» » У Першотравневому НВК екстрено відремонтували систему опалення (фото)

У Першотравневому НВК екстрено відремонтували систему опалення (фото)

У Першотравневому НВК екстрено відремонтували систему опалення (фото)

  Де-юре - ще на балансі відділу освіти Лиманського району, де-факто - у Визирській громаді. Але ці характеристики зовсім не мають значення для учнів Першотравневого НВК, які майже тиждень були вимушені вчитися дистанційно вдома, поки у навчальному закладі поетапно йшов у екстреному режимі ремонт системи опалення.У Першотравневому НВК екстрено відремонтували систему опалення.Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

Першотравневий НВК був побудований в 1972 році. Опалювальна система та котельня були передбачені під вугілля. Потім її перевели на газ, потім на пелети. А тепер знову повертаємося на опалення газом. Система давно відпрацювала свій термін і труби проржавіли, - Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

Тетяна Казак, директор Першотравневого НВК ЗОШ I-III ступенів.

З самого початку опалювального сезону запустилася школа. Пропрацювала вона два дні й почалися прориви. Спочатку у старій школі під підлогою у кабінетах музею. Там ми зривали поли та шукали три дні місце прориву. Ми пропрацювали ще два дні й почалися нові прориви, - Тетяна Казак, директор Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

  При подачі теплоносія застарілі комунікації не витримали тиску. Як наслідок - труби метр за метром міняли, доки не вийшли за межу будівлі школи.У Першотравневому НВК екстрено відремонтували систему опалення.

Коли стався перший прорив в школі, найпершими відгукнулися Євген Бабалик і фонд Олексія Ставніцера - виділили нам гроші на матеріали, за допомогою цього ми оперативно ліквідували поломку. Складність в тому, що вся система знаходиться під підлогою. Ми замінили 80 метрів труби, але на наступний день прорвало центральне опалення. І зупинилася вже вся школа. Вдруге роботи виконувалися за допомогою бригади Мішаглі, - Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

  Зараз відремонтовано мережу теплопостачання всередині будівлі школи довжиною 80 метрів та 100 метрів зовні. Все готово до випробувань та запуску.У Першотравневому НВК екстрено відремонтували систему опалення.

Найголовніше питання - це відновлення центрального опалення. Ми це питання вирішуємо. Хотілося б, щоб до нас обличчям повернулася районна адміністрація. Тому що школа ще знаходиться там в освіті, а не на балансі ОТГ. Але в даний момент я займаюся школою. Ми розв’язуємо питання з ремонту теплотраси та подачі води, - Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

У Першотравневому НВК екстрено відремонтували систему опалення.

Потрібно було терміново виконувати ремонтні роботи по школі, тому я хочу висловити подяку Валерію Стоілакі, Івану Ососкало, Олександру Токменінову та бригаді Валерія Мішаглі, яка почала в екстреному режимі ремонтні роботи. Робітники зі штату нашої школи - Веніамін Бортновський, Юрій Лисенко та Сергій Павлюк - цілодобово працювали, щоб ліквідувати ці поломки. Всім цим людям велика вдячність за допомогу, - Тетяна Казак, директор Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

  На сесії Визирської сільської ради було прийнято рішення про надання субвенції у розмірі 30 тисяч гривень для здійснення тут екстрених ремонтних робіт. А ще будуть передбачені суттєві корективи бюджету 2020 року.У Першотравневому НВК екстрено відремонтували систему опалення.

Щоб замінити систему опалення необхідна сума у мільйон гривень. Тому ми вже зараз спілкувалися з головою громади, щоб такий ремонт почати по весні із заміною котельні. Фінансування передбачено та закладено у бюджет, і буде слухатись на наступній сесії, - Тетяна Казак, директор Першотравневого НВК "ЗОШ I-III ступенів-ліцею".

  На навчальному процесі для учнів чотири дні пропуску під час ремонтних робіт не позначаться, тому що організована дистанційна робота. Вчителі з різних предметів контролюють вивчення школярами всіх необхідних тем та виконання домашніх завдань.

Друк
Схожі новини:
Незавершеність адміністративно-територіальної реформи - найгостріша проблема осінніх виборів17:35
04 чер
За три місяці 2020 р. в дохід бюджету Визирської ОТГ надійшло коштів більш ніж на 6,5 млн грн понад запланованого (фото)17:27
04 чер
"Інфоксводоканал" підвищує тариф на холодну воду для мешканців Визирки (фото)16:11
04 чер
У Визирській ОТГ відбулися установчі збори Молодіжної ради (фото)14:15
04 чер
У Визирській ОТГ найближчим часом відкриються дитсадочки (фото)13:27
04 чер
Школярі Лиманського району посіли призове місце у конкурсі відеороликів (фото)11:00
04 чер
В червні має відбутися ремонт дороги до с. Олександрівка (фото)10:00
04 чер
Олег Кутателадзе: "Рішення прийняте, будемо думати, як далі співпрацювати з Южним" (фото)15:58
03 чер
В Одесі освячено храм святої благовірної цариці Грузії Тамари (фото)15:20
03 чер
В ніч з 4 на 5 червня в селах Лиманського району не буде води14:39
03 чер
У Визирській сільраді пройшло позачергове засідання комісії ТЕБ та НС12:58
03 чер
Законодавчо Україна не готова до жовтневих виборів12:00
03 чер
Парламентська газета встала на захист Сичавки та Визирської ОТГ (фото)11:00
03 чер
У Лиманському ЦДЮТ під час карантину роблять капремонт (фото)10:00
03 чер
В дитсадочку Крижанівки почалися внутрішні монтажні роботи (фото)15:30
02 чер
В Лиманській ЦРЛ встановили дезінфекційні рамки14:56
02 чер
Олег Кутателадзе: "Рішення Кабміну може погіршити ситуацію як в Сичавці, так і в Южному" (фото)12:00
02 чер
Одеський підрозділ САД не відповідає за затвердження розмітки на "дорозі смерті"11:00
02 чер
Сичавці під час карантину звертаються до медиків тільки з вагомих причин (фото)10:00
02 чер
Олег Діденко: на жовтневі вибори в бюджеті нестача грошей09:00
02 чер
Найближчим часом додатково відновлять маршрути транспортного сполучення через Визирську ОТГ (фото)18:10
01 чер
Пожежа біля Коблевого: палала суха трава в екосистемі14:29
01 чер
У Києві проводиться мирна акція ОТГ, незгодних з рішеннями Кабміну (фото)13:57
01 чер
Дитсадок Курісовської сільради в часи адаптивного карантину зможуть відвідувати тільки 40% вихованців (фото)10:00
01 чер
Машиніст крана - цілком жіноча професія, вважають співробітниці компанії ТІС12:00
30 тра
TOP