» » Тетяна Козик працює на посаді вчителя математики вже понад 40 років (фото)

Тетяна Козик працює на посаді вчителя математики вже понад 40 років (фото)

Тетяна Козик працює на посаді вчителя математики вже понад 40 років (фото)

  Козик Тетяна Володимирівна - вчитель математики, а також голова профспілкової організації Першотравневого НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцею". З перших хвилин спілкування з Тетяною Володимирівною розумієш, що це не лише педагог, а ще й людина з великим життєвим досвідом.
  Вчителювати вона почала з 1977 року після закінчення Одеського педагогічного інституту, тоді й прийшла працювати до Першотравневої школи. На посаді вчителя математики Тетяна Козик працює вже понад 40 років. За цей період вона випустила вже 7 класів. Те, як Тетяна Володимирівна ставиться до своєї справи не може не дивувати. На її думку, дуже важливо зацікавити дитину своїм предметом.Тетяна Козик, вчитель математики, голова профспілкової організації Першотравневого НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей".

Предмет, який я викладаю - важкий. Це - математика. Зрозуміло, що не всім він доступний, не всі їм цікавляться. Проте моє завдання - навчити дітей математики, щоб вони полюбили цей предмет. Можливо він їм стане в пригоді у майбутньому житті, - Тетяна Козик, вчитель математики, голова профспілкової організації Першотравневого НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцею".

Тетяна Козик працює на посаді вчителя математики вже понад 40 років.  Тетяна Володимирівна пишається тим, що багато хто з дітей застосовує отримані знання на практиці. Серед її випускників: вчителі, працівники банків, моряки та бізнесмени. Цікаво зазначити, що Тетяна Козик належить до багаторічної династії вчителів.Тетяна Козик, вчитель математики, голова профспілкової організації Першотравневого НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей".

Цю любов до професії вчителя заклали мої батьки. Почалося все з дідуся. Який перший в Комінтернівському районі з нашого роду почав викладати у початковій школі. Працював він у Новій Вільшанці, потім була Каїрська школа. Взагалі, освітні послуги наша родина надає на протязі 80 років, не перериваючись ні на один рік. Це й Кремидівська школа, це й наша Першотравнева школа, державний аграрний технікум. Була й Петрівська школа, - Тетяна Козик, вчитель математики, голова профспілкової організації Першотравневого НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцею".

  Робота у школі не обмежується лише викладанням одного з найскладніших предметів. Тетяна Володимирівна також обрана і працює головою профспілкової організації Першотравневого НВК, а тут роботи багато. До складу колективу входить вісімдесят працівників.Тетяна Козик працює на посаді вчителя математики вже понад 40 років.

На голову профспілки покладається контроль за виконанням колективного договору, захист прав робітників, які працюють в школі, піклування про їх оздоровлення, - Тетяна Козик, вчитель математики, голова профспілкової організації Першотравневого НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцею".

Тетяна Козик працює на посаді вчителя математики вже понад 40 років.  Тетяна Козик завдячує дуже вдалому профспілковому комітету, своїм однодумцям. Для членів колективу проводяться тури вихідного дня: відвідування театрів, туристичні поїздки, святкові вечори, відновлено оздоровчі заходи, тобто надаються путівки до санаторіїв. Особисте життя Тетяни Володимирівни тісно переплітається із професійним, його майже неможливо відділити. Проте якщо з'являється вільний час Тетяна Володимирівна дуже любить подорожувати, й обирає цікаві туристичні маршрути в різних куточках України.Тетяна Козик працює на посаді вчителя математики вже понад 40 років.Тетяна Казак, директор Першотравневого НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей".

Ця людина весь свій час віддає навчанню дітей і багато років вона є головою профспілки. Вчитель з великої літери, який дає знання, який не боїться труднощів, вчитель, який завжди прийде на допомогу. Її дуже люблять діти, поважають колеги й батьки, - Тетяна Казак, директор Першотравневого НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцею".

Наталія Кириченко, заступник директора з навчально-виховної роботи Першотравневого НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей".

В неї дуже гарні уроки, вона дає міцні знання. Вона випустила багато класів, всі її пам’ятають, коли приходить час зустрічі. Не було такого випуску, щоб не зустрічалися. Я знаю, оскільки була на одній з таких зустрічей. Вона дуже до них готується, на них чекає. Пам'ятає кожного свого випускника, - Наталія Кириченко, заступник директора з навчально-виховної роботи Першотравневого НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцею".

  Люблять вчительку математики, Тетяну Володимирівну, й учні школи.Аліна, учениця 6-Б класу Першотравневого НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей".

Тетяна Володимирівна дуже добра, ввічлива, гарна вчителька, - Аліна, учениця 6-Б класу Першотравневого НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцею".

Владислава, учениця 6-Б класу Першотравневого НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей".

Тетяна Володимирівна дуже добра вчителька, гарно пояснює, в мене високі оцінки з математики, - Владислава, учениця 6-Б класу Першотравневого НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцею".

Тетяна Козик працює на посаді вчителя математики вже понад 40 років.  На завершення хотілося б додати, що найголовнішою цінністю у житті для Тетяни Володимирівни є її сім'я. Там, де її розуміють, підтримують та захищають. А серед життєвих пріоритетів на перше місце вона ставить людяність та порядність.

Друк
Схожі новини:
Визирська громада готується до новорічних свят (фото)10:00
11 гру
Завтра пройде день жіночого здоров’я у Лиманській центральній районній лікарні15:00
10 гру
У Южному почали монтувати новорічну ялинку (фото)14:46
10 гру
"Команда розвитку" та "ТІС-ТВ" подарували бібліотеці Першотравневого НВК нові книги (фото)14:00
10 гру
В селі Любопіль виділили земельні ділянки учасникам АТО (фото)13:00
10 гру
Южненських військовослужбовців привітали з Днем Збройних сил України (фото)12:00
10 гру
У Кошарах проводять уроки у недільній школі "Радонеж" (фото)11:00
10 гру
НВК ім. Чорновола та авторська школа Гузика збирають подарунки до інтернату у Балтському районі (фото)10:00
10 гру
Лиманська центральна районна лікарня готова до підписання договорів з Національною службою здоров’я15:00
09 гру
У Южному відтепер можна дізнатися точні дані якості повітря: встановлена ​​станція моніторингу13:00
09 гру
У селі Сичавка відкрилася підстанція швидкої медичної допомоги (фото)12:00
09 гру
У Першотравневому заасфальтували провулки та проїзди між багатоквартирними будинками (фото)11:00
09 гру
У Южному відкриють оселю Святого Миколая (фото)10:00
09 гру
Відбулася VIII позачергова сесія Визирської сільради: ОТГ поповнює свої ряди (фото)12:19
07 гру
У Южненській авторській школі імені М.П. Гузика відбулася посвята у студенти (фото)12:00
07 гру
У Визирці провели пізнавальну лекцію для школярів на тему ВІЛ-СНІД (фото)11:00
07 гру
Лиманський РЕМ повідомляє про можливе відключення електроенергії в Крижанівці10:00
07 гру
Охоронне підприємство оголошує набір на вакантні посади охоронців в Южному15:00
06 гру
Відділ статистики Лиманського району до кінця року повинні розформувати14:00
06 гру
Галина Лесько: "Як із зерна виростає колос, так і наша любов до своєї родини та Батьківщини проростає любов'ю до історії"13:00
06 гру
"Професії моєї громади": учні Визирської школи презентували свої роботи (фото)12:00
06 гру
Лиманська районна лікарня пропонує експрес-діагностику жіночого здоров'я (фото)11:00
06 гру
У Южненському центрі зайнятості провели черговий семінар для тих, хто шукає роботу (фото)10:00
06 гру
У Лиманському районі привітали з професійним святом працівників органів місцевого самоврядування (фото)15:00
05 гру
Таланти Визирської ОТГ повернулися з конкурсу "Віват, Витоки!" переможцями (фото)14:00
05 гру
TOP