» » Вчителі Лиманського району продемонстрували таланти на конкурсі "Педагогічна надія Лиманщини" (фото)

Вчителі Лиманського району продемонстрували таланти на конкурсі "Педагогічна надія Лиманщини" (фото)

Вчителі Лиманського району продемонстрували таланти на конкурсі "Педагогічна надія Лиманщини" (фото)

  Надію на те, що в сільські школи прийдуть молоді висококваліфіковані кадри виправдовує тридцятирічний вчитель Володимир Дворковий. Другий рік він вчить історії та правознавству школярів Визирської ЗОШ та є класним у всіх сенсах керівником для 22 шестикласників. В районному фестивалі "Педагогічна надія Лиманщини" Володимир вирішив брати участь за пропозицією колег, які обіцяли підтримати його в виступах і дотрималися своєї обіцянки на 100%.Вчителі Лиманського району продемонстрували таланти на конкурсі "Педагогічна надія Лиманщини".Володимир Дворковий, вчитель історії та правознавства Визирської ЗОШ.

Готуватися до конкурсу мені дуже допомагали колеги. Я вперше беру участь у такому конкурсі. Були хвилювання, невпевненість, але завдяки дружній підтримці ми добре підготувалися, - Володимир Дворковий, вчитель історії та правознавства Визирської ЗОШ.

Вчителі Лиманського району продемонстрували таланти на конкурсі "Педагогічна надія Лиманщини".  На сцені разом з Володимиром Дворковим виступала і директор Визирської школи Яна Куліченко. Два роки тому, вона так само брала участь у районному конкурсі "Учитель року" та посіла перше місце, особистим прикладом показуючи, що вчитель може розвивати себе різнобічно. Тепер, коли Визирка об'єдналася з сусідніми селами у Визирську ОТГ, Яна Миколаївна сподівається на те, що такий фестиваль-конкурс буде проводитися і в їх громаді.Яна Куліченко, директор Визирської ЗОШ.

Такі фестивалі та конкурси об'єднують колектив. Ми готувалися, самі шили костюми, створювали хореографічні номери. Це згуртовує колектив. Ми сподіваємося, що все це буде відбуватися і в нашій об'єднаній громаді. Тому що такі заходи важливі для підтримки молодих фахівців. Показати свою креативність, свою творчість, вміти презентувати себе, бути цікавим для дітей - це дуже важливо для сучасного вчителя, - Яна Куліченко, директор Визирської ЗОШ.

Вчителі Лиманського району продемонстрували таланти на конкурсі "Педагогічна надія Лиманщини".Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

Цього року мене не запросили та нічого не сказали з приводу цього питання. Навіщо ми будемо займатися ним, коли нас не просять. Але я розраховую на те, що інші підприємці, які працюють в районі, підхоплять цю ініціативу, - Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

Вчителі Лиманського району продемонстрували таланти на конкурсі "Педагогічна надія Лиманщини".Вчителі Лиманського району продемонстрували таланти на конкурсі "Педагогічна надія Лиманщини".  "Подорожі" - такою була тема фестивалю "Педагогічна надія Лиманщини 2020". Учасники феєрії за допомогою своїх номерів подорожували різними країнами й представляли ту, яка найбільше надихнула їх.Вчителі Лиманського району продемонстрували таланти на конкурсі "Педагогічна надія Лиманщини".

У мене було два виступи - це "Подорож до Індії" і "Власне хобі", - Володимир Дворковий, вчитель історії та правознавства Визирської ЗОШ.

  Всього у фестивалі "Педагогічна надія Лиманщини" брали участь п'ять молодих вчителів: Любов Янковська від Кремидівської школи, Ірина Нікіфорова від Доброславського НВК, Олена Ігнатьєва з Олександрівської ЗОШ, Володимир Дворковий з Визирської школи та Аліна Чечет від Фонтанського НВК. Цей фестиваль традиційно проходить у рамках фіналу районного конкурсу "Учитель року". Протягом двох місяців, сім вчителів шкіл Лиманщини демонстрували свої знання та таланти, виконуючи конкурсні завдання.Марія Косуліна, в.о. керівника відділу освіти, молоді та спорту Лиманської РДА.

На конкурсі вчителі проходили ряд етапів. Це було проведення відкритих уроків, психолого-педагогічне тестування, виготовлення відеоуроків, - Марія Косуліна, в.о. керівника відділу освіти, молоді та спорту Лиманської РДА.

  "Учителем року 2020" стала вчитель історії Олександрівської ЗОШ I-III ступенів, Лариса Щоголєва.Лариса Щоголєва, вчитель історії Олександрівської ЗОШ.

Я дуже щаслива й рада, що мої старання побачили. В мене 6-й клас. Мої учні дають мені заряд емоцій для того, щоб працювати. Коли вони вдосконалюють поведінку й навчання, я розумію, що не дарма витрачаю сили та час, - Лариса Щоголєва, вчитель історії Олександрівської ЗОШ.

  В цьому році Лариса Щоголєва представлятиме Лиманський район на обласному етапі фестивалю "Учитель року".

Друк
Лиманська центральна районна лікарня готова до підписання договорів з Національною службою здоров’я15:00
09 гру
У Южному відтепер можна дізнатися точні дані якості повітря: встановлена ​​станція моніторингу13:00
09 гру
У селі Сичавка відкрилася підстанція швидкої медичної допомоги (фото)12:00
09 гру
У Першотравневому заасфальтували провулки та проїзди між багатоквартирними будинками (фото)11:00
09 гру
У Южному відкриють оселю Святого Миколая (фото)10:00
09 гру
Відбулася VIII позачергова сесія Визирської сільради: ОТГ поповнює свої ряди (фото)12:19
07 гру
У Южненській авторській школі імені М.П. Гузика відбулася посвята у студенти (фото)12:00
07 гру
У Визирці провели пізнавальну лекцію для школярів на тему ВІЛ-СНІД (фото)11:00
07 гру
Лиманський РЕМ повідомляє про можливе відключення електроенергії в Крижанівці10:00
07 гру
Охоронне підприємство оголошує набір на вакантні посади охоронців в Южному15:00
06 гру
Відділ статистики Лиманського району до кінця року повинні розформувати14:00
06 гру
Галина Лесько: "Як із зерна виростає колос, так і наша любов до своєї родини та Батьківщини проростає любов'ю до історії"13:00
06 гру
"Професії моєї громади": учні Визирської школи презентували свої роботи (фото)12:00
06 гру
Лиманська районна лікарня пропонує експрес-діагностику жіночого здоров'я (фото)11:00
06 гру
У Южненському центрі зайнятості провели черговий семінар для тих, хто шукає роботу (фото)10:00
06 гру
У Лиманському районі привітали з професійним святом працівників органів місцевого самоврядування (фото)15:00
05 гру
Таланти Визирської ОТГ повернулися з конкурсу "Віват, Витоки!" переможцями (фото)14:00
05 гру
Комунальному підприємству Коблівської ОТГ "Сількомунгосп" нададуть фінансову підтримку13:30
05 гру
У храмі Почаївської ікони Божої Матері та архангела Божого Михаїла-хранителя української землі відзначили Престольне свято (фото)13:00
05 гру
"Професії моєї громади": стартував районний фотоконкурс12:00
05 гру
Центральна районна лікарня провела зустріч з Національною службою здоров’я (фото)11:00
05 гру
Лиманський підрозділ енергопостачальної компанії змінив адресу10:00
05 гру
Лиманський центр соціальних служб провів інтерактивний урок для школярів з Доброслава (фото)16:00
04 гру
Южненці проігнорували вакцинацію проти дифтерії15:00
04 гру
У Доброславі пройшла 37-а чергова сесія Лиманської районної ради (фото)14:00
04 гру
TOP