» » Тетяна Козик працює на посаді вчителя математики вже понад 40 років (фото)

Тетяна Козик працює на посаді вчителя математики вже понад 40 років (фото)

Тетяна Козик працює на посаді вчителя математики вже понад 40 років (фото)

  Козик Тетяна Володимирівна - вчитель математики, а також голова профспілкової організації Першотравневого НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцею". З перших хвилин спілкування з Тетяною Володимирівною розумієш, що це не лише педагог, а ще й людина з великим життєвим досвідом.
  Вчителювати вона почала з 1977 року після закінчення Одеського педагогічного інституту, тоді й прийшла працювати до Першотравневої школи. На посаді вчителя математики Тетяна Козик працює вже понад 40 років. За цей період вона випустила вже 7 класів. Те, як Тетяна Володимирівна ставиться до своєї справи не може не дивувати. На її думку, дуже важливо зацікавити дитину своїм предметом.Тетяна Козик, вчитель математики, голова профспілкової організації Першотравневого НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей".

Предмет, який я викладаю - важкий. Це - математика. Зрозуміло, що не всім він доступний, не всі їм цікавляться. Проте моє завдання - навчити дітей математики, щоб вони полюбили цей предмет. Можливо він їм стане в пригоді у майбутньому житті, - Тетяна Козик, вчитель математики, голова профспілкової організації Першотравневого НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцею".

Тетяна Козик працює на посаді вчителя математики вже понад 40 років.  Тетяна Володимирівна пишається тим, що багато хто з дітей застосовує отримані знання на практиці. Серед її випускників: вчителі, працівники банків, моряки та бізнесмени. Цікаво зазначити, що Тетяна Козик належить до багаторічної династії вчителів.Тетяна Козик, вчитель математики, голова профспілкової організації Першотравневого НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей".

Цю любов до професії вчителя заклали мої батьки. Почалося все з дідуся. Який перший в Комінтернівському районі з нашого роду почав викладати у початковій школі. Працював він у Новій Вільшанці, потім була Каїрська школа. Взагалі, освітні послуги наша родина надає на протязі 80 років, не перериваючись ні на один рік. Це й Кремидівська школа, це й наша Першотравнева школа, державний аграрний технікум. Була й Петрівська школа, - Тетяна Козик, вчитель математики, голова профспілкової організації Першотравневого НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцею".

  Робота у школі не обмежується лише викладанням одного з найскладніших предметів. Тетяна Володимирівна також обрана і працює головою профспілкової організації Першотравневого НВК, а тут роботи багато. До складу колективу входить вісімдесят працівників.Тетяна Козик працює на посаді вчителя математики вже понад 40 років.

На голову профспілки покладається контроль за виконанням колективного договору, захист прав робітників, які працюють в школі, піклування про їх оздоровлення, - Тетяна Козик, вчитель математики, голова профспілкової організації Першотравневого НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцею".

Тетяна Козик працює на посаді вчителя математики вже понад 40 років.  Тетяна Козик завдячує дуже вдалому профспілковому комітету, своїм однодумцям. Для членів колективу проводяться тури вихідного дня: відвідування театрів, туристичні поїздки, святкові вечори, відновлено оздоровчі заходи, тобто надаються путівки до санаторіїв. Особисте життя Тетяни Володимирівни тісно переплітається із професійним, його майже неможливо відділити. Проте якщо з'являється вільний час Тетяна Володимирівна дуже любить подорожувати, й обирає цікаві туристичні маршрути в різних куточках України.Тетяна Козик працює на посаді вчителя математики вже понад 40 років.Тетяна Казак, директор Першотравневого НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей".

Ця людина весь свій час віддає навчанню дітей і багато років вона є головою профспілки. Вчитель з великої літери, який дає знання, який не боїться труднощів, вчитель, який завжди прийде на допомогу. Її дуже люблять діти, поважають колеги й батьки, - Тетяна Казак, директор Першотравневого НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцею".

Наталія Кириченко, заступник директора з навчально-виховної роботи Першотравневого НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей".

В неї дуже гарні уроки, вона дає міцні знання. Вона випустила багато класів, всі її пам’ятають, коли приходить час зустрічі. Не було такого випуску, щоб не зустрічалися. Я знаю, оскільки була на одній з таких зустрічей. Вона дуже до них готується, на них чекає. Пам'ятає кожного свого випускника, - Наталія Кириченко, заступник директора з навчально-виховної роботи Першотравневого НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцею".

  Люблять вчительку математики, Тетяну Володимирівну, й учні школи.Аліна, учениця 6-Б класу Першотравневого НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей".

Тетяна Володимирівна дуже добра, ввічлива, гарна вчителька, - Аліна, учениця 6-Б класу Першотравневого НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцею".

Владислава, учениця 6-Б класу Першотравневого НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей".

Тетяна Володимирівна дуже добра вчителька, гарно пояснює, в мене високі оцінки з математики, - Владислава, учениця 6-Б класу Першотравневого НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцею".

Тетяна Козик працює на посаді вчителя математики вже понад 40 років.  На завершення хотілося б додати, що найголовнішою цінністю у житті для Тетяни Володимирівни є її сім'я. Там, де її розуміють, підтримують та захищають. А серед життєвих пріоритетів на перше місце вона ставить людяність та порядність.

Друк
Схожі новини:
Віталій Кутателадзе: «Окремий проєкт майбутнього розвитку Визирки — мальовнича балка»15:44
21 жов
Кордон напередодні входження до Визирської ОТГ (фото)15:23
21 жов
Навіть у маленькому селі можна дбати про дитяче дозвілля (відео)14:00
21 жов
Добрий інвестиційний клімат для ТІС — найперший пріорітет13:29
21 жов
Тетяна Казак: «Не тільки моє село, тому що я там живу, а всі села повинні розвиватися однаково» (відео)12:30
21 жов
Перекриття дороги на під’їзді до Визирки12:24
21 жов
Олег Кутателадзе: стратегія розвитку туризму в Коблевому (фото)12:00
21 жов
На вулицях двох сіл Визирської ОТГ стає світліше (відео)11:30
21 жов
Тетяна Казак: «Не тільки моє село, тому що я там живу, а всі села повинні розвиватися однаково»11:06
21 жов
У Кордоні керівництво Визирської ОТГ з’ясовувало першочергові проблеми (відео)11:03
21 жов
Юрій Кугут: об’єднання Калинівської сільради з Визирською ОТГ додасть селам перспектив (фото)10:58
21 жов
У Кордоні керівництво Визирської ОТГ з’ясувало першочерговість проблем (фото)17:41
20 жов
Валентина Каленюк: «Кожна людина, навіть мала, — це особистість, яка потребує уваги» (відео)17:22
20 жов
У Доброславі відкрили відремонтований спортивний зал (фото)17:00
20 жов
У Зорі Труда дбають про дитяче дозвілля (фото)16:09
20 жов
У Першотравневому на вулиці Шкільна з’явився розважально-спортивний майданчик (відео)15:10
20 жов
Набувають чинності оновлені умови дистанційного навчання у школах15:00
20 жов
Олег Кутателадзе підтримав южненський гандбольний клуб «Портовик» (фото)14:17
20 жов
Толока у селі Порт зібрала небайдужих до дитячого розвитку і дозвілля (відео)14:00
20 жов
Інна Ілюсь: «Я людина активної життєвої позиції, дуже люблю своє село та мені не байдуже його майбутнє»13:24
20 жов
В День захисника України у Доброславі було відкрито пам’ятник загиблим героям 28-ої бригади (відео)13:00
20 жов
Гандбольний клуб «Портовик» може змінити генерального спонсора (відео)12:15
20 жов
Олег Кутателадзе: «Важливо обрати такий депутатський корпус, який буде працювати командно»11:07
20 жов
Олександр Семенов: «Треба залучати молодь, щоб вона не думала, що Польща — розв’язання всіх проблем»09:51
20 жов
Олег Кутателадзе: «У жителів кожного села є свої інтереси, які можна дотримати, вирішуючи проблеми разом»17:00
19 жов
TOP