Архів
Грудень 2023 (2)
Листопад 2023 (43)
Жовтень 2023 (29)
Вересень 2023 (31)
Серпень 2023 (46)
Липень 2023 (42)
ЛАН » Головні події дня » В Коблівській ОТГ відкрився Центр надання адміністративних послуг (фото)

В Коблівській ОТГ відкрився Центр надання адміністративних послуг (фото)

В Коблівській ОТГ відкрився Центр надання адміністративних послуг (фото)

  Ідея взяти участь у конкурсі зі створення Центра надання адміністративних послуг в громаді належала колективам Агенції місцевого розвитку та відділу економічного розвитку Коблівської ОТГ, а сільський голова підтримав цю ініціативу та спільно з депутатським корпусом сільської ради ідею реалізували.В Коблівській ОТГ відкрився Центр надання адміністративних послуг.Володимир Панич, сільський голова Коблівської ОТГ.

З 18 березня 2018 року ми подали заявку на участь в конкурсі міжнародної програми "U-LEAD з Європою" і перемогли. Завдяки цій співпраці ми маємо такий потужний для сільської місцевості адміністративний Центр, - Володимир Панич, сільський голова Коблівської ОТГ.

В Коблівській ОТГ відкрився Центр надання адміністративних послуг.В Коблівській ОТГ відкрився Центр надання адміністративних послуг.  ЦНАП розмістили в будівлі сільради, в приміщеннях де раніше працювало відділення "Укрпошти" в правому крилі першого поверху. Пошту не закрили, а перевели в іншу будівлю. В майбутньому ЦНАПі ж був проведений капітальний ремонт приміщення, закуплені нові меблі та вся необхідна оргтехніка. Власних коштів сільради було витрачено у розмірі 364 тисяч гривень, допомогу розміром 10 тисяч гривень надали місцеві підприємці та компанії. Понад 12 тисяч євро склав грант в рамках програми "U-LEAD з Європою". В результаті жителі Коблівської ОТГ зможуть отримувати цілий перелік адміністративних послуг, не виїжджаючи за межі рідної сільради.
Олена Дубініна, начальник відділу "Центр надання адміністративних послуг" Коблівської сільської ради.

Наш ЦНАП буде надавати такі послуги для населення: реєстрація та зняття з реєстрації мешканців, паспортні послуги, державна реєстрація актів цивільного стану, реєстрація нерухомості, реєстрація бізнесу, земельні питання, питання місцевого значення, соціальні послуги, послуги Пенсійного фонду, надання відомостей з Державного земельного кадастру, послуги, що надаватиме мобільний сервісний центр МВС, - Олена Дубініна, начальник відділу "Центр надання адміністративних послуг" Коблівської сільської ради.

  Завдяки відкриттю ЦНАП в Коблевому працевлаштовано 4 особи. Яна Брижатюк проживає в місті Южне. Посаду фахівця отримала завдяки відкритому конкурсу, про який прочитала в місцевій газеті.
Яна Брижатюк, спеціаліст відділу "Центр надання адміністративних послуг" Коблівської сільської ради.

Прийшла, подала документи, мене зареєстрували на участь у конкурсі. Було засідання комісії, і обрали мене. Я буду займатися паспортизацією, пропискою, реєстрацією та зняттям з місця проживання й видачею довідок, - Яна Брижатюк, спеціаліст відділу "Центр надання адміністративних послуг" Коблівської сільської ради.

  Світлана Самойлова проживає в Коблевому і добре знає, з якими проблемами доводилося зустрічатися жителям села, коли були необхідні адміністративні послуги.
Світлана Самойлова, адміністратор відділу "Центр надання адміністративних послуг" Коблівської сільської ради.

Людям, щоб отримати довідку або оформити паспорт, необхідно було їхати в районний центр, у Березанку. Не у всіх була така можливість, та й графік руху автобуса нестабільний, але зараз ця проблема усунена, - Світлана Самойлова, адміністратор відділу "Центр надання адміністративних послуг" Коблівської сільської ради.

  Всі працівники Центру надання адміністративних послуг пройшли спеціальну тренінгову програму з підвищення кваліфікації у сфері надання адміністративних послуг.
Раїса Боднар, перший клієнт відділу "Центр надання адміністративних послуг", начальник відділу соціального захисту, сім’ї, дітей та молоді Коблівської сільради.

Дійсно, умови дуже комфортні та відповідають всім європейським нормам. Я вважаю, що наші жителі будуть задоволені, коли прийдуть сюди, та головне, що тут працюють люди, які люблять свою справу, у них є терпіння, повага до людей. Безумовно, що Коблівська громада та її гості будуть задоволені адміністративними послугами, які будуть надаватися в нашому Центрі, - Раїса Боднар, перший клієнт відділу "Центр надання адміністративних послуг", начальник відділу соціального захисту, сім’ї, дітей та молоді Коблівської сільради.

В Коблівській ОТГ відкрився Центр надання адміністративних послуг.В Коблівській ОТГ відкрився Центр надання адміністративних послуг.  Створити та утримувати Центр надання адміністративних послуг для об'єднаної громади задоволення не з дешевих, але керівництво та депутатський корпус Коблівської ОТГ вважають його відкриття перспективним.
В Коблівській ОТГ відкрився Центр надання адміністративних послуг.

З огляду на те, що у нас децентралізація ще не завершилася і до нас будуть приєднуватися ще кілька сільрад, ми пішли на такий крок, щоб створити свій ЦНАП, - Володимир Панич, сільський голова Коблівської ОТГ.

  Планується, що ЦНАП буде приносити прибуток. Чи буде він покривати видаткову частину - покаже час, але зараз тільки на заробітну плату працівників центру сільрада планує виділяти щомісячно понад 30 тисяч гривень.В Коблівській ОТГ відкрився Центр надання адміністративних послуг.  Ще не відкрившись, ЦНАП вже припав до душі юним жителям громади. Близько 20 дітей взяли участь у конкурсі на найкращий малюнок про центр надання адміністративних послуг. Експозиція малюнків по-домашньому прикрасила приміщення ЦНАП в день його відкриття, а юні художники отримали на згадку про цей день подарунки.

Друк
Які зміни відбулися в роботі закладів культури Визирської СТГ з початку війни (відео)12:00
01 гру
Вийшов десятитисячний номер районної газети «Слава хлібороба» (фото)10:00
01 гру
Воїни, які житимуть вічно: Кирило Обеременко (фото)12:00
30 лис
Працівники культури Визирської СТГ допомагають воїнам з перших днів війни (відео)10:00
30 лис
Воїни, які житимуть вічно: Кирило Обеременко (відео)12:00
29 лис
Заклади культури Визирської громади з початку війни допомагають захисникам (фото)10:00
29 лис
Комунальникам Визирської громади видали нову зимову форму (фото)12:00
28 лис
Як у Визирській СТГ відзначили День Гідності та Свободи (відео)10:00
28 лис
У Визирській громаді відзначили День Гідності та Свободи (фото)14:00
27 лис
Воїни, які житимуть вічно: Артем Костенко (фото)12:00
27 лис
У Визирській СТГ комунальники отримали зимовий спецодяг (відео)10:00
27 лис
До ювілею: історія Першотравневого будинку культури (відео)10:55
24 лис
У Визирській громаді створили проєкт, присвячений пам’яті захисників (відео)15:50
23 лис
У Першотравневому провели концерт до 55-річчя місцевого будинку культури (фото)09:43
23 лис
У Визирській СТГ плетуть маскувальні сітки для українських військових (відео)10:59
17 лис
У Визирській громаді плетуть маскувальні сітки для українських захисників (фото)12:00
16 лис
До Визирської СТГ завітав начальник Одеської РВА з робочим візитом (відео)10:00
16 лис
Як у Визирській громаді відсвяткували Всеукраїнський день працівників культури (відео)12:00
15 лис
Начальник Одеської РВА з робочим візитом відвідав Визирську громаду (фото)10:00
15 лис
У Визирській громаді відзначили день працівників культури (фото)12:05
14 лис
Жителі Визирської громади можуть швидко отримати пенсійну картку від «МТБ БАНК» (відео)10:00
14 лис
«МТБ БАНК» спростив процедуру оформлення карток для пенсіонерів Визирської СТГ (фото)09:03
13 лис
Підприємці відкрили дитячий майданчик у Любополі Визирської громади (відео)12:00
10 лис
У Любополі провели капітальний ремонт старої гілки водогону (фото)10:00
10 лис
В Любополі відкрили ігровий майданчик для дітей (фото)12:00
09 лис
TOP