» » У Визирській сільраді вдосконалюють роботу задля підвищення ефективності (фото)

У Визирській сільраді вдосконалюють роботу задля підвищення ефективності (фото)

У Визирській сільраді вдосконалюють роботу задля підвищення ефективності (фото)

  Практика, коли засідання депутатських комісій та сесія проводяться в один день, як заходи, що йдуть один за одним, часто використовується в радах різного рівня - районного, місцевого. Це зручно для забезпечення кворуму та залучення найбільшої кількості депутатів, але по суті, невірна, тому що не дає можливості ретельного розгляду проєктів рішень, які потім виносяться на сесії. Бюджетна сесія у грудні 2019 року показала велику ефективність роботи постійних депутатських комісій, коли їх засідання проходили на кілька днів раніше сесії.У Визирській сільраді вдосконалюють роботу задля підвищення ефективності.

Всі профільні комісії розглянули основні питання на своїх засіданнях. Там ми почули пропозиції депутатів, та на сесію ми вже внесемо ці зміни, у нас на це є час, - Іван Ососкало, секретар Визирської сільради.

  Підготовка до сесії сільради - нелегка праця, особливо в період реформування всієї системи життєдіяльності громад після їх об'єднання в Визирську ОТГ.Іван Ососкало, секретар Визирської сільради.

Коли ми бачимо засідання сесії чи виконкому, то вже проведена дуже трудомістка робота з підготовки до них. Наразі в нас функціонує організаційний відділ: це фахівці, які працюють над усіма цими питаннями. Ми співпрацюємо з юридичним та фінансовим відділами, - Іван Ососкало, секретар Визирської сільради.

  За пів року роботи Визирської сільради як об'єднаної громади було проведено 13 сесій. Кількість проєктів рішень, які розглядали депутати в ході засідання, іноді доходила до 50.У Визирській сільраді вдосконалюють роботу задля підвищення ефективності.

Головне - це планування роботи. Перед кожною сесією, перед тим, як голова видає своє розпорядження, ми плануємо основні питання, які будуть розглянуті на сесії. Кожен відділ, в залежності від спрямованості цих питань, готує проєкти рішень. Потім вони приходять в організаційний відділ, і там формують порядок денний, - Іван Ососкало, секретар Визирської сільради.

  Документи, які готуються на сесію, надходять й до юридичного відділу виконкому Визирської сільради. Там їх аналізують на відповідність норм закону, якщо необхідно, коригують, щоб привести до цих норм.Дмитро Березовський, начальник юридичного відділу Визирської сільради.

Найголовніший орган місцевого самоврядування - це Визирська сільрада. Саме вона приймає всі рішення, які потім стають обов'язковими для виконання та несуть юридичну силу. Депутатів вибирає народ й вони повинні приймати такі рішення. Вони збираються на постійних комісіях, досліджують всі питання, які виносяться на сесію, розбираються в них в силу власної компетенції. Для того, щоб їм допомогти розібратися в вузькопрофільних питаннях та підготувати документи, створюються виконавчі комітети сільради та юридичний відділ при них, - Дмитро Березовський, начальник юридичного відділу Визирської сільради.

  Нова практика введена у Визирській сільраді й з надання проєктів рішень, з якими знайомляться депутати перед засіданнями комісій та сесіями.Микола Білаш, депутат Визирської сільради.

Ми зробили такий висновок, що паперовий носій це не зручно, а видрукувати всі проєкти рішень кожному депутату дорого. Всі депутати зробили собі електронну пошту для отримання документації. Проєкти рішень приходять за кілька днів до засідання і можна все ретельно переглянути. Дуже зручно, - Микола Білаш, депутат Визирської сільради.

Тамара Ковтун, депутат Визирської сільради.

Тому засідання комісій та сесії проходять вчасно, швидко, мобільно. Депутати вже знайомі з документами та можуть конструктивно приймати рішення, - Тамара Ковтун, депутат Визирської сільради.

  В кінці 2019 року ще чотири сільради Лиманського району виявили бажання об'єднатися до Визирської ОТГ. Так що період реформування Визирської сільради буде продовжено на ще кілька років.

Друк
Рання діагностика онкологічних захворювань стане безоплатною у 2020 році12:00
18 січ
Віталій Кутателадзе: "Я часто чую, що люди приїжджають до Визирки й залишаються тут жити - це найкраща похвала"11:00
18 січ
Доброслав привітали з Різдвом дзвінкими колядками (фото)10:00
18 січ
У Красносілці відбудеться тренінг для ОСББ15:00
17 січ
З нового року змінилася ставка збору пенсійного страхування за першу реєстрацію транспорту14:00
17 січ
Багато лебедів та перелітних птахів. На Тилігулі провели переоблік пернатих (фото)13:00
17 січ
У Визирці обиратимуть садибу з найкращою святковою ілюмінацією (відео)12:00
17 січ
Доброславські футболісти - у фіналі чемпіонату Одещини "Дитяча ліга"11:00
17 січ
"Доступні ліки" - у Першотравневому: відтепер у соціальній аптеці можна придбати необхідні медикаменти (фото)10:00
17 січ
У разі снігопаду - Южне готове до ліквідації (фото)15:00
16 січ
Він поруч: симптоми онкозахворювань, які не можна ігнорувати14:00
16 січ
У недільній школі "Радонеж" в Кошарах відсвяткували Різдво (фото)13:00
16 січ
Живіт "збунтувався". Як відновити нормальну роботу ШКТ після свят?12:00
16 січ
Освітяни Визирської громади обмінювалися досвідом (фото)11:00
16 січ
На Тилігулі проводять переоблік птахів09:00
16 січ
До поліціянтів Лиманщини завітали щедрівники15:00
15 січ
Олег Кутателадзе: "Сьогодні в руках у людей майбутнє їх громади"14:00
15 січ
Всією Визиркою - на млинці (фото)13:00
15 січ
При Одеській ОДА створять Дитячу раду (фото)12:06
15 січ
Ворожіння на святки: чи зберігся цей ритуал у міській культурі Южного? (фото)11:00
15 січ
У Визирській громаді вперше провели конкурс педагогічної майстерності “З любов'ю до дітей" (фото)10:00
15 січ
У Доброславі відзначили старий Новий рік з колядками та щедрівками (фото)15:28
14 січ
У Переможного з'явився шанс: Представлено проєкт будівництва дороги (фото) 14:00
14 січ
"Привіт, 1979!": В міському музеї Южного відкрили тематичну виставку (фото)13:00
14 січ
Потрібно наздоганяти втрачене: Які зміни чекають на села Визирської ОТГ? (фото)12:00
14 січ
TOP