» » Сичавська сільрада прийняла рішення про приєднання сіл Сичавка та Кошари до Визирської громади (фото)

Сичавська сільрада прийняла рішення про приєднання сіл Сичавка та Кошари до Визирської громади (фото)

Сичавська сільрада прийняла рішення про приєднання сіл Сичавка та Кошари до Визирської громади (фото)

  2016 рік виявився непростим для жителів сіл Сичавської сільради. У процесі реалізації реформи децентралізації населення села розділилося на дві групи: тих, хто бажав об'єднатися з сусідніми селами у Визирську ОТГ і тих, кому було більше до вподоби приєднатися до міста Южне.
  В результаті проведеного опитування жителів села шляхом таємного голосування, яке відбулося 30 жовтня 2016 року, більшість голосів було віддано за приєднання Сичавки до сусідніх сіл. Охочих приєднається до міста Южне виявилося на 20% менше. Але від сесії до сесії хвилювання в селі не вщухали, і Сичавська сільрада у 2018 році прийняла рішення відтермінувати завершення процесу об'єднання.Сичавська сільрада прийняла рішення про приєднання сіл Сичавка та Кошари до Визирської громади.  Тим часом Визирська, Першотравнева та Любопільська сільради створили міцну й успішну ОТГ. Жителі Сичавки стали наполегливо питати керівництво села, чому Сичавка ще не об'єдналася з Визиркою, згідно з бажанням місцевих жителів. Останні пів року, кожен другий відвідувач сільради починав свою розмову з питання: "Коли ми приєднаємося до Визирки?".Валентина Попоніна, голова Сичавської сільради.

18 жовтня цього року була сесія на якій ми прийняли рішення, що в нас знову буде проведене опитування за допомогою підписних листів. До 11 листопада ми його провели. Депутати йшли по своїх округах та опитували людей. 14 листопада було засідання виконкому, на якому ми розглянули всі ці листи. Було опитано 620 осіб, з них 586 були за приєднання до Визирки. Ми не очікували такого результату, люди просто розібралися в економіці цього питання. Нам Южне пропонує приходити й дивитися на їх фонтани, а люди хочуть фонтани у себе в селі, щоб і у нас були свої парки та зони відпочинку, - Валентина Попоніна, голова Сичавської сільради.

  Керуючись вибором жителів, Сичавська сільрада на останній сесії ухвалила рішення про приєднання сіл Сичавка та Кошари до Визирської об'єднаної громади.

Ми довго йшли до рішення, яке ми сьогодні прийняли, про приєднання до Визирської громади. Своє рішення ми передаємо в Визирську ОТГ, щоб вони тепер на своїй сесії вирішили, приймають нас чи ні, - Валентина Попоніна, голова Сичавської сільради.

  Таке рішення, можливо, буде прийняте вже на найближчий сесії Визирської сільради. Валерій Стоілакі поки поділився своїми враженнями про рішення сичавців.Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

У нас було таке повідомлення, що на останній сесії депутати Сичавської сільради прийняли рішення про приєднання до Визирської ОТГ. Ми дуже любимо та поважаємо Сичавку. Часто буваємо у них на заходах та святах. Ми з дорогою душею хочемо працювати разом з Сичавкою та створювати інфраструктуру села й розвиватися разом, - Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

  Олег Кутателадзе, який свого часу ініціював об'єднання сіл навколо індустріально та економічно розвиненого центру - Визирки, впевнений в успішності об'єднання в розширеному складі.Олег Кутателадзе, депутат обласної ради.

Я вважаю, що це - дуже правильне рішення, економічно виважене. Спільними зусиллями ми зможемо зробити все, для того щоб і Сичавка, і Кошари стали європейськими селами. У нас буде такий союз сіл, де ми будемо з повагою ставитися до кожного села незалежно від того, велике воно чи маленьке. Ми повинні створювати умови, щоб люди в них жили по-європейськи, - Олег Кутателадзе, депутат обласної ради.

  Якщо рішення сесії Визирської сільради буде позитивним, економічне обґрунтування такого об'єднання повинна ще буде підтвердити Одеська облдержадміністрація.
  Раніше повідомлялося, що в Сичавці пройшов круглий стіл на тему об'єднання з Визирською ОТГ. З приводу актуального питання - чи варто селу об'єднуватися з Южним - висловилися жителі міста, свою думку висловив і депутат Верховної Ради України Степан Чернявський.

  19 листопада відбулася сесія Сичавської сільради, де було представлено листи, на яких мешканці села підписувалися "за" чи "проти" об'єднання з Визирською ОТГ.

Друк
У Красносілці стартує конкурс ескізних проєктів в'їзних знаків15:00
13 лип
Рятівники Лиманщини провели профілактичний рейд з метою запобігання виникнення пожеж (фото)14:30
13 лип
Мітинг під Одеською ОДА: жителі Лиманщини проти приєднання до Березівки (фото)14:22
13 лип
Рівні умови для підприємств, незалежно від форми власності, забезпечать сталий економічний розвиток України (фото)13:44
13 лип
Маленькі крижанівці посіли друге місце на «Кубку портів Чорного моря 2020» (фото)13:00
13 лип
У Чорноморському відкрили конкурс на посаду директора «Школи мистецтв»12:00
13 лип
Визирка: важливість Центру надання соціальних послуг (фото)11:00
13 лип
Крижанівка: припинення газопостачання10:00
13 лип
Позачергова сесія в Визирці розглянула низку фінансових питань (фото)12:00
11 лип
Світлана Дідоводюк: «Бути членом «Команди розвитку» почесно»10:00
11 лип
Керівництво Визирської сільради привітало Олену Козьміну з днем народження (фото)17:18
10 лип
Депутати Визирської сільради вирішили направити до Дмитрівської школи понад 1 млн грн (фото)15:14
10 лип
Володимир Татаревський: «Порти витягнуть економіку України»14:30
10 лип
Усі перевірені об’єкти Визирської ОТГ відповідають нормам (фото)14:00
10 лип
Земля – народу?13:11
10 лип
Якщо руки звикли до праці, вона буде до старості в радість11:00
10 лип
Єдина проблема проведення ЗНО в Першотравневому - спека (фото)10:13
10 лип
Визирська ОТГ: у Любополі визначили переможців конкурсу до свята Івана Купала (фото)14:47
09 лип
У Визирці ліквідували наслідки негоди (фото)14:00
09 лип
Співзасновник ТІС має намір переформатувати Impact Hub Odessa13:03
09 лип
Предмети інтер'єру вже чекають свого місця в садибі Курісів (фото)12:41
09 лип
САД виступає замовником будівництва траси з ОМТП до М-2811:00
09 лип
У Визирській ОТГ створюють Мистецьку школу (фото)10:00
09 лип
Доброславців в четвер забезпечуватимуть водою з цистерн09:16
09 лип
Пішоходам Вапнярки стало безпечніше перетинати проїжджу частину15:00
08 лип
TOP