» » На ділянках автодороги біля села Іванове та в зоні виїзду з Одеси провели капітальний ремонт (фото)

На ділянках автодороги біля села Іванове та в зоні виїзду з Одеси провели капітальний ремонт (фото)

На ділянках автодороги біля села Іванове та в зоні виїзду з Одеси провели капітальний ремонт (фото)

  Траса M-14, для території Лиманського району має стратегічне значення, бо вона єднає Одесу, Миколаїв, Мелітополь та Новоазовськ. Крім того, ця дорога є складовою європейського маршруту Е-58, а також коридору "Чорноморське економічне співробітництво". На ділянках автошляху біля села Іванове та в зоні виїзду з Одеси з вулиці Паустовського замінено асфальтове покриття. Замовником є Служба автомобільних доріг. Проведено роботи з фрезерування асфальту по правій смузі та ліквідації деформацій дорожнього покриття. Це підвищить безпеку учасників руху та зробить якіснішою експлуатацію дороги.На ділянках автодороги біля села Іваново та в зоні виїзду з Одеси провели капітальний ремонт.Олег Пшеничний, директор ТОВ "Юг Строй Компані".

Це робиться для того, аби в зимовий період було якісне обслуговування дороги. Там такі суттєві пошкодження, що при інтенсивному снігопаді її неможливо буде почистити. А коли ліквідовані усі пошкодження, то грейдер та будь-який автомобіль зі скребком зможе до асфальту очистити весь сніг, - Олег Пшеничний, директор ТОВ "Юг Строй Компані".

На ділянках автодороги біля села Іваново та в зоні виїзду з Одеси провели капітальний ремонт.  Аналогічний вид робіт зроблено і на ділянці траси М-14 на під’їзді до села Іванове Лиманського району. Дорога Одеса - Новоазовськ має довжину 635 км. та проходить по всій південній частині України крізь Одеську, Миколаївську, Херсонську, Запорізьку та Донецьку області.

  Крім того, вона збігається з частиною європейського маршруту Е-58 та з’єднує Відень, Ужгород, Кишинів, Одесу та Ростов-на-Дону. А ще вона є частиною європейського коридору "Чорноморське економічне співробітництво". Тому на трасі досить високий трафік, який збільшується у літній сезон. Через те її стан дуже погіршується, особливо через великовантажні перевезення. Активність виконання ремонтних робіт залежить від ініціативи управлінців на місцях.На ділянках автодороги біля села Іваново та в зоні виїзду з Одеси провели капітальний ремонт.

Все залежить від місцевої влади. Думатимуть місцеві керівники - значить буде вестися робота. Саме так і відбувається у Лиманському районі. З ними легко працювати, тому що вони завжди знають який об’єкт необхідно ремонтувати - ведеться діалог, а від цього і будується взаємодія та робота, - Олег Пшеничний, директор ТОВ "Юг Строй Компані".

На ділянках автодороги біля села Іваново та в зоні виїзду з Одеси провели капітальний ремонт.На ділянках автодороги біля села Іваново та в зоні виїзду з Одеси провели капітальний ремонт.  Саме по такому принципу і побудована, наприклад, взаємодія із Доброславом. У цьому населеному пункті лише за цей рік капітально відремонтовано сім вулиць та зроблено безліч об’єктів поточного ремонту асфальтового та твердого покриття.Людмила Прокопечко, селищний голова Доброслава.

В нас досить нормальні стосунки з представником Служби автомобільних доріг та є взаємодія. Але ми намагаємось багато питань вирішувати своїми власними силами, завдяки підтримці підприємців та фермерів, тому що розуміємо, що у служби роботи дуже багато, - Людмила Прокопечко, селищний голова Доброслава.

  Активність Визирської об’єднаної територіальної громади вже видно за кількістю заявок та позначених об’єктів.На ділянках автодороги біля села Іваново та в зоні виїзду з Одеси провели капітальний ремонт.

У Любопілі є заявка на відсипання дороги й асфальтове покриття. У Визирці ми теж багато виконуємо, тобто робота ведеться і заявок надходить дуже багато від цієї громади, - Олег Пшеничний, директор ТОВ "Юг Строй Компані".

Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

За планами на 2020 рік і Першотравневе, і Визирка, й Любопіль отримають освітлення, дороги, асфальтування вулиць і тротуарні доріжки. Це розвиток інфраструктури, та нас задля цього й обирали. Люди нам довірили цей напрямок. Тому це наш дійсний план заходів, - Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

  Оновлення доріг та їх капітальний ремонт, у тому числі доріг міжнародного значення, які прямують територією Лиманського району та безпосередньо територією Визирської громади - це стратегічний напрямок. Головне, що в умовах міжнародного співробітництва розвитку цієї частини інфраструктури приділяють та приділятимуть багато уваги як одному з елементів майбутнього економічного зростання.

  Фото коптер Віктор Брик. 

Друк
Молодь Визирської ОТГ розповіла, яку участь вона може взяти в розвитку громади (фото)15:00
15 лис
Кандидатуру голови Лиманського району переглянуть14:30
15 лис
Одеська обласна рада нагородила медаллю ветерана з Кінного (фото)13:57
15 лис
ЦВК здатна самостійно розв'язати проблему з виборами в ОТГ, що відбудуться у грудні13:00
15 лис
У Южному побудують гуртожиток: розпочато створення проєкту12:30
15 лис
На честь южненського "маленького принца" Жені Яценка поставлять мюзикл (фото)12:00
15 лис
Що буде з медициною, якщо Сичавка вирішить приєднатися до Визирської ОТГ (фото)11:00
15 лис
Голова міста Южне провів екскурсію в міській раді для школярів (фото)10:00
15 лис
Валентина Харламбова: "Попереду багато роботи, і успіх залежить від зусиль команди"15:00
14 лис
В Адміністрації морських портів України обговорили результати роботи за 10 місяців (фото)14:00
14 лис
Стало відомо, коли відбудеться перепис населення України13:30
14 лис
Влада Южного звернулась до уряду, щоб скасувати постанову, яка загрожує теплопостачанню міста13:10
14 лис
Роботи з реконструкції проспекту Миру виконані вже на 65% (фото)12:30
14 лис
У Визирській сільраді планують залучати гранти задля розвитку громади (фото)12:10
14 лис
Любопіль приєднався до озеленення (фото)11:44
14 лис
У Визирській громаді планують розвивати інклюзивну освіту (фото)11:00
14 лис
Ініціативні жителі Олександрівки привели до ладу територію біля школи (фото)10:00
14 лис
У місті Южне з'явиться торгово-розважальний центр у 2020 році (фото)15:00
13 лис
В селі Першотравневе провели озеленення (фото)14:30
13 лис
Любопільський будинок культури розвиває таланти у гуртках танцю й співу (фото)14:02
13 лис
Склад майбутньої Фонтанської ОТГ змінився13:30
13 лис
У Коблівській ОТГ розробили проєкт програми розвитку дорожньої інфраструктури громади13:00
13 лис
Список нових голів райдержадміністрацій Одеської області буде скоректований12:30
13 лис
У Сичавській школі старшокласники написали радіодиктант національної єдності (фото)12:00
13 лис
Надання адміністративних послуг на рівні громад в умовах децентралізації - необхідність11:00
13 лис
TOP