» » Платформа TradeLens допомагає потужностям ТІС підключатися до інновацій

Платформа TradeLens допомагає потужностям ТІС підключатися до інновацій

Платформа TradeLens допомагає потужностям ТІС підключатися до інновацій

  ТІС, як драйвер реформ і позитивних змін в транспортній галузі України, одним з перших на всьому пострадянському просторі уклав договір з платформою TradeLens, розробленої Maersk в партнерстві з IBM.

В епоху діджиталізаціі та глобалізації перед транспортною галуззю стоїть ряд важливих викликів, що безпосередньо впливають як на вартість, так і на швидкість доставлення вантажів по всьому світу, оскільки саме два цих показники є для клієнта визначальними. На ці показники впливає кілька паперових і процедурних проблем, які провокують застарілі підходи до роботи з інформацією, - Ілля Крюкін, менеджер по автоматизації бізнес-процесів.

   Наприклад, оптимізації процесів заважають різношерсті формати інформації, яка зберігається в паперовому та цифровому форматах серед десятків постачальників послуг по всьому ланцюжку постачання. Суперечлива інформація, затримка в отриманні даних про доставлення і сліпі зони перешкоджають ефективному потоку товарів. Збір та обробка сучасних даних, а також неефективний обмін торговельними документами вимагають ручних перевірок, що також часто призводять до помилок, затримок і високих витрат на комплаєнс. У зв'язку з цим поширена і запізніла звітність.

  Ще більші проблеми застарілі підходи створюють на митниці, часто приводячи до шахрайства. Оцінки ризиків митними органами не містять достатньої та надійної інформації, це призводить до великої кількості перевірок, додаткових заходів щодо запобігання шахрайства та підробок, затримки митного оформлення.

  Крім того, нездатність ефективно прогнозувати та планувати, усувати збої в ланцюжку постачання в режимі реального часу та обмінюватися надійною інформацією по всьому ланцюжку постачання призводить до перестраховки, високих адміністративних витрат, витрат на експлуатацію проблем і, в кінцевому підсумку, до поганого обслуговування клієнтів. Лінія Maersk в партнерстві з корпорацією IBM у 2018 році запропонувала оригінальне і свіже з технічної точки зору рішення - платформу TradeLens, яка допомагає впоратися з даними проблемами. Це відкрита і нейтральна платформа ланцюжка постачання, яка спирається на технологію блокчейн. Платформа надає широкі можливості для обміну веріфіцірованой інформацією і співпраці по всій довжині ланцюжка постачання, тим самим збільшуючи галузеві інновації, скорочуючи торгові тертя, що сприяє більш глобальної торгівлі, пояснює Ілля Крюкін.

   Дані TradeLens генеруються безпосередньо джерелом події, так що залучені в процес особи можуть безпечно керувати своїми ланцюгами постачання в реальному часі. Платформа ламає старі принципи та підходи до передачі й обробці даних, які існують серед торгових партнерів, і спрощує потік документації, яка супроводжує кожну партію вантажу.

  Відповідно до алгоритму роботи на платформі, портові/термінальні оператори надають інформацію про місцеперебування вантажів в межах порту/терміналу, морські перевізники - в частині морського перевезення, внутрішні перевізники - про місцеперебування вантажів, що перевозяться на авто, каботажних судах, по залізниці тощо. Урядові органи сповіщають про статус оформлення експорту та імпорту для ланцюжків постачання.

  Власники вантажу взаємодіють з платформою як споживачі інформації про доставлення. Експедитори/3PL надають плани транспортування, подій з транспортування, подачі документів тощо. Фінансові організації взаємодіють з платформою як споживачі інформації про ланцюжки постачання.

  TradeLens - перший ресурс, за допомогою якого ТІС має намір вирішити широкий спектр технічних і організаційних проблем в ланцюжку постачання - від передачі даних до організації реалтайм взаємодії між усіма зацікавленими учасниками, які оперують верифікованими даними. В кінці минулого року платформа вже обробляла до 10 млн подій і понад 100 тис. документів щотижня. З цього року до цього потоку додалася відчутна частка операцій ТІС.

  За матеріалами газети "Наш TIS" №1 від січня 2020 року.

Друк
Схожі новини:
Карантин змінив звичний погляд людей на життя не лише у містах, але й на околицях (фото)16:37
25 тра
Через небувалу посуху в аграріїв Визирської громади загинула майже третина врожаю (фото)16:26
25 тра
Медики Лиманського району проходять обов’язкове тестування на COVID-1916:17
25 тра
У Визирській ОТГ буде школа мистецтв, служба у справах дітей та одразу два ЦНАПи (фото)14:50
25 тра
Оксана Третьякова: "Об’єднання з Визирською ОТГ збереже наше село"13:48
25 тра
Станом на 1 березня заборгованість з виплат заробітної плати у Лиманському районі відсутня: Управління статистики12:12
25 тра
Відключення електропостачання у селі Красносілка16:25
23 тра
Першотравневе: спортивний клуб "Бушинкан" відновив свої заняття на місцевому стадіоні (фото)15:56
23 тра
Децентралізація: Визирська ОТГ збереже інфраструктуру Кордонської сільради (фото)15:26
23 тра
Соціальний проєкт на 30 тис. гривень. У Доброславі оголосили конкурс молодіжних соціальних проєктів11:00
23 тра
День вишиванки: роботи майстринь, які надихають зайнятися народним, але дуже сучасним видом творчості (фото)18:16
22 тра
Маршрутне сполучення Доброслав - Одеса відновлено18:10
22 тра
Загальна сума ймовірних втрат посівів від засухи складає понад 320 млн грн (фото)16:57
22 тра
Оксана Третьякова: "Канал лиман-море врятував Тилігул"15:26
22 тра
Пацієнт може сам обрати лікаря. Головна умова вибору - контракт лікарні з НСЗУ (фото)13:33
22 тра
Через необережну поведінку з вогнем ландшафтні пожежі влітку вимірюють гектарами (фото)12:57
22 тра
Розпочато ремонт спортивно-оздоровчого комплексу у Доброславі (фото)12:21
22 тра
У Красносільській ОТГ питання соціального захисту вирішують у скорочені строки, завдяки програмі "Соціальна громада” (фото)10:47
22 тра
У Визирській громаді є вишиванка, якій понад 300 років (фото)19:24
21 тра
У Сербківській та Новомиколаївській школах проводиться капремонт (фоторепортаж)17:47
21 тра
Рятувальники Лиманського району отримали засоби індивідуального захисту16:35
21 тра
Лиманський район відзначає День вишиванки (фоторепортаж, відео)15:50
21 тра
Визирська громада дивує: День вишиванки в ОТГ відзначили онлайн (відео)14:08
21 тра
Село Кордон може стати осередком розвитку зеленого туризму (фото)12:00
21 тра
На Тилігульському лимані триває період гніздування птахів (фото)11:00
21 тра
TOP