» » Тетяна Козик працює на посаді вчителя математики вже понад 40 років (фото)

Тетяна Козик працює на посаді вчителя математики вже понад 40 років (фото)

Тетяна Козик працює на посаді вчителя математики вже понад 40 років (фото)

  Козик Тетяна Володимирівна - вчитель математики, а також голова профспілкової організації Першотравневого НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцею". З перших хвилин спілкування з Тетяною Володимирівною розумієш, що це не лише педагог, а ще й людина з великим життєвим досвідом.
  Вчителювати вона почала з 1977 року після закінчення Одеського педагогічного інституту, тоді й прийшла працювати до Першотравневої школи. На посаді вчителя математики Тетяна Козик працює вже понад 40 років. За цей період вона випустила вже 7 класів. Те, як Тетяна Володимирівна ставиться до своєї справи не може не дивувати. На її думку, дуже важливо зацікавити дитину своїм предметом.Тетяна Козик, вчитель математики, голова профспілкової організації Першотравневого НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей".

Предмет, який я викладаю - важкий. Це - математика. Зрозуміло, що не всім він доступний, не всі їм цікавляться. Проте моє завдання - навчити дітей математики, щоб вони полюбили цей предмет. Можливо він їм стане в пригоді у майбутньому житті, - Тетяна Козик, вчитель математики, голова профспілкової організації Першотравневого НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцею".

Тетяна Козик працює на посаді вчителя математики вже понад 40 років.  Тетяна Володимирівна пишається тим, що багато хто з дітей застосовує отримані знання на практиці. Серед її випускників: вчителі, працівники банків, моряки та бізнесмени. Цікаво зазначити, що Тетяна Козик належить до багаторічної династії вчителів.Тетяна Козик, вчитель математики, голова профспілкової організації Першотравневого НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей".

Цю любов до професії вчителя заклали мої батьки. Почалося все з дідуся. Який перший в Комінтернівському районі з нашого роду почав викладати у початковій школі. Працював він у Новій Вільшанці, потім була Каїрська школа. Взагалі, освітні послуги наша родина надає на протязі 80 років, не перериваючись ні на один рік. Це й Кремидівська школа, це й наша Першотравнева школа, державний аграрний технікум. Була й Петрівська школа, - Тетяна Козик, вчитель математики, голова профспілкової організації Першотравневого НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцею".

  Робота у школі не обмежується лише викладанням одного з найскладніших предметів. Тетяна Володимирівна також обрана і працює головою профспілкової організації Першотравневого НВК, а тут роботи багато. До складу колективу входить вісімдесят працівників.Тетяна Козик працює на посаді вчителя математики вже понад 40 років.

На голову профспілки покладається контроль за виконанням колективного договору, захист прав робітників, які працюють в школі, піклування про їх оздоровлення, - Тетяна Козик, вчитель математики, голова профспілкової організації Першотравневого НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцею".

Тетяна Козик працює на посаді вчителя математики вже понад 40 років.  Тетяна Козик завдячує дуже вдалому профспілковому комітету, своїм однодумцям. Для членів колективу проводяться тури вихідного дня: відвідування театрів, туристичні поїздки, святкові вечори, відновлено оздоровчі заходи, тобто надаються путівки до санаторіїв. Особисте життя Тетяни Володимирівни тісно переплітається із професійним, його майже неможливо відділити. Проте якщо з'являється вільний час Тетяна Володимирівна дуже любить подорожувати, й обирає цікаві туристичні маршрути в різних куточках України.Тетяна Козик працює на посаді вчителя математики вже понад 40 років.Тетяна Казак, директор Першотравневого НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей".

Ця людина весь свій час віддає навчанню дітей і багато років вона є головою профспілки. Вчитель з великої літери, який дає знання, який не боїться труднощів, вчитель, який завжди прийде на допомогу. Її дуже люблять діти, поважають колеги й батьки, - Тетяна Казак, директор Першотравневого НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцею".

Наталія Кириченко, заступник директора з навчально-виховної роботи Першотравневого НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей".

В неї дуже гарні уроки, вона дає міцні знання. Вона випустила багато класів, всі її пам’ятають, коли приходить час зустрічі. Не було такого випуску, щоб не зустрічалися. Я знаю, оскільки була на одній з таких зустрічей. Вона дуже до них готується, на них чекає. Пам'ятає кожного свого випускника, - Наталія Кириченко, заступник директора з навчально-виховної роботи Першотравневого НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцею".

  Люблять вчительку математики, Тетяну Володимирівну, й учні школи.Аліна, учениця 6-Б класу Першотравневого НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей".

Тетяна Володимирівна дуже добра, ввічлива, гарна вчителька, - Аліна, учениця 6-Б класу Першотравневого НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцею".

Владислава, учениця 6-Б класу Першотравневого НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей".

Тетяна Володимирівна дуже добра вчителька, гарно пояснює, в мене високі оцінки з математики, - Владислава, учениця 6-Б класу Першотравневого НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцею".

Тетяна Козик працює на посаді вчителя математики вже понад 40 років.  На завершення хотілося б додати, що найголовнішою цінністю у житті для Тетяни Володимирівни є її сім'я. Там, де її розуміють, підтримують та захищають. А серед життєвих пріоритетів на перше місце вона ставить людяність та порядність.

Друк
Схожі новини:
У Красносілці відбудеться тренінг для ОСББ15:00
17 січ
З нового року змінилася ставка збору пенсійного страхування за першу реєстрацію транспорту14:00
17 січ
Багато лебедів та перелітних птахів. На Тилігулі провели переоблік пернатих (фото)13:00
17 січ
У Визирці обиратимуть садибу з найкращою святковою ілюмінацією (відео)12:00
17 січ
Доброславські футболісти - у фіналі чемпіонату Одещини "Дитяча ліга"11:00
17 січ
"Доступні ліки" - у Першотравневому: відтепер у соціальній аптеці можна придбати необхідні медикаменти (фото)10:00
17 січ
У разі снігопаду - Южне готове до ліквідації (фото)15:00
16 січ
Він поруч: симптоми онкозахворювань, які не можна ігнорувати14:00
16 січ
У недільній школі "Радонеж" в Кошарах відсвяткували Різдво (фото)13:00
16 січ
Живіт "збунтувався". Як відновити нормальну роботу ШКТ після свят?12:00
16 січ
Освітяни Визирської громади обмінювалися досвідом (фото)11:00
16 січ
На Тилігулі проводять переоблік птахів09:00
16 січ
До поліціянтів Лиманщини завітали щедрівники15:00
15 січ
Олег Кутателадзе: "Сьогодні в руках у людей майбутнє їх громади"14:00
15 січ
Всією Визиркою - на млинці (фото)13:00
15 січ
При Одеській ОДА створять Дитячу раду (фото)12:06
15 січ
Ворожіння на святки: чи зберігся цей ритуал у міській культурі Южного? (фото)11:00
15 січ
У Визирській громаді вперше провели конкурс педагогічної майстерності “З любов'ю до дітей" (фото)10:00
15 січ
У Доброславі відзначили старий Новий рік з колядками та щедрівками (фото)15:28
14 січ
У Переможного з'явився шанс: Представлено проєкт будівництва дороги (фото) 14:00
14 січ
"Привіт, 1979!": В міському музеї Южного відкрили тематичну виставку (фото)13:00
14 січ
Потрібно наздоганяти втрачене: Які зміни чекають на села Визирської ОТГ? (фото)12:00
14 січ
Кабмін планує затвердити перспективний план реформування Одещини (фото)11:00
14 січ
Українцям за деякі аналізи більше платити не треба (фото)10:00
14 січ
Буде чимало роботи: Визирський відділ освіти зібрав робочу нараду (фото)15:42
13 січ
TOP