» » Мешканці Визирської ОТГ поділилися ідеями розвитку своєї громади (фото)

Мешканці Визирської ОТГ поділилися ідеями розвитку своєї громади (фото)

Мешканці Визирської ОТГ поділилися ідеями розвитку своєї громади (фото)

  Розуміючи всі перспективи, які відкриваються у новому бюджетному 2020 році перед Визирською об'єднаною територіальною громадою, жителі активно діляться своїми мріями про майбутнє. Вони впевнені - хоча зроблено вже чимало, важливо не зупинятися на досягнутому.Мешканці Визирської ОТГ поділилися ідеями розвитку своєї громади.Наталія Терещенко, жителька Визирської громади.

В нас все є: світло, газ, вода, дороги ремонтуються. Першотравневий НВК - найкращий у Лиманському районі та у садочку все добре, - Наталія Терещенко, жителька Визирської громади.

Ганна Данько, жителька Визирської громади.

Вже багато зроблено, але хотілося, щоб це все примножувалося і за цим слідкували, щоб все було гаразд, - Ганна Данько, жителька Визирської громади.

Оксана Безродна, жителька Визирської громади.

Дитсадки працюють та школи. Може дороги ще не усюди встигли зробити, але їх роблять і це видно, - Оксана Безродна, жителька Визирської громади.

Віктор Моісєй, житель Визирської громади.

Ремонтуються дороги, зроблено парки. Щиро дякую всім, хто до цього причетний, - Віктор Моісєй, житель Визирської громади.

Мешканці Визирської ОТГ поділилися ідеями розвитку своєї громади.  Думки та погляди молодих батьків спрямовані в сьогодення і майбутнє дітей. Тому їх цікавлять питання дитячого дозвілля та дошкільної освіти.Тетяна Косюга, жителька Визирської громади.

Діти у нас в громаді інтелектуальні та талановиті. Їм потрібно розвиватися, щоб вони не сиділи по домівках у комп’ютері або гаджетах, - Тетяна Косюга, жителька Визирської громади.

Олександр Завтур, житель Визирської громади.

Потрібно багато спортивних секцій. Секцію карате можна було б організувати та відкрити, наприклад, у Першотравневому будинку культури, - Олександр Завтур, житель Визирської громади.

Мешканці Визирської ОТГ поділилися ідеями розвитку своєї громади.

Першотравневий дитячий садочок потребує оснащення новими меблями та технікою. Дітям там повинно бути цікаво та групи необхідно зробити більш сучасними, - Ганна Данько, жителька Визирської громади.

  Жителі зазначили необхідність захисту соціально вразливих категорій населення.Світлана Горбатенко, жителька Визирської громади.

В нашій громаді всім допомагають: і школам, і дитсадкам. Хай ще пенсіонерам допоможуть - їм зараз дуже важко жити, - Світлана Горбатенко, жителька Визирської громади.

Мешканці Визирської ОТГ поділилися ідеями розвитку своєї громади.

Важлива увага до пенсіонерів та багатодітних сімей. Малозабезпеченим потрібна допомога. Навіть якщо це буде вугілля, дрова, або дотація на газ - все це їм допоможе вижити, - Наталія Терещенко, жителька Визирської громади.

  Люди занепокоєні станом доріг у громаді, але розуміють, що розв'язання цієї проблеми потребує часу.Тетяна Тимченко, жителька Визирської громади.

Дуже важливо зробити дорогу у Визирку, щоб було легше добиратися у село з траси. З поганою дорогою це дуже важко робити, - Тетяна Тимченко, жителька Визирської громади.

Віктор Шишкевич, житель Визирської ОТГ.

Я сам автолюбитель та в мене дача у Любопілі. Там дуже треба побудувати дорогу. Я це знаю не з чуток, - Віктор Шишкевич, житель Визирської ОТГ.

Мешканці Визирської ОТГ поділилися ідеями розвитку своєї громади.

Дороги треба робити у Любопілі. Там все дуже запущено. Там магазинів треба більше та розвивати усю інфраструктуру села, - Світлана Горбатенко, жителька Визирської громади.

  Маленькі села громади потребують більшої уваги, забезпечення там вуличного освітлення - нагальне завдання для вирішення.

В маленьких населених пунктах теж живуть люди. Ось, наприклад, ми були у гостях в селі Зоря Труда. Там вуличного освітлення взагалі немає і це питання треба вирішувати, - Наталія Терещенко, жителька Визирської громади.

  Екологічний стан довкілля - це не модний тренд, а реалії сьогодення. Жителі занепокоєні відсутністю культури у цьому питанні у жителів Першотравневого та пропонують дати нове життя місцевому ставку.Мешканці Визирської ОТГ поділилися ідеями розвитку своєї громади.

Вкрай необхідно почистити від сміття балки, яки є в нас за Першотравневим у бік Кінного. Біля них випасається худоба, а поруч - багато сміття. Це дуже важливе екологічне питання. А ще треба ставок почистити та запустити туди рибу. Якщо буде чиста вода, то і діти зможуть купатися, - Олександр Завтур, житель Визирської громади.

  Населення громади з розумінням ставиться до перспектив, які відкриються з наступного 2020 року. Пані Ганна Данько та Світлана Горбатенко дали напуття керівництву та депутатському корпусу.

Починати завжди важко, тому що в нас нова структура. Але проблеми завжди будуть виникати. Треба це перебороти й все буде краще, - Ганна Данько, жителька Визирської громади.
Що громаді, що президенту, що уряду - хай вони працюють по правді, по закону і люблять людей, - Світлана Горбатенко, жителька Визирської громади.

  Розвиток Визирської ОТГ продовжується та спирається на запити, які поступово надходять від громадян. Головне, що тут чують кожного, а пропозиції стають планом реальних дій динаміки просування громади вперед.

  Фото коптер Віктор Брик.

Друк
У Визирській громаді літніх таборів при школі в цьому році - не буде14:47
28 тра
Квартира для сироти. У Курісовому ще одна дитина-сирота отримала власне житло14:01
28 тра
Гострі запитання для посадовця: у Красносільській ОТГ відбулася пресконференція за участі наймолодших репортерів (фото)13:18
28 тра
Жіночий погляд на закон. Лариса Дімова про роботу в юридичному департаменті ТІС 12:00
28 тра
Готувалися дистанційно, а складати іспити будуть наживо. У Визирській ОТГ школярі готуються до ЗНО11:00
28 тра
Олег Кутателадзе: "Проведення чергових виборів до новоутворених ОТГ згідно з чинним законодавством України у 2020 році неможливе"10:00
28 тра
Відновлено рух транспорту між селами Визирської ОТГ та Лиманського району (фото)16:48
27 тра
Скласти іспити та вступити онлайн. Петрівський аграрний коледж запрошує абітурієнтів (фото)15:38
27 тра
Оксана Третякова: "Масштабних проєктів з Визиркою ще не було, але у допомозі не відмовляють"13:29
27 тра
Досвід ТІСа у сфері протидії шахрайству зацікавив західних експертів12:12
27 тра
До сервісного центру МВС у Доброславі звертається понад 50 осіб щоденно (фото)11:12
27 тра
Мальовнича водойма: у селі Іванове з’явилася майбутня туристична родзинка (фото)10:27
27 тра
Оксана Третякова: "Я знаю, що звернувшись до "Команди розвитку" можна отримати будь-яку допомогу"16:00
26 тра
У Фонтанці ремонтують дорогу та дитячі майданчики (фото)14:50
26 тра
Петрівський аграрний коледж проведе День відкритих дверей (фото)14:22
26 тра
Королева стафіровки. Олена Константинова, фахівець з організації та проведення стафірувальних робіт13:11
26 тра
Вночі як вдень: у Зорі Труда вулиці освітлюють сучасні LED-лампи (фото)12:35
26 тра
Дитячі садочки в Лиманському районі запрацюють з 1 червня12:10
26 тра
Андрій Ставніцер: "Частка Maersk в загальному контейнерному вантажообігу України з 2018 року зросла на 40%"11:46
26 тра
Карантин змінив звичний погляд людей на життя не лише у містах, але й на околицях (фото)16:37
25 тра
Через небувалу посуху в аграріїв Визирської громади загинула майже третина врожаю (фото)16:26
25 тра
Медики Лиманського району проходять обов’язкове тестування на COVID-1916:17
25 тра
У Визирській ОТГ буде школа мистецтв, служба у справах дітей та одразу два ЦНАПи (фото)14:50
25 тра
Оксана Третякова: "Об’єднання з Визирською ОТГ збереже наше село"13:48
25 тра
Станом на 1 березня заборгованість з виплат заробітної плати у Лиманському районі відсутня: Управління статистики12:12
25 тра
TOP