» » У Визирській громаді уточнені координати помешкань жителів допоможуть в роботі екстрених служб (фото)

У Визирській громаді уточнені координати помешкань жителів допоможуть в роботі екстрених служб (фото)

У Визирській громаді уточнені координати помешкань жителів допоможуть в роботі екстрених служб (фото)

  Глобальне позиціювання по GPS - це супутникова система навігації, яка забезпечує вимірювання відстані, часу і визначає місце розташування у всесвітній системі координат. Цей винахід людства дозволяє чітко визначати розташування у будь-якому місці та на будь-якій території, завдяки чому розроблено світові супутникові карти. Уточнення даних адрес жителів Визирської громади, зробить можливим підвищення якості обслуговування територій. У тому числі й екстреними службами.У Визирській громаді уточнені координати помешкань жителів допоможуть в роботі екстрених служб.Олександр Токменінов, перший заступник Визирського сільського голови.

За ініціативи однієї зі служб таксі міста Южне проводиться нумерація будинків. Так служба таксі зможе більш якісно обслуговувати наших жителів. Я це підтримую. Більш того, така інформація буде корисною і для служб екстреного виклику - це швидка допомога та ДСНС, - Олександр Токменінов, перший заступник Визирського сільського голови.

  Уточнення адрес, а з ними, й уточнення відстані до споживачів послуг таксі, дозволить вплинути на тарифи й зробити їх більш справедливими.Валерій Лазорович, представник служби таксі міста Южне.

Зручність пасажира полягає в тому, щоб він платив за фактичний кілометраж, а не якусь фіксовану ціну. Більш того, це не закрита інформація. Будь-яка людина може зайти в карту "Візіком" - і пожежні, й поліція. Навіть людина, що приїхала з-за кордону, побачить на "Візіком" номер будинку, - Валерій Лазорович, представник служби таксі міста Южне.

  У пильному полі зору пожежних завжди знаходиться життя людини. На сторожі пожежної безпеки у громаді рятувальники міської пожежної команди Визирки. Запобігання завданню матеріальної шкоди та загрозі життю людей - це реалії кожного їх робочого дня. Несправні побутові електро та газові прилади, порушення заходів безпеки, розведення багать, гра дітей з сірниками, степові пожежі - все це може призвести до великих втрат, у тому числі людських.У Визирській громаді уточнені координати помешкань жителів допоможуть в роботі екстрених служб.  Крім того, на території громади зареєстровано 154 підприємства з різною матеріально-технічною базою. Доїхати до місця пригоди у максимально стислий термін - це запорука зменшення ризиків в усіх сенсах. Тому відпрацювання територій на мапі проводиться у команді постійно.Микола Панфілов, начальник МПК Визирки.

Це дуже важливо, тому що в основі стоїть людське життя. Ми не маємо права втрачати дорогоцінний час. Після прибуття на пожежу спочатку рятуємо людей, а потім приступаємо до гасіння пожежі, - Микола Панфілов, начальник МПК Визирки.

У Визирській громаді уточнені координати помешкань жителів допоможуть в роботі екстрених служб.  Чіткі дані місцеперебування пацієнта - життєво важлива інформація в термінових випадках. Сорок населених пунктів від Куяльницького до Тилігульського лиманів, у межах відповідальності екстреної швидкої медичної допомоги Лиманщини. Саме тому, коли йдеться про порятунок людини, важливо не втрачати час.Віктор Стоєв, старший фельдшер КУ "Одеський обласний центр медичної допомоги й медицини катастроф".

Виклик бригади швидкої допомоги починається з того, що ми отримуємо з центральної диспетчерської інформацію телефоном, де зазначені населений пункт, вулиця, прізвище хворого та його скарги. Наш маршрут пролягає по путівцях з весни по осінь. В осінньо-зимовий період ми можемо пересуватися тільки по асфальтованих дорогах, що займає більше часу, - Віктор Стоєв, старший фельдшер КУ "Одеський обласний центр медичної допомоги й медицини катастроф".

  Отже, розпочата робота з уточнення координат та місць знаходження адрес мешканців та різних об’єктів дозволить більш якісно обслуговувати цю місцевість. А надання всіх послуг на високому рівні є головним завданням для Визирської громади. Заради підвищення комфорту життєдіяльності місцевих жителів та ефективності функціонування територій вона й створювалася.

Друк
Представники Березівської та Визирської громад обмінялися досвідом роботи ЖКГ18:17
05 сер
У частині Лиманського району — аварійне відключення води16:56
05 сер
Разом будь-яка справу по плечу: молодіжна рада Визирської сільради чекає жителів ОТГ на толоці (фотофакт)14:30
05 сер
Підтримуючи турнір з кікбоксингу, ТІС вшановує пам'ять Олексія Ставніцера13:28
05 сер
Програма «U-LEAD з Європою» продовжує допомагати українцям12:00
05 сер
У Першотравневому дитсадку «Сонечко» розмальовують фасад (фото)11:00
05 сер
На підприємствах ТІС суворо стежать за пилопригніченням (фото)10:00
05 сер
Визирська громада готується на Дня Незалежності України (фото)15:04
04 сер
Визирська ОТГ: Любопіль дочекався 770 м дороги, на черзі ще 1 400 м (фото)14:08
04 сер
Дорогу М-28 «Одеса-Южний» ремонтують з використанням полімерних домішок (фото)13:08
04 сер
Молодіжна рада Визирської ОТГ визначилася з планами (фото)12:00
04 сер
Денис Шмигаль: «Університети можуть самі визначати, коли і в якій формі їм починати освітній процес у новому навчальному році»11:00
04 сер
Фото співробітника ТІСу використовувала в рекламі компанія з виробництва олії10:00
04 сер
Мер Чорноморська задоволений тим, що місто залишилося без непотрібних «добавок»16:30
03 сер
Рятувальники Лиманського району вживають дії щодо недопущення пожеж в екосистемах (фото)14:51
03 сер
Едуард Хижняк: «Допомога кожному жителю Визирської громади, хто її потребує — наша головна мета»13:49
03 сер
У Крижанівці відбулося перше засідання робочої групи з розробки Стратегії Фонтанської ОТГ (фото)12:00
03 сер
У Олександрівці послаблено протиепідемічні заходи11:00
03 сер
Олег Кутателадзе: «У Южному жити набагато комфортніше, ніж у великому місті»10:00
03 сер
Біля залізничного переїзду в Ілічанці розпочався ремонт дороги (фотофакт)13:00
01 сер
Мешканці Визирки соцпрацівники допомогли здійснити мрію (фото)12:00
01 сер
У Івановому ведеться ремонт мережі водопроводу (фото)11:00
01 сер
Коронавірус та економіка. Лиманська РДА звітує про виконання бюджету за І півріччя 2020 року10:00
01 сер
Дорогу між Визиркою та Любополем ремонтують вже за обласні кошти (фото)16:09
31 лип
Молодіжна рада Визирської ОТГ пропонує небайдужим долучитися до активної роботи цієї суботи16:02
31 лип
TOP