» » У Визирській громаді уточнені координати помешкань жителів допоможуть в роботі екстрених служб (фото)

У Визирській громаді уточнені координати помешкань жителів допоможуть в роботі екстрених служб (фото)

У Визирській громаді уточнені координати помешкань жителів допоможуть в роботі екстрених служб (фото)

  Глобальне позиціювання по GPS - це супутникова система навігації, яка забезпечує вимірювання відстані, часу і визначає місце розташування у всесвітній системі координат. Цей винахід людства дозволяє чітко визначати розташування у будь-якому місці та на будь-якій території, завдяки чому розроблено світові супутникові карти. Уточнення даних адрес жителів Визирської громади, зробить можливим підвищення якості обслуговування територій. У тому числі й екстреними службами.У Визирській громаді уточнені координати помешкань жителів допоможуть в роботі екстрених служб.Олександр Токменінов, перший заступник Визирського сільського голови.

За ініціативи однієї зі служб таксі міста Южне проводиться нумерація будинків. Так служба таксі зможе більш якісно обслуговувати наших жителів. Я це підтримую. Більш того, така інформація буде корисною і для служб екстреного виклику - це швидка допомога та ДСНС, - Олександр Токменінов, перший заступник Визирського сільського голови.

  Уточнення адрес, а з ними, й уточнення відстані до споживачів послуг таксі, дозволить вплинути на тарифи й зробити їх більш справедливими.Валерій Лазорович, представник служби таксі міста Южне.

Зручність пасажира полягає в тому, щоб він платив за фактичний кілометраж, а не якусь фіксовану ціну. Більш того, це не закрита інформація. Будь-яка людина може зайти в карту "Візіком" - і пожежні, й поліція. Навіть людина, що приїхала з-за кордону, побачить на "Візіком" номер будинку, - Валерій Лазорович, представник служби таксі міста Южне.

  У пильному полі зору пожежних завжди знаходиться життя людини. На сторожі пожежної безпеки у громаді рятувальники міської пожежної команди Визирки. Запобігання завданню матеріальної шкоди та загрозі життю людей - це реалії кожного їх робочого дня. Несправні побутові електро та газові прилади, порушення заходів безпеки, розведення багать, гра дітей з сірниками, степові пожежі - все це може призвести до великих втрат, у тому числі людських.У Визирській громаді уточнені координати помешкань жителів допоможуть в роботі екстрених служб.  Крім того, на території громади зареєстровано 154 підприємства з різною матеріально-технічною базою. Доїхати до місця пригоди у максимально стислий термін - це запорука зменшення ризиків в усіх сенсах. Тому відпрацювання територій на мапі проводиться у команді постійно.Микола Панфілов, начальник МПК Визирки.

Це дуже важливо, тому що в основі стоїть людське життя. Ми не маємо права втрачати дорогоцінний час. Після прибуття на пожежу спочатку рятуємо людей, а потім приступаємо до гасіння пожежі, - Микола Панфілов, начальник МПК Визирки.

У Визирській громаді уточнені координати помешкань жителів допоможуть в роботі екстрених служб.  Чіткі дані місцеперебування пацієнта - життєво важлива інформація в термінових випадках. Сорок населених пунктів від Куяльницького до Тилігульського лиманів, у межах відповідальності екстреної швидкої медичної допомоги Лиманщини. Саме тому, коли йдеться про порятунок людини, важливо не втрачати час.Віктор Стоєв, старший фельдшер КУ "Одеський обласний центр медичної допомоги й медицини катастроф".

Виклик бригади швидкої допомоги починається з того, що ми отримуємо з центральної диспетчерської інформацію телефоном, де зазначені населений пункт, вулиця, прізвище хворого та його скарги. Наш маршрут пролягає по путівцях з весни по осінь. В осінньо-зимовий період ми можемо пересуватися тільки по асфальтованих дорогах, що займає більше часу, - Віктор Стоєв, старший фельдшер КУ "Одеський обласний центр медичної допомоги й медицини катастроф".

  Отже, розпочата робота з уточнення координат та місць знаходження адрес мешканців та різних об’єктів дозволить більш якісно обслуговувати цю місцевість. А надання всіх послуг на високому рівні є головним завданням для Визирської громади. Заради підвищення комфорту життєдіяльності місцевих жителів та ефективності функціонування територій вона й створювалася.

Друк
Визирська громада готується до новорічних свят (фото)10:00
11 гру
Завтра пройде день жіночого здоров’я у Лиманській центральній районній лікарні15:00
10 гру
У Южному почали монтувати новорічну ялинку (фото)14:46
10 гру
"Команда розвитку" та "ТІС-ТВ" подарували бібліотеці Першотравневого НВК нові книги (фото)14:00
10 гру
В селі Любопіль виділили земельні ділянки учасникам АТО (фото)13:00
10 гру
Южненських військовослужбовців привітали з Днем Збройних сил України (фото)12:00
10 гру
У Кошарах проводять уроки у недільній школі "Радонеж" (фото)11:00
10 гру
НВК ім. Чорновола та авторська школа Гузика збирають подарунки до інтернату у Балтському районі (фото)10:00
10 гру
Лиманська центральна районна лікарня готова до підписання договорів з Національною службою здоров’я15:00
09 гру
У Южному відтепер можна дізнатися точні дані якості повітря: встановлена ​​станція моніторингу13:00
09 гру
У селі Сичавка відкрилася підстанція швидкої медичної допомоги (фото)12:00
09 гру
У Першотравневому заасфальтували провулки та проїзди між багатоквартирними будинками (фото)11:00
09 гру
У Южному відкриють оселю Святого Миколая (фото)10:00
09 гру
Відбулася VIII позачергова сесія Визирської сільради: ОТГ поповнює свої ряди (фото)12:19
07 гру
У Южненській авторській школі імені М.П. Гузика відбулася посвята у студенти (фото)12:00
07 гру
У Визирці провели пізнавальну лекцію для школярів на тему ВІЛ-СНІД (фото)11:00
07 гру
Лиманський РЕМ повідомляє про можливе відключення електроенергії в Крижанівці10:00
07 гру
Охоронне підприємство оголошує набір на вакантні посади охоронців в Южному15:00
06 гру
Відділ статистики Лиманського району до кінця року повинні розформувати14:00
06 гру
Галина Лесько: "Як із зерна виростає колос, так і наша любов до своєї родини та Батьківщини проростає любов'ю до історії"13:00
06 гру
"Професії моєї громади": учні Визирської школи презентували свої роботи (фото)12:00
06 гру
Лиманська районна лікарня пропонує експрес-діагностику жіночого здоров'я (фото)11:00
06 гру
У Южненському центрі зайнятості провели черговий семінар для тих, хто шукає роботу (фото)10:00
06 гру
У Лиманському районі привітали з професійним святом працівників органів місцевого самоврядування (фото)15:00
05 гру
Таланти Визирської ОТГ повернулися з конкурсу "Віват, Витоки!" переможцями (фото)14:00
05 гру
TOP