю та подарувати всьому світу такий необхідний всім мир.

Друк
Валентина Харламбова: "Попереду багато роботи, і успіх залежить від зусиль команди"15:00
14 лис
В Адміністрації морських портів України обговорили результати роботи за 10 місяців (фото)14:00
14 лис
Стало відомо, коли відбудеться перепис населення України13:30
14 лис
Влада Южного звернулась до уряду, щоб скасувати постанову, яка загрожує теплопостачанню міста13:10
14 лис
Роботи з реконструкції проспекту Миру виконані вже на 65% (фото)12:30
14 лис
У Визирській сільраді планують залучати гранти задля розвитку громади (фото)12:10
14 лис
Любопіль приєднався до озеленення (фото)11:44
14 лис
У Визирській громаді планують розвивати інклюзивну освіту (фото)11:00
14 лис
Ініціативні жителі Олександрівки привели до ладу територію біля школи (фото)10:00
14 лис
У місті Южне з'явиться торгово-розважальний центр у 2020 році (фото)15:00
13 лис
В селі Першотравневе провели озеленення (фото)14:30
13 лис
Любопільський будинок культури розвиває таланти у гуртках танцю й співу (фото)14:02
13 лис
Склад майбутньої Фонтанської ОТГ змінився13:30
13 лис
У Коблівській ОТГ розробили проєкт програми розвитку дорожньої інфраструктури громади13:00
13 лис
Список нових голів райдержадміністрацій Одеської області буде скоректований12:30
13 лис
У Сичавській школі старшокласники написали радіодиктант національної єдності (фото)12:00
13 лис
Надання адміністративних послуг на рівні громад в умовах децентралізації - необхідність11:00
13 лис
У Визирській ОТГ озеленюють територію (фото)10:00
13 лис
Чи задоволені пасажири роботою маршруту 58К "вулиця Паустовського-Доброслав" (фото)15:05
12 лис
Юні спортсмени з Першотравневого у складі збірної України вибороли три медалі (фото)14:30
12 лис
У Визирській громаді привітали з професійним святом соціальних робітників та працівників закладів культури (фото)14:13
12 лис
Валентина Харламбова: "Галузь освіти - це майбутнє громади, й ми повинні її розвивати"13:00
12 лис
Помилка в наказі про звільнення: начальник порту "Південний" може залишитися на посаді12:30
12 лис
В Олександрівці активісти зайнялися озелененням території (фото)12:00
12 лис
Новенькі шкільні автобуси відправилися до двох шкіл Лиманського району (фото)11:00
12 лис
TOP