» » На честь южненського "маленького принца" Жені Яценка поставлять мюзикл (фото)

На честь южненського "маленького принца" Жені Яценка поставлять мюзикл (фото)

На честь южненського "маленького принца" Жені Яценка поставлять мюзикл (фото)

  Євгена Яценка у Южному знає, мабуть, кожен. За своє коротке життя він зумів зробити стільки, що не всяк подужає. До міста він з родиною переїхав у 1992 році. Саме Южне стало його трампліном у творчій кар'єрі. Він перемагав не на одному пісенному конкурсі, брав гран-прі. До речі, Євген - вихованець колективу "Перлини", яким керувала його мати Тетяна Петрівна. Та запам'ятається він сольним виконанням пісні "Маленький принц", котру спеціально для нього написали поетеса Наталія Чамлай та музикант Олександр Хворостянко. Це було у 1997 році, на його першому сольному концерті у Палаці культури "Дружба".На честь южненського "маленького принца" Жені Яценка поставлять мюзикл.Наталія Чамлай, поетеса.

Він органічно злився з тією піснею. Він міг виконати цю роль, і це була б його роль, але, на жаль, не встиг. Це роль для юнака, але ж ніхто не знав… Тому виникла така ідея, оскільки буде звучати пісня, першим виконавцем якої був Женя, - "Маленький принц" - і інші пісні, написані мною й Олександром Хворостянком. Мюзикл якраз був написаний у 1997 році - дуже давно, це вже понад 20 років тому, - Наталія Чамлай, поетеса.

На честь южненського "маленького принца" Жені Яценка поставлять мюзикл.На честь южненського "маленького принца" Жені Яценка поставлять мюзикл.  Після закінчення школи, а закінчив він четверту, імені Чорновола, у 2002 році Євген вступає до Краківської музичної академії. І вже під час навчання має там чималу популярність: його запрошують грати у мюзиклах та виставах.На честь южненського "маленького принца" Жені Яценка поставлять мюзикл.  А через три роки Жені не стане. Життя обірвалося несподівано 26 травня 2005 року. Він показував татові, котрий приїхав на гостину, своє улюблене місце - "Скалки Твардовскего", поблизу Кракова. Гірна стежка забрала талановитого юнака, якому ще не було і 20 років.На честь южненського "маленького принца" Жені Яценка поставлять мюзикл.Лариса Шегіда, керівник справами виконкому Южненської міської ради.

Ми були не тільки на місці його загибелі, ми були в консерваторії, де він навчався. Спілкувалися з його викладачами й чули ту оцінку, яку вони давали його таланту, можливостям, діапазону, який у нього був природній. Він мав такий талант. Його викладач сказав, що до Жені такого вихованця не було, а ось після Жені він не знав, чи буде ще колись у нього такий вихованець, - Лариса Шегіда, керівник справами виконкому Южненської міської ради.

  У рідній школі увіковічили пам'ять про нього. Облаштували сквер з роялем, янголами та маленьким принцом.На честь южненського "маленького принца" Жені Яценка поставлять мюзикл.Олеся Чайківська, завуч з НВР школи ім. Чорновола.

Наш місцевий скульптор Віталій Квак виношував ідею створити скульптуру Маленького принца і він його зробив по-своєму. Цей хлопчик з обличчям старшої людини, глибокої, задуманої. У нас був образ дитячий, а скульптор побачив його глибоким та філософським. Тому ми вирішили скульптуру підняти трохи вище, аби він був над нами й ми хотіли до нього ніби дотягнутися, - Олеся Чайківська, завуч з НВР школи ім. Чорновола.

На честь южненського "маленького принца" Жені Яценка поставлять мюзикл.На честь южненського "маленького принца" Жені Яценка поставлять мюзикл.  Місто повинно пам'ятати про тих, хто його прославляє. Мати Жені, Тетяна Петрівна, пережила його лише на 5 років. Серце матері не витримало. Але і її, і сина, сьогодні у місті пам'ятають. Бо такі таланти навіки вписані в його історії. Наразі у міськраді є ідея створити "Маленького принца" біля фонтанів.

Це не пам'ятник, це такий елемент благоустрою біля наших міських фонтанів, які у нас умовно називаються "Парад планет", зробити скульптуру саме у вигляді Маленького принца. Це буде неподалік від тих вікон, де Женя співав, де він навчався і де був клас у Тетяни Петрівни. Є така ідея, я думаю, що до цього прийде час. Вже є скульптор, який зробив макет, - Лариса Шегіда, керівник справами виконкому Южненської міської ради.

На честь южненського "маленького принца" Жені Яценка поставлять мюзикл.  16 листопада у міському музеї Южного відкриють експозицію, присвячену Жені Яценко. А 17 листопада, о 18 годині, на сцені Палацу культури "Дружба" відбудеться прем'єра мюзиклу "Повернення Маленького принца або День народження Перлинки".

Друк
Визирська ОТГ прямує до Європи з U-LEAD (фото)17:49
14 лип
Навчальні заклади Визирської ОТГ успішно пройшли ліцензування16:00
14 лип
Голос Визирської ОТГ: що кажуть люди (фото)15:00
14 лип
Мешканці Лиманщини влаштували протест проти приєднання їх територій до Березівки (фото)14:35
14 лип
У Доброславській селищній раді планується відключення електропостачання та води13:57
14 лип
Оплата праці та соціально-трудові відносини в Одесі за останні пів року13:00
14 лип
У селищі Чорноморське створять «Школу мистецтв» (фото)12:30
14 лип
Боротьба з амброзією в Красносільській ОТГ. Чи є загроза здоров'ю вашій худобі? (фото)12:00
14 лип
Співробітники ТІС самостійно запустили в роботу кран Nelcon (фото)11:00
14 лип
У Олександрівці перенесли автобусну зупинку10:00
14 лип
У Красносілці стартує конкурс ескізних проєктів в'їзних знаків15:00
13 лип
Рятівники Лиманщини провели профілактичний рейд з метою запобігання виникнення пожеж (фото)14:30
13 лип
Мітинг під Одеською ОДА: жителі Лиманщини проти приєднання до Березівки (фото)14:22
13 лип
Рівні умови для підприємств, незалежно від форми власності, забезпечать сталий економічний розвиток України (фото)13:44
13 лип
Маленькі крижанівці посіли друге місце на «Кубку портів Чорного моря 2020» (фото)13:00
13 лип
У Чорноморському відкрили конкурс на посаду директора «Школи мистецтв»12:00
13 лип
Визирка: важливість Центру надання соціальних послуг (фото)11:00
13 лип
Крижанівка: припинення газопостачання10:00
13 лип
Позачергова сесія в Визирці розглянула низку фінансових питань (фото)12:00
11 лип
Світлана Дідоводюк: «Бути членом «Команди розвитку» почесно»10:00
11 лип
Керівництво Визирської сільради привітало Олену Козьміну з днем народження (фото)17:18
10 лип
Депутати Визирської сільради вирішили направити до Дмитрівської школи понад 1 млн грн (фото)15:14
10 лип
Володимир Татаревський: «Порти витягнуть економіку України»14:30
10 лип
Усі перевірені об’єкти Визирської ОТГ відповідають нормам (фото)14:00
10 лип
Земля – народу?13:11
10 лип
TOP