» » Платформа TradeLens допомагає потужностям ТІС підключатися до інновацій

Платформа TradeLens допомагає потужностям ТІС підключатися до інновацій

Платформа TradeLens допомагає потужностям ТІС підключатися до інновацій

  ТІС, як драйвер реформ і позитивних змін в транспортній галузі України, одним з перших на всьому пострадянському просторі уклав договір з платформою TradeLens, розробленої Maersk в партнерстві з IBM.

В епоху діджиталізаціі та глобалізації перед транспортною галуззю стоїть ряд важливих викликів, що безпосередньо впливають як на вартість, так і на швидкість доставлення вантажів по всьому світу, оскільки саме два цих показники є для клієнта визначальними. На ці показники впливає кілька паперових і процедурних проблем, які провокують застарілі підходи до роботи з інформацією, - Ілля Крюкін, менеджер по автоматизації бізнес-процесів.

   Наприклад, оптимізації процесів заважають різношерсті формати інформації, яка зберігається в паперовому та цифровому форматах серед десятків постачальників послуг по всьому ланцюжку постачання. Суперечлива інформація, затримка в отриманні даних про доставлення і сліпі зони перешкоджають ефективному потоку товарів. Збір та обробка сучасних даних, а також неефективний обмін торговельними документами вимагають ручних перевірок, що також часто призводять до помилок, затримок і високих витрат на комплаєнс. У зв'язку з цим поширена і запізніла звітність.

  Ще більші проблеми застарілі підходи створюють на митниці, часто приводячи до шахрайства. Оцінки ризиків митними органами не містять достатньої та надійної інформації, це призводить до великої кількості перевірок, додаткових заходів щодо запобігання шахрайства та підробок, затримки митного оформлення.

  Крім того, нездатність ефективно прогнозувати та планувати, усувати збої в ланцюжку постачання в режимі реального часу та обмінюватися надійною інформацією по всьому ланцюжку постачання призводить до перестраховки, високих адміністративних витрат, витрат на експлуатацію проблем і, в кінцевому підсумку, до поганого обслуговування клієнтів. Лінія Maersk в партнерстві з корпорацією IBM у 2018 році запропонувала оригінальне і свіже з технічної точки зору рішення - платформу TradeLens, яка допомагає впоратися з даними проблемами. Це відкрита і нейтральна платформа ланцюжка постачання, яка спирається на технологію блокчейн. Платформа надає широкі можливості для обміну веріфіцірованой інформацією і співпраці по всій довжині ланцюжка постачання, тим самим збільшуючи галузеві інновації, скорочуючи торгові тертя, що сприяє більш глобальної торгівлі, пояснює Ілля Крюкін.

   Дані TradeLens генеруються безпосередньо джерелом події, так що залучені в процес особи можуть безпечно керувати своїми ланцюгами постачання в реальному часі. Платформа ламає старі принципи та підходи до передачі й обробці даних, які існують серед торгових партнерів, і спрощує потік документації, яка супроводжує кожну партію вантажу.

  Відповідно до алгоритму роботи на платформі, портові/термінальні оператори надають інформацію про місцеперебування вантажів в межах порту/терміналу, морські перевізники - в частині морського перевезення, внутрішні перевізники - про місцеперебування вантажів, що перевозяться на авто, каботажних судах, по залізниці тощо. Урядові органи сповіщають про статус оформлення експорту та імпорту для ланцюжків постачання.

  Власники вантажу взаємодіють з платформою як споживачі інформації про доставлення. Експедитори/3PL надають плани транспортування, подій з транспортування, подачі документів тощо. Фінансові організації взаємодіють з платформою як споживачі інформації про ланцюжки постачання.

  TradeLens - перший ресурс, за допомогою якого ТІС має намір вирішити широкий спектр технічних і організаційних проблем в ланцюжку постачання - від передачі даних до організації реалтайм взаємодії між усіма зацікавленими учасниками, які оперують верифікованими даними. В кінці минулого року платформа вже обробляла до 10 млн подій і понад 100 тис. документів щотижня. З цього року до цього потоку додалася відчутна частка операцій ТІС.

  За матеріалами газети "Наш TIS" №1 від січня 2020 року.

Друк
Схожі новини:
Місцеві вибори на новій територіальній основі — найважливіші для кожного жителя громади (відео)14:00
18 вер
Рятівників Лиманського району привітали з професійним святом (фото)13:12
18 вер
ТІС отримав три нагороди Національного морського рейтингу12:00
18 вер
Після об'єднання у Визирську ОТГ Першотравневе зазнало суттєвих змін (відео)11:40
18 вер
На будівництво дороги Одеса-Южне з під'їздами до Одеського порту виділять понад 2 млрд грн11:00
18 вер
У Першотравневому стає світліше: Будинок культури отримав зовнішнє освітлення (фото)10:00
18 вер
Фахівці ТІС-КТ розповіли про особливості роботи на терміналі14:00
17 вер
Стафіровка негабаритних вантажів вимагає ювелірної роботи персоналу ТІС-КТ (відео)13:30
17 вер
Людмила Головко — беззмінна вихователька малечі Першотравневого (відео)13:00
17 вер
Депутатів Лиманської райради скликають на позачергову сесію13:00
17 вер
Олег Кутателадзе: «Ідея створення ТІС була успішно реалізована, хоча «палок в колеса» ми отримали чимало»12:30
17 вер
Дмитрівська школа отримала в подарунок тенісний стіл (фото)12:01
17 вер
У Першотравневому привели до ладу майданчик біля футбольного стадіону (відео)11:30
17 вер
Вибори-2020: в Одеському районі буде вісім округів10:00
17 вер
«Думка в образі» — одеська виставка фотохудожника з Визирки (відео)14:30
16 вер
Школа та дитсадочок у с. Калинівка потребують капремонту (відео)13:22
16 вер
ТІС зробив ставку на контейнери13:04
16 вер
Освітлення в Першотравневому стає якіснішим (відео)12:40
16 вер
На будівництві Крижанівського дитсадка роботи йдуть до завершення12:30
16 вер
Козел з Першотравневого Одеської області потрапив до Національного реєстру рекордів (фото)11:43
16 вер
Дано старт проєкту «Балка у Визирці» (фото)10:00
16 вер
Укрпошта випустила поштову марку з гербом села Фонтанка17:02
15 вер
ТІС відзначив 26-річчя (відео)15:30
15 вер
Першотравневий НВК чекає на новий харчоблок (відео)14:30
15 вер
Олег Кутателадзе: «Якщо людина хоче брати участь в процесі розвитку, вона завжди знайде кошти»14:00
15 вер
TOP