» » У Визирській громаді уточнені координати помешкань жителів допоможуть в роботі екстрених служб (фото)

У Визирській громаді уточнені координати помешкань жителів допоможуть в роботі екстрених служб (фото)

У Визирській громаді уточнені координати помешкань жителів допоможуть в роботі екстрених служб (фото)

  Глобальне позиціювання по GPS - це супутникова система навігації, яка забезпечує вимірювання відстані, часу і визначає місце розташування у всесвітній системі координат. Цей винахід людства дозволяє чітко визначати розташування у будь-якому місці та на будь-якій території, завдяки чому розроблено світові супутникові карти. Уточнення даних адрес жителів Визирської громади, зробить можливим підвищення якості обслуговування територій. У тому числі й екстреними службами.У Визирській громаді уточнені координати помешкань жителів допоможуть в роботі екстрених служб.Олександр Токменінов, перший заступник Визирського сільського голови.

За ініціативи однієї зі служб таксі міста Южне проводиться нумерація будинків. Так служба таксі зможе більш якісно обслуговувати наших жителів. Я це підтримую. Більш того, така інформація буде корисною і для служб екстреного виклику - це швидка допомога та ДСНС, - Олександр Токменінов, перший заступник Визирського сільського голови.

  Уточнення адрес, а з ними, й уточнення відстані до споживачів послуг таксі, дозволить вплинути на тарифи й зробити їх більш справедливими.Валерій Лазорович, представник служби таксі міста Южне.

Зручність пасажира полягає в тому, щоб він платив за фактичний кілометраж, а не якусь фіксовану ціну. Більш того, це не закрита інформація. Будь-яка людина може зайти в карту "Візіком" - і пожежні, й поліція. Навіть людина, що приїхала з-за кордону, побачить на "Візіком" номер будинку, - Валерій Лазорович, представник служби таксі міста Южне.

  У пильному полі зору пожежних завжди знаходиться життя людини. На сторожі пожежної безпеки у громаді рятувальники міської пожежної команди Визирки. Запобігання завданню матеріальної шкоди та загрозі життю людей - це реалії кожного їх робочого дня. Несправні побутові електро та газові прилади, порушення заходів безпеки, розведення багать, гра дітей з сірниками, степові пожежі - все це може призвести до великих втрат, у тому числі людських.У Визирській громаді уточнені координати помешкань жителів допоможуть в роботі екстрених служб.  Крім того, на території громади зареєстровано 154 підприємства з різною матеріально-технічною базою. Доїхати до місця пригоди у максимально стислий термін - це запорука зменшення ризиків в усіх сенсах. Тому відпрацювання територій на мапі проводиться у команді постійно.Микола Панфілов, начальник МПК Визирки.

Це дуже важливо, тому що в основі стоїть людське життя. Ми не маємо права втрачати дорогоцінний час. Після прибуття на пожежу спочатку рятуємо людей, а потім приступаємо до гасіння пожежі, - Микола Панфілов, начальник МПК Визирки.

У Визирській громаді уточнені координати помешкань жителів допоможуть в роботі екстрених служб.  Чіткі дані місцеперебування пацієнта - життєво важлива інформація в термінових випадках. Сорок населених пунктів від Куяльницького до Тилігульського лиманів, у межах відповідальності екстреної швидкої медичної допомоги Лиманщини. Саме тому, коли йдеться про порятунок людини, важливо не втрачати час.Віктор Стоєв, старший фельдшер КУ "Одеський обласний центр медичної допомоги й медицини катастроф".

Виклик бригади швидкої допомоги починається з того, що ми отримуємо з центральної диспетчерської інформацію телефоном, де зазначені населений пункт, вулиця, прізвище хворого та його скарги. Наш маршрут пролягає по путівцях з весни по осінь. В осінньо-зимовий період ми можемо пересуватися тільки по асфальтованих дорогах, що займає більше часу, - Віктор Стоєв, старший фельдшер КУ "Одеський обласний центр медичної допомоги й медицини катастроф".

  Отже, розпочата робота з уточнення координат та місць знаходження адрес мешканців та різних об’єктів дозволить більш якісно обслуговувати цю місцевість. А надання всіх послуг на високому рівні є головним завданням для Визирської громади. Заради підвищення комфорту життєдіяльності місцевих жителів та ефективності функціонування територій вона й створювалася.

Друк
Кордон напередодні входження до Визирської ОТГ (фото)15:23
21 жов
Навіть у маленькому селі можна дбати про дитяче дозвілля (відео)14:00
21 жов
Добрий інвестиційний клімат для ТІС — найперший пріорітет13:29
21 жов
Тетяна Казак: «Не тільки моє село, тому що я там живу, а всі села повинні розвиватися однаково» (відео)12:30
21 жов
Перекриття дороги на під’їзді до Визирки12:24
21 жов
Олег Кутателадзе: стратегія розвитку туризму в Коблевому (фото)12:00
21 жов
На вулицях двох сіл Визирської ОТГ стає світліше (відео)11:30
21 жов
Тетяна Казак: «Не тільки моє село, тому що я там живу, а всі села повинні розвиватися однаково»11:06
21 жов
У Кордоні керівництво Визирської ОТГ з’ясовувало першочергові проблеми (відео)11:03
21 жов
Юрій Кугут: об’єднання Калинівської сільради з Визирською ОТГ додасть селам перспектив (фото)10:58
21 жов
У Кордоні керівництво Визирської ОТГ з’ясувало першочерговість проблем (фото)17:41
20 жов
Валентина Каленюк: «Кожна людина, навіть мала, — це особистість, яка потребує уваги» (відео)17:22
20 жов
У Доброславі відкрили відремонтований спортивний зал (фото)17:00
20 жов
У Зорі Труда дбають про дитяче дозвілля (фото)16:09
20 жов
У Першотравневому на вулиці Шкільна з’явився розважально-спортивний майданчик (відео)15:10
20 жов
Набувають чинності оновлені умови дистанційного навчання у школах15:00
20 жов
Олег Кутателадзе підтримав южненський гандбольний клуб «Портовик» (фото)14:17
20 жов
Толока у селі Порт зібрала небайдужих до дитячого розвитку і дозвілля (відео)14:00
20 жов
Інна Ілюсь: «Я людина активної життєвої позиції, дуже люблю своє село та мені не байдуже його майбутнє»13:24
20 жов
В День захисника України у Доброславі було відкрито пам’ятник загиблим героям 28-ої бригади (відео)13:00
20 жов
Гандбольний клуб «Портовик» може змінити генерального спонсора (відео)12:15
20 жов
Олег Кутателадзе: «Важливо обрати такий депутатський корпус, який буде працювати командно»11:07
20 жов
Олександр Семенов: «Треба залучати молодь, щоб вона не думала, що Польща — розв’язання всіх проблем»09:51
20 жов
Олег Кутателадзе: «У жителів кожного села є свої інтереси, які можна дотримати, вирішуючи проблеми разом»17:00
19 жов
Засідання сесії Крижанівської сільради заплановано на 20 жовтня16:30
19 жов
TOP