» » У Визирській сільраді вдосконалюють роботу задля підвищення ефективності (фото)

У Визирській сільраді вдосконалюють роботу задля підвищення ефективності (фото)

У Визирській сільраді вдосконалюють роботу задля підвищення ефективності (фото)

  Практика, коли засідання депутатських комісій та сесія проводяться в один день, як заходи, що йдуть один за одним, часто використовується в радах різного рівня - районного, місцевого. Це зручно для забезпечення кворуму та залучення найбільшої кількості депутатів, але по суті, невірна, тому що не дає можливості ретельного розгляду проєктів рішень, які потім виносяться на сесії. Бюджетна сесія у грудні 2019 року показала велику ефективність роботи постійних депутатських комісій, коли їх засідання проходили на кілька днів раніше сесії.У Визирській сільраді вдосконалюють роботу задля підвищення ефективності.

Всі профільні комісії розглянули основні питання на своїх засіданнях. Там ми почули пропозиції депутатів, та на сесію ми вже внесемо ці зміни, у нас на це є час, - Іван Ососкало, секретар Визирської сільради.

  Підготовка до сесії сільради - нелегка праця, особливо в період реформування всієї системи життєдіяльності громад після їх об'єднання в Визирську ОТГ.Іван Ососкало, секретар Визирської сільради.

Коли ми бачимо засідання сесії чи виконкому, то вже проведена дуже трудомістка робота з підготовки до них. Наразі в нас функціонує організаційний відділ: це фахівці, які працюють над усіма цими питаннями. Ми співпрацюємо з юридичним та фінансовим відділами, - Іван Ососкало, секретар Визирської сільради.

  За пів року роботи Визирської сільради як об'єднаної громади було проведено 13 сесій. Кількість проєктів рішень, які розглядали депутати в ході засідання, іноді доходила до 50.У Визирській сільраді вдосконалюють роботу задля підвищення ефективності.

Головне - це планування роботи. Перед кожною сесією, перед тим, як голова видає своє розпорядження, ми плануємо основні питання, які будуть розглянуті на сесії. Кожен відділ, в залежності від спрямованості цих питань, готує проєкти рішень. Потім вони приходять в організаційний відділ, і там формують порядок денний, - Іван Ососкало, секретар Визирської сільради.

  Документи, які готуються на сесію, надходять й до юридичного відділу виконкому Визирської сільради. Там їх аналізують на відповідність норм закону, якщо необхідно, коригують, щоб привести до цих норм.Дмитро Березовський, начальник юридичного відділу Визирської сільради.

Найголовніший орган місцевого самоврядування - це Визирська сільрада. Саме вона приймає всі рішення, які потім стають обов'язковими для виконання та несуть юридичну силу. Депутатів вибирає народ й вони повинні приймати такі рішення. Вони збираються на постійних комісіях, досліджують всі питання, які виносяться на сесію, розбираються в них в силу власної компетенції. Для того, щоб їм допомогти розібратися в вузькопрофільних питаннях та підготувати документи, створюються виконавчі комітети сільради та юридичний відділ при них, - Дмитро Березовський, начальник юридичного відділу Визирської сільради.

  Нова практика введена у Визирській сільраді й з надання проєктів рішень, з якими знайомляться депутати перед засіданнями комісій та сесіями.Микола Білаш, депутат Визирської сільради.

Ми зробили такий висновок, що паперовий носій це не зручно, а видрукувати всі проєкти рішень кожному депутату дорого. Всі депутати зробили собі електронну пошту для отримання документації. Проєкти рішень приходять за кілька днів до засідання і можна все ретельно переглянути. Дуже зручно, - Микола Білаш, депутат Визирської сільради.

Тамара Ковтун, депутат Визирської сільради.

Тому засідання комісій та сесії проходять вчасно, швидко, мобільно. Депутати вже знайомі з документами та можуть конструктивно приймати рішення, - Тамара Ковтун, депутат Визирської сільради.

  В кінці 2019 року ще чотири сільради Лиманського району виявили бажання об'єднатися до Визирської ОТГ. Так що період реформування Визирської сільради буде продовжено на ще кілька років.

Друк
Депутат Одеської облради Олег Кутателадзе зустрівся з колективом КНП «Лиманська районна лікарня» (фото)14:13
31 жов
Об'їзд приєднаних сіл Визирської громади важливий для розуміння першочергових кроків (фото)13:00
31 жов
Любопільці 40 років чекали на свою «Дорогу життя» (фото)12:35
31 жов
У Визирській ОТГ офіційно оголошено результати виборів (фото)19:23
30 жов
ТІС ділиться противоковідним досвідом15:30
30 жов
Лиманський район в «червоній зоні»15:04
30 жов
В Кордоні планують виділити житло працівнику ФАП (відео)14:34
30 жов
Асфальтування вул. Мічуріна та Київської в Першотравневому вже розпочато (відео)12:55
30 жов
У селі Зоря Труда відбувся день подарунків (фото)12:00
30 жов
На виборчій дільниці № 510495 в Першотравневому вибори пройшли в дружній обстановці (відео)11:40
30 жов
Між селами Кордонської сільради ремонтують дороги (фото)10:30
30 жов
У Калинівці пояснюють, чому так організовано пішли на вибори (фото)09:00
30 жов
У Кордонській сільраді є ФАП, але немає медпрацівника (фото)16:51
29 жов
У Визирці відбулося засідання виконавчого комітету14:00
29 жов
Опитування жителів Визирської ОТГ показує, на що сподіваються люди після виборів (фото)13:35
29 жов
Всі 13 презентацій доброславського Конкурсу молодіжних проєктів реалізовано (відео)12:47
29 жов
Між Сичавкою та Любополем можна буде проїхати по асфальтованій дорозі (відео)12:13
29 жов
За Програмою медгарантій безоплатно отримали допомогу майже 40 тисяч українців, які перенесли інсульт10:30
29 жов
Жителі Першотравневого оцінюють кроки влади по асфальтуванню вулиць (фото)09:00
29 жов
Ветерани ТІС згадують, як все починалося (відео)18:03
28 жов
Так дружно, як зараз на Київській у Першотравневому робили дороги тільки при Олександрі Янчеві (відео)17:06
28 жов
Марину Архірій вітають з перемогою16:17
28 жов
Термінал Neptune посилює карантинні заходи безпеки15:00
28 жов
У виборах взяли участь понад 37% мешканців Красносільської ОТГ (відео)14:53
28 жов
Переможець на посаду Доброславського селищного голови — Людмила Прокопечко13:55
28 жов
TOP