» » На ділянках автодороги біля села Іванове та в зоні виїзду з Одеси провели капітальний ремонт (фото)

На ділянках автодороги біля села Іванове та в зоні виїзду з Одеси провели капітальний ремонт (фото)

На ділянках автодороги біля села Іванове та в зоні виїзду з Одеси провели капітальний ремонт (фото)

  Траса M-14, для території Лиманського району має стратегічне значення, бо вона єднає Одесу, Миколаїв, Мелітополь та Новоазовськ. Крім того, ця дорога є складовою європейського маршруту Е-58, а також коридору "Чорноморське економічне співробітництво". На ділянках автошляху біля села Іванове та в зоні виїзду з Одеси з вулиці Паустовського замінено асфальтове покриття. Замовником є Служба автомобільних доріг. Проведено роботи з фрезерування асфальту по правій смузі та ліквідації деформацій дорожнього покриття. Це підвищить безпеку учасників руху та зробить якіснішою експлуатацію дороги.На ділянках автодороги біля села Іваново та в зоні виїзду з Одеси провели капітальний ремонт.Олег Пшеничний, директор ТОВ "Юг Строй Компані".

Це робиться для того, аби в зимовий період було якісне обслуговування дороги. Там такі суттєві пошкодження, що при інтенсивному снігопаді її неможливо буде почистити. А коли ліквідовані усі пошкодження, то грейдер та будь-який автомобіль зі скребком зможе до асфальту очистити весь сніг, - Олег Пшеничний, директор ТОВ "Юг Строй Компані".

На ділянках автодороги біля села Іваново та в зоні виїзду з Одеси провели капітальний ремонт.  Аналогічний вид робіт зроблено і на ділянці траси М-14 на під’їзді до села Іванове Лиманського району. Дорога Одеса - Новоазовськ має довжину 635 км. та проходить по всій південній частині України крізь Одеську, Миколаївську, Херсонську, Запорізьку та Донецьку області.

  Крім того, вона збігається з частиною європейського маршруту Е-58 та з’єднує Відень, Ужгород, Кишинів, Одесу та Ростов-на-Дону. А ще вона є частиною європейського коридору "Чорноморське економічне співробітництво". Тому на трасі досить високий трафік, який збільшується у літній сезон. Через те її стан дуже погіршується, особливо через великовантажні перевезення. Активність виконання ремонтних робіт залежить від ініціативи управлінців на місцях.На ділянках автодороги біля села Іваново та в зоні виїзду з Одеси провели капітальний ремонт.

Все залежить від місцевої влади. Думатимуть місцеві керівники - значить буде вестися робота. Саме так і відбувається у Лиманському районі. З ними легко працювати, тому що вони завжди знають який об’єкт необхідно ремонтувати - ведеться діалог, а від цього і будується взаємодія та робота, - Олег Пшеничний, директор ТОВ "Юг Строй Компані".

На ділянках автодороги біля села Іваново та в зоні виїзду з Одеси провели капітальний ремонт.На ділянках автодороги біля села Іваново та в зоні виїзду з Одеси провели капітальний ремонт.  Саме по такому принципу і побудована, наприклад, взаємодія із Доброславом. У цьому населеному пункті лише за цей рік капітально відремонтовано сім вулиць та зроблено безліч об’єктів поточного ремонту асфальтового та твердого покриття.Людмила Прокопечко, селищний голова Доброслава.

В нас досить нормальні стосунки з представником Служби автомобільних доріг та є взаємодія. Але ми намагаємось багато питань вирішувати своїми власними силами, завдяки підтримці підприємців та фермерів, тому що розуміємо, що у служби роботи дуже багато, - Людмила Прокопечко, селищний голова Доброслава.

  Активність Визирської об’єднаної територіальної громади вже видно за кількістю заявок та позначених об’єктів.На ділянках автодороги біля села Іваново та в зоні виїзду з Одеси провели капітальний ремонт.

У Любопілі є заявка на відсипання дороги й асфальтове покриття. У Визирці ми теж багато виконуємо, тобто робота ведеться і заявок надходить дуже багато від цієї громади, - Олег Пшеничний, директор ТОВ "Юг Строй Компані".

Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

За планами на 2020 рік і Першотравневе, і Визирка, й Любопіль отримають освітлення, дороги, асфальтування вулиць і тротуарні доріжки. Це розвиток інфраструктури, та нас задля цього й обирали. Люди нам довірили цей напрямок. Тому це наш дійсний план заходів, - Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

  Оновлення доріг та їх капітальний ремонт, у тому числі доріг міжнародного значення, які прямують територією Лиманського району та безпосередньо територією Визирської громади - це стратегічний напрямок. Головне, що в умовах міжнародного співробітництва розвитку цієї частини інфраструктури приділяють та приділятимуть багато уваги як одному з елементів майбутнього економічного зростання.

  Фото коптер Віктор Брик. 

Друк
Ветерани ТІС згадують, як все починалося (відео)18:03
28 жов
Так дружно, як зараз на Київській у Першотравневому робили дороги тільки при Олександрі Янчеві (відео)17:06
28 жов
Марину Архірій вітають з перемогою16:17
28 жов
Термінал Neptune посилює карантинні заходи безпеки15:00
28 жов
У виборах взяли участь понад 37% мешканців Красносільської ОТГ (відео)14:53
28 жов
Переможець на посаду Доброславського селищного голови — Людмила Прокопечко13:55
28 жов
Чого очікують жителі Визирської ОТГ від свого вибору? (фото)13:10
28 жов
Доброславська селищна рада отримала диплом Мінрегіону10:30
28 жов
Рейтинг довіри голови Визирської ОТГ з минулих виборів виріс на 12,77%09:00
28 жов
Жителі Першотравневого запевняють: вибори у Визирській ОТГ пройшли гідно (фото)17:11
27 жов
Молодіжний конкурс у Доброславі: підведено підсумки16:08
27 жов
Олег Кутателадзе отримав диплом проєкта «100 найвпливовіших одеситів» (відео)15:34
27 жов
За 9 місяців підприємство ТІС-КТ перевищило два власних попередніх рекорди (відео)14:57
27 жов
У найбільшій за кількістю виборців дільниці Визирської ОТГ явка склала 54,2% (відео)13:33
27 жов
Ролик про «крижанівського Стіві Уандера» презентовано у рамках Доброславського конкурсу (відео)13:30
27 жов
Незабаром з’явиться ще одна дорога до села Любопіль (фото)12:00
27 жов
За підсумками трьох кварталів ТІС-КТ збільшив продуктивність на 10% (фото)10:30
27 жов
Будівництво садку у Крижанівці виходить на фінішну пряму (фото)09:00
27 жов
Вибори у Красносільській ОТГ пройшли із дотриманням карантинних вимог та Закону (фото)20:42
26 жов
У найкрупнішої за численністю виборців дільниці Визирської ОТГ явка склала 54,2% (фото)17:47
26 жов
Соціологи оцінили електоральну поведінку виборців 25 жовтня (фото)16:49
26 жов
У Визирській громаді обрали сільського голову (інфографіка)16:26
26 жов
Відбулась 46-а позачергова сесія Лиманської районної ради (фото)12:00
26 жов
Ветерани згадують, як будувався ТІС10:30
26 жов
Голова Лиманської РДА відзвітував про роботу за чотири роки (відео)09:00
26 жов
TOP