» » У селах Визирської громади знаходять зручний спосіб дистанційного навчання дітей (фото)

У селах Визирської громади знаходять зручний спосіб дистанційного навчання дітей (фото)

У селах Визирської громади знаходять зручний спосіб дистанційного навчання дітей (фото)

  Поки діти на карантині, навчальний процес у Визирській об’єднаній громаді проводять дистанційно. Наприклад, у Першотравневому навчально-виховному комплексі кожен вчитель обрав свій спосіб донесення шкільної програми.Оксана Замосянчук, вчителька початкових класів Першотравневого НВК.

Для себе я обрала найкраще спілкування - це через Viber. Чому? Тому що я знаю, що всі 100% моїх батьків користуються цим месенджером. І через нього, я відправляю завдання, які нам потрібно опрацювати в цей день за розкладом. Увесь матеріал, який потрібно подати дітям, я розбиваю на невеличкі фрагменти, записую свій відеокоментар і відправляю його, - Оксана Замосянчук, вчителька початкових класів Першотравневого НВК.

  Дуже важливо в такому навчанні отримувати зворотний зв'язок, підкреслює вчителька. Тому що потрібно не тільки пояснити нову тему, а й побачити, що всі діти її зрозуміли.

Я прошу фотографію із виконаним завданням - фото зошита - і під кожним фото я пишу свій коментар. Я підписую, чи завдання виконане правильно. Або вказую де є помилка, або даю якийсь коментар, як краще було зробити це завдання, - Оксана Замосянчук, вчитель початкових класів Першотравневого НВК.

  Є у вчителів Першотравневого навчально-виховного комплексу й інша форма спілкування - у вигляді відеоконференції. Таким чином під час заняття усі діти можуть бачити не тільки вчителя, а й одне одного. У малюків такий вид навчання спочатку викликав шквал емоцій.Тетяна Зволинська, вчителька початкових класів Першотравневого НВК.

Тому першу нашу зустріч ми урок не проводили, ми просто випустили всі ці емоції, ми поспілкувались і домовилися про правила поведінки, що це такий же самий урок, хоч і в онлайн режимі. Зараз ми працюємо за підручником, я їм пояснюю, ставлю питання, вони відповідають. Все так само, як і на уроці, тільки що в онлайн режимі, - Тетяна Зволинська, вчителька початкових класів Першотравневого НВК.

  А ось домашнє завдання учні виконують в програмі для Розумників, що дуже зручно для вчителя, який завдяки онлайн журналу може побачити, скільки завдань зробила дитина, які труднощі виникали, і скільки їй ще залишилось зробити. За словами Тетяни Зволинської дітям дуже сподобалось таке спілкування, тому вона вирішила зробити ще й онлайн-клуб, в якому вони будуть зустрічатися під час канікул. Що стосується старшокласників - їх заняття проходять не менш цікаво.Олеся Калюжна, вчителька англійської мови Першотравневого НВК.

Мені дуже подобається невимушена атмосфера, тому що діти, коли працюють з дому, особливо якщо це перша сесія об 11 ранку, дехто ще не зовсім прокинувся і може знаходитися під ковдрою, я бачу, що вже друга - третя сесія проходить у більшості дітей з чаєм, з печивом. І я вважаю, що це абсолютно нормально, тому що це теж дає дітям відчувати впевненість в тому, що все добре, - Олеся Калюжна, вчителька англійської мови Першотравневого НВК.

  У Любопільському НВК обрали інші ресурси зв’язку з дітьми. Тут спочатку працювали через мережу Viber, а нещодавно впровадили онлайн уроки через додаток Skype.Олександр Степаненко, директор Любопільського НВК.

Це краще. Ми бачимо один одного. Не тільки вчитель учнів, а й учні бачать свого вчителя. Що незрозуміло - пояснюємо. Skype працює. Вони домовилися вже на певний час, всі включаються і проводять таким чином заняття, - Олександр Степаненко, директор Любопільського НВК.

  Спочатку було важко налагодити зв’язок, тому що не всі користуються такими додатками, але з часом за допомогою заступника директора з навчально-виховної роботи Галини Стадніченко, усі організаційні питання були вирішені. Вона допомогла налаштувати програму всім вчителям та розіслала посилання на додаток батькам. Таким чином, зараз у всіх є і працює єдина система спілкування.

Авторка: Стелла Дюар.

Друк
Схожі новини:
Відключення електропостачання у селі Красносілка16:25
23 тра
Першотравневе: спортивний клуб "Бушинкан" відновив свої заняття на місцевому стадіоні (фото)15:56
23 тра
Децентралізація: Визирська ОТГ збереже інфраструктуру Кордонської сільради (фото)15:26
23 тра
Соціальний проєкт на 30 тис. гривень. У Доброславі оголосили конкурс молодіжних соціальних проєктів11:00
23 тра
День вишиванки: роботи майстринь, які надихають зайнятися народним, але дуже сучасним видом творчості (фото)18:16
22 тра
Маршрутне сполучення Доброслав - Одеса відновлено18:10
22 тра
Загальна сума ймовірних втрат посівів від засухи складає понад 320 млн грн (фото)16:57
22 тра
Оксана Третьякова: "Канал лиман-море врятував Тилігул"15:26
22 тра
Пацієнт може сам обрати лікаря. Головна умова вибору - контракт лікарні з НСЗУ (фото)13:33
22 тра
Через необережну поведінку з вогнем ландшафтні пожежі влітку вимірюють гектарами (фото)12:57
22 тра
Розпочато ремонт спортивно-оздоровчого комплексу у Доброславі (фото)12:21
22 тра
У Красносільській ОТГ питання соціального захисту вирішують у скорочені строки, завдяки програмі "Соціальна громада” (фото)10:47
22 тра
У Визирській громаді є вишиванка, якій понад 300 років (фото)19:24
21 тра
У Сербківській та Новомиколаївській школах проводиться капремонт (фоторепортаж)17:47
21 тра
Рятувальники Лиманського району отримали засоби індивідуального захисту16:35
21 тра
Лиманський район відзначає День вишиванки (фоторепортаж, відео)15:50
21 тра
Визирська громада дивує: День вишиванки в ОТГ відзначили онлайн (відео)14:08
21 тра
Село Кордон може стати осередком розвитку зеленого туризму (фото)12:00
21 тра
На Тилігульському лимані триває період гніздування птахів (фото)11:00
21 тра
Відвідати Дубаї не покидаючи Україну. В Доброславі розпочали реалізацію проєкту благоустрою озера (фото)10:10
21 тра
"За" Визирську ОТГ: мешканці Лиманського району рекомендують об'єднання з Визирською громадою (фото)19:40
20 тра
Вирішено остаточно - транспорт поїде. Уряд ухвалив рішення про послаблення карантину з 22 травня18:00
20 тра
Одеські піротехніки знищили 18 вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни15:59
20 тра
З 22 травня поїде транспорт, а з 25 числа запрацюють дитячі садочки (фото)13:59
20 тра
21 травня відбудеться засідання Визирської сільської ради13:50
20 тра
TOP