» » Лиманська районна лікарня пропонує експрес-діагностику жіночого здоров'я (фото)

Лиманська районна лікарня пропонує експрес-діагностику жіночого здоров'я (фото)

Лиманська районна лікарня пропонує експрес-діагностику жіночого здоров'я (фото)

  Регулярна діагностика дозволяє виявити ряд захворювань на ранніх стадіях, коли людина ще відчуває себе нормально і в неї нічого не болить. З метою захисту жіночого здоров'я, Лиманська районна лікарня проводить два рази на рік дні профілактичних оглядів жінок. В цьому році дні жіночого здоров’я проведуть 11 та 12 грудня.Лиманська районна лікарня пропонує експрес-діагностику жіночого здоров'я.Віктор Старікович, заступник головного лікаря з лікувальної роботи Лиманської районної лікарні.

Кожна людина повинна один раз на рік обстежитися у свого сімейного лікаря, і якщо у нього виникнуть якісь підозри, лікар направляє пацієнта до профільного спеціаліста. Згідно з програмою медичної реформи, в майбутньому такі прийоми будуть проводитись тільки за рекомендацією сімейного лікаря, крім декількох спеціалізацій, серед яких консультації лікаря-гінеколога. 11-12 грудня ми проведемо дні жіночого здоров'я у зв'язку з тим, що останнім часом в Україні підвищився ризик онкозахворюваності. В нас росте діагностична база і ми бачимо, що можемо надати жінкам всебічне обстеження, - Віктор Старікович, заступник головного лікаря з лікувальної роботи Лиманської районної лікарні.

Лиманська районна лікарня пропонує експрес-діагностику жіночого здоров'я.  У Лиманській районній лікарні є два стаціонарні високоточні апарати ультразвукової діагностики. Для того щоб пройти обстеження, жителям району інколи доводиться чекати у черзі. 11-12 грудня, в дні жіночого здоров'я, довго стояти не доведеться, тому що будуть проводитися тільки два види досліджень.Віктор Чесалін, лікар УЗД діагностики Лиманської ЦРЛ.

Завдяки можливостям нашого апарату можна виявити об'ємні утворення розміром від 2 мм. в молочних залозах і в органах малого таза. Це досить висока роздільна здатність, яка дозволяє виявити патологію на дуже ранніх термінах, - Віктор Чесалін, лікар УЗД діагностики Лиманської ЦРЛ.

Лиманська районна лікарня пропонує експрес-діагностику жіночого здоров'я.  При плановому огляді на обидва дослідження однієї пацієнтки відводиться до 30 хвилин. За день роботи два фахівці можуть дізнатися про стан здоров'я до сорока жінок.

Результат ми даємо відразу після дослідження. Ми працюємо в тандемі з нашим середнім медперсоналом. Лікар проводить дослідження, готує запис протоколу, потім надає висновок, - Віктор Чесалін, лікар УЗД діагностики Лиманської ЦРЛ.

  Після проведення необхідних досліджень можна відразу отримати консультацію гінеколога і пройти додаткові обстеження, якщо такі потрібні.

У нас працює чотири гінекологи, три з яких мають вищу категорію. Вони можуть додатково зробити кольпоскопію, інструментальні методи дослідження, малоінвазивні, які не вимагають тривалого перебування у стаціонарі. Тому жінки, які 11 та 12 грудня прийдуть до Лиманської лікарні протягом декількох годин можуть повністю обстежити грудні залози й органи малого таза, - Віктор Старікович, заступник головного лікаря з лікувальної роботи Лиманської районної лікарні.

  Для жителів сіл і селищ Лиманського району всі ці процедури безкоштовні. Такі дослідження необхідно проводити регулярно, навіть якщо немає дискомфорту і болю.Наталія Орос, лікар гінеколог першої категорії Лиманської ЦРЛ.

Якщо щось турбує, якщо є біль, то це вже запущене захворювання, часто онкологічний процес. Щоб уберегти себе від серйозних проблем, потрібно профілактично, раз на рік присвятити собі одну добу і прийти на прийом до гінеколога. Це можна зробити у нас. В поліклініці є три кабінети гінеколога, це можна зробити в нашому гінекологічному відділенні, і ви себе захистите від можливих грізних захворювань, - Наталія Орос, лікар гінеколог першої категорії Лиманської ЦРЛ.

  Нагадуємо, в дні жіночого здоров'я, які пройдуть в Лиманській районній лікарні 11, 12 грудня, жителькам району можна швидко пройти УЗД дослідження молочних залоз та органів малого таза.

Друк
У Кордонській сільраді є ФАП, але немає медпрацівника (фото)16:51
29 жов
У Визирці відбулося засідання виконавчого комітету14:00
29 жов
Опитування жителів Визирської ОТГ показує, на що сподіваються люди після виборів (фото)13:35
29 жов
Всі 13 презентацій доброславського Конкурсу молодіжних проєктів реалізовано (відео)12:47
29 жов
Між Сичавкою та Любополем можна буде проїхати по асфальтованій дорозі (відео)12:13
29 жов
За Програмою медгарантій безоплатно отримали допомогу майже 40 тисяч українців, які перенесли інсульт10:30
29 жов
Жителі Першотравневого оцінюють кроки влади по асфальтуванню вулиць (фото)09:00
29 жов
Ветерани ТІС згадують, як все починалося (відео)18:03
28 жов
Так дружно, як зараз на Київській у Першотравневому робили дороги тільки при Олександрі Янчеві (відео)17:06
28 жов
Марину Архірій вітають з перемогою16:17
28 жов
Термінал Neptune посилює карантинні заходи безпеки15:00
28 жов
У виборах взяли участь понад 37% мешканців Красносільської ОТГ (відео)14:53
28 жов
Переможець на посаду Доброславського селищного голови — Людмила Прокопечко13:55
28 жов
Чого очікують жителі Визирської ОТГ від свого вибору? (фото)13:10
28 жов
Доброславська селищна рада отримала диплом Мінрегіону10:30
28 жов
Рейтинг довіри голови Визирської ОТГ з минулих виборів виріс на 12,77%09:00
28 жов
Жителі Першотравневого запевняють: вибори у Визирській ОТГ пройшли гідно (фото)17:11
27 жов
Молодіжний конкурс у Доброславі: підведено підсумки16:08
27 жов
Олег Кутателадзе отримав диплом проєкта «100 найвпливовіших одеситів» (відео)15:34
27 жов
За 9 місяців підприємство ТІС-КТ перевищило два власних попередніх рекорди (відео)14:57
27 жов
У найбільшій за кількістю виборців дільниці Визирської ОТГ явка склала 54,2% (відео)13:33
27 жов
Ролик про «крижанівського Стіві Уандера» презентовано у рамках Доброславського конкурсу (відео)13:30
27 жов
Незабаром з’явиться ще одна дорога до села Любопіль (фото)12:00
27 жов
За підсумками трьох кварталів ТІС-КТ збільшив продуктивність на 10% (фото)10:30
27 жов
Будівництво садку у Крижанівці виходить на фінішну пряму (фото)09:00
27 жов
TOP