» » Вчителі Лиманського району продемонстрували таланти на конкурсі "Педагогічна надія Лиманщини" (фото)

Вчителі Лиманського району продемонстрували таланти на конкурсі "Педагогічна надія Лиманщини" (фото)

Вчителі Лиманського району продемонстрували таланти на конкурсі "Педагогічна надія Лиманщини" (фото)

  Надію на те, що в сільські школи прийдуть молоді висококваліфіковані кадри виправдовує тридцятирічний вчитель Володимир Дворковий. Другий рік він вчить історії та правознавству школярів Визирської ЗОШ та є класним у всіх сенсах керівником для 22 шестикласників. В районному фестивалі "Педагогічна надія Лиманщини" Володимир вирішив брати участь за пропозицією колег, які обіцяли підтримати його в виступах і дотрималися своєї обіцянки на 100%.Вчителі Лиманського району продемонстрували таланти на конкурсі "Педагогічна надія Лиманщини".Володимир Дворковий, вчитель історії та правознавства Визирської ЗОШ.

Готуватися до конкурсу мені дуже допомагали колеги. Я вперше беру участь у такому конкурсі. Були хвилювання, невпевненість, але завдяки дружній підтримці ми добре підготувалися, - Володимир Дворковий, вчитель історії та правознавства Визирської ЗОШ.

Вчителі Лиманського району продемонстрували таланти на конкурсі "Педагогічна надія Лиманщини".  На сцені разом з Володимиром Дворковим виступала і директор Визирської школи Яна Куліченко. Два роки тому, вона так само брала участь у районному конкурсі "Учитель року" та посіла перше місце, особистим прикладом показуючи, що вчитель може розвивати себе різнобічно. Тепер, коли Визирка об'єдналася з сусідніми селами у Визирську ОТГ, Яна Миколаївна сподівається на те, що такий фестиваль-конкурс буде проводитися і в їх громаді.Яна Куліченко, директор Визирської ЗОШ.

Такі фестивалі та конкурси об'єднують колектив. Ми готувалися, самі шили костюми, створювали хореографічні номери. Це згуртовує колектив. Ми сподіваємося, що все це буде відбуватися і в нашій об'єднаній громаді. Тому що такі заходи важливі для підтримки молодих фахівців. Показати свою креативність, свою творчість, вміти презентувати себе, бути цікавим для дітей - це дуже важливо для сучасного вчителя, - Яна Куліченко, директор Визирської ЗОШ.

Вчителі Лиманського району продемонстрували таланти на конкурсі "Педагогічна надія Лиманщини".Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

Цього року мене не запросили та нічого не сказали з приводу цього питання. Навіщо ми будемо займатися ним, коли нас не просять. Але я розраховую на те, що інші підприємці, які працюють в районі, підхоплять цю ініціативу, - Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

Вчителі Лиманського району продемонстрували таланти на конкурсі "Педагогічна надія Лиманщини".Вчителі Лиманського району продемонстрували таланти на конкурсі "Педагогічна надія Лиманщини".  "Подорожі" - такою була тема фестивалю "Педагогічна надія Лиманщини 2020". Учасники феєрії за допомогою своїх номерів подорожували різними країнами й представляли ту, яка найбільше надихнула їх.Вчителі Лиманського району продемонстрували таланти на конкурсі "Педагогічна надія Лиманщини".

У мене було два виступи - це "Подорож до Індії" і "Власне хобі", - Володимир Дворковий, вчитель історії та правознавства Визирської ЗОШ.

  Всього у фестивалі "Педагогічна надія Лиманщини" брали участь п'ять молодих вчителів: Любов Янковська від Кремидівської школи, Ірина Нікіфорова від Доброславського НВК, Олена Ігнатьєва з Олександрівської ЗОШ, Володимир Дворковий з Визирської школи та Аліна Чечет від Фонтанського НВК. Цей фестиваль традиційно проходить у рамках фіналу районного конкурсу "Учитель року". Протягом двох місяців, сім вчителів шкіл Лиманщини демонстрували свої знання та таланти, виконуючи конкурсні завдання.Марія Косуліна, в.о. керівника відділу освіти, молоді та спорту Лиманської РДА.

На конкурсі вчителі проходили ряд етапів. Це було проведення відкритих уроків, психолого-педагогічне тестування, виготовлення відеоуроків, - Марія Косуліна, в.о. керівника відділу освіти, молоді та спорту Лиманської РДА.

  "Учителем року 2020" стала вчитель історії Олександрівської ЗОШ I-III ступенів, Лариса Щоголєва.Лариса Щоголєва, вчитель історії Олександрівської ЗОШ.

Я дуже щаслива й рада, що мої старання побачили. В мене 6-й клас. Мої учні дають мені заряд емоцій для того, щоб працювати. Коли вони вдосконалюють поведінку й навчання, я розумію, що не дарма витрачаю сили та час, - Лариса Щоголєва, вчитель історії Олександрівської ЗОШ.

  В цьому році Лариса Щоголєва представлятиме Лиманський район на обласному етапі фестивалю "Учитель року".

Друк
У Кордоні керівництво Визирської ОТГ з’ясувало першочерговість проблем (фото)17:41
20 жов
Валентина Каленюк: «Кожна людина, навіть мала, — це особистість, яка потребує уваги» (відео)17:22
20 жов
У Доброславі відкрили відремонтований спортивний зал (фото)17:00
20 жов
У Зорі Труда дбають про дитяче дозвілля (фото)16:09
20 жов
У Першотравневому на вулиці Шкільна з’явився розважально-спортивний майданчик (відео)15:10
20 жов
Набувають чинності оновлені умови дистанційного навчання у школах15:00
20 жов
Олег Кутателадзе підтримав южненський гандбольний клуб «Портовик» (фото)14:17
20 жов
Толока у селі Порт зібрала небайдужих до дитячого розвитку і дозвілля (відео)14:00
20 жов
Інна Ілюсь: «Я людина активної життєвої позиції, дуже люблю своє село та мені не байдуже його майбутнє»13:24
20 жов
В День захисника України у Доброславі було відкрито пам’ятник загиблим героям 28-ої бригади (відео)13:00
20 жов
Гандбольний клуб «Портовик» може змінити генерального спонсора (відео)12:15
20 жов
Олег Кутателадзе: «Важливо обрати такий депутатський корпус, який буде працювати командно»11:07
20 жов
Олександр Семенов: «Треба залучати молодь, щоб вона не думала, що Польща — розв’язання всіх проблем»09:51
20 жов
Олег Кутателадзе: «У жителів кожного села є свої інтереси, які можна дотримати, вирішуючи проблеми разом»17:00
19 жов
Засідання сесії Крижанівської сільради заплановано на 20 жовтня16:30
19 жов
У Визирській ОТГ за підсумками ІІІ кварталу знов перевиконання бюджету (відео)16:06
19 жов
Визирська та Красносільська ОТГ підписали меморандум про співпрацю (фото)15:43
19 жов
День захисника України — особливе свято для воїнів 28-ї ОМБ (фото)13:54
19 жов
У Визирській ОТГ за підсумками ІІІ кварталу знов перевиконання бюджету (фото)12:00
19 жов
Меморандум, капремонт БК, державні свята — все це відмітили одного дня кубанці (відео)11:38
19 жов
По селах Лиманського району урочисто відсвяткували День захисника України (відео)11:02
19 жов
У Калинівці незабаром з’явиться «лежачий поліцейський» (фото)10:30
19 жов
Доброславська ДЮСШ: 3 золота, 3 срібла та 2 бронзи (фото)09:06
19 жов
Олег Кутателадзе: «З моменту заснування ТІС працює «по-білому»13:30
17 жов
ТІС: відповідальні за транспорт12:00
17 жов
TOP