» » В Коблівській ОТГ відкрився Центр надання адміністративних послуг (фото)

В Коблівській ОТГ відкрився Центр надання адміністративних послуг (фото)

В Коблівській ОТГ відкрився Центр надання адміністративних послуг (фото)

  Ідея взяти участь у конкурсі зі створення Центра надання адміністративних послуг в громаді належала колективам Агенції місцевого розвитку та відділу економічного розвитку Коблівської ОТГ, а сільський голова підтримав цю ініціативу та спільно з депутатським корпусом сільської ради ідею реалізували.В Коблівській ОТГ відкрився Центр надання адміністративних послуг.Володимир Панич, сільський голова Коблівської ОТГ.

З 18 березня 2018 року ми подали заявку на участь в конкурсі міжнародної програми "U-LEAD з Європою" і перемогли. Завдяки цій співпраці ми маємо такий потужний для сільської місцевості адміністративний Центр, - Володимир Панич, сільський голова Коблівської ОТГ.

В Коблівській ОТГ відкрився Центр надання адміністративних послуг.В Коблівській ОТГ відкрився Центр надання адміністративних послуг.  ЦНАП розмістили в будівлі сільради, в приміщеннях де раніше працювало відділення "Укрпошти" в правому крилі першого поверху. Пошту не закрили, а перевели в іншу будівлю. В майбутньому ЦНАПі ж був проведений капітальний ремонт приміщення, закуплені нові меблі та вся необхідна оргтехніка. Власних коштів сільради було витрачено у розмірі 364 тисяч гривень, допомогу розміром 10 тисяч гривень надали місцеві підприємці та компанії. Понад 12 тисяч євро склав грант в рамках програми "U-LEAD з Європою". В результаті жителі Коблівської ОТГ зможуть отримувати цілий перелік адміністративних послуг, не виїжджаючи за межі рідної сільради.
Олена Дубініна, начальник відділу "Центр надання адміністративних послуг" Коблівської сільської ради.

Наш ЦНАП буде надавати такі послуги для населення: реєстрація та зняття з реєстрації мешканців, паспортні послуги, державна реєстрація актів цивільного стану, реєстрація нерухомості, реєстрація бізнесу, земельні питання, питання місцевого значення, соціальні послуги, послуги Пенсійного фонду, надання відомостей з Державного земельного кадастру, послуги, що надаватиме мобільний сервісний центр МВС, - Олена Дубініна, начальник відділу "Центр надання адміністративних послуг" Коблівської сільської ради.

  Завдяки відкриттю ЦНАП в Коблевому працевлаштовано 4 особи. Яна Брижатюк проживає в місті Южне. Посаду фахівця отримала завдяки відкритому конкурсу, про який прочитала в місцевій газеті.
Яна Брижатюк, спеціаліст відділу "Центр надання адміністративних послуг" Коблівської сільської ради.

Прийшла, подала документи, мене зареєстрували на участь у конкурсі. Було засідання комісії, і обрали мене. Я буду займатися паспортизацією, пропискою, реєстрацією та зняттям з місця проживання й видачею довідок, - Яна Брижатюк, спеціаліст відділу "Центр надання адміністративних послуг" Коблівської сільської ради.

  Світлана Самойлова проживає в Коблевому і добре знає, з якими проблемами доводилося зустрічатися жителям села, коли були необхідні адміністративні послуги.
Світлана Самойлова, адміністратор відділу "Центр надання адміністративних послуг" Коблівської сільської ради.

Людям, щоб отримати довідку або оформити паспорт, необхідно було їхати в районний центр, у Березанку. Не у всіх була така можливість, та й графік руху автобуса нестабільний, але зараз ця проблема усунена, - Світлана Самойлова, адміністратор відділу "Центр надання адміністративних послуг" Коблівської сільської ради.

  Всі працівники Центру надання адміністративних послуг пройшли спеціальну тренінгову програму з підвищення кваліфікації у сфері надання адміністративних послуг.
Раїса Боднар, перший клієнт відділу "Центр надання адміністративних послуг", начальник відділу соціального захисту, сім’ї, дітей та молоді Коблівської сільради.

Дійсно, умови дуже комфортні та відповідають всім європейським нормам. Я вважаю, що наші жителі будуть задоволені, коли прийдуть сюди, та головне, що тут працюють люди, які люблять свою справу, у них є терпіння, повага до людей. Безумовно, що Коблівська громада та її гості будуть задоволені адміністративними послугами, які будуть надаватися в нашому Центрі, - Раїса Боднар, перший клієнт відділу "Центр надання адміністративних послуг", начальник відділу соціального захисту, сім’ї, дітей та молоді Коблівської сільради.

В Коблівській ОТГ відкрився Центр надання адміністративних послуг.В Коблівській ОТГ відкрився Центр надання адміністративних послуг.  Створити та утримувати Центр надання адміністративних послуг для об'єднаної громади задоволення не з дешевих, але керівництво та депутатський корпус Коблівської ОТГ вважають його відкриття перспективним.
В Коблівській ОТГ відкрився Центр надання адміністративних послуг.

З огляду на те, що у нас децентралізація ще не завершилася і до нас будуть приєднуватися ще кілька сільрад, ми пішли на такий крок, щоб створити свій ЦНАП, - Володимир Панич, сільський голова Коблівської ОТГ.

  Планується, що ЦНАП буде приносити прибуток. Чи буде він покривати видаткову частину - покаже час, але зараз тільки на заробітну плату працівників центру сільрада планує виділяти щомісячно понад 30 тисяч гривень.В Коблівській ОТГ відкрився Центр надання адміністративних послуг.  Ще не відкрившись, ЦНАП вже припав до душі юним жителям громади. Близько 20 дітей взяли участь у конкурсі на найкращий малюнок про центр надання адміністративних послуг. Експозиція малюнків по-домашньому прикрасила приміщення ЦНАП в день його відкриття, а юні художники отримали на згадку про цей день подарунки.

Друк
У Доброславі проводять благоустрій останньої частини парку Слави та дезінфікують територію селища (фото)12:00
04 кві
Група терміналів ТІС вже перерахувала в національний фонд боротьби з коронавірусом майже 33 млн грн11:00
04 кві
У Крижанівській сільраді волонтери розносять продуктові замовлення соціально незахищеним верствам населення (фото)10:00
04 кві
Жителі Визирської ОТГ, у разі потреби, можуть дистанційно звернутися за допомогою до депутатів та волонтерів (фото)17:06
03 кві
Лиманський район: представники ринків та магазинів дотримуються усіх епідемічних норм (фото)15:28
03 кві
У період карантину співробітники ТІСу захищені згідно з усіма вимогами13:16
03 кві
Наталія Сивак: "Маючи такий бюджет, ми маємо і велику відповідальність"12:00
03 кві
ЄС допоможе Україні у боротьбі проти коронавірусу11:00
03 кві
Микола Голубятников: вантажі, що прямують до України, цілком безпечні10:00
03 кві
У Визирці почали обприскувати вулиці дезінфекційним розчином (фото)14:25
02 кві
Кабмін посилив карантинні заходи13:15
02 кві
Визирська амбулаторія отримала транспорт для виїзду до пацієнтів (фото)12:56
02 кві
Тетяна Чіфліклій: у Лиманському районі є місця, куди лікарі швидкої можуть дістатися тільки пішки12:00
02 кві
Пакет антикризових заходів. Що підтримала Верховна Рада?11:00
02 кві
Сичавська сільрада знову звернулася з проханням по допомогу до ТІСу (фото)10:00
02 кві
ЦГЗ пояснює, як довго живе COVID-1915:30
01 кві
За результатами галузевого рейтингу ТІС вийшов в лідери за двома номінаціями15:00
01 кві
У с. Кошари Лиманського району встановлено КПП (фото)13:56
01 кві
Змінено роботу гарячої лінії Красносільської сільської ради13:00
01 кві
Визирська ОТГ: жителі села Порт та Визирка отримали продукти першої необхідності від "Команди розвитку" (фото)12:00
01 кві
У селі Першотравневе Визирської сільради підтримують найбільш незахищені версти населення (фото)11:00
01 кві
У Любополі служба порятунку та інші відомства продовжують нагадувати жителям про небезпеку COVID-19 (фото)10:00
01 кві
Лиманський район: 91-а бригада екстреної меддопомоги оснащена апаратом ШВЛ та кисневим балоном (фото)14:00
31 бер
МОЗ закликає українців повідомляти про випадки відмов від тестів на COVID-1913:00
31 бер
ТІС: термінал Neptune подолав позначку перевалки 3 млн тонн12:00
31 бер
TOP