» » У Першотравневому пройшов конкурс танцю "Вертикаль" (фото)

У Першотравневому пройшов конкурс танцю "Вертикаль" (фото)

У Першотравневому пройшов конкурс танцю "Вертикаль" (фото)

  Районний хореографічний конкурс "Вертикаль" зібрав у Будинку культури Першотравневого майже усю талановиту молодь Лиманщини. Крім самих конкурсантів тут було дуже багато вокальних колективів, які приходили на допомогу під час підготовки до виступів. Відбулося яскраве та масштабне свято культури та українських традицій, закладених у танці.У Першотравневому пройшов конкурс танцю "Вертикаль".Ігор Чернецький, заступник голови Лиманської державної адміністрації.

Всіх учасників і всі конкурси об’єднує одне - талановита молодь Лиманського району. Не важливо, хто буде кращим. Всі - вже переможці, тому що взяли участь, вийшли на сцену та показали свої таланти, - Ігор Чернецький, заступник голови Лиманської районної державної адміністрації.

Наталія Соколова, начальник відділу культури та туризму Лиманської державної районної адміністрації.

Я пишаюся всіма учасниками, тому що вони займаються хореографією. Це величезна праця керівників та учасників. Дуже важливо займатися улюбленою справою, - Наталія Соколова, начальник відділу культури та туризму Лиманської державної районної адміністрації.

У Першотравневому пройшов конкурс танцю "Вертикаль".  Такі колоритні та яскраві конкурси надихають талановиту молодь на досягнення нових творчих висот.Валерій Стоілакі, голова Визирської сільської ради.

Конкурс "Вертикаль" - дуже сильний та показовий конкурс. Стати переможцями тут дуже важко. А ті, хто зараз не стане першими, зможе спробувати це зробити наступного разу, - Валерій Стоілакі, голова Визирської сільської ради.

У Першотравневому пройшов конкурс танцю "Вертикаль".У Першотравневому пройшов конкурс танцю "Вертикаль".  Кожен такий конкурс руйнує шаблони та стає справжнім каталізатором творчості та хореографії.Оксана Помінчук, художній керівник Визирського будинку культури.

Діти обмінюються досвідом, такі конкурси надихають. А український танець особливий - він завжди патріотичний. Тому тут є ще момент глибокого виховання любові до своєї рідної землі. А ще - український танець єднає, - Оксана Помінчук, художній керівник Визирського будинку культури.

У Першотравневому пройшов конкурс танцю "Вертикаль".У Першотравневому пройшов конкурс танцю "Вертикаль".  Після тригодинного свята журі довго радилось у прийнятті рішення про вручення винагород та грошових премій. Третє місце поділили між собою колективи "Натхнення" з Сичавки та "Чарівний гачок" з Любопіля. Друге місце було віддано аж трьом учасникам - це колективи "Весняночка" з Нових Білярів, "Драйв" з Курісового та "Радість" з Любопіля. Перше місце теж поділили "Сюрприз" з Чорноморського та зразковий хореографічний колектив "Орхідея" з Визирки. Гран-прі конкурсу отримав зразковий танцювальний колектив "Калейдоскоп" з Першотравневого. Саме йому вдалося танцем змусити плакати зал через композицію "Мати".Ганна Орел, голова журі конкурсу "Вертикаль".

Гран-прі отримав хореографічний колектив Першотравневого "Калейдоскоп", тому що вони дуже плідно попрацювали над виступом. Адже журі оцінювало їх комплексно за артистизм, постановчу та танцювальну частини, драматургію й костюми. В них було все дуже вірно зроблено за всіма цими критеріями, - Ганна Орел, голова журі конкурсу "Вертикаль".

У Першотравневому пройшов конкурс танцю "Вертикаль".У Першотравневому пройшов конкурс танцю "Вертикаль".  Приймаючи грошову премію та найвищу нагороду, Христина Чуркіна дуже просто розкрила секрет успіху.Христина Чуркіна, керівник зразкового танцювального колективу "Калейдоскоп" з Першотравневого.

Натхнення до мене приходить, коли я у хореографічному залі бачу дитячі очі. Тоді я забуваю про все і ми працюємо з такою віддачею, що все в нас виходить. Сьогодні ми танцювали дві композиції. Це "Мир над Україною" та "Мати". В них наше велике бажання та мрія про мир для нашої країни, - Христина Чуркіна, керівник зразкового танцювального колективу "Калейдоскоп" з Першотравневого.

  Катерина Циганенко підготувала на конкурс три колективи різних вікових категорій, два з яких - "Радість" та "Чарівний Гачок", зайняли друге та третє місця. Заради п’яти хвилин слави на сцені готувалися пів року.Катерина Циганенко, художній керівник Любопільського будинку культури.

Прищеплення культури з малого віку дітям - це дуже важливо та не лише у нашій громаді. В усі часи українці були співучим та висококультурним народом. Головне - брати участь у таких конкурсах. Це справжнє свято української та сучасної культури та творчості, - Катерина Циганенко, художній керівник Любопільського будинку культури.

  Коли всі хвилювання залишилися позаду, юні танцюристи та танцюристки втомлені й щасливі роз’їхалися по своїх домівках, щоб вже наступного року вразити глядачів новими колоритними історіями в танці.

Друк
НБУ випустив першу вертикальну банкноту (фото)16:30
01 гру
Визирська ОТГ: вуличне освітлення на селі сьогодні — не розкіш, а необхідність (відео)15:30
01 гру
У маєтку Курісів тривають ремонтні роботи (фото)15:29
01 гру
Жителі Визирської ОТГ вдячні за допомогу від БФ ім. Олексія Ставніцера (фото)14:53
01 гру
Дегельмінтизація та вакцинація роблять птахівництво ефективним та безпечним (відео)14:30
01 гру
У центрі Визирки планують розташувати стадіон та спорткомплекс (відео)14:00
01 гру
Любопільська дорога вже на фінішній прямій (фото)12:00
01 гру
Вчителі Першотравневого ліцею готуються до ЗНО-2021 (фоторепортаж)10:30
01 гру
Фонтанська сільрада готується до першої сесії09:00
01 гру
У Визирці вирішили долю недобудови (фото)16:30
30 лис
У Доброславі покращують стан довкілля (фотофакт)15:23
30 лис
Диплом та грошова винагорода — здобуток Визирської ОТГ за найкращий доброустрій (відео)14:30
30 лис
До кінця року пацієнти з невідкладним станом проходять КТ-обстеження в КНП «Лиманська ЦРЛ» безкоштовно13:45
30 лис
У Визирській ОТГ нові депутати та голова сільради прийняли присягу (відео)13:40
30 лис
Збереження чистоти вантажів при перевалці — найважливіша складова роботи ТІС-Руда (відео)13:03
30 лис
Оркестр «Визирські сурми» записав на відео нові концертні номери (фоторепортаж)12:00
30 лис
В Одеській області створено карту допомоги родинам та вразливим верствам населення (фото)10:30
30 лис
Визирська ОТГ: попри труднощі селяни все ще займаються птахівництвом09:00
30 лис
Частина Лиманського району 30 листопада залишиться без води14:27
28 лис
У Визирській громаді вшанували жертв голодоморів XX століття (фото)14:21
28 лис
ТІС-Руда: очищення вантажів з повагою до клієнтів13:30
28 лис
Від 300 до 5 000 грн: школярів Визирської громади заохочують премією за гарне навчання (фото)12:00
28 лис
Олег Номеровський: професія захищати Батьківщину10:30
28 лис
Сергія Гриневецького призначено головою Одеської облдержадміністрації19:07
27 лис
Жителів Першотравневого старостинського округу просять оновити документи на майно16:30
27 лис
TOP