» » Тетяна Козик працює на посаді вчителя математики вже понад 40 років (фото)

Тетяна Козик працює на посаді вчителя математики вже понад 40 років (фото)

Тетяна Козик працює на посаді вчителя математики вже понад 40 років (фото)

  Козик Тетяна Володимирівна - вчитель математики, а також голова профспілкової організації Першотравневого НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцею". З перших хвилин спілкування з Тетяною Володимирівною розумієш, що це не лише педагог, а ще й людина з великим життєвим досвідом.
  Вчителювати вона почала з 1977 року після закінчення Одеського педагогічного інституту, тоді й прийшла працювати до Першотравневої школи. На посаді вчителя математики Тетяна Козик працює вже понад 40 років. За цей період вона випустила вже 7 класів. Те, як Тетяна Володимирівна ставиться до своєї справи не може не дивувати. На її думку, дуже важливо зацікавити дитину своїм предметом.Тетяна Козик, вчитель математики, голова профспілкової організації Першотравневого НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей".

Предмет, який я викладаю - важкий. Це - математика. Зрозуміло, що не всім він доступний, не всі їм цікавляться. Проте моє завдання - навчити дітей математики, щоб вони полюбили цей предмет. Можливо він їм стане в пригоді у майбутньому житті, - Тетяна Козик, вчитель математики, голова профспілкової організації Першотравневого НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцею".

Тетяна Козик працює на посаді вчителя математики вже понад 40 років.  Тетяна Володимирівна пишається тим, що багато хто з дітей застосовує отримані знання на практиці. Серед її випускників: вчителі, працівники банків, моряки та бізнесмени. Цікаво зазначити, що Тетяна Козик належить до багаторічної династії вчителів.Тетяна Козик, вчитель математики, голова профспілкової організації Першотравневого НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей".

Цю любов до професії вчителя заклали мої батьки. Почалося все з дідуся. Який перший в Комінтернівському районі з нашого роду почав викладати у початковій школі. Працював він у Новій Вільшанці, потім була Каїрська школа. Взагалі, освітні послуги наша родина надає на протязі 80 років, не перериваючись ні на один рік. Це й Кремидівська школа, це й наша Першотравнева школа, державний аграрний технікум. Була й Петрівська школа, - Тетяна Козик, вчитель математики, голова профспілкової організації Першотравневого НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцею".

  Робота у школі не обмежується лише викладанням одного з найскладніших предметів. Тетяна Володимирівна також обрана і працює головою профспілкової організації Першотравневого НВК, а тут роботи багато. До складу колективу входить вісімдесят працівників.Тетяна Козик працює на посаді вчителя математики вже понад 40 років.

На голову профспілки покладається контроль за виконанням колективного договору, захист прав робітників, які працюють в школі, піклування про їх оздоровлення, - Тетяна Козик, вчитель математики, голова профспілкової організації Першотравневого НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцею".

Тетяна Козик працює на посаді вчителя математики вже понад 40 років.  Тетяна Козик завдячує дуже вдалому профспілковому комітету, своїм однодумцям. Для членів колективу проводяться тури вихідного дня: відвідування театрів, туристичні поїздки, святкові вечори, відновлено оздоровчі заходи, тобто надаються путівки до санаторіїв. Особисте життя Тетяни Володимирівни тісно переплітається із професійним, його майже неможливо відділити. Проте якщо з'являється вільний час Тетяна Володимирівна дуже любить подорожувати, й обирає цікаві туристичні маршрути в різних куточках України.Тетяна Козик працює на посаді вчителя математики вже понад 40 років.Тетяна Казак, директор Першотравневого НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей".

Ця людина весь свій час віддає навчанню дітей і багато років вона є головою профспілки. Вчитель з великої літери, який дає знання, який не боїться труднощів, вчитель, який завжди прийде на допомогу. Її дуже люблять діти, поважають колеги й батьки, - Тетяна Казак, директор Першотравневого НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцею".

Наталія Кириченко, заступник директора з навчально-виховної роботи Першотравневого НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей".

В неї дуже гарні уроки, вона дає міцні знання. Вона випустила багато класів, всі її пам’ятають, коли приходить час зустрічі. Не було такого випуску, щоб не зустрічалися. Я знаю, оскільки була на одній з таких зустрічей. Вона дуже до них готується, на них чекає. Пам'ятає кожного свого випускника, - Наталія Кириченко, заступник директора з навчально-виховної роботи Першотравневого НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцею".

  Люблять вчительку математики, Тетяну Володимирівну, й учні школи.Аліна, учениця 6-Б класу Першотравневого НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей".

Тетяна Володимирівна дуже добра, ввічлива, гарна вчителька, - Аліна, учениця 6-Б класу Першотравневого НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцею".

Владислава, учениця 6-Б класу Першотравневого НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцей".

Тетяна Володимирівна дуже добра вчителька, гарно пояснює, в мене високі оцінки з математики, - Владислава, учениця 6-Б класу Першотравневого НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцею".

Тетяна Козик працює на посаді вчителя математики вже понад 40 років.  На завершення хотілося б додати, що найголовнішою цінністю у житті для Тетяни Володимирівни є її сім'я. Там, де її розуміють, підтримують та захищають. А серед життєвих пріоритетів на перше місце вона ставить людяність та порядність.

Друк
Схожі новини:
Представники Березівської та Визирської громад обмінялися досвідом роботи ЖКГ18:17
05 сер
У частині Лиманського району — аварійне відключення води16:56
05 сер
Разом будь-яка справу по плечу: молодіжна рада Визирської сільради чекає жителів ОТГ на толоці (фотофакт)14:30
05 сер
Підтримуючи турнір з кікбоксингу, ТІС вшановує пам'ять Олексія Ставніцера13:28
05 сер
Програма «U-LEAD з Європою» продовжує допомагати українцям12:00
05 сер
У Першотравневому дитсадку «Сонечко» розмальовують фасад (фото)11:00
05 сер
На підприємствах ТІС суворо стежать за пилопригніченням (фото)10:00
05 сер
Визирська громада готується на Дня Незалежності України (фото)15:04
04 сер
Визирська ОТГ: Любопіль дочекався 770 м дороги, на черзі ще 1 400 м (фото)14:08
04 сер
Дорогу М-28 «Одеса-Южний» ремонтують з використанням полімерних домішок (фото)13:08
04 сер
Молодіжна рада Визирської ОТГ визначилася з планами (фото)12:00
04 сер
Денис Шмигаль: «Університети можуть самі визначати, коли і в якій формі їм починати освітній процес у новому навчальному році»11:00
04 сер
Фото співробітника ТІСу використовувала в рекламі компанія з виробництва олії10:00
04 сер
Мер Чорноморська задоволений тим, що місто залишилося без непотрібних «добавок»16:30
03 сер
Рятувальники Лиманського району вживають дії щодо недопущення пожеж в екосистемах (фото)14:51
03 сер
Едуард Хижняк: «Допомога кожному жителю Визирської громади, хто її потребує — наша головна мета»13:49
03 сер
У Крижанівці відбулося перше засідання робочої групи з розробки Стратегії Фонтанської ОТГ (фото)12:00
03 сер
У Олександрівці послаблено протиепідемічні заходи11:00
03 сер
Олег Кутателадзе: «У Южному жити набагато комфортніше, ніж у великому місті»10:00
03 сер
Біля залізничного переїзду в Ілічанці розпочався ремонт дороги (фотофакт)13:00
01 сер
Мешканці Визирки соцпрацівники допомогли здійснити мрію (фото)12:00
01 сер
У Івановому ведеться ремонт мережі водопроводу (фото)11:00
01 сер
Коронавірус та економіка. Лиманська РДА звітує про виконання бюджету за І півріччя 2020 року10:00
01 сер
Дорогу між Визиркою та Любополем ремонтують вже за обласні кошти (фото)16:09
31 лип
Молодіжна рада Визирської ОТГ пропонує небайдужим долучитися до активної роботи цієї суботи16:02
31 лип
TOP