Архів
Липень 2024 (26)
Червень 2024 (38)
Травень 2024 (64)
Квітень 2024 (56)
Березень 2024 (47)
Лютий 2024 (40)
ЛАН » Головні події дня » Мешканці Визирської ОТГ поділилися ідеями розвитку своєї громади (фото)

Мешканці Визирської ОТГ поділилися ідеями розвитку своєї громади (фото)

Мешканці Визирської ОТГ поділилися ідеями розвитку своєї громади (фото)

  Розуміючи всі перспективи, які відкриваються у новому бюджетному 2020 році перед Визирською об'єднаною територіальною громадою, жителі активно діляться своїми мріями про майбутнє. Вони впевнені - хоча зроблено вже чимало, важливо не зупинятися на досягнутому.Мешканці Визирської ОТГ поділилися ідеями розвитку своєї громади.Наталія Терещенко, жителька Визирської громади.

В нас все є: світло, газ, вода, дороги ремонтуються. Першотравневий НВК - найкращий у Лиманському районі та у садочку все добре, - Наталія Терещенко, жителька Визирської громади.

Ганна Данько, жителька Визирської громади.

Вже багато зроблено, але хотілося, щоб це все примножувалося і за цим слідкували, щоб все було гаразд, - Ганна Данько, жителька Визирської громади.

Оксана Безродна, жителька Визирської громади.

Дитсадки працюють та школи. Може дороги ще не усюди встигли зробити, але їх роблять і це видно, - Оксана Безродна, жителька Визирської громади.

Віктор Моісєй, житель Визирської громади.

Ремонтуються дороги, зроблено парки. Щиро дякую всім, хто до цього причетний, - Віктор Моісєй, житель Визирської громади.

Мешканці Визирської ОТГ поділилися ідеями розвитку своєї громади.  Думки та погляди молодих батьків спрямовані в сьогодення і майбутнє дітей. Тому їх цікавлять питання дитячого дозвілля та дошкільної освіти.Тетяна Косюга, жителька Визирської громади.

Діти у нас в громаді інтелектуальні та талановиті. Їм потрібно розвиватися, щоб вони не сиділи по домівках у комп’ютері або гаджетах, - Тетяна Косюга, жителька Визирської громади.

Олександр Завтур, житель Визирської громади.

Потрібно багато спортивних секцій. Секцію карате можна було б організувати та відкрити, наприклад, у Першотравневому будинку культури, - Олександр Завтур, житель Визирської громади.

Мешканці Визирської ОТГ поділилися ідеями розвитку своєї громади.

Першотравневий дитячий садочок потребує оснащення новими меблями та технікою. Дітям там повинно бути цікаво та групи необхідно зробити більш сучасними, - Ганна Данько, жителька Визирської громади.

  Жителі зазначили необхідність захисту соціально вразливих категорій населення.Світлана Горбатенко, жителька Визирської громади.

В нашій громаді всім допомагають: і школам, і дитсадкам. Хай ще пенсіонерам допоможуть - їм зараз дуже важко жити, - Світлана Горбатенко, жителька Визирської громади.

Мешканці Визирської ОТГ поділилися ідеями розвитку своєї громади.

Важлива увага до пенсіонерів та багатодітних сімей. Малозабезпеченим потрібна допомога. Навіть якщо це буде вугілля, дрова, або дотація на газ - все це їм допоможе вижити, - Наталія Терещенко, жителька Визирської громади.

  Люди занепокоєні станом доріг у громаді, але розуміють, що розв'язання цієї проблеми потребує часу.Тетяна Тимченко, жителька Визирської громади.

Дуже важливо зробити дорогу у Визирку, щоб було легше добиратися у село з траси. З поганою дорогою це дуже важко робити, - Тетяна Тимченко, жителька Визирської громади.

Віктор Шишкевич, житель Визирської ОТГ.

Я сам автолюбитель та в мене дача у Любопілі. Там дуже треба побудувати дорогу. Я це знаю не з чуток, - Віктор Шишкевич, житель Визирської ОТГ.

Мешканці Визирської ОТГ поділилися ідеями розвитку своєї громади.

Дороги треба робити у Любопілі. Там все дуже запущено. Там магазинів треба більше та розвивати усю інфраструктуру села, - Світлана Горбатенко, жителька Визирської громади.

  Маленькі села громади потребують більшої уваги, забезпечення там вуличного освітлення - нагальне завдання для вирішення.

В маленьких населених пунктах теж живуть люди. Ось, наприклад, ми були у гостях в селі Зоря Труда. Там вуличного освітлення взагалі немає і це питання треба вирішувати, - Наталія Терещенко, жителька Визирської громади.

  Екологічний стан довкілля - це не модний тренд, а реалії сьогодення. Жителі занепокоєні відсутністю культури у цьому питанні у жителів Першотравневого та пропонують дати нове життя місцевому ставку.Мешканці Визирської ОТГ поділилися ідеями розвитку своєї громади.

Вкрай необхідно почистити від сміття балки, яки є в нас за Першотравневим у бік Кінного. Біля них випасається худоба, а поруч - багато сміття. Це дуже важливе екологічне питання. А ще треба ставок почистити та запустити туди рибу. Якщо буде чиста вода, то і діти зможуть купатися, - Олександр Завтур, житель Визирської громади.

  Населення громади з розумінням ставиться до перспектив, які відкриються з наступного 2020 року. Пані Ганна Данько та Світлана Горбатенко дали напуття керівництву та депутатському корпусу.

Починати завжди важко, тому що в нас нова структура. Але проблеми завжди будуть виникати. Треба це перебороти й все буде краще, - Ганна Данько, жителька Визирської громади.
Що громаді, що президенту, що уряду - хай вони працюють по правді, по закону і люблять людей, - Світлана Горбатенко, жителька Визирської громади.

  Розвиток Визирської ОТГ продовжується та спирається на запити, які поступово надходять від громадян. Головне, що тут чують кожного, а пропозиції стають планом реальних дій динаміки просування громади вперед.

  Фото коптер Віктор Брик.

Друк
Мешканцям Визирської громади нагадали про правила пожежної безпеки15:40
15 лип
На ТІС з’явилися нові відкриті вакансії (фото)11:39
15 лип
Як у Визирській громаді забезпечують водопостачання під час відключень електроенергії (відео)11:11
15 лип
У Визирці відбулося засідання виконкому та сесія сільради (фото)10:00
15 лип
У Визирській громаді провели засідання сесії сільради (фото)15:15
12 лип
У Визирській СТГ школярі склали національний мультипредметний тест (відео)07:51
12 лип
На базі Першотравневого ліцею провели національний мультипредметний тест (фото)11:50
11 лип
Як у Визирській громаді реалізується молодіжний освітній проєкт «Імпульс» (відео)10:00
11 лип
Мешканцям Визирської громади дали поради, як справлятися з літньою спекою16:59
10 лип
У Визирській СТГ реалізують молодіжний освітній проєкт «Імпульс» (фото)09:32
10 лип
У селі Любопіль встановлять меморіал загиблим захисникам (відео)14:00
09 лип
У Першотравневому встановлять меморіал захисникам (фото)08:52
09 лип
Вихованці будинків культури Визирської СТГ стали лауреатами конкурсу «Танець у моря» (відео)08:10
09 лип
Комунальники Визирської СТГ отримали нову допомогу від проєкту USAID «ГОВЕРЛА» (фото)15:17
08 лип
У Визирській громаді вшанували пам’ять військового з Дмитрівки Костянтина Андрієвського (фото)14:16
08 лип
У Любополі встановлять меморіальну експозицію на честь загиблих воїнів (фото)12:43
08 лип
У селі Першотравневе встановлять меморіал загиблим захисникам (відео)10:49
08 лип
Танцювальні колективи з Визирської громади отримали нагороди на конкурсі «Танець у моря» (фото)09:20
08 лип
ТІС запрошує на роботу нових співробітників18:17
04 лип
У Визирській громаді вшанували пам’ять військового з Бутівки Миколи Зайцева (фото)16:28
03 лип
Олександр Рембач: про життя Любопільського старостату під час війни (відео)10:25
03 лип
У Визирській громаді відбулося нагородження до Дня Конституції (фото)15:50
02 лип
Як у Визирській громаді реалізується проєкт DECIDE (відео)08:17
02 лип
У Визирській СТГ реалізують освітній проєкт DECIDE (фото)12:00
01 лип
Визирська громада відзначила перший ювілей11:16
01 лип
TOP