» » Вчителі Лиманського району продемонстрували таланти на конкурсі "Педагогічна надія Лиманщини" (фото)

Вчителі Лиманського району продемонстрували таланти на конкурсі "Педагогічна надія Лиманщини" (фото)

Вчителі Лиманського району продемонстрували таланти на конкурсі "Педагогічна надія Лиманщини" (фото)

  Надію на те, що в сільські школи прийдуть молоді висококваліфіковані кадри виправдовує тридцятирічний вчитель Володимир Дворковий. Другий рік він вчить історії та правознавству школярів Визирської ЗОШ та є класним у всіх сенсах керівником для 22 шестикласників. В районному фестивалі "Педагогічна надія Лиманщини" Володимир вирішив брати участь за пропозицією колег, які обіцяли підтримати його в виступах і дотрималися своєї обіцянки на 100%.Вчителі Лиманського району продемонстрували таланти на конкурсі "Педагогічна надія Лиманщини".Володимир Дворковий, вчитель історії та правознавства Визирської ЗОШ.

Готуватися до конкурсу мені дуже допомагали колеги. Я вперше беру участь у такому конкурсі. Були хвилювання, невпевненість, але завдяки дружній підтримці ми добре підготувалися, - Володимир Дворковий, вчитель історії та правознавства Визирської ЗОШ.

Вчителі Лиманського району продемонстрували таланти на конкурсі "Педагогічна надія Лиманщини".  На сцені разом з Володимиром Дворковим виступала і директор Визирської школи Яна Куліченко. Два роки тому, вона так само брала участь у районному конкурсі "Учитель року" та посіла перше місце, особистим прикладом показуючи, що вчитель може розвивати себе різнобічно. Тепер, коли Визирка об'єдналася з сусідніми селами у Визирську ОТГ, Яна Миколаївна сподівається на те, що такий фестиваль-конкурс буде проводитися і в їх громаді.Яна Куліченко, директор Визирської ЗОШ.

Такі фестивалі та конкурси об'єднують колектив. Ми готувалися, самі шили костюми, створювали хореографічні номери. Це згуртовує колектив. Ми сподіваємося, що все це буде відбуватися і в нашій об'єднаній громаді. Тому що такі заходи важливі для підтримки молодих фахівців. Показати свою креативність, свою творчість, вміти презентувати себе, бути цікавим для дітей - це дуже важливо для сучасного вчителя, - Яна Куліченко, директор Визирської ЗОШ.

Вчителі Лиманського району продемонстрували таланти на конкурсі "Педагогічна надія Лиманщини".Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

Цього року мене не запросили та нічого не сказали з приводу цього питання. Навіщо ми будемо займатися ним, коли нас не просять. Але я розраховую на те, що інші підприємці, які працюють в районі, підхоплять цю ініціативу, - Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

Вчителі Лиманського району продемонстрували таланти на конкурсі "Педагогічна надія Лиманщини".Вчителі Лиманського району продемонстрували таланти на конкурсі "Педагогічна надія Лиманщини".  "Подорожі" - такою була тема фестивалю "Педагогічна надія Лиманщини 2020". Учасники феєрії за допомогою своїх номерів подорожували різними країнами й представляли ту, яка найбільше надихнула їх.Вчителі Лиманського району продемонстрували таланти на конкурсі "Педагогічна надія Лиманщини".

У мене було два виступи - це "Подорож до Індії" і "Власне хобі", - Володимир Дворковий, вчитель історії та правознавства Визирської ЗОШ.

  Всього у фестивалі "Педагогічна надія Лиманщини" брали участь п'ять молодих вчителів: Любов Янковська від Кремидівської школи, Ірина Нікіфорова від Доброславського НВК, Олена Ігнатьєва з Олександрівської ЗОШ, Володимир Дворковий з Визирської школи та Аліна Чечет від Фонтанського НВК. Цей фестиваль традиційно проходить у рамках фіналу районного конкурсу "Учитель року". Протягом двох місяців, сім вчителів шкіл Лиманщини демонстрували свої знання та таланти, виконуючи конкурсні завдання.Марія Косуліна, в.о. керівника відділу освіти, молоді та спорту Лиманської РДА.

На конкурсі вчителі проходили ряд етапів. Це було проведення відкритих уроків, психолого-педагогічне тестування, виготовлення відеоуроків, - Марія Косуліна, в.о. керівника відділу освіти, молоді та спорту Лиманської РДА.

  "Учителем року 2020" стала вчитель історії Олександрівської ЗОШ I-III ступенів, Лариса Щоголєва.Лариса Щоголєва, вчитель історії Олександрівської ЗОШ.

Я дуже щаслива й рада, що мої старання побачили. В мене 6-й клас. Мої учні дають мені заряд емоцій для того, щоб працювати. Коли вони вдосконалюють поведінку й навчання, я розумію, що не дарма витрачаю сили та час, - Лариса Щоголєва, вчитель історії Олександрівської ЗОШ.

  В цьому році Лариса Щоголєва представлятиме Лиманський район на обласному етапі фестивалю "Учитель року".

Друк
У Лиманському районі привітали зі 105-м днем народження найстарішу жительку (фото)16:12
03 лип
Громади не залежатимуть від районів: відповідний законопроєкт готовий до голосування у ВРУ14:00
03 лип
У Любополі оголосили конкурс до свята Івана Купала13:13
03 лип
У Фонтанському ЦНАПі змінено графік прийому громадян13:01
03 лип
ССД Лиманського району прозвітувала про проведення Року дитини. Прийомні та опікунські сім’ї чекають на телевізори (фото)11:00
03 лип
У Доброславі привітали з ювілеєм Надію Годину10:00
03 лип
В Іванове Красносільської ОТГ пройшли заходи до Дня боротьби з наркотиками (фото)16:46
02 лип
У Доброславі живе волонтер, що збирає за односельцями сміття14:00
02 лип
У Визирській громаді вирішили застосувати в боротьбі з амброзією комбінований метод13:00
02 лип
У с. Іванове зроблено основу під башту Рожновського (фото)12:00
02 лип
Населенні пункти Лиманського району знов залишаються без води11:00
02 лип
Модернізація обладнання та оптимізація технологій - запорука рекордів ТІС (фото)10:00
02 лип
У Красносілці підбили підсумки молодіжного квесту (фоторепортаж)16:08
01 лип
Одеська ОДА: обіцяти - не означає виконати15:39
01 лип
У селах Лиманського району проводитимуть обробку посівів гербіцидом та інсектицидом (фото)12:50
01 лип
На Тилігульському лимані зацвіли латаття (фотофакт)12:00
01 лип
Крижанівський ЦНАП Лиманського району вперше надав комплексну послугу11:00
01 лип
Колекціонер в Лиманському районі має на подвір’ї понад 500 сортів троянд10:00
01 лип
Медпрацівники Визирської громади відпочили у Вилкове (фото)15:56
30 чер
Визирська громада - лідер в Одеській області за I квартал 2020 року (фото)14:26
30 чер
У Крижанівці каналізаційна мережа має укріпити схил (фото)12:00
30 чер
У Калинівці є усі умови для цікавого зеленого відпочинку. Залишилася сама малість11:00
30 чер
РСЦ МВС в Одеській області: диджиталізація залишається одним із пріоритетів (відео)10:00
30 чер
Керівнику з виробництва в Лиманськом районі президент надав звання16:00
29 чер
Олександрівка половину дня проведе без води15:52
29 чер
TOP