» » На ділянках автодороги біля села Іванове та в зоні виїзду з Одеси провели капітальний ремонт (фото)

На ділянках автодороги біля села Іванове та в зоні виїзду з Одеси провели капітальний ремонт (фото)

На ділянках автодороги біля села Іванове та в зоні виїзду з Одеси провели капітальний ремонт (фото)

  Траса M-14, для території Лиманського району має стратегічне значення, бо вона єднає Одесу, Миколаїв, Мелітополь та Новоазовськ. Крім того, ця дорога є складовою європейського маршруту Е-58, а також коридору "Чорноморське економічне співробітництво". На ділянках автошляху біля села Іванове та в зоні виїзду з Одеси з вулиці Паустовського замінено асфальтове покриття. Замовником є Служба автомобільних доріг. Проведено роботи з фрезерування асфальту по правій смузі та ліквідації деформацій дорожнього покриття. Це підвищить безпеку учасників руху та зробить якіснішою експлуатацію дороги.На ділянках автодороги біля села Іваново та в зоні виїзду з Одеси провели капітальний ремонт.Олег Пшеничний, директор ТОВ "Юг Строй Компані".

Це робиться для того, аби в зимовий період було якісне обслуговування дороги. Там такі суттєві пошкодження, що при інтенсивному снігопаді її неможливо буде почистити. А коли ліквідовані усі пошкодження, то грейдер та будь-який автомобіль зі скребком зможе до асфальту очистити весь сніг, - Олег Пшеничний, директор ТОВ "Юг Строй Компані".

На ділянках автодороги біля села Іваново та в зоні виїзду з Одеси провели капітальний ремонт.  Аналогічний вид робіт зроблено і на ділянці траси М-14 на під’їзді до села Іванове Лиманського району. Дорога Одеса - Новоазовськ має довжину 635 км. та проходить по всій південній частині України крізь Одеську, Миколаївську, Херсонську, Запорізьку та Донецьку області.

  Крім того, вона збігається з частиною європейського маршруту Е-58 та з’єднує Відень, Ужгород, Кишинів, Одесу та Ростов-на-Дону. А ще вона є частиною європейського коридору "Чорноморське економічне співробітництво". Тому на трасі досить високий трафік, який збільшується у літній сезон. Через те її стан дуже погіршується, особливо через великовантажні перевезення. Активність виконання ремонтних робіт залежить від ініціативи управлінців на місцях.На ділянках автодороги біля села Іваново та в зоні виїзду з Одеси провели капітальний ремонт.

Все залежить від місцевої влади. Думатимуть місцеві керівники - значить буде вестися робота. Саме так і відбувається у Лиманському районі. З ними легко працювати, тому що вони завжди знають який об’єкт необхідно ремонтувати - ведеться діалог, а від цього і будується взаємодія та робота, - Олег Пшеничний, директор ТОВ "Юг Строй Компані".

На ділянках автодороги біля села Іваново та в зоні виїзду з Одеси провели капітальний ремонт.На ділянках автодороги біля села Іваново та в зоні виїзду з Одеси провели капітальний ремонт.  Саме по такому принципу і побудована, наприклад, взаємодія із Доброславом. У цьому населеному пункті лише за цей рік капітально відремонтовано сім вулиць та зроблено безліч об’єктів поточного ремонту асфальтового та твердого покриття.Людмила Прокопечко, селищний голова Доброслава.

В нас досить нормальні стосунки з представником Служби автомобільних доріг та є взаємодія. Але ми намагаємось багато питань вирішувати своїми власними силами, завдяки підтримці підприємців та фермерів, тому що розуміємо, що у служби роботи дуже багато, - Людмила Прокопечко, селищний голова Доброслава.

  Активність Визирської об’єднаної територіальної громади вже видно за кількістю заявок та позначених об’єктів.На ділянках автодороги біля села Іваново та в зоні виїзду з Одеси провели капітальний ремонт.

У Любопілі є заявка на відсипання дороги й асфальтове покриття. У Визирці ми теж багато виконуємо, тобто робота ведеться і заявок надходить дуже багато від цієї громади, - Олег Пшеничний, директор ТОВ "Юг Строй Компані".

Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

За планами на 2020 рік і Першотравневе, і Визирка, й Любопіль отримають освітлення, дороги, асфальтування вулиць і тротуарні доріжки. Це розвиток інфраструктури, та нас задля цього й обирали. Люди нам довірили цей напрямок. Тому це наш дійсний план заходів, - Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

  Оновлення доріг та їх капітальний ремонт, у тому числі доріг міжнародного значення, які прямують територією Лиманського району та безпосередньо територією Визирської громади - це стратегічний напрямок. Головне, що в умовах міжнародного співробітництва розвитку цієї частини інфраструктури приділяють та приділятимуть багато уваги як одному з елементів майбутнього економічного зростання.

  Фото коптер Віктор Брик. 

Друк
Що робити, якщо вкусила тварина11:00
27 січ
Березанська райрада "в контрах" з Коблівською ОТГ. У чому причина непорозумінь?10:00
27 січ
Райвіс Вецкаганс: "Я переконаний, що портова галузь і логістика в Україні буде активно розвиватися"12:00
25 січ
В Міністерстві розвитку громад обговорили перспективний план Одеської області (фото)11:00
25 січ
Крижанівський ЦНАП розширив список послуг у сфері пенсійних виплат10:00
25 січ
Олег Кутателадзе: "Наша мета - прозорий бюджет і розвиток громади"17:50
24 січ
Дмитро Разумков відвідав Одещину з робочим візитом (фото)16:27
24 січ
Рибаківку та Вікторівку з'єднають новою автомобільною дорогою13:00
24 січ
Освітяни зі всієї Визирської громади виступили на фестивалі педагогічної майстерності "З любов’ю до дітей"12:00
24 січ
Представники ОСББ Красносільської ОТГ обговорили енергоефективні заходи зі спеціалістами розвитку громад11:00
24 січ
"Єдина країна - наша Україна": діти й дорослі Визирської громади відзначили День соборності (фото)10:00
24 січ
До Дня соборності України нагородили видатних професіоналів Одещини (фото)14:24
23 січ
Доброслав відзначив День соборності України, віддавши данину пам'яті героям13:33
23 січ
"Соціальна громада": пілотний проєкт буде поширений в ОТГ всієї країни12:00
23 січ
Крижанівський ЦНАП налагоджує взаємодію з законодавчими органами влади (фото)11:05
23 січ
Профілактика пожежної безпеки: до Першотравневого дитячого садка завітали пожежні (фото)10:00
23 січ
Взявшись за руки у "Ланцюжку єдності", Визирська громада відзначила День соборності України (фото)15:16
22 січ
На апаратній нараді Лиманської райдержадміністрації обговорили роботу у сфері освіти14:00
22 січ
Виробництво аміаку на "Одеському припортовому заводі" скоротилося в п'ять разів13:00
22 січ
"Муніципальна варта" Южного бореться з порушниками чистоти: складено 37 приписів (фото)12:00
22 січ
Ігор Ландер: "Я прагну створювати роботи, які змушують трохи подумати, де сенс не лежить на поверхні"11:00
22 січ
У Южному незвичайно відзначили Хрещення Господнє (фото)10:00
22 січ
У селищі Доброслав підбили підсумки 2019 року (фото)15:00
21 січ
Досвід Визирської громади - на перших шпальтах газети Верховної Ради (фото)14:19
21 січ
Жителі Визирки знову подорожують: цього разу відвідали Музкомедію (фото)13:00
21 січ
TOP