Показати меню
» » У Южному туристичний сезон розпочнеться раніше, ніж звичайно: триває активна підготовка (фото)

У Южному туристичний сезон розпочнеться раніше, ніж звичайно: триває активна підготовка (фото)

У Южному туристичний сезон розпочнеться раніше, ніж звичайно: триває активна підготовка (фото)
  На утримання пляжно-паркової зони у Южному в цьому році виділено 143 тисячі гривень, також заплановано отримати ще 87 тисяч у вигляді пайової оплати від підприємців, які там працюють.Дмитро Любивий, заступник міського голови і начальник УЖКГ
Ми подивилися з досвіду минулих років, що дійсно, у другій половині травня погода вже досить тепла, багато людей виходить в парк "Приморський", на пляж. За період відпочинку на місці утворюється сміття, яке слід вивозити, потрібно обслуговувати парк, до того ж, 9 травня, ми плануємо вже запустити міські фонтани. Тому в 2019 році нами підготовлено розпорядження розпочати літній сезон раніше. Тепер буде чотири місяці для відпочинку городян і для робіт комунальним службам, - зазначив Дмитро Любивий, заступник міського голови і начальник УЖКГ.
У Южному туристичний сезон розпочнеться раніше, ніж звичайно: триває активна підготовкаУ Южному туристичний сезон розпочнеться раніше, ніж звичайно: триває активна підготовка  У пляжно-парковій зоні триває підготовка до літнього періоду 2019. Біля центрального входу у парк "Приморський" готують до запуску фонтан. Спеціалістам знадобився цілий день, щоб очистити і наповнити його водою. Як пояснив представник фірми-підрядника, що обслуговує об'єкт, у процесі запуску виникли труднощі, було витрачено багато сил і часу. Причина цього - неправильна експлуатація фонтану. У його фільтрах виявили скупчення піску і шерсті від тварин.
Це проблема. Люди приходять з собачками, тварини сюди стрибають і купаються, залишають у фонтані після себе шерсть. Також і самі люди, часто після пляжу миють тут ноги, від цього і пісок. Все це "забиває" тонкі фільтри фонтану, і він просто перестає працювати. Все робиться для жителів, але вони, на жаль, до цього часто ставляться байдуже, - Олександр Журавель, заступник директора КП "Екосервіс".
У Южному туристичний сезон розпочнеться раніше, ніж звичайно: триває активна підготовкаУ Южному туристичний сезон розпочнеться раніше, ніж звичайно: триває активна підготовка  У парку "Приморський" провели санітарну обрізку дерев, висадили весняні квіти, триває обробка деяких чагарників.
Наше завдання наразі намити пісок, адже море змило його. За великим рахунком у нас він поганий, така місцевість, в основному ракушняк. Немає сенсу завозити сюди інший пісок, адже його все одно морем знесе. Колись вже так робили у місті, але це невигідно, - зазначив Олександр Журавель.
У Южному туристичний сезон розпочнеться раніше, ніж звичайно: триває активна підготовкаУ Южному туристичний сезон розпочнеться раніше, ніж звичайно: триває активна підготовкаУ Южному туристичний сезон розпочнеться раніше, ніж звичайно: триває активна підготовкаУ Южному туристичний сезон розпочнеться раніше, ніж звичайно: триває активна підготовкаУ Южному туристичний сезон розпочнеться раніше, ніж звичайно: триває активна підготовка  У Южний незабаром мають приїхати водолази для обстеження морського дна і видачі відповідного акту. Процедура є щорічною. Після цього буде встановлено буйки.
  На пляжі на рятувальному посту була також проведена ревізія радіофікації (системи оповіщення). Устаткування вийшло з ладу і потребувало заміни. Олександр Журавель зазначив, що на час туристичного сезону весь свій робочий час перебуватиме на території пляжу і навіть облаштував собі біля рятувального пункту робоче місце. В його обов'язки увійде стежити за порядком у пляжно-парковій зоні з шостої ранку і до вечора.
  За матеріалами yuzhny.info.
Друк
Рятувальники продовжують проводити профілактичні бесіди з населенням (фото) 13:00
20 лип
У Коблевому тимчасово закрили амбулаторію (фото)12:00
20 лип
Красносільська ОТГ перемогла у конкурсі культурно-мистецьких проєктів "Малі міста - великі враження" (фото)11:00
20 лип
ОПЗ планує запустити виробництво в серпні (фото)10:00
20 лип
У Доброславі модернізують систему освітлення та водопостачання (фото)15:31
19 лип
На Одещині пройшов чемпіонат зі спортивного автотуризму "Турунчук - 2019" (фото)14:00
19 лип
У Доброславі відбулася сесія Лиманської районної ради (фото)12:45
19 лип
У Южному мають намір побудувати новий автовокзал (фото)12:00
19 лип
Перевалка контейнерів в порту "Південний" зросла більш ніж в два рази (фото)11:00
19 лип
Лиманська рада залишилася без заступника голови. Іван Ососкало достроково залишив свою посаду (фото)17:01
18 лип
У Лиманському районі проводяться перевірки на наявність амброзії та стихійних смітників (фото)15:15
18 лип
Яськівська ОТГ розповіла про результати реформи децентралізації у сфері освіти та медицини (фото)13:02
18 лип
У Першотравневому закликають економити воду (фото)12:00
18 лип
Децентралізацію потрібно закріпити у Конституції: Гройсман назвав головну умову захисту реформи (фото) 11:00
18 лип
У Доброславі будуть боротися зі стихійною торгівлею та сміттєзвалищами (фото)10:00
18 лип
Канал "Тилігул-Чорне море" приваблює все більше туристів (фото)16:12
17 лип
Чим живуть сусіди. Яськівська громада розповіла про свою історію об'єднання (фото)14:00
17 лип
TOP