» » Мешканці Визирської ОТГ поділилися ідеями розвитку своєї громади (фото)

Мешканці Визирської ОТГ поділилися ідеями розвитку своєї громади (фото)

Мешканці Визирської ОТГ поділилися ідеями розвитку своєї громади (фото)

  Розуміючи всі перспективи, які відкриваються у новому бюджетному 2020 році перед Визирською об'єднаною територіальною громадою, жителі активно діляться своїми мріями про майбутнє. Вони впевнені - хоча зроблено вже чимало, важливо не зупинятися на досягнутому.Мешканці Визирської ОТГ поділилися ідеями розвитку своєї громади.Наталія Терещенко, жителька Визирської громади.

В нас все є: світло, газ, вода, дороги ремонтуються. Першотравневий НВК - найкращий у Лиманському районі та у садочку все добре, - Наталія Терещенко, жителька Визирської громади.

Ганна Данько, жителька Визирської громади.

Вже багато зроблено, але хотілося, щоб це все примножувалося і за цим слідкували, щоб все було гаразд, - Ганна Данько, жителька Визирської громади.

Оксана Безродна, жителька Визирської громади.

Дитсадки працюють та школи. Може дороги ще не усюди встигли зробити, але їх роблять і це видно, - Оксана Безродна, жителька Визирської громади.

Віктор Моісєй, житель Визирської громади.

Ремонтуються дороги, зроблено парки. Щиро дякую всім, хто до цього причетний, - Віктор Моісєй, житель Визирської громади.

Мешканці Визирської ОТГ поділилися ідеями розвитку своєї громади.  Думки та погляди молодих батьків спрямовані в сьогодення і майбутнє дітей. Тому їх цікавлять питання дитячого дозвілля та дошкільної освіти.Тетяна Косюга, жителька Визирської громади.

Діти у нас в громаді інтелектуальні та талановиті. Їм потрібно розвиватися, щоб вони не сиділи по домівках у комп’ютері або гаджетах, - Тетяна Косюга, жителька Визирської громади.

Олександр Завтур, житель Визирської громади.

Потрібно багато спортивних секцій. Секцію карате можна було б організувати та відкрити, наприклад, у Першотравневому будинку культури, - Олександр Завтур, житель Визирської громади.

Мешканці Визирської ОТГ поділилися ідеями розвитку своєї громади.

Першотравневий дитячий садочок потребує оснащення новими меблями та технікою. Дітям там повинно бути цікаво та групи необхідно зробити більш сучасними, - Ганна Данько, жителька Визирської громади.

  Жителі зазначили необхідність захисту соціально вразливих категорій населення.Світлана Горбатенко, жителька Визирської громади.

В нашій громаді всім допомагають: і школам, і дитсадкам. Хай ще пенсіонерам допоможуть - їм зараз дуже важко жити, - Світлана Горбатенко, жителька Визирської громади.

Мешканці Визирської ОТГ поділилися ідеями розвитку своєї громади.

Важлива увага до пенсіонерів та багатодітних сімей. Малозабезпеченим потрібна допомога. Навіть якщо це буде вугілля, дрова, або дотація на газ - все це їм допоможе вижити, - Наталія Терещенко, жителька Визирської громади.

  Люди занепокоєні станом доріг у громаді, але розуміють, що розв'язання цієї проблеми потребує часу.Тетяна Тимченко, жителька Визирської громади.

Дуже важливо зробити дорогу у Визирку, щоб було легше добиратися у село з траси. З поганою дорогою це дуже важко робити, - Тетяна Тимченко, жителька Визирської громади.

Віктор Шишкевич, житель Визирської ОТГ.

Я сам автолюбитель та в мене дача у Любопілі. Там дуже треба побудувати дорогу. Я це знаю не з чуток, - Віктор Шишкевич, житель Визирської ОТГ.

Мешканці Визирської ОТГ поділилися ідеями розвитку своєї громади.

Дороги треба робити у Любопілі. Там все дуже запущено. Там магазинів треба більше та розвивати усю інфраструктуру села, - Світлана Горбатенко, жителька Визирської громади.

  Маленькі села громади потребують більшої уваги, забезпечення там вуличного освітлення - нагальне завдання для вирішення.

В маленьких населених пунктах теж живуть люди. Ось, наприклад, ми були у гостях в селі Зоря Труда. Там вуличного освітлення взагалі немає і це питання треба вирішувати, - Наталія Терещенко, жителька Визирської громади.

  Екологічний стан довкілля - це не модний тренд, а реалії сьогодення. Жителі занепокоєні відсутністю культури у цьому питанні у жителів Першотравневого та пропонують дати нове життя місцевому ставку.Мешканці Визирської ОТГ поділилися ідеями розвитку своєї громади.

Вкрай необхідно почистити від сміття балки, яки є в нас за Першотравневим у бік Кінного. Біля них випасається худоба, а поруч - багато сміття. Це дуже важливе екологічне питання. А ще треба ставок почистити та запустити туди рибу. Якщо буде чиста вода, то і діти зможуть купатися, - Олександр Завтур, житель Визирської громади.

  Населення громади з розумінням ставиться до перспектив, які відкриються з наступного 2020 року. Пані Ганна Данько та Світлана Горбатенко дали напуття керівництву та депутатському корпусу.

Починати завжди важко, тому що в нас нова структура. Але проблеми завжди будуть виникати. Треба це перебороти й все буде краще, - Ганна Данько, жителька Визирської громади.
Що громаді, що президенту, що уряду - хай вони працюють по правді, по закону і люблять людей, - Світлана Горбатенко, жителька Визирської громади.

  Розвиток Визирської ОТГ продовжується та спирається на запити, які поступово надходять від громадян. Головне, що тут чують кожного, а пропозиції стають планом реальних дій динаміки просування громади вперед.

  Фото коптер Віктор Брик.

Друк
Валентина Харламбова: "Попереду багато роботи, і успіх залежить від зусиль команди"15:00
14 лис
В Адміністрації морських портів України обговорили результати роботи за 10 місяців (фото)14:00
14 лис
Стало відомо, коли відбудеться перепис населення України13:30
14 лис
Влада Южного звернулась до уряду, щоб скасувати постанову, яка загрожує теплопостачанню міста13:10
14 лис
Роботи з реконструкції проспекту Миру виконані вже на 65% (фото)12:30
14 лис
У Визирській сільраді планують залучати гранти задля розвитку громади (фото)12:10
14 лис
Любопіль приєднався до озеленення (фото)11:44
14 лис
У Визирській громаді планують розвивати інклюзивну освіту (фото)11:00
14 лис
Ініціативні жителі Олександрівки привели до ладу територію біля школи (фото)10:00
14 лис
У місті Южне з'явиться торгово-розважальний центр у 2020 році (фото)15:00
13 лис
В селі Першотравневе провели озеленення (фото)14:30
13 лис
Любопільський будинок культури розвиває таланти у гуртках танцю й співу (фото)14:02
13 лис
Склад майбутньої Фонтанської ОТГ змінився13:30
13 лис
У Коблівській ОТГ розробили проєкт програми розвитку дорожньої інфраструктури громади13:00
13 лис
Список нових голів райдержадміністрацій Одеської області буде скоректований12:30
13 лис
У Сичавській школі старшокласники написали радіодиктант національної єдності (фото)12:00
13 лис
Надання адміністративних послуг на рівні громад в умовах децентралізації - необхідність11:00
13 лис
У Визирській ОТГ озеленюють територію (фото)10:00
13 лис
Чи задоволені пасажири роботою маршруту 58К "вулиця Паустовського-Доброслав" (фото)15:05
12 лис
Юні спортсмени з Першотравневого у складі збірної України вибороли три медалі (фото)14:30
12 лис
У Визирській громаді привітали з професійним святом соціальних робітників та працівників закладів культури (фото)14:13
12 лис
Валентина Харламбова: "Галузь освіти - це майбутнє громади, й ми повинні її розвивати"13:00
12 лис
Помилка в наказі про звільнення: начальник порту "Південний" може залишитися на посаді12:30
12 лис
В Олександрівці активісти зайнялися озелененням території (фото)12:00
12 лис
Новенькі шкільні автобуси відправилися до двох шкіл Лиманського району (фото)11:00
12 лис
TOP