» » У Южному туристичний сезон розпочнеться раніше, ніж звичайно: триває активна підготовка (фото)

У Южному туристичний сезон розпочнеться раніше, ніж звичайно: триває активна підготовка (фото)

У Южному туристичний сезон розпочнеться раніше, ніж звичайно: триває активна підготовка (фото)
  На утримання пляжно-паркової зони у Южному в цьому році виділено 143 тисячі гривень, також заплановано отримати ще 87 тисяч у вигляді пайової оплати від підприємців, які там працюють.Дмитро Любивий, заступник міського голови і начальник УЖКГ
Ми подивилися з досвіду минулих років, що дійсно, у другій половині травня погода вже досить тепла, багато людей виходить в парк "Приморський", на пляж. За період відпочинку на місці утворюється сміття, яке слід вивозити, потрібно обслуговувати парк, до того ж, 9 травня, ми плануємо вже запустити міські фонтани. Тому в 2019 році нами підготовлено розпорядження розпочати літній сезон раніше. Тепер буде чотири місяці для відпочинку городян і для робіт комунальним службам, - зазначив Дмитро Любивий, заступник міського голови і начальник УЖКГ.
У Южному туристичний сезон розпочнеться раніше, ніж звичайно: триває активна підготовкаУ Южному туристичний сезон розпочнеться раніше, ніж звичайно: триває активна підготовка  У пляжно-парковій зоні триває підготовка до літнього періоду 2019. Біля центрального входу у парк "Приморський" готують до запуску фонтан. Спеціалістам знадобився цілий день, щоб очистити і наповнити його водою. Як пояснив представник фірми-підрядника, що обслуговує об'єкт, у процесі запуску виникли труднощі, було витрачено багато сил і часу. Причина цього - неправильна експлуатація фонтану. У його фільтрах виявили скупчення піску і шерсті від тварин.
Це проблема. Люди приходять з собачками, тварини сюди стрибають і купаються, залишають у фонтані після себе шерсть. Також і самі люди, часто після пляжу миють тут ноги, від цього і пісок. Все це "забиває" тонкі фільтри фонтану, і він просто перестає працювати. Все робиться для жителів, але вони, на жаль, до цього часто ставляться байдуже, - Олександр Журавель, заступник директора КП "Екосервіс".
У Южному туристичний сезон розпочнеться раніше, ніж звичайно: триває активна підготовкаУ Южному туристичний сезон розпочнеться раніше, ніж звичайно: триває активна підготовка  У парку "Приморський" провели санітарну обрізку дерев, висадили весняні квіти, триває обробка деяких чагарників.
Наше завдання наразі намити пісок, адже море змило його. За великим рахунком у нас він поганий, така місцевість, в основному ракушняк. Немає сенсу завозити сюди інший пісок, адже його все одно морем знесе. Колись вже так робили у місті, але це невигідно, - зазначив Олександр Журавель.
У Южному туристичний сезон розпочнеться раніше, ніж звичайно: триває активна підготовкаУ Южному туристичний сезон розпочнеться раніше, ніж звичайно: триває активна підготовкаУ Южному туристичний сезон розпочнеться раніше, ніж звичайно: триває активна підготовкаУ Южному туристичний сезон розпочнеться раніше, ніж звичайно: триває активна підготовкаУ Южному туристичний сезон розпочнеться раніше, ніж звичайно: триває активна підготовка  У Южний незабаром мають приїхати водолази для обстеження морського дна і видачі відповідного акту. Процедура є щорічною. Після цього буде встановлено буйки.
  На пляжі на рятувальному посту була також проведена ревізія радіофікації (системи оповіщення). Устаткування вийшло з ладу і потребувало заміни. Олександр Журавель зазначив, що на час туристичного сезону весь свій робочий час перебуватиме на території пляжу і навіть облаштував собі біля рятувального пункту робоче місце. В його обов'язки увійде стежити за порядком у пляжно-парковій зоні з шостої ранку і до вечора.
  За матеріалами yuzhny.info.
Друк
Машиніст крана - цілком жіноча професія, вважають співробітниці компанії ТІС12:00
30 тра
У Визирській ОТГ планується проведення модернізації бібліотек (фото)11:00
30 тра
На деяких вулицях Доброслава очікуються перебої з електропостачанням10:00
30 тра
Формування ОТГ у Лиманському районі внесе зміни в роботу позашкільних закладів початкової музичної освіти (фото)17:00
29 тра
Лиманська центральна районна лікарня отримала 1500 експрес тестів16:00
29 тра
Голова Одеської ОДА не вийшов: жителі Сичавки приїхали до Одеси за відповідями (фото)15:27
29 тра
Мешканці Сичавки вийшли на мітинг в знак протесту (фото)14:33
29 тра
Оксана Третякова: "Спуск до лиману у селі Кордон - не просто мрія, а необхідність" (фото)13:00
29 тра
Приймання та відправка вантажів - справа відповідальна12:00
29 тра
На ремонт спортзалу Доброславської ДЮСШ виділено близько 1,5 млн гривень (фото)11:00
29 тра
797 вагонів - новий рекорд по вивантаженню встановили на ТІС-ВУГІЛЛЯ10:00
29 тра
Скажемо "НІ" оплаті в конвертах. Віталій Кутателадзе: "Ми хочемо, щоб працівники компанії ТІС отримували гідний заробіток" (фото)15:45
28 тра
У Визирській громаді літніх таборів при школі в цьому році - не буде14:47
28 тра
Квартира для сироти. У Курісовому ще одна дитина-сирота отримала власне житло14:01
28 тра
Гострі запитання для посадовця: у Красносільській ОТГ відбулася пресконференція за участі наймолодших репортерів (фото)13:18
28 тра
Жіночий погляд на закон. Лариса Дімова про роботу в юридичному департаменті ТІС 12:00
28 тра
Готувалися дистанційно, а складати іспити будуть наживо. У Визирській ОТГ школярі готуються до ЗНО11:00
28 тра
Олег Кутателадзе: "Проведення чергових виборів до новоутворених ОТГ згідно з чинним законодавством України у 2020 році неможливе"10:00
28 тра
Відновлено рух транспорту між селами Визирської ОТГ та Лиманського району (фото)16:48
27 тра
Скласти іспити та вступити онлайн. Петрівський аграрний коледж запрошує абітурієнтів (фото)15:38
27 тра
Оксана Третякова: "Масштабних проєктів з Визиркою ще не було, але у допомозі не відмовляють"13:29
27 тра
Досвід ТІСа у сфері протидії шахрайству зацікавив західних експертів12:12
27 тра
До сервісного центру МВС у Доброславі звертається понад 50 осіб щоденно (фото)11:12
27 тра
Мальовнича водойма: у селі Іванове з’явилася майбутня туристична родзинка (фото)10:27
27 тра
Оксана Третякова: "Я знаю, що звернувшись до "Команди розвитку" можна отримати будь-яку допомогу"16:00
26 тра
TOP