» » У Визирській сільраді вдосконалюють роботу задля підвищення ефективності (фото)

У Визирській сільраді вдосконалюють роботу задля підвищення ефективності (фото)

У Визирській сільраді вдосконалюють роботу задля підвищення ефективності (фото)

  Практика, коли засідання депутатських комісій та сесія проводяться в один день, як заходи, що йдуть один за одним, часто використовується в радах різного рівня - районного, місцевого. Це зручно для забезпечення кворуму та залучення найбільшої кількості депутатів, але по суті, невірна, тому що не дає можливості ретельного розгляду проєктів рішень, які потім виносяться на сесії. Бюджетна сесія у грудні 2019 року показала велику ефективність роботи постійних депутатських комісій, коли їх засідання проходили на кілька днів раніше сесії.У Визирській сільраді вдосконалюють роботу задля підвищення ефективності.

Всі профільні комісії розглянули основні питання на своїх засіданнях. Там ми почули пропозиції депутатів, та на сесію ми вже внесемо ці зміни, у нас на це є час, - Іван Ососкало, секретар Визирської сільради.

  Підготовка до сесії сільради - нелегка праця, особливо в період реформування всієї системи життєдіяльності громад після їх об'єднання в Визирську ОТГ.Іван Ососкало, секретар Визирської сільради.

Коли ми бачимо засідання сесії чи виконкому, то вже проведена дуже трудомістка робота з підготовки до них. Наразі в нас функціонує організаційний відділ: це фахівці, які працюють над усіма цими питаннями. Ми співпрацюємо з юридичним та фінансовим відділами, - Іван Ососкало, секретар Визирської сільради.

  За пів року роботи Визирської сільради як об'єднаної громади було проведено 13 сесій. Кількість проєктів рішень, які розглядали депутати в ході засідання, іноді доходила до 50.У Визирській сільраді вдосконалюють роботу задля підвищення ефективності.

Головне - це планування роботи. Перед кожною сесією, перед тим, як голова видає своє розпорядження, ми плануємо основні питання, які будуть розглянуті на сесії. Кожен відділ, в залежності від спрямованості цих питань, готує проєкти рішень. Потім вони приходять в організаційний відділ, і там формують порядок денний, - Іван Ососкало, секретар Визирської сільради.

  Документи, які готуються на сесію, надходять й до юридичного відділу виконкому Визирської сільради. Там їх аналізують на відповідність норм закону, якщо необхідно, коригують, щоб привести до цих норм.Дмитро Березовський, начальник юридичного відділу Визирської сільради.

Найголовніший орган місцевого самоврядування - це Визирська сільрада. Саме вона приймає всі рішення, які потім стають обов'язковими для виконання та несуть юридичну силу. Депутатів вибирає народ й вони повинні приймати такі рішення. Вони збираються на постійних комісіях, досліджують всі питання, які виносяться на сесію, розбираються в них в силу власної компетенції. Для того, щоб їм допомогти розібратися в вузькопрофільних питаннях та підготувати документи, створюються виконавчі комітети сільради та юридичний відділ при них, - Дмитро Березовський, начальник юридичного відділу Визирської сільради.

  Нова практика введена у Визирській сільраді й з надання проєктів рішень, з якими знайомляться депутати перед засіданнями комісій та сесіями.Микола Білаш, депутат Визирської сільради.

Ми зробили такий висновок, що паперовий носій це не зручно, а видрукувати всі проєкти рішень кожному депутату дорого. Всі депутати зробили собі електронну пошту для отримання документації. Проєкти рішень приходять за кілька днів до засідання і можна все ретельно переглянути. Дуже зручно, - Микола Білаш, депутат Визирської сільради.

Тамара Ковтун, депутат Визирської сільради.

Тому засідання комісій та сесії проходять вчасно, швидко, мобільно. Депутати вже знайомі з документами та можуть конструктивно приймати рішення, - Тамара Ковтун, депутат Визирської сільради.

  В кінці 2019 року ще чотири сільради Лиманського району виявили бажання об'єднатися до Визирської ОТГ. Так що період реформування Визирської сільради буде продовжено на ще кілька років.

Друк
Скажемо "НІ" оплаті в конвертах. Віталій Кутателадзе: "Ми хочемо, щоб працівники компанії ТІС отримували гідний заробіток" (фото)15:45
28 тра
У Визирській громаді літніх таборів при школі в цьому році - не буде14:47
28 тра
Квартира для сироти. У Курісовому ще одна дитина-сирота отримала власне житло14:01
28 тра
Гострі запитання для посадовця: у Красносільській ОТГ відбулася пресконференція за участі наймолодших репортерів (фото)13:18
28 тра
Жіночий погляд на закон. Лариса Дімова про роботу в юридичному департаменті ТІС 12:00
28 тра
Готувалися дистанційно, а складати іспити будуть наживо. У Визирській ОТГ школярі готуються до ЗНО11:00
28 тра
Олег Кутателадзе: "Проведення чергових виборів до новоутворених ОТГ згідно з чинним законодавством України у 2020 році неможливе"10:00
28 тра
Відновлено рух транспорту між селами Визирської ОТГ та Лиманського району (фото)16:48
27 тра
Скласти іспити та вступити онлайн. Петрівський аграрний коледж запрошує абітурієнтів (фото)15:38
27 тра
Оксана Третякова: "Масштабних проєктів з Визиркою ще не було, але у допомозі не відмовляють"13:29
27 тра
Досвід ТІСа у сфері протидії шахрайству зацікавив західних експертів12:12
27 тра
До сервісного центру МВС у Доброславі звертається понад 50 осіб щоденно (фото)11:12
27 тра
Мальовнича водойма: у селі Іванове з’явилася майбутня туристична родзинка (фото)10:27
27 тра
Оксана Третякова: "Я знаю, що звернувшись до "Команди розвитку" можна отримати будь-яку допомогу"16:00
26 тра
У Фонтанці ремонтують дорогу та дитячі майданчики (фото)14:50
26 тра
Петрівський аграрний коледж проведе День відкритих дверей (фото)14:22
26 тра
Королева стафіровки. Олена Константинова, фахівець з організації та проведення стафірувальних робіт13:11
26 тра
Вночі як вдень: у Зорі Труда вулиці освітлюють сучасні LED-лампи (фото)12:35
26 тра
Дитячі садочки в Лиманському районі запрацюють з 1 червня12:10
26 тра
Андрій Ставніцер: "Частка Maersk в загальному контейнерному вантажообігу України з 2018 року зросла на 40%"11:46
26 тра
Карантин змінив звичний погляд людей на життя не лише у містах, але й на околицях (фото)16:37
25 тра
Через небувалу посуху в аграріїв Визирської громади загинула майже третина врожаю (фото)16:26
25 тра
Медики Лиманського району проходять обов’язкове тестування на COVID-1916:17
25 тра
У Визирській ОТГ буде школа мистецтв, служба у справах дітей та одразу два ЦНАПи (фото)14:50
25 тра
Оксана Третякова: "Об’єднання з Визирською ОТГ збереже наше село"13:48
25 тра
TOP