ГРВІчна зима вносить свої корективи. Аномальна погода - це один із можливих варіантів зростання кількості людей, котрі хворіють. І найбільша загроза в тому, що розповсюджується вірус дуже швидко. Зараз мова саме про звичайні респіраторні захворювання, а не коронавірус, котрий прогресує в Китаї.
Україну, на щастя, ця проблема не торкнулася. А для того, аби не поповнити негативну статистику, потрібно дбати про власне здоров'я. Ті, хто більш обачний, ще восени зробили щеплення від грипу. Воно, хоч і не дає стовідсоткову гарантію не захворіти, але зменшує вірогідність важких ускладнень.
Вакцина потрібна тим, хто знаходиться у зоні ризику: діти до 5 років, вагітні, люди після 65 років та особи з хронічними захворюваннями. Оскільки грип "б'є" саме по тих місцям в організмі, які найбільш уразливі.
Для тих, хто не встиг вакцинуватися, є ряд рекомендацій від лікарів. По-перше, не соромитися одягати лицьову маску, якщо у населеному пункті вирує хвороба, а ви часто спілкуєтеся з людьми. По-друге, завжди мити руки після відвідування вулиці.
Всі поради від лікарів - дієві, якщо їх дотримуватися. А для того, аби не захворіти, можна користуватися рецептами народної медицини.
Враховуючи високий рівень захворюваності на ГРВІ, наразі потрібно бути насторожі. Адже, хто попереджений - значить озброєний. Нагадаємо, що через великий відсоток тих, хто захворів, у Южненських школах ввели карантин до 3 лютого.