» » Лиманська районна лікарня пропонує експрес-діагностику жіночого здоров'я (фото)

Лиманська районна лікарня пропонує експрес-діагностику жіночого здоров'я (фото)

Лиманська районна лікарня пропонує експрес-діагностику жіночого здоров'я (фото)

  Регулярна діагностика дозволяє виявити ряд захворювань на ранніх стадіях, коли людина ще відчуває себе нормально і в неї нічого не болить. З метою захисту жіночого здоров'я, Лиманська районна лікарня проводить два рази на рік дні профілактичних оглядів жінок. В цьому році дні жіночого здоров’я проведуть 11 та 12 грудня.Лиманська районна лікарня пропонує експрес-діагностику жіночого здоров'я.Віктор Старікович, заступник головного лікаря з лікувальної роботи Лиманської районної лікарні.

Кожна людина повинна один раз на рік обстежитися у свого сімейного лікаря, і якщо у нього виникнуть якісь підозри, лікар направляє пацієнта до профільного спеціаліста. Згідно з програмою медичної реформи, в майбутньому такі прийоми будуть проводитись тільки за рекомендацією сімейного лікаря, крім декількох спеціалізацій, серед яких консультації лікаря-гінеколога. 11-12 грудня ми проведемо дні жіночого здоров'я у зв'язку з тим, що останнім часом в Україні підвищився ризик онкозахворюваності. В нас росте діагностична база і ми бачимо, що можемо надати жінкам всебічне обстеження, - Віктор Старікович, заступник головного лікаря з лікувальної роботи Лиманської районної лікарні.

Лиманська районна лікарня пропонує експрес-діагностику жіночого здоров'я.  У Лиманській районній лікарні є два стаціонарні високоточні апарати ультразвукової діагностики. Для того щоб пройти обстеження, жителям району інколи доводиться чекати у черзі. 11-12 грудня, в дні жіночого здоров'я, довго стояти не доведеться, тому що будуть проводитися тільки два види досліджень.Віктор Чесалін, лікар УЗД діагностики Лиманської ЦРЛ.

Завдяки можливостям нашого апарату можна виявити об'ємні утворення розміром від 2 мм. в молочних залозах і в органах малого таза. Це досить висока роздільна здатність, яка дозволяє виявити патологію на дуже ранніх термінах, - Віктор Чесалін, лікар УЗД діагностики Лиманської ЦРЛ.

Лиманська районна лікарня пропонує експрес-діагностику жіночого здоров'я.  При плановому огляді на обидва дослідження однієї пацієнтки відводиться до 30 хвилин. За день роботи два фахівці можуть дізнатися про стан здоров'я до сорока жінок.

Результат ми даємо відразу після дослідження. Ми працюємо в тандемі з нашим середнім медперсоналом. Лікар проводить дослідження, готує запис протоколу, потім надає висновок, - Віктор Чесалін, лікар УЗД діагностики Лиманської ЦРЛ.

  Після проведення необхідних досліджень можна відразу отримати консультацію гінеколога і пройти додаткові обстеження, якщо такі потрібні.

У нас працює чотири гінекологи, три з яких мають вищу категорію. Вони можуть додатково зробити кольпоскопію, інструментальні методи дослідження, малоінвазивні, які не вимагають тривалого перебування у стаціонарі. Тому жінки, які 11 та 12 грудня прийдуть до Лиманської лікарні протягом декількох годин можуть повністю обстежити грудні залози й органи малого таза, - Віктор Старікович, заступник головного лікаря з лікувальної роботи Лиманської районної лікарні.

  Для жителів сіл і селищ Лиманського району всі ці процедури безкоштовні. Такі дослідження необхідно проводити регулярно, навіть якщо немає дискомфорту і болю.Наталія Орос, лікар гінеколог першої категорії Лиманської ЦРЛ.

Якщо щось турбує, якщо є біль, то це вже запущене захворювання, часто онкологічний процес. Щоб уберегти себе від серйозних проблем, потрібно профілактично, раз на рік присвятити собі одну добу і прийти на прийом до гінеколога. Це можна зробити у нас. В поліклініці є три кабінети гінеколога, це можна зробити в нашому гінекологічному відділенні, і ви себе захистите від можливих грізних захворювань, - Наталія Орос, лікар гінеколог першої категорії Лиманської ЦРЛ.

  Нагадуємо, в дні жіночого здоров'я, які пройдуть в Лиманській районній лікарні 11, 12 грудня, жителькам району можна швидко пройти УЗД дослідження молочних залоз та органів малого таза.

Друк
Валерій Стоілакі: «Максимум через 4 роки Визирська громада буде об'єднана сучасними дорогами»16:35
10 сер
У Новій Вільшанці йде розпис храму (фото)14:47
10 сер
Бібліотека Першотравневого чекає на перезавантаження (фото)13:00
10 сер
Доброславський дитсадочок «Теремок» прикрасив мурал (фото)12:09
10 сер
Нові Білярі розраховують на перемогу в обласному конкурсі з благоустрою (фото)11:54
10 сер
Будівельники ТІС, крім транспортного вузла, обслуговують і підприємства регіону10:00
10 сер
У Визирському храмі складено розклад богослужінь на серпень12:00
08 сер
ТІС — лідер серед 55 найбільших зернових портових терміналів України (фото)11:00
08 сер
Для розвитку Чорноморська «зоряним» був період спрощеного оподаткування10:00
08 сер
У понеділок дитсадок «Пролісок» у Визирці працювати не буде09:00
08 сер
Голова Одеської ОДА перевірив завершення будівництва амбулаторії у Красносільці (фото)15:00
07 сер
Підписано закон щодо функціонування електронного кабінету та спрощення роботи ФОП14:18
07 сер
Валерій Стоілакі: «Через п’ять років життя в усіх селах Визирської ОТГ суттєво зміниться на краще»13:00
07 сер
Тилігульський лиман оживає на очах (фото)12:00
07 сер
Петрівський аграрний коледж чекає на абітурієнтів (фото)11:00
07 сер
Стивідори ТІСа — сполучна ланка між морем і портом10:00
07 сер
У Лиманському районі аварійне відключення води19:07
06 сер
На узбережжі Куяльницького лиману народилося теля (фото)15:31
06 сер
Майбутнє райдержадміністрацій – Уряд та ОДА узгоджують позиції14:49
06 сер
Лиманські рятувальники нагадали відпочивальникам про правила безпеки на воді (фото)13:00
06 сер
Про родину Семко та оркестр «Визирські сурми» (фото)12:16
06 сер
Facebook поповнився тегом: #ТИСэтокрасиво11:00
06 сер
У Калинівці розробляють план благоустрою території біля лиману (фото)10:20
06 сер
Представники Березівської та Визирської громад обмінялися досвідом роботи ЖКГ18:17
05 сер
У частині Лиманського району — аварійне відключення води16:56
05 сер
TOP