» » У Першотравневому привітали ветерана Другої світової війни з Днем народження (фото)

У Першотравневому привітали ветерана Другої світової війни з Днем народження (фото)

У Першотравневому привітали ветерана Другої світової війни з Днем народження (фото)

  На День народження до Анатолія Володимировича Березовського з Першотравневого завітало багато гостей. Серед них - Ілля Березовський, правнук ювіляра. Саме він є наймолодшим носієм славетної фамілії свого прадіда, ветерана Другої світової війни, гідного трудівника свого рідного села. Як розповідають у родині, для ювіляра на протязі року є два свята - День народження та 9 Травня. Як би він не почувався, завжди на ці дні випрямляє спину та одягає свій кітель з нагородами.У Першотравневому привітали ветерана Другої світової війни з Днем народження.Дмитро Березовський, онук ювіляра.

95 років - це гідна дата. Ми дуже любимо нашого дідуся, пишаємося ним, цінуємо його. Бажаємо йому міцного здоров'я, щоб він так і тримався всі подальші роки. Щоразу він знаходить стимули та якісь аргументи, щоб не опускати руки і йти з гордо піднятою головою по життю, - Дмитро Березовський, онук ювіляра.

  Ветеранський рух у Лиманському районі дуже активний. Тому до ювіляра завітали представники районної та Першотравневої ветеранських рад. А ще - очільник Визирської громади Валерій Стоілакі та депутат Одеської обласної ради Олег Кутателадзе. Всі вони бажали головного - міцного здоров’я.Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

Анатолій Володимирович Березовський - заслужена людина. Він пройшов війну і до нього особливе ставлення. Він в бадьорому стані, у нього хороша сім'я: він виростив прекрасних дітей та онуків. Ми бажаємо йому міцного здоров'я. Це велика честь, що в нашому районі та у Визирській громаді живе така поважна людина, - Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

У Першотравневому привітали ветерана Другої світової війни з Днем народження. Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

Таке життя прожити Бог не кожному дає. У нього є внутрішній стрижень і тим більше він ветеран війни. Наші діти, внуки та правнуки повинні розуміти, що таких людей потрібно шанувати й цінувати, - Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

У Першотравневому привітали ветерана Другої світової війни з Днем народження.  На прикладі Анатолія Володимировича Березовського ми бачимо подвиг всього нашого народу. Він пройшов війну, наприкінці якої опинився на Далекому Сході. Особливо тяжко довелося йому при взятті Порт-Артура у 1945 році. Там загинув весь його батальйон, а він вижив. Ця історія, як легенда, тому що в ній символічно відбився шлях та героїзм цілого народу.Анатолій Березовський, ювіляр, ветеран.

В мене сільське життя та багато праці. А під час війни скільки довелося голодувати. Потім на Далекий Схід пішки добирався. Переправляли у тил всю техніку у Магнітогорськ та вивільняли у Японську війну Порт-Артур, - Анатолій Березовський, ювіляр, ветеран.

  Увага - ось чого потребують сьогодні такі люди. У Визирській об’єднаній територіальній громаді для них є надійна підтримка з боку депутатського корпусу.

Наша Визирська громада буде на майбутній рік закладати в бюджет статтю на підтримку таких людей-довгожителів. Треба щоб вони якомога більше прожили. Це наше завдання і ми над цим працюємо, - Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

У Першотравневому привітали ветерана Другої світової війни з Днем народження.

Програми, які показують, що влада з повагою ставиться до ветеранів, важливі й для виховання майбутніх поколінь. Ми намагатимемося, щоб соціальні стандарти, які діють у Визирці, діяли ще й тут, у Першотравневому та Любополі. Ми перед цими людьми у неоплатному боргу, тому до них потрібно ставитися з великою повагою, - Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

  За спиною ювіляра славетна праця, десятиріччя розбудови різних галузей народного господарства і як результат - повага від оточення та наступних поколінь. У сімейному колі ветерана вітали близькі, а він ділився своїми думками про майбутнє України.

Для онуків я б хотів, щоб вони дочекалися світлого майбутнього, і щоб молодь не тікала за кордон, а розвивала нашу країну. Треба економіку підіймати. Як піднімуть сільське господарство, так і економіка підніметься. Молодим треба прислухатися до порад старших, які прожили життя та мають досвід, - Анатолій Березовський, ювіляр, ветеран.

  Патріотизм допоміг нашому народу вісім десятиліть тому у боротьбі з фашизмом. Сьогодні без нього неможливо й у сучасній Україні. Важливо пам'ятати всі випробування, що лишилися за плечима наших дідів та прадідів, які змогли відстояти рідну землю та подарувати всьому світу такий необхідний всім мир.

Друк
Ветерани ТІС згадують, як все починалося (відео)18:03
28 жов
Так дружно, як зараз на Київській у Першотравневому робили дороги тільки при Олександрі Янчеві (відео)17:06
28 жов
Марину Архірій вітають з перемогою16:17
28 жов
Термінал Neptune посилює карантинні заходи безпеки15:00
28 жов
У виборах взяли участь понад 37% мешканців Красносільської ОТГ (відео)14:53
28 жов
Переможець на посаду Доброславського селищного голови — Людмила Прокопечко13:55
28 жов
Чого очікують жителі Визирської ОТГ від свого вибору? (фото)13:10
28 жов
Доброславська селищна рада отримала диплом Мінрегіону10:30
28 жов
Рейтинг довіри голови Визирської ОТГ з минулих виборів виріс на 12,77%09:00
28 жов
Жителі Першотравневого запевняють: вибори у Визирській ОТГ пройшли гідно (фото)17:11
27 жов
Молодіжний конкурс у Доброславі: підведено підсумки16:08
27 жов
Олег Кутателадзе отримав диплом проєкта «100 найвпливовіших одеситів» (відео)15:34
27 жов
За 9 місяців підприємство ТІС-КТ перевищило два власних попередніх рекорди (відео)14:57
27 жов
У найбільшій за кількістю виборців дільниці Визирської ОТГ явка склала 54,2% (відео)13:33
27 жов
Ролик про «крижанівського Стіві Уандера» презентовано у рамках Доброславського конкурсу (відео)13:30
27 жов
Незабаром з’явиться ще одна дорога до села Любопіль (фото)12:00
27 жов
За підсумками трьох кварталів ТІС-КТ збільшив продуктивність на 10% (фото)10:30
27 жов
Будівництво садку у Крижанівці виходить на фінішну пряму (фото)09:00
27 жов
Вибори у Красносільській ОТГ пройшли із дотриманням карантинних вимог та Закону (фото)20:42
26 жов
У найкрупнішої за численністю виборців дільниці Визирської ОТГ явка склала 54,2% (фото)17:47
26 жов
Соціологи оцінили електоральну поведінку виборців 25 жовтня (фото)16:49
26 жов
У Визирській громаді обрали сільського голову (інфографіка)16:26
26 жов
Відбулась 46-а позачергова сесія Лиманської районної ради (фото)12:00
26 жов
Ветерани згадують, як будувався ТІС10:30
26 жов
Голова Лиманської РДА відзвітував про роботу за чотири роки (відео)09:00
26 жов
TOP