» » В Коблівській ОТГ відкрився Центр надання адміністративних послуг (фото)

В Коблівській ОТГ відкрився Центр надання адміністративних послуг (фото)

В Коблівській ОТГ відкрився Центр надання адміністративних послуг (фото)

  Ідея взяти участь у конкурсі зі створення Центра надання адміністративних послуг в громаді належала колективам Агенції місцевого розвитку та відділу економічного розвитку Коблівської ОТГ, а сільський голова підтримав цю ініціативу та спільно з депутатським корпусом сільської ради ідею реалізували.В Коблівській ОТГ відкрився Центр надання адміністративних послуг.Володимир Панич, сільський голова Коблівської ОТГ.

З 18 березня 2018 року ми подали заявку на участь в конкурсі міжнародної програми "U-LEAD з Європою" і перемогли. Завдяки цій співпраці ми маємо такий потужний для сільської місцевості адміністративний Центр, - Володимир Панич, сільський голова Коблівської ОТГ.

В Коблівській ОТГ відкрився Центр надання адміністративних послуг.В Коблівській ОТГ відкрився Центр надання адміністративних послуг.  ЦНАП розмістили в будівлі сільради, в приміщеннях де раніше працювало відділення "Укрпошти" в правому крилі першого поверху. Пошту не закрили, а перевели в іншу будівлю. В майбутньому ЦНАПі ж був проведений капітальний ремонт приміщення, закуплені нові меблі та вся необхідна оргтехніка. Власних коштів сільради було витрачено у розмірі 364 тисяч гривень, допомогу розміром 10 тисяч гривень надали місцеві підприємці та компанії. Понад 12 тисяч євро склав грант в рамках програми "U-LEAD з Європою". В результаті жителі Коблівської ОТГ зможуть отримувати цілий перелік адміністративних послуг, не виїжджаючи за межі рідної сільради.
Олена Дубініна, начальник відділу "Центр надання адміністративних послуг" Коблівської сільської ради.

Наш ЦНАП буде надавати такі послуги для населення: реєстрація та зняття з реєстрації мешканців, паспортні послуги, державна реєстрація актів цивільного стану, реєстрація нерухомості, реєстрація бізнесу, земельні питання, питання місцевого значення, соціальні послуги, послуги Пенсійного фонду, надання відомостей з Державного земельного кадастру, послуги, що надаватиме мобільний сервісний центр МВС, - Олена Дубініна, начальник відділу "Центр надання адміністративних послуг" Коблівської сільської ради.

  Завдяки відкриттю ЦНАП в Коблевому працевлаштовано 4 особи. Яна Брижатюк проживає в місті Южне. Посаду фахівця отримала завдяки відкритому конкурсу, про який прочитала в місцевій газеті.
Яна Брижатюк, спеціаліст відділу "Центр надання адміністративних послуг" Коблівської сільської ради.

Прийшла, подала документи, мене зареєстрували на участь у конкурсі. Було засідання комісії, і обрали мене. Я буду займатися паспортизацією, пропискою, реєстрацією та зняттям з місця проживання й видачею довідок, - Яна Брижатюк, спеціаліст відділу "Центр надання адміністративних послуг" Коблівської сільської ради.

  Світлана Самойлова проживає в Коблевому і добре знає, з якими проблемами доводилося зустрічатися жителям села, коли були необхідні адміністративні послуги.
Світлана Самойлова, адміністратор відділу "Центр надання адміністративних послуг" Коблівської сільської ради.

Людям, щоб отримати довідку або оформити паспорт, необхідно було їхати в районний центр, у Березанку. Не у всіх була така можливість, та й графік руху автобуса нестабільний, але зараз ця проблема усунена, - Світлана Самойлова, адміністратор відділу "Центр надання адміністративних послуг" Коблівської сільської ради.

  Всі працівники Центру надання адміністративних послуг пройшли спеціальну тренінгову програму з підвищення кваліфікації у сфері надання адміністративних послуг.
Раїса Боднар, перший клієнт відділу "Центр надання адміністративних послуг", начальник відділу соціального захисту, сім’ї, дітей та молоді Коблівської сільради.

Дійсно, умови дуже комфортні та відповідають всім європейським нормам. Я вважаю, що наші жителі будуть задоволені, коли прийдуть сюди, та головне, що тут працюють люди, які люблять свою справу, у них є терпіння, повага до людей. Безумовно, що Коблівська громада та її гості будуть задоволені адміністративними послугами, які будуть надаватися в нашому Центрі, - Раїса Боднар, перший клієнт відділу "Центр надання адміністративних послуг", начальник відділу соціального захисту, сім’ї, дітей та молоді Коблівської сільради.

В Коблівській ОТГ відкрився Центр надання адміністративних послуг.В Коблівській ОТГ відкрився Центр надання адміністративних послуг.  Створити та утримувати Центр надання адміністративних послуг для об'єднаної громади задоволення не з дешевих, але керівництво та депутатський корпус Коблівської ОТГ вважають його відкриття перспективним.
В Коблівській ОТГ відкрився Центр надання адміністративних послуг.

З огляду на те, що у нас децентралізація ще не завершилася і до нас будуть приєднуватися ще кілька сільрад, ми пішли на такий крок, щоб створити свій ЦНАП, - Володимир Панич, сільський голова Коблівської ОТГ.

  Планується, що ЦНАП буде приносити прибуток. Чи буде він покривати видаткову частину - покаже час, але зараз тільки на заробітну плату працівників центру сільрада планує виділяти щомісячно понад 30 тисяч гривень.В Коблівській ОТГ відкрився Центр надання адміністративних послуг.  Ще не відкрившись, ЦНАП вже припав до душі юним жителям громади. Близько 20 дітей взяли участь у конкурсі на найкращий малюнок про центр надання адміністративних послуг. Експозиція малюнків по-домашньому прикрасила приміщення ЦНАП в день його відкриття, а юні художники отримали на згадку про цей день подарунки.

Друк
Рання діагностика онкологічних захворювань стане безоплатною у 2020 році12:00
18 січ
Віталій Кутателадзе: "Я часто чую, що люди приїжджають до Визирки й залишаються тут жити - це найкраща похвала"11:00
18 січ
Доброслав привітали з Різдвом дзвінкими колядками (фото)10:00
18 січ
У Красносілці відбудеться тренінг для ОСББ15:00
17 січ
З нового року змінилася ставка збору пенсійного страхування за першу реєстрацію транспорту14:00
17 січ
Багато лебедів та перелітних птахів. На Тилігулі провели переоблік пернатих (фото)13:00
17 січ
У Визирці обиратимуть садибу з найкращою святковою ілюмінацією (відео)12:00
17 січ
Доброславські футболісти - у фіналі чемпіонату Одещини "Дитяча ліга"11:00
17 січ
"Доступні ліки" - у Першотравневому: відтепер у соціальній аптеці можна придбати необхідні медикаменти (фото)10:00
17 січ
У разі снігопаду - Южне готове до ліквідації (фото)15:00
16 січ
Він поруч: симптоми онкозахворювань, які не можна ігнорувати14:00
16 січ
У недільній школі "Радонеж" в Кошарах відсвяткували Різдво (фото)13:00
16 січ
Живіт "збунтувався". Як відновити нормальну роботу ШКТ після свят?12:00
16 січ
Освітяни Визирської громади обмінювалися досвідом (фото)11:00
16 січ
На Тилігулі проводять переоблік птахів09:00
16 січ
До поліціянтів Лиманщини завітали щедрівники15:00
15 січ
Олег Кутателадзе: "Сьогодні в руках у людей майбутнє їх громади"14:00
15 січ
Всією Визиркою - на млинці (фото)13:00
15 січ
При Одеській ОДА створять Дитячу раду (фото)12:06
15 січ
Ворожіння на святки: чи зберігся цей ритуал у міській культурі Южного? (фото)11:00
15 січ
У Визирській громаді вперше провели конкурс педагогічної майстерності “З любов'ю до дітей" (фото)10:00
15 січ
У Доброславі відзначили старий Новий рік з колядками та щедрівками (фото)15:28
14 січ
У Переможного з'явився шанс: Представлено проєкт будівництва дороги (фото) 14:00
14 січ
"Привіт, 1979!": В міському музеї Южного відкрили тематичну виставку (фото)13:00
14 січ
Потрібно наздоганяти втрачене: Які зміни чекають на села Визирської ОТГ? (фото)12:00
14 січ
TOP