» » Платформа TradeLens допомагає потужностям ТІС підключатися до інновацій

Платформа TradeLens допомагає потужностям ТІС підключатися до інновацій

Платформа TradeLens допомагає потужностям ТІС підключатися до інновацій

  ТІС, як драйвер реформ і позитивних змін в транспортній галузі України, одним з перших на всьому пострадянському просторі уклав договір з платформою TradeLens, розробленої Maersk в партнерстві з IBM.

В епоху діджиталізаціі та глобалізації перед транспортною галуззю стоїть ряд важливих викликів, що безпосередньо впливають як на вартість, так і на швидкість доставлення вантажів по всьому світу, оскільки саме два цих показники є для клієнта визначальними. На ці показники впливає кілька паперових і процедурних проблем, які провокують застарілі підходи до роботи з інформацією, - Ілля Крюкін, менеджер по автоматизації бізнес-процесів.

   Наприклад, оптимізації процесів заважають різношерсті формати інформації, яка зберігається в паперовому та цифровому форматах серед десятків постачальників послуг по всьому ланцюжку постачання. Суперечлива інформація, затримка в отриманні даних про доставлення і сліпі зони перешкоджають ефективному потоку товарів. Збір та обробка сучасних даних, а також неефективний обмін торговельними документами вимагають ручних перевірок, що також часто призводять до помилок, затримок і високих витрат на комплаєнс. У зв'язку з цим поширена і запізніла звітність.

  Ще більші проблеми застарілі підходи створюють на митниці, часто приводячи до шахрайства. Оцінки ризиків митними органами не містять достатньої та надійної інформації, це призводить до великої кількості перевірок, додаткових заходів щодо запобігання шахрайства та підробок, затримки митного оформлення.

  Крім того, нездатність ефективно прогнозувати та планувати, усувати збої в ланцюжку постачання в режимі реального часу та обмінюватися надійною інформацією по всьому ланцюжку постачання призводить до перестраховки, високих адміністративних витрат, витрат на експлуатацію проблем і, в кінцевому підсумку, до поганого обслуговування клієнтів. Лінія Maersk в партнерстві з корпорацією IBM у 2018 році запропонувала оригінальне і свіже з технічної точки зору рішення - платформу TradeLens, яка допомагає впоратися з даними проблемами. Це відкрита і нейтральна платформа ланцюжка постачання, яка спирається на технологію блокчейн. Платформа надає широкі можливості для обміну веріфіцірованой інформацією і співпраці по всій довжині ланцюжка постачання, тим самим збільшуючи галузеві інновації, скорочуючи торгові тертя, що сприяє більш глобальної торгівлі, пояснює Ілля Крюкін.

   Дані TradeLens генеруються безпосередньо джерелом події, так що залучені в процес особи можуть безпечно керувати своїми ланцюгами постачання в реальному часі. Платформа ламає старі принципи та підходи до передачі й обробці даних, які існують серед торгових партнерів, і спрощує потік документації, яка супроводжує кожну партію вантажу.

  Відповідно до алгоритму роботи на платформі, портові/термінальні оператори надають інформацію про місцеперебування вантажів в межах порту/терміналу, морські перевізники - в частині морського перевезення, внутрішні перевізники - про місцеперебування вантажів, що перевозяться на авто, каботажних судах, по залізниці тощо. Урядові органи сповіщають про статус оформлення експорту та імпорту для ланцюжків постачання.

  Власники вантажу взаємодіють з платформою як споживачі інформації про доставлення. Експедитори/3PL надають плани транспортування, подій з транспортування, подачі документів тощо. Фінансові організації взаємодіють з платформою як споживачі інформації про ланцюжки постачання.

  TradeLens - перший ресурс, за допомогою якого ТІС має намір вирішити широкий спектр технічних і організаційних проблем в ланцюжку постачання - від передачі даних до організації реалтайм взаємодії між усіма зацікавленими учасниками, які оперують верифікованими даними. В кінці минулого року платформа вже обробляла до 10 млн подій і понад 100 тис. документів щотижня. З цього року до цього потоку додалася відчутна частка операцій ТІС.

  За матеріалами газети "Наш TIS" №1 від січня 2020 року.

Друк
Схожі новини:
У Визирській ОТГ 13 дітей з інвалідністю отримали додаткові кошти на оздоровлення та подарунки (фото)16:33
04 гру
ТІС впровадив безпрецедентні заходи безпеки (фото)15:54
04 гру
Новий депкорпус Визирської ОТГ налаштований на ефективний робочий процес (відео)13:39
04 гру
У Визирської влади є плани щодо покращення життя в приєднаних селах (фото)13:30
04 гру
Вадим Сінкевич: війскова служба — це покликання12:00
04 гру
Учнів Визирської ОТГ нагородили за успіхи у навчанні (фото)10:30
04 гру
У Першотравневому на вул. Центральній засяють ліхтарі (фото)09:00
04 гру
У Першотравневому ліцеї проведені виховні лекції щодо запобігання поширенню ВІЛ-інфекції (фото)16:30
03 гру
З наступного року мова обслуговування споживачів — українська15:15
03 гру
Оркестр «Визирські сурми» візьме участь у міжнародному конкурсі (відео)14:00
03 гру
Випускниця Першотравневої школи стала доценткою економіки13:58
03 гру
Дмитрівський старостат очолив спеціаліст з багаторічним досвідом (відео)13:00
03 гру
Доброслав отримав кришталевий куб переможця (фото)12:00
03 гру
Під час толоки в Любополі жителі облаштували зупинку при в’їзді у село (відео)11:12
03 гру
Володимир Жердецький: знайомство з Дмитрівським старостою10:30
03 гру
Ремонт харчоблоку в Першотравневому ліцеї — зміни на краще продовжуються (фото)09:00
03 гру
Фотомисливці окуповують Тилігульський парк (фото)17:10
02 гру
«Укрзалізниця» збільшила пропускну здатність в порту «Південний»16:49
02 гру
Мешканці Любополя упорядковують територію свого села (фото)16:10
02 гру
Визирська сільрада готує проєктну документацію щодо встановлення додаткового відеоспостереження по селах (відео)15:07
02 гру
Мрії першотравневців з вул. Центральної здійснилися (відео)14:40
02 гру
Любопольці впевнені: де дороги, там життя (відео)13:55
02 гру
У Першотравневому старостинському окрузі призначили старосту — Василя Хміленка (фото) 12:00
02 гру
Благодійний фонд Олексія Ставніцера регулярно надає допомогу медзакладам (фото) 10:30
02 гру
У Доброславській громаді відбулася установча сесія (фото)09:00
02 гру
TOP