Показати меню
» » У Южному туристичний сезон розпочнеться раніше, ніж звичайно: триває активна підготовка (фото)

У Южному туристичний сезон розпочнеться раніше, ніж звичайно: триває активна підготовка (фото)

У Южному туристичний сезон розпочнеться раніше, ніж звичайно: триває активна підготовка (фото)
  На утримання пляжно-паркової зони у Южному в цьому році виділено 143 тисячі гривень, також заплановано отримати ще 87 тисяч у вигляді пайової оплати від підприємців, які там працюють.Дмитро Любивий, заступник міського голови і начальник УЖКГ
Ми подивилися з досвіду минулих років, що дійсно, у другій половині травня погода вже досить тепла, багато людей виходить в парк "Приморський", на пляж. За період відпочинку на місці утворюється сміття, яке слід вивозити, потрібно обслуговувати парк, до того ж, 9 травня, ми плануємо вже запустити міські фонтани. Тому в 2019 році нами підготовлено розпорядження розпочати літній сезон раніше. Тепер буде чотири місяці для відпочинку городян і для робіт комунальним службам, - зазначив Дмитро Любивий, заступник міського голови і начальник УЖКГ.
У Южному туристичний сезон розпочнеться раніше, ніж звичайно: триває активна підготовкаУ Южному туристичний сезон розпочнеться раніше, ніж звичайно: триває активна підготовка  У пляжно-парковій зоні триває підготовка до літнього періоду 2019. Біля центрального входу у парк "Приморський" готують до запуску фонтан. Спеціалістам знадобився цілий день, щоб очистити і наповнити його водою. Як пояснив представник фірми-підрядника, що обслуговує об'єкт, у процесі запуску виникли труднощі, було витрачено багато сил і часу. Причина цього - неправильна експлуатація фонтану. У його фільтрах виявили скупчення піску і шерсті від тварин.
Це проблема. Люди приходять з собачками, тварини сюди стрибають і купаються, залишають у фонтані після себе шерсть. Також і самі люди, часто після пляжу миють тут ноги, від цього і пісок. Все це "забиває" тонкі фільтри фонтану, і він просто перестає працювати. Все робиться для жителів, але вони, на жаль, до цього часто ставляться байдуже, - Олександр Журавель, заступник директора КП "Екосервіс".
У Южному туристичний сезон розпочнеться раніше, ніж звичайно: триває активна підготовкаУ Южному туристичний сезон розпочнеться раніше, ніж звичайно: триває активна підготовка  У парку "Приморський" провели санітарну обрізку дерев, висадили весняні квіти, триває обробка деяких чагарників.
Наше завдання наразі намити пісок, адже море змило його. За великим рахунком у нас він поганий, така місцевість, в основному ракушняк. Немає сенсу завозити сюди інший пісок, адже його все одно морем знесе. Колись вже так робили у місті, але це невигідно, - зазначив Олександр Журавель.
У Южному туристичний сезон розпочнеться раніше, ніж звичайно: триває активна підготовкаУ Южному туристичний сезон розпочнеться раніше, ніж звичайно: триває активна підготовкаУ Южному туристичний сезон розпочнеться раніше, ніж звичайно: триває активна підготовкаУ Южному туристичний сезон розпочнеться раніше, ніж звичайно: триває активна підготовкаУ Южному туристичний сезон розпочнеться раніше, ніж звичайно: триває активна підготовка  У Южний незабаром мають приїхати водолази для обстеження морського дна і видачі відповідного акту. Процедура є щорічною. Після цього буде встановлено буйки.
  На пляжі на рятувальному посту була також проведена ревізія радіофікації (системи оповіщення). Устаткування вийшло з ладу і потребувало заміни. Олександр Журавель зазначив, що на час туристичного сезону весь свій робочий час перебуватиме на території пляжу і навіть облаштував собі біля рятувального пункту робоче місце. В його обов'язки увійде стежити за порядком у пляжно-парковій зоні з шостої ранку і до вечора.
  За матеріалами yuzhny.info.
Друк
Культура об'єднує: у Визирці відбувся конкурс "Панянка-Вишиванка - 2019" (фото)21:10
18 тра
Лиманщина зустріла суперфінальні змагання з футболу "Шкіряний м'яч" (фото)11:00
18 тра
Лиманський район відсвяткував День вишиванки (фото)10:00
18 тра
Село Визирка або місто Візир? Яке майбутнє чекає на населений пункт (фото)09:00
18 тра
ЦВК розподілила субвенції на підготовку і проведення виборів в ОТГ (фото)16:05
17 тра
У Южному відбулася позачергова сесія. Депутати обрали нового заступника мера (фото)15:43
17 тра
Першотравневе ділиться досвідом - комплексне рішення інфраструктурних проблем (фото)14:20
17 тра
Аналітики склали рейтинг станцій-лідерів з прийому зерна в квітні (фото)13:12
17 тра
Аграрний ліцей Лиманського району отримав нове обладнання (фото)12:00
17 тра
Село Визирка Лиманського району активно продовжує благоустрій територій (фото)11:00
17 тра
Анна Петровська: "На "ТІС" кожного дня здобуваєш нові знання"10:00
17 тра
Боксери з Доброславу на обласному чемпіонаті завоювали призові місця (фото)09:00
17 тра
У Першотравневому відзначили Всесвітній день вишиванки (фото)16:17
16 тра
Є пропозиція. Майбутнє Визирської ОТГ очима місцевих жителів (фото)15:06
16 тра
"Жива вишиванка". У Доброславі відбувся патріотичний флешмоб (фото)14:12
16 тра
На Одещині ввели заборону на рух великих вантажівок у денний час (фото)13:04
16 тра
Доброслав запрошує на фестиваль "Веселкове рандеву" (фото)12:03
16 тра
TOP