» » Сичавська сільрада прийняла рішення про приєднання сіл Сичавка та Кошари до Визирської громади (фото)

Сичавська сільрада прийняла рішення про приєднання сіл Сичавка та Кошари до Визирської громади (фото)

Сичавська сільрада прийняла рішення про приєднання сіл Сичавка та Кошари до Визирської громади (фото)

  2016 рік виявився непростим для жителів сіл Сичавської сільради. У процесі реалізації реформи децентралізації населення села розділилося на дві групи: тих, хто бажав об'єднатися з сусідніми селами у Визирську ОТГ і тих, кому було більше до вподоби приєднатися до міста Южне.
  В результаті проведеного опитування жителів села шляхом таємного голосування, яке відбулося 30 жовтня 2016 року, більшість голосів було віддано за приєднання Сичавки до сусідніх сіл. Охочих приєднається до міста Южне виявилося на 20% менше. Але від сесії до сесії хвилювання в селі не вщухали, і Сичавська сільрада у 2018 році прийняла рішення відтермінувати завершення процесу об'єднання.Сичавська сільрада прийняла рішення про приєднання сіл Сичавка та Кошари до Визирської громади.  Тим часом Визирська, Першотравнева та Любопільська сільради створили міцну й успішну ОТГ. Жителі Сичавки стали наполегливо питати керівництво села, чому Сичавка ще не об'єдналася з Визиркою, згідно з бажанням місцевих жителів. Останні пів року, кожен другий відвідувач сільради починав свою розмову з питання: "Коли ми приєднаємося до Визирки?".Валентина Попоніна, голова Сичавської сільради.

18 жовтня цього року була сесія на якій ми прийняли рішення, що в нас знову буде проведене опитування за допомогою підписних листів. До 11 листопада ми його провели. Депутати йшли по своїх округах та опитували людей. 14 листопада було засідання виконкому, на якому ми розглянули всі ці листи. Було опитано 620 осіб, з них 586 були за приєднання до Визирки. Ми не очікували такого результату, люди просто розібралися в економіці цього питання. Нам Южне пропонує приходити й дивитися на їх фонтани, а люди хочуть фонтани у себе в селі, щоб і у нас були свої парки та зони відпочинку, - Валентина Попоніна, голова Сичавської сільради.

  Керуючись вибором жителів, Сичавська сільрада на останній сесії ухвалила рішення про приєднання сіл Сичавка та Кошари до Визирської об'єднаної громади.

Ми довго йшли до рішення, яке ми сьогодні прийняли, про приєднання до Визирської громади. Своє рішення ми передаємо в Визирську ОТГ, щоб вони тепер на своїй сесії вирішили, приймають нас чи ні, - Валентина Попоніна, голова Сичавської сільради.

  Таке рішення, можливо, буде прийняте вже на найближчий сесії Визирської сільради. Валерій Стоілакі поки поділився своїми враженнями про рішення сичавців.Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

У нас було таке повідомлення, що на останній сесії депутати Сичавської сільради прийняли рішення про приєднання до Визирської ОТГ. Ми дуже любимо та поважаємо Сичавку. Часто буваємо у них на заходах та святах. Ми з дорогою душею хочемо працювати разом з Сичавкою та створювати інфраструктуру села й розвиватися разом, - Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

  Олег Кутателадзе, який свого часу ініціював об'єднання сіл навколо індустріально та економічно розвиненого центру - Визирки, впевнений в успішності об'єднання в розширеному складі.Олег Кутателадзе, депутат обласної ради.

Я вважаю, що це - дуже правильне рішення, економічно виважене. Спільними зусиллями ми зможемо зробити все, для того щоб і Сичавка, і Кошари стали європейськими селами. У нас буде такий союз сіл, де ми будемо з повагою ставитися до кожного села незалежно від того, велике воно чи маленьке. Ми повинні створювати умови, щоб люди в них жили по-європейськи, - Олег Кутателадзе, депутат обласної ради.

  Якщо рішення сесії Визирської сільради буде позитивним, економічне обґрунтування такого об'єднання повинна ще буде підтвердити Одеська облдержадміністрація.
  Раніше повідомлялося, що в Сичавці пройшов круглий стіл на тему об'єднання з Визирською ОТГ. З приводу актуального питання - чи варто селу об'єднуватися з Южним - висловилися жителі міста, свою думку висловив і депутат Верховної Ради України Степан Чернявський.

  19 листопада відбулася сесія Сичавської сільради, де було представлено листи, на яких мешканці села підписувалися "за" чи "проти" об'єднання з Визирською ОТГ.

Друк
Визирська громада готується до новорічних свят (фото)10:00
11 гру
Завтра пройде день жіночого здоров’я у Лиманській центральній районній лікарні15:00
10 гру
У Южному почали монтувати новорічну ялинку (фото)14:46
10 гру
"Команда розвитку" та "ТІС-ТВ" подарували бібліотеці Першотравневого НВК нові книги (фото)14:00
10 гру
В селі Любопіль виділили земельні ділянки учасникам АТО (фото)13:00
10 гру
Южненських військовослужбовців привітали з Днем Збройних сил України (фото)12:00
10 гру
У Кошарах проводять уроки у недільній школі "Радонеж" (фото)11:00
10 гру
НВК ім. Чорновола та авторська школа Гузика збирають подарунки до інтернату у Балтському районі (фото)10:00
10 гру
Лиманська центральна районна лікарня готова до підписання договорів з Національною службою здоров’я15:00
09 гру
У Южному відтепер можна дізнатися точні дані якості повітря: встановлена ​​станція моніторингу13:00
09 гру
У селі Сичавка відкрилася підстанція швидкої медичної допомоги (фото)12:00
09 гру
У Першотравневому заасфальтували провулки та проїзди між багатоквартирними будинками (фото)11:00
09 гру
У Южному відкриють оселю Святого Миколая (фото)10:00
09 гру
Відбулася VIII позачергова сесія Визирської сільради: ОТГ поповнює свої ряди (фото)12:19
07 гру
У Южненській авторській школі імені М.П. Гузика відбулася посвята у студенти (фото)12:00
07 гру
У Визирці провели пізнавальну лекцію для школярів на тему ВІЛ-СНІД (фото)11:00
07 гру
Лиманський РЕМ повідомляє про можливе відключення електроенергії в Крижанівці10:00
07 гру
Охоронне підприємство оголошує набір на вакантні посади охоронців в Южному15:00
06 гру
Відділ статистики Лиманського району до кінця року повинні розформувати14:00
06 гру
Галина Лесько: "Як із зерна виростає колос, так і наша любов до своєї родини та Батьківщини проростає любов'ю до історії"13:00
06 гру
"Професії моєї громади": учні Визирської школи презентували свої роботи (фото)12:00
06 гру
Лиманська районна лікарня пропонує експрес-діагностику жіночого здоров'я (фото)11:00
06 гру
У Южненському центрі зайнятості провели черговий семінар для тих, хто шукає роботу (фото)10:00
06 гру
У Лиманському районі привітали з професійним святом працівників органів місцевого самоврядування (фото)15:00
05 гру
Таланти Визирської ОТГ повернулися з конкурсу "Віват, Витоки!" переможцями (фото)14:00
05 гру
TOP