» » У Визирській сільраді вдосконалюють роботу задля підвищення ефективності (фото)

У Визирській сільраді вдосконалюють роботу задля підвищення ефективності (фото)

У Визирській сільраді вдосконалюють роботу задля підвищення ефективності (фото)

  Практика, коли засідання депутатських комісій та сесія проводяться в один день, як заходи, що йдуть один за одним, часто використовується в радах різного рівня - районного, місцевого. Це зручно для забезпечення кворуму та залучення найбільшої кількості депутатів, але по суті, невірна, тому що не дає можливості ретельного розгляду проєктів рішень, які потім виносяться на сесії. Бюджетна сесія у грудні 2019 року показала велику ефективність роботи постійних депутатських комісій, коли їх засідання проходили на кілька днів раніше сесії.У Визирській сільраді вдосконалюють роботу задля підвищення ефективності.

Всі профільні комісії розглянули основні питання на своїх засіданнях. Там ми почули пропозиції депутатів, та на сесію ми вже внесемо ці зміни, у нас на це є час, - Іван Ососкало, секретар Визирської сільради.

  Підготовка до сесії сільради - нелегка праця, особливо в період реформування всієї системи життєдіяльності громад після їх об'єднання в Визирську ОТГ.Іван Ососкало, секретар Визирської сільради.

Коли ми бачимо засідання сесії чи виконкому, то вже проведена дуже трудомістка робота з підготовки до них. Наразі в нас функціонує організаційний відділ: це фахівці, які працюють над усіма цими питаннями. Ми співпрацюємо з юридичним та фінансовим відділами, - Іван Ососкало, секретар Визирської сільради.

  За пів року роботи Визирської сільради як об'єднаної громади було проведено 13 сесій. Кількість проєктів рішень, які розглядали депутати в ході засідання, іноді доходила до 50.У Визирській сільраді вдосконалюють роботу задля підвищення ефективності.

Головне - це планування роботи. Перед кожною сесією, перед тим, як голова видає своє розпорядження, ми плануємо основні питання, які будуть розглянуті на сесії. Кожен відділ, в залежності від спрямованості цих питань, готує проєкти рішень. Потім вони приходять в організаційний відділ, і там формують порядок денний, - Іван Ососкало, секретар Визирської сільради.

  Документи, які готуються на сесію, надходять й до юридичного відділу виконкому Визирської сільради. Там їх аналізують на відповідність норм закону, якщо необхідно, коригують, щоб привести до цих норм.Дмитро Березовський, начальник юридичного відділу Визирської сільради.

Найголовніший орган місцевого самоврядування - це Визирська сільрада. Саме вона приймає всі рішення, які потім стають обов'язковими для виконання та несуть юридичну силу. Депутатів вибирає народ й вони повинні приймати такі рішення. Вони збираються на постійних комісіях, досліджують всі питання, які виносяться на сесію, розбираються в них в силу власної компетенції. Для того, щоб їм допомогти розібратися в вузькопрофільних питаннях та підготувати документи, створюються виконавчі комітети сільради та юридичний відділ при них, - Дмитро Березовський, начальник юридичного відділу Визирської сільради.

  Нова практика введена у Визирській сільраді й з надання проєктів рішень, з якими знайомляться депутати перед засіданнями комісій та сесіями.Микола Білаш, депутат Визирської сільради.

Ми зробили такий висновок, що паперовий носій це не зручно, а видрукувати всі проєкти рішень кожному депутату дорого. Всі депутати зробили собі електронну пошту для отримання документації. Проєкти рішень приходять за кілька днів до засідання і можна все ретельно переглянути. Дуже зручно, - Микола Білаш, депутат Визирської сільради.

Тамара Ковтун, депутат Визирської сільради.

Тому засідання комісій та сесії проходять вчасно, швидко, мобільно. Депутати вже знайомі з документами та можуть конструктивно приймати рішення, - Тамара Ковтун, депутат Визирської сільради.

  В кінці 2019 року ще чотири сільради Лиманського району виявили бажання об'єднатися до Визирської ОТГ. Так що період реформування Визирської сільради буде продовжено на ще кілька років.

Друк
У Фонтанську школу завітала відома українська поетеса Надія Мовчан-Карпусь (фото)13:07
22 лют
У Визирці ведеться доброустрій території біля нової амбулаторії (фото)12:00
22 лют
В’ячеслав Негода: "Або ми завершуємо процес децентралізації, або втрачаємо час і віру людей у зміни на краще" (фото)10:00
22 лют
У Першотравневому НВК обговорювали профілактичні заходи для мінімізації захворюваності учнів у Визирській ОТГ на грип (фото)18:28
21 лют
Лиманська філія ОЦЗ закликає голосувати за учасників конкурсу "Професії моєї громади" (фото)15:00
21 лют
TIS Container Trains за рік наростив обсяги перевезень більше ніж удвічі (фото)14:30
21 лют
У Южному вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні (фото)14:02
21 лют
Мінрегіон запропонував обговорення Концепції щодо побутових відходів (фото)12:00
21 лют
Тилігульський ландшафтний парк приймає фототуристів (фото)11:00
21 лют
Коблівський сільський голова відзвітував про роботу 2019 року (фото)10:00
21 лют
Доброславські депутати на сесії розглянули 48 питань порядку денного (фото)15:10
20 лют
Джеффрі Берлін: "Проєкт будівництва Лиманської вітрової електростанції під питанням (фото)15:00
20 лют
У Южному відбулася зустріч міської влади з представниками Визирської ОТГ13:00
20 лют
У Визирській громаді вшанували воїнів-інтернаціоналістів (фото)12:26
20 лют
У Южненській школі ввели карантин (фото)12:00
20 лют
У Доброславі водонапірна башта та очисні споруди чекають на реконструкцію (фото)11:00
20 лют
Василь Бабич: "Клуб "Джерело" - це літературне об'єднання громади"10:00
20 лют
У Южному знову піднімуть ціни на водопостачання (фото)15:00
19 лют
У Доброславі з'явилася вулиця Героїв 28 бригади14:30
19 лют
Доброслав набирає обертів у взаємодії з закордонними країнами (фото)14:00
19 лют
Визирська ОТГ отримує від ЄС оснащення для відкриття ЦНАП (фото)13:04
19 лют
ЦВК: Цього року перші вибори в ОТГ відбудуться одночасно з черговими місцевими виборами (фото)12:00
19 лют
Біля с. Любопіль буде встановлено додатковий дорожній знак11:00
19 лют
У березні на підприємців чекають нові штрафи10:00
19 лют
Учні Першотравневого НВК приймали у гостях інвестора Джеффрі Берліна (фото)09:00
19 лют
TOP