Архів
Травень 2024 (62)
Квітень 2024 (56)
Березень 2024 (47)
Лютий 2024 (40)
Січень 2024 (36)
Грудень 2023 (42)
ЛАН » Головні події дня » Лиманська районна лікарня пропонує експрес-діагностику жіночого здоров'я (фото)

Лиманська районна лікарня пропонує експрес-діагностику жіночого здоров'я (фото)

Лиманська районна лікарня пропонує експрес-діагностику жіночого здоров'я (фото)

  Регулярна діагностика дозволяє виявити ряд захворювань на ранніх стадіях, коли людина ще відчуває себе нормально і в неї нічого не болить. З метою захисту жіночого здоров'я, Лиманська районна лікарня проводить два рази на рік дні профілактичних оглядів жінок. В цьому році дні жіночого здоров’я проведуть 11 та 12 грудня.Лиманська районна лікарня пропонує експрес-діагностику жіночого здоров'я.Віктор Старікович, заступник головного лікаря з лікувальної роботи Лиманської районної лікарні.

Кожна людина повинна один раз на рік обстежитися у свого сімейного лікаря, і якщо у нього виникнуть якісь підозри, лікар направляє пацієнта до профільного спеціаліста. Згідно з програмою медичної реформи, в майбутньому такі прийоми будуть проводитись тільки за рекомендацією сімейного лікаря, крім декількох спеціалізацій, серед яких консультації лікаря-гінеколога. 11-12 грудня ми проведемо дні жіночого здоров'я у зв'язку з тим, що останнім часом в Україні підвищився ризик онкозахворюваності. В нас росте діагностична база і ми бачимо, що можемо надати жінкам всебічне обстеження, - Віктор Старікович, заступник головного лікаря з лікувальної роботи Лиманської районної лікарні.

Лиманська районна лікарня пропонує експрес-діагностику жіночого здоров'я.  У Лиманській районній лікарні є два стаціонарні високоточні апарати ультразвукової діагностики. Для того щоб пройти обстеження, жителям району інколи доводиться чекати у черзі. 11-12 грудня, в дні жіночого здоров'я, довго стояти не доведеться, тому що будуть проводитися тільки два види досліджень.Віктор Чесалін, лікар УЗД діагностики Лиманської ЦРЛ.

Завдяки можливостям нашого апарату можна виявити об'ємні утворення розміром від 2 мм. в молочних залозах і в органах малого таза. Це досить висока роздільна здатність, яка дозволяє виявити патологію на дуже ранніх термінах, - Віктор Чесалін, лікар УЗД діагностики Лиманської ЦРЛ.

Лиманська районна лікарня пропонує експрес-діагностику жіночого здоров'я.  При плановому огляді на обидва дослідження однієї пацієнтки відводиться до 30 хвилин. За день роботи два фахівці можуть дізнатися про стан здоров'я до сорока жінок.

Результат ми даємо відразу після дослідження. Ми працюємо в тандемі з нашим середнім медперсоналом. Лікар проводить дослідження, готує запис протоколу, потім надає висновок, - Віктор Чесалін, лікар УЗД діагностики Лиманської ЦРЛ.

  Після проведення необхідних досліджень можна відразу отримати консультацію гінеколога і пройти додаткові обстеження, якщо такі потрібні.

У нас працює чотири гінекологи, три з яких мають вищу категорію. Вони можуть додатково зробити кольпоскопію, інструментальні методи дослідження, малоінвазивні, які не вимагають тривалого перебування у стаціонарі. Тому жінки, які 11 та 12 грудня прийдуть до Лиманської лікарні протягом декількох годин можуть повністю обстежити грудні залози й органи малого таза, - Віктор Старікович, заступник головного лікаря з лікувальної роботи Лиманської районної лікарні.

  Для жителів сіл і селищ Лиманського району всі ці процедури безкоштовні. Такі дослідження необхідно проводити регулярно, навіть якщо немає дискомфорту і болю.Наталія Орос, лікар гінеколог першої категорії Лиманської ЦРЛ.

Якщо щось турбує, якщо є біль, то це вже запущене захворювання, часто онкологічний процес. Щоб уберегти себе від серйозних проблем, потрібно профілактично, раз на рік присвятити собі одну добу і прийти на прийом до гінеколога. Це можна зробити у нас. В поліклініці є три кабінети гінеколога, це можна зробити в нашому гінекологічному відділенні, і ви себе захистите від можливих грізних захворювань, - Наталія Орос, лікар гінеколог першої категорії Лиманської ЦРЛ.

  Нагадуємо, в дні жіночого здоров'я, які пройдуть в Лиманській районній лікарні 11, 12 грудня, жителькам району можна швидко пройти УЗД дослідження молочних залоз та органів малого таза.

Друк
Схожі новини:
3 червня у дев’яти селах Визирської громади заплановано відключення електропостачання16:58
30 тра
В Одесі назвали вулицю на честь військового з Визирської громади Дениса Максишка (відео)10:00
30 тра
У Визирці вандали зірвали покриття на дитячому майданчику14:38
29 тра
У Визирській громаді визначили проєкти, які можуть реалізувати в рамках Стратегії відновлення та розвитку Одеської області (фото)14:21
29 тра
В Україні запустили «Єдину платформу місцевої електронної демократії»12:03
29 тра
В Одесі назвали вулицю на честь Героя України з Визирської СТГ Дениса Максишка (фото)10:08
29 тра
У Визирській громаді проведуть низку заходів до Дня захисту дітей (фото)16:58
28 тра
Мешканка Визирки отримала почесне звання «Мати-героїня» (фото)10:51
28 тра
Депутати Визирської сільради провели позачергову сесію (відео)10:00
28 тра
У Визирській громаді відбулася позачергова сесія сільради (фото)10:00
27 тра
У селах Зоря Труда та Воронівка 27 травня буде відсутнє електропостачання16:28
24 тра
У Визирському ЦНАПі військовозобов’язані можуть оновити свої данні (фото)12:00
24 тра
Цьогоріч у Визирській СТГ працюватимуть літні шкільні табори (відео)10:00
24 тра
Визирська громада передала військовослужбовцям 26 тренажерів «Чайка»17:42
23 тра
Як жителі Визирської СТГ можуть оновити свої данні в ТЦК (відео)16:55
23 тра
У Визирській громаді реалізується Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?» (фото)13:00
23 тра
Танцювальний колектив «Першоцвіти» Першотравневого СБК посів І місце на конкурсі «Horizont» (фото)12:00
23 тра
У Визирській громаді відновлять роботу літні шкільні табори (фото)10:00
23 тра
Учні Першотравневого ліцею отримали нагороди на Всеукраїнському конкурсі «Природа — наш дім» (фото)13:00
22 тра
23 травня у Визирці буде відсутнє водопостачання12:16
22 тра
Вихованці Любопільського СБК стали призерами на фестивалі мистецтв «Біла акація» (фото)11:20
22 тра
У селі Визирка на 25 травня заплановано відключення електропостачання12:03
21 тра
У Визирському ліцеї провели тематичні уроки до Всесвітнього дня вишиванки (фото)19:37
20 тра
Учні Визирського ліцею доєдналися до святкування Всесвітнього дня вишиванки (відео)19:23
20 тра
До Першотравневого ліцею з робочим візитом завітав заступник голови Одеської ОДА (відео)19:17
20 тра
TOP