» » У селах Визирської громади знаходять зручний спосіб дистанційного навчання дітей (фото)

У селах Визирської громади знаходять зручний спосіб дистанційного навчання дітей (фото)

У селах Визирської громади знаходять зручний спосіб дистанційного навчання дітей (фото)

  Поки діти на карантині, навчальний процес у Визирській об’єднаній громаді проводять дистанційно. Наприклад, у Першотравневому навчально-виховному комплексі кожен вчитель обрав свій спосіб донесення шкільної програми.Оксана Замосянчук, вчителька початкових класів Першотравневого НВК.

Для себе я обрала найкраще спілкування - це через Viber. Чому? Тому що я знаю, що всі 100% моїх батьків користуються цим месенджером. І через нього, я відправляю завдання, які нам потрібно опрацювати в цей день за розкладом. Увесь матеріал, який потрібно подати дітям, я розбиваю на невеличкі фрагменти, записую свій відеокоментар і відправляю його, - Оксана Замосянчук, вчителька початкових класів Першотравневого НВК.

  Дуже важливо в такому навчанні отримувати зворотний зв'язок, підкреслює вчителька. Тому що потрібно не тільки пояснити нову тему, а й побачити, що всі діти її зрозуміли.

Я прошу фотографію із виконаним завданням - фото зошита - і під кожним фото я пишу свій коментар. Я підписую, чи завдання виконане правильно. Або вказую де є помилка, або даю якийсь коментар, як краще було зробити це завдання, - Оксана Замосянчук, вчитель початкових класів Першотравневого НВК.

  Є у вчителів Першотравневого навчально-виховного комплексу й інша форма спілкування - у вигляді відеоконференції. Таким чином під час заняття усі діти можуть бачити не тільки вчителя, а й одне одного. У малюків такий вид навчання спочатку викликав шквал емоцій.Тетяна Зволинська, вчителька початкових класів Першотравневого НВК.

Тому першу нашу зустріч ми урок не проводили, ми просто випустили всі ці емоції, ми поспілкувались і домовилися про правила поведінки, що це такий же самий урок, хоч і в онлайн режимі. Зараз ми працюємо за підручником, я їм пояснюю, ставлю питання, вони відповідають. Все так само, як і на уроці, тільки що в онлайн режимі, - Тетяна Зволинська, вчителька початкових класів Першотравневого НВК.

  А ось домашнє завдання учні виконують в програмі для Розумників, що дуже зручно для вчителя, який завдяки онлайн журналу може побачити, скільки завдань зробила дитина, які труднощі виникали, і скільки їй ще залишилось зробити. За словами Тетяни Зволинської дітям дуже сподобалось таке спілкування, тому вона вирішила зробити ще й онлайн-клуб, в якому вони будуть зустрічатися під час канікул. Що стосується старшокласників - їх заняття проходять не менш цікаво.Олеся Калюжна, вчителька англійської мови Першотравневого НВК.

Мені дуже подобається невимушена атмосфера, тому що діти, коли працюють з дому, особливо якщо це перша сесія об 11 ранку, дехто ще не зовсім прокинувся і може знаходитися під ковдрою, я бачу, що вже друга - третя сесія проходить у більшості дітей з чаєм, з печивом. І я вважаю, що це абсолютно нормально, тому що це теж дає дітям відчувати впевненість в тому, що все добре, - Олеся Калюжна, вчителька англійської мови Першотравневого НВК.

  У Любопільському НВК обрали інші ресурси зв’язку з дітьми. Тут спочатку працювали через мережу Viber, а нещодавно впровадили онлайн уроки через додаток Skype.Олександр Степаненко, директор Любопільського НВК.

Це краще. Ми бачимо один одного. Не тільки вчитель учнів, а й учні бачать свого вчителя. Що незрозуміло - пояснюємо. Skype працює. Вони домовилися вже на певний час, всі включаються і проводять таким чином заняття, - Олександр Степаненко, директор Любопільського НВК.

  Спочатку було важко налагодити зв’язок, тому що не всі користуються такими додатками, але з часом за допомогою заступника директора з навчально-виховної роботи Галини Стадніченко, усі організаційні питання були вирішені. Вона допомогла налаштувати програму всім вчителям та розіслала посилання на додаток батькам. Таким чином, зараз у всіх є і працює єдина система спілкування.

Авторка: Стелла Дюар.

Друк
Схожі новини:
Олег Кутателадзе: «Місто тоді забрало собі всю промислову зону, а села залишилися ні з чим»16:23
23 вер
Мешканка Першотравневого стала героїнею соціального ролика (фото)15:33
23 вер
У «БуфеТІСі» пропонують ТІСбургер (фото)15:19
23 вер
Стратегія розвитку Визирської ОТГ враховує потреби сіл, що приєднаються14:30
23 вер
Депутати Лиманщини на сесії обговорили підготовку до виборів та скоригували бюджет  (фото)14:01
23 вер
Ремонт даху у Дмитрівській школі досі не розпочато (відео)13:30
23 вер
Колектив Першотравневого НВК долучився до Всесвітнього дня прибирання (фото)13:16
23 вер
Депутати Лиманщини на сесії обговорили підготовку до виборів (відео)12:30
23 вер
Нагальною проблемою для села Ранжеве залишається реконструкція електромереж (відео)11:24
23 вер
Лиманщина: Чумацький шлях — від минувшини до сьогодення17:24
22 вер
Олег Кутателадзе: «Ми почали з одного невеликого терміналу, з часом ставши найбільшим транспортним вузлом України» (відео)16:36
22 вер
У Кінному відновили об’єкти доброустрою (фото)16:17
22 вер
Проведена інспекція ходу ремонтних робіт в освітніх закладах Доброслава (фото)15:19
22 вер
Імпорт замінили на експорт. Етапи становлення ТІС12:44
22 вер
Дмитрівський НВК поки залишається без даху (фото)12:18
22 вер
Калинівська сільрада у вирішенні проблеми доріг сподівається на допомогу Визирської ОТГ10:44
22 вер
Відбулась позачергова 45-а сесія районної ради (фото)16:30
21 вер
Олег Кутателадзе балотувався до облради заради розвитку Визирської ОТГ та порятунку Тилігульського лиману16:22
21 вер
Як починався ТІС. Цікаві факти з історії найбільшого морського транспортного вузла України15:30
21 вер
Дмитрівські школярі зможуть грати на перервах у теніс (відео)14:30
21 вер
Визирська ОТГ: «Джерело» з Першотравневого відмічає 18-ліття (відео)13:30
21 вер
Із занедбаної балки в парковий ансамбль Визирки (відео)12:42
21 вер
У Першотравневому привели до ладу майданчик біля футбольного стадіону (фото)12:17
21 вер
На чемпіонаті Одеської області доброславські боксери завоювали 19 нагород (фото)11:32
21 вер
Затверджено протиепідемічні заходи під час проведення виборів10:28
21 вер
TOP