» » Сичавська сільрада прийняла рішення про приєднання сіл Сичавка та Кошари до Визирської громади (фото)

Сичавська сільрада прийняла рішення про приєднання сіл Сичавка та Кошари до Визирської громади (фото)

Сичавська сільрада прийняла рішення про приєднання сіл Сичавка та Кошари до Визирської громади (фото)

  2016 рік виявився непростим для жителів сіл Сичавської сільради. У процесі реалізації реформи децентралізації населення села розділилося на дві групи: тих, хто бажав об'єднатися з сусідніми селами у Визирську ОТГ і тих, кому було більше до вподоби приєднатися до міста Южне.
  В результаті проведеного опитування жителів села шляхом таємного голосування, яке відбулося 30 жовтня 2016 року, більшість голосів було віддано за приєднання Сичавки до сусідніх сіл. Охочих приєднається до міста Южне виявилося на 20% менше. Але від сесії до сесії хвилювання в селі не вщухали, і Сичавська сільрада у 2018 році прийняла рішення відтермінувати завершення процесу об'єднання.Сичавська сільрада прийняла рішення про приєднання сіл Сичавка та Кошари до Визирської громади.  Тим часом Визирська, Першотравнева та Любопільська сільради створили міцну й успішну ОТГ. Жителі Сичавки стали наполегливо питати керівництво села, чому Сичавка ще не об'єдналася з Визиркою, згідно з бажанням місцевих жителів. Останні пів року, кожен другий відвідувач сільради починав свою розмову з питання: "Коли ми приєднаємося до Визирки?".Валентина Попоніна, голова Сичавської сільради.

18 жовтня цього року була сесія на якій ми прийняли рішення, що в нас знову буде проведене опитування за допомогою підписних листів. До 11 листопада ми його провели. Депутати йшли по своїх округах та опитували людей. 14 листопада було засідання виконкому, на якому ми розглянули всі ці листи. Було опитано 620 осіб, з них 586 були за приєднання до Визирки. Ми не очікували такого результату, люди просто розібралися в економіці цього питання. Нам Южне пропонує приходити й дивитися на їх фонтани, а люди хочуть фонтани у себе в селі, щоб і у нас були свої парки та зони відпочинку, - Валентина Попоніна, голова Сичавської сільради.

  Керуючись вибором жителів, Сичавська сільрада на останній сесії ухвалила рішення про приєднання сіл Сичавка та Кошари до Визирської об'єднаної громади.

Ми довго йшли до рішення, яке ми сьогодні прийняли, про приєднання до Визирської громади. Своє рішення ми передаємо в Визирську ОТГ, щоб вони тепер на своїй сесії вирішили, приймають нас чи ні, - Валентина Попоніна, голова Сичавської сільради.

  Таке рішення, можливо, буде прийняте вже на найближчий сесії Визирської сільради. Валерій Стоілакі поки поділився своїми враженнями про рішення сичавців.Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

У нас було таке повідомлення, що на останній сесії депутати Сичавської сільради прийняли рішення про приєднання до Визирської ОТГ. Ми дуже любимо та поважаємо Сичавку. Часто буваємо у них на заходах та святах. Ми з дорогою душею хочемо працювати разом з Сичавкою та створювати інфраструктуру села й розвиватися разом, - Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

  Олег Кутателадзе, який свого часу ініціював об'єднання сіл навколо індустріально та економічно розвиненого центру - Визирки, впевнений в успішності об'єднання в розширеному складі.Олег Кутателадзе, депутат обласної ради.

Я вважаю, що це - дуже правильне рішення, економічно виважене. Спільними зусиллями ми зможемо зробити все, для того щоб і Сичавка, і Кошари стали європейськими селами. У нас буде такий союз сіл, де ми будемо з повагою ставитися до кожного села незалежно від того, велике воно чи маленьке. Ми повинні створювати умови, щоб люди в них жили по-європейськи, - Олег Кутателадзе, депутат обласної ради.

  Якщо рішення сесії Визирської сільради буде позитивним, економічне обґрунтування такого об'єднання повинна ще буде підтвердити Одеська облдержадміністрація.
  Раніше повідомлялося, що в Сичавці пройшов круглий стіл на тему об'єднання з Визирською ОТГ. З приводу актуального питання - чи варто селу об'єднуватися з Южним - висловилися жителі міста, свою думку висловив і депутат Верховної Ради України Степан Чернявський.

  19 листопада відбулася сесія Сичавської сільради, де було представлено листи, на яких мешканці села підписувалися "за" чи "проти" об'єднання з Визирською ОТГ.

Друк
У Визирці вирішили долю недобудови (фото)16:30
30 лис
У Доброславі покращують стан довкілля (фотофакт)15:23
30 лис
Диплом та грошова винагорода — здобуток Визирської ОТГ за найкращий доброустрій (відео)14:30
30 лис
До кінця року пацієнти з невідкладним станом проходять КТ-обстеження в КНП «Лиманська ЦРЛ» безкоштовно13:45
30 лис
У Визирській ОТГ нові депутати та голова сільради прийняли присягу (відео)13:40
30 лис
Збереження чистоти вантажів при перевалці — найважливіша складова роботи ТІС-Руда (відео)13:03
30 лис
Оркестр «Визирські сурми» записав на відео нові концертні номери (фоторепортаж)12:00
30 лис
В Одеській області створено карту допомоги родинам та вразливим верствам населення (фото)10:30
30 лис
Визирська ОТГ: попри труднощі селяни все ще займаються птахівництвом09:00
30 лис
Частина Лиманського району 30 листопада залишиться без води14:27
28 лис
У Визирській громаді вшанували жертв голодоморів XX століття (фото)14:21
28 лис
ТІС-Руда: очищення вантажів з повагою до клієнтів13:30
28 лис
Від 300 до 5 000 грн: школярів Визирської громади заохочують премією за гарне навчання (фото)12:00
28 лис
Олег Номеровський: професія захищати Батьківщину10:30
28 лис
Сергія Гриневецького призначено головою Одеської облдержадміністрації19:07
27 лис
Жителів Першотравневого старостинського округу просять оновити документи на майно16:30
27 лис
Трояндівська школа долучилася до Всеукраїнскої акції протидії насильству15:00
27 лис
Бути громаді юридичною особою чи ні?13:50
27 лис
Новообрані депутати Визирської громади приступили до своїх обов’язків (фото)12:00
27 лис
У Визирській ОТГ розширятимуть мережу відеоспостереження (фото)10:30
27 лис
Восени для здоров’я головне — уникати переохолодження організму09:00
27 лис
Визирська ОТГ: «Команда розвитку» сприяє роботі щодо освітлення вулиць в громаді (фото)16:29
26 лис
Працівники ТІС тепер можуть перевірити свої заробітки в електронному кабінеті банку «Восток» (відео)16:00
26 лис
Розпорядником бюджетних коштів Визирської ОТГ віднині буде окремий орган (відео)15:48
26 лис
Лиманська райрада передає повноваження з управління майном громадам (відео)15:27
26 лис
TOP