» » У селі Визирка відзначили сьому річницю роботи центрів реабілітації (фото)

У селі Визирка відзначили сьому річницю роботи центрів реабілітації (фото)

У селі Визирка відзначили сьому річницю роботи центрів реабілітації (фото)

  У святковій залі на території приватної екоферми "Ластівка", мальовничому куточку села Визирка, зібралися численні гості - рідні й близькі людей, які проходять програму порятунку від наркотичної та алкогольної залежності, ігроманії. Також в залі представники духовенства, волонтери, ті, хто колись були ідейними натхненниками створення тут подібного центру.У селі Визирка відзначили сьому річницю роботи центрів реабілітації.  Почався захід з колективної молитви та звернення духовних осіб до всіх присутніх. Слід зазначити, що проєкт "Спільнота в діалозі" - міжнародний, подібні центри працюють в багатьох країнах світу, а у Лиманському районі існує два таких заклади, жіночий центр - у Визирці та чоловічий - у селі Булдинка.У селі Визирка відзначили сьому річницю роботи центрів реабілітації.отець Віталій, священник.

Присутні батьки, церква, представники місцевої влади, телебачення. Ця проблема стосується кожного. Коли ми всі разом, ми можемо краще допомогти, дати людині шанс. Тут є представники Італії, засновники цієї програми. З нами отець з Чеської Республіки, сестри з Польщі, батьки, друзі з усіх куточків України, - отець Віталій, священник.

У селі Визирка відзначили сьому річницю роботи центрів реабілітації.  Люди, які колись пройшли програму у центрі, тепер працюють тут та допомагають іншим.Андрій Савельєв, оператор центру реабілітації "Спільнота в діалозі".

Ми святкуємо сьому річницю цієї організації в Україні. Це міжнародний рух, він існує в Італії, Колумбії, Перу, Аргентині, нині у Чехії намагаються організувати та в Україні. По всьому світу йому взагалі 30 років. У нас цей рух було організовано 12 грудня 2012 року, перший, чоловічий, центр було засновано у Булдинці. До сьомої річниці в Україні відкрито три чоловічих центри та один жіночий, розташований у Визирці, - Андрій Савельєв, оператор центру реабілітації "Спільнота в діалозі".

  Місцева влада всіляко підтримує проєкт, бере активну участь у його житті.Лариса Браславець, інспектор соціальних питань відділу соціальної роботи Визирської сільської ради.

Надається дуже велика допомога, нам також довелося звернутись, у нас була жінка в складних обставинах. Ми звернулися до отця Віталія, він нам дуже допоміг. Наразі жінка пішла працювати. Знайшла себе, - Лариса Браславець, інспектор соціальних питань відділу соціальної роботи Визирської сільської ради.

  Цікаво, що до реабілітаційної програми у центрах "Спільнота в діалозі" входить трудотерапія, зокрема робота у сільському господарстві - догляд за тваринами.
Ніна Велика, завідувач Визирської дільниці ветеринарної медицини.

До мене звернувся отець Віталій з проханням обслуговувати їхнє сільське господарство, яке вони утримують: корів, свиней, курчат. Я не відмовила. За підтримки нашого керівництва стала обслуговувати. На цей час у Булдинці 18 чоловіків, у Визирці близько п’яти жінок, є жінки й з дітьми. Я була вражена ставленням до себе людей, що там працюють, - Ніна Велика, завідувач Визирської дільниці ветеринарної медицини.

У селі Визирка відзначили сьому річницю роботи центрів реабілітації.  Найголовніше те, що людей тут рятують добрим ставленням, любов'ю та повагою. Звідси вони виходять іншими особистостями, стають порядними людьми та повертаються у родини. А це - основна висока мета проєкту "Спільнота в діалозі". Наприкінці заходу на всіх гостей очікували смаколики, чай з кавою та приємне спілкування у колі друзів.

Друк
У Фонтанську школу завітала відома українська поетеса Надія Мовчан-Карпусь (фото)13:07
22 лют
У Визирці ведеться доброустрій території біля нової амбулаторії (фото)12:00
22 лют
В’ячеслав Негода: "Або ми завершуємо процес децентралізації, або втрачаємо час і віру людей у зміни на краще" (фото)10:00
22 лют
У Першотравневому НВК обговорювали профілактичні заходи для мінімізації захворюваності учнів у Визирській ОТГ на грип (фото)18:28
21 лют
Лиманська філія ОЦЗ закликає голосувати за учасників конкурсу "Професії моєї громади" (фото)15:00
21 лют
TIS Container Trains за рік наростив обсяги перевезень більше ніж удвічі (фото)14:30
21 лют
У Южному вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні (фото)14:02
21 лют
Мінрегіон запропонував обговорення Концепції щодо побутових відходів (фото)12:00
21 лют
Тилігульський ландшафтний парк приймає фототуристів (фото)11:00
21 лют
Коблівський сільський голова відзвітував про роботу 2019 року (фото)10:00
21 лют
Доброславські депутати на сесії розглянули 48 питань порядку денного (фото)15:10
20 лют
Джеффрі Берлін: "Проєкт будівництва Лиманської вітрової електростанції під питанням (фото)15:00
20 лют
У Южному відбулася зустріч міської влади з представниками Визирської ОТГ13:00
20 лют
У Визирській громаді вшанували воїнів-інтернаціоналістів (фото)12:26
20 лют
У Южненській школі ввели карантин (фото)12:00
20 лют
У Доброславі водонапірна башта та очисні споруди чекають на реконструкцію (фото)11:00
20 лют
Василь Бабич: "Клуб "Джерело" - це літературне об'єднання громади"10:00
20 лют
У Южному знову піднімуть ціни на водопостачання (фото)15:00
19 лют
У Доброславі з'явилася вулиця Героїв 28 бригади14:30
19 лют
Доброслав набирає обертів у взаємодії з закордонними країнами (фото)14:00
19 лют
Визирська ОТГ отримує від ЄС оснащення для відкриття ЦНАП (фото)13:04
19 лют
ЦВК: Цього року перші вибори в ОТГ відбудуться одночасно з черговими місцевими виборами (фото)12:00
19 лют
Біля с. Любопіль буде встановлено додатковий дорожній знак11:00
19 лют
У березні на підприємців чекають нові штрафи10:00
19 лют
Учні Першотравневого НВК приймали у гостях інвестора Джеффрі Берліна (фото)09:00
19 лют
TOP