» » У Визирській громаді уточнені координати помешкань жителів допоможуть в роботі екстрених служб (фото)

У Визирській громаді уточнені координати помешкань жителів допоможуть в роботі екстрених служб (фото)

У Визирській громаді уточнені координати помешкань жителів допоможуть в роботі екстрених служб (фото)

  Глобальне позиціювання по GPS - це супутникова система навігації, яка забезпечує вимірювання відстані, часу і визначає місце розташування у всесвітній системі координат. Цей винахід людства дозволяє чітко визначати розташування у будь-якому місці та на будь-якій території, завдяки чому розроблено світові супутникові карти. Уточнення даних адрес жителів Визирської громади, зробить можливим підвищення якості обслуговування територій. У тому числі й екстреними службами.У Визирській громаді уточнені координати помешкань жителів допоможуть в роботі екстрених служб.Олександр Токменінов, перший заступник Визирського сільського голови.

За ініціативи однієї зі служб таксі міста Южне проводиться нумерація будинків. Так служба таксі зможе більш якісно обслуговувати наших жителів. Я це підтримую. Більш того, така інформація буде корисною і для служб екстреного виклику - це швидка допомога та ДСНС, - Олександр Токменінов, перший заступник Визирського сільського голови.

  Уточнення адрес, а з ними, й уточнення відстані до споживачів послуг таксі, дозволить вплинути на тарифи й зробити їх більш справедливими.Валерій Лазорович, представник служби таксі міста Южне.

Зручність пасажира полягає в тому, щоб він платив за фактичний кілометраж, а не якусь фіксовану ціну. Більш того, це не закрита інформація. Будь-яка людина може зайти в карту "Візіком" - і пожежні, й поліція. Навіть людина, що приїхала з-за кордону, побачить на "Візіком" номер будинку, - Валерій Лазорович, представник служби таксі міста Южне.

  У пильному полі зору пожежних завжди знаходиться життя людини. На сторожі пожежної безпеки у громаді рятувальники міської пожежної команди Визирки. Запобігання завданню матеріальної шкоди та загрозі життю людей - це реалії кожного їх робочого дня. Несправні побутові електро та газові прилади, порушення заходів безпеки, розведення багать, гра дітей з сірниками, степові пожежі - все це може призвести до великих втрат, у тому числі людських.У Визирській громаді уточнені координати помешкань жителів допоможуть в роботі екстрених служб.  Крім того, на території громади зареєстровано 154 підприємства з різною матеріально-технічною базою. Доїхати до місця пригоди у максимально стислий термін - це запорука зменшення ризиків в усіх сенсах. Тому відпрацювання територій на мапі проводиться у команді постійно.Микола Панфілов, начальник МПК Визирки.

Це дуже важливо, тому що в основі стоїть людське життя. Ми не маємо права втрачати дорогоцінний час. Після прибуття на пожежу спочатку рятуємо людей, а потім приступаємо до гасіння пожежі, - Микола Панфілов, начальник МПК Визирки.

У Визирській громаді уточнені координати помешкань жителів допоможуть в роботі екстрених служб.  Чіткі дані місцеперебування пацієнта - життєво важлива інформація в термінових випадках. Сорок населених пунктів від Куяльницького до Тилігульського лиманів, у межах відповідальності екстреної швидкої медичної допомоги Лиманщини. Саме тому, коли йдеться про порятунок людини, важливо не втрачати час.Віктор Стоєв, старший фельдшер КУ "Одеський обласний центр медичної допомоги й медицини катастроф".

Виклик бригади швидкої допомоги починається з того, що ми отримуємо з центральної диспетчерської інформацію телефоном, де зазначені населений пункт, вулиця, прізвище хворого та його скарги. Наш маршрут пролягає по путівцях з весни по осінь. В осінньо-зимовий період ми можемо пересуватися тільки по асфальтованих дорогах, що займає більше часу, - Віктор Стоєв, старший фельдшер КУ "Одеський обласний центр медичної допомоги й медицини катастроф".

  Отже, розпочата робота з уточнення координат та місць знаходження адрес мешканців та різних об’єктів дозволить більш якісно обслуговувати цю місцевість. А надання всіх послуг на високому рівні є головним завданням для Визирської громади. Заради підвищення комфорту життєдіяльності місцевих жителів та ефективності функціонування територій вона й створювалася.

Друк
У Красносілці відбудеться тренінг для ОСББ15:00
17 січ
З нового року змінилася ставка збору пенсійного страхування за першу реєстрацію транспорту14:00
17 січ
Багато лебедів та перелітних птахів. На Тилігулі провели переоблік пернатих (фото)13:00
17 січ
У Визирці обиратимуть садибу з найкращою святковою ілюмінацією (відео)12:00
17 січ
Доброславські футболісти - у фіналі чемпіонату Одещини "Дитяча ліга"11:00
17 січ
"Доступні ліки" - у Першотравневому: відтепер у соціальній аптеці можна придбати необхідні медикаменти (фото)10:00
17 січ
У разі снігопаду - Южне готове до ліквідації (фото)15:00
16 січ
Він поруч: симптоми онкозахворювань, які не можна ігнорувати14:00
16 січ
У недільній школі "Радонеж" в Кошарах відсвяткували Різдво (фото)13:00
16 січ
Живіт "збунтувався". Як відновити нормальну роботу ШКТ після свят?12:00
16 січ
Освітяни Визирської громади обмінювалися досвідом (фото)11:00
16 січ
На Тилігулі проводять переоблік птахів09:00
16 січ
До поліціянтів Лиманщини завітали щедрівники15:00
15 січ
Олег Кутателадзе: "Сьогодні в руках у людей майбутнє їх громади"14:00
15 січ
Всією Визиркою - на млинці (фото)13:00
15 січ
При Одеській ОДА створять Дитячу раду (фото)12:06
15 січ
Ворожіння на святки: чи зберігся цей ритуал у міській культурі Южного? (фото)11:00
15 січ
У Визирській громаді вперше провели конкурс педагогічної майстерності “З любов'ю до дітей" (фото)10:00
15 січ
У Доброславі відзначили старий Новий рік з колядками та щедрівками (фото)15:28
14 січ
У Переможного з'явився шанс: Представлено проєкт будівництва дороги (фото) 14:00
14 січ
"Привіт, 1979!": В міському музеї Южного відкрили тематичну виставку (фото)13:00
14 січ
Потрібно наздоганяти втрачене: Які зміни чекають на села Визирської ОТГ? (фото)12:00
14 січ
Кабмін планує затвердити перспективний план реформування Одещини (фото)11:00
14 січ
Українцям за деякі аналізи більше платити не треба (фото)10:00
14 січ
Буде чимало роботи: Визирський відділ освіти зібрав робочу нараду (фото)15:42
13 січ
TOP