Архів
Березень 2023 (39)
Лютий 2023 (39)
Січень 2023 (49)
Грудень 2022 (65)
Листопад 2022 (54)
Жовтень 2022 (42)
ЛАН » Головні події дня » Більшість експлуатаційників ТІС-КТ взаємозамінні

Більшість експлуатаційників ТІС-КТ взаємозамінні

Більшість експлуатаційників ТІС-КТ взаємозамінні

  Карантин вніс зміни в непросту роботу планувальників ТІС-КТ.

Кирило Коба, диспетчер по з/д операціями ТІС-КТ.

Поза карантином ми працюємо в офісі. Зараз, щоб не перебувати в одному приміщенні всім разом, ми склали графік, за яким одна людина планує всі роботи на контейнерному терміналі, - Кирило Коба, диспетчер по з/д операціям ТІС-КТ.

  Він пояснює: те, що раніше робили три людини, тепер виконує один.

  Добре, що кожен співробітник служби управління змінив декілька професій на ТІС-КТ і знає, як, де і що працює.

Дмитро Перман, начальник служби експлуатації ТІС-КТ.

Більшість співробітників служби експлуатації освоїли навички відразу за кількома спеціальностями, і це дозволяє людям брати участь в обробці практично будь-якого виду вантажу, працювати на різній техніці терміналу, - Дмитро Перман, начальник служби експлуатації ТІС-КТ.

  Втім, і без пандемії робочі години умовні, будь-який співробітник цієї нечисленної команди на зв'язку 24/7. Через дрібниці експлуатаційників не турбують: змінні диспетчери прекрасно знають свою роботу, а ось якщо форс-мажор, то обов'язково доводять до їх відома необхідність прийняття змін.

Денис Непомнящий, старший диспетчер служби експлуатації ТІС-КТ.

Судно не поставили, щось трапилося: пожежа, не дай Боже, комусь швидка потрібна - нам дзвонять, - Денис Непомнящий, старший диспетчер служби експлуатації ТІС-КТ.
Якщо НС, я даю вказівки змінному диспетчеру, він - стропальникам, водіям навантажувачів, кранівникам, щоб вони вживали необхідних заходів з ліквідації та оперативно реагували на поставлене завдання, зазвичай, в 99,9% все вирішується, головне - правильно поставити завдання, - Кирило Коба, диспетчер по з/д операціям ТІС-КТ.

  Кожен день через ТІС проходять тонни вантажів. Їх треба прийняти, скласти, оформити, потім відвантажити-занурити на різний вид транспорту.

  Все це технічні та людські ресурси. Потрібно проаналізувати, спланувати та направити: скільки, чого, куди й коли, щоб дотримати необхідну інтенсивність і виключити простої. З одного боку, навантаження колосальні, з іншого - професія дуже захоплива, розповідає Денис Непомнящий.

  Планувальники порівнюють свою роботу з рішенням інтелектуальних завдань: це як головоломка, яка, коли складається, приносить величезне задоволення.

  Контейнерний термінал складається з багатьох підрозділів, і первинним плануванням займаються їх співробітники та керівники. Далі вся інформація стікається в диспетчерський центр ТІС-КТ. І саме на його співробітниках лежить розподіл трудових ресурсів і техніки. Вони складають добовий план для нічної та денної зміни, де зображуються всі дії, необхідні види робіт, суднові та вагонні операції, кількість кранів і фронтів, де ці фронти знаходяться.

Все це ми передаємо змінному диспетчеру, а він діє згідно з планом. Інтерес в тому, що і як ти сплануєш, так і буде працювати. Наприклад, дивимося на підходи вагонів, а незрозуміло, поїдуть вагони чи ні. І починаються дзвінки - одному, другому, третьому, обдзвони станцій, тому що за це відповідаємо не ми, а "Укрзалізниця". Ми універсальні та професійні, вміємо працювати з будь-якими вантажами. Нині приймаємо контейнери, арматуру, заготівля, глину, нікель, чавун, ільменіт, феромарганець, працюємо з вантажами, які вимагають заморозки, робимо стафіровку і расстафіровку обладнання та багатьох інших вантажів, - Кирило Коба, диспетчер по з/д операціям ТІС-КТ.
Замовлення техніки, як нашої, так і підрядних організацій, підрахунок персоналу для вантажно-розвантажувальних робіт, постійний контроль за дотриманням правил охорони праці та санітарного стану, взаємодія з начальниками складів і розміщення вантажів, - Денис Непомнящий, старший диспетчер служби експлуатації ТІС-КТ.

  Крім того, в зону відповідальності старшого диспетчера входить оперативна взаємодія з усіма службами терміналу та іншими підприємствами ТІС, наприклад, з ТІС-ЗД - щоб вчасно подавали та прибирали склади, з дорожньою службою - для прибирання після ремонтних робіт на дорогах і підкранових шляхах на терміналі. Також він на постійному зв'язку з головною диспетчерською ТІС, яка дає для ТІС-КТ, ТИС-Вугілля і ТІС-Руда варіанти постановки флоту на найближчі три-чотири доби, узгодження взаємодій, розподіл техніки та інше.

  Правильне планування - запорука успішної діяльності будь-якого підприємства. Але найголовніше - люди, а це понад 250 співробітників різних спеціальностей, від інженера до робочого, і до кожного потрібен свій підхід.

Робота з персоналом терміналу дуже цікава і водночас складна. Постійно виникає багато питань, прохань, які необхідно вирішити, щоб співробітник був задоволений і трудився на підприємстві з задоволенням. У нас працюють професіонали своєї справи, без них не було б таких великих і гучних рекордів підприємства, - Дмитро Перман, начальник служби експлуатації.

  Кількість людей на зміні залежить від завантаження і номенклатури вантажів.

У нас чотири бригади, по 50 осіб у кожній: кранівники, стропальники, водії навантажувачів та інші. В зміну працює більше сотні людей. Якщо роботи багато (навантаження/вивантаження вагонів і паралельна обробка суден), кількість працівників збільшуємо, залучаємо сторонні організації, виводимо додаткові бригади. Але і в таких ситуаціях ми справляємося і завжди виконуємо поставлені завдання, - Дмитро Перман, начальник служби експлуатації.

  Він згадує, як все починалося - 3 листопада 2011 року на термінал зайшов перший контейнеровоз MAERSK NOTTINGHAM. До першої обробки та першого плану готувалися дуже ретельно. Разів сто перевіряли крани, роботу спредерів, у всіх було легке хвилювання.

І ось перший контейнер вивантажений на автомашину і відправлений на склад, привітавши один одного з першим контейнером, приступили до обробки судна. Попри те, що це був перший досвід, колектив із завданням впорався на відмінно. Так і продовжуємо працювати над поставленими завданнями впродовж довгих років, - Дмитро Перман, начальник служби експлуатації.

  На контейнерному терміналі відмінний колектив, і голова служби експлуатації впевнений, що з такими професіоналами буде ще багато рекордів за різними напрямками.

  За матеріалами газети "Наш TIS" №5, від травня 2020 року.

Друк
Схожі новини:
Підготовка до весни: в Кордонському старостаті Визирської громади упорядковують територію (відео)22:30
27 бер
У Визирській ОТГ пішов з життя Почесний громадянин Визирської громади Анатолій Березовський (фото)19:23
27 бер
З 1-го березня в Україні проіндексували пенсії (фото)23:53
24 бер
Працівники КП «Визирське джерело» займаються утилізацією пластмасових пляшок (фото)23:24
24 бер
У Любопільському старостаті Визирської громади впровадили телемедицинський комплекс22:52
24 бер
Журналісти ТРК «ТІС-ТВ» провели опитування у Визирській громаді на тему профілактики туберкульозу (фото)22:27
24 бер
У Визирській громаді вшанували пам’ять загиблого рік тому Героя України Дениса Максишка (фото)21:48
24 бер
У Визирській ОТГ пацієнтам із цукровим діабетом приділяється велика увага (відео)01:30
23 бер
Жителів Визирської громади закликають уникати контактів з бездомними тваринами (відео)20:58
22 бер
Леся Заїка: про роботу ЦНАП у Визирській громаді (відео)19:35
22 бер
Керівництво Одещини привітало працівників КП «Визирське джерело» з Днем працівника ЖКГ (відео)00:22
21 бер
У Визирській громаді вшановують пам’ять про загиблих воїнів-героїв (фото)14:43
20 бер
Вугільні брикети для твердопаливних котлів14:17
20 бер
З 1-го березня в Україні проіндексували пенсії (відео)13:04
16 бер
У Визирській громаді вшанували пам’ять загиблого рік тому Героя України Дениса Максишка (відео)11:52
16 бер
У Визирській ОТГ підбили підсумки роботи, проведеної в Любопільському старостаті за 2022 рік (відео)11:16
16 бер
Пожежники Визирської ОТГ проводять роз’яснювальні бесіди з мешканцями громади (фото)18:52
15 бер
У Визирській ОТГ особливо нужденним жителям допомагають дровами (фото)18:42
15 бер
У Визирській громаді вшанували пам'ять Героя України Дениса Максишка (фото)16:23
15 бер
Центр соціальних послуг Визирської громади продовжує повноцінну роботу (відео)14:26
15 бер
Визирська ОТГ: у Першотравневому старостинському окрузі підбили підсумки 2022 року (відео)14:20
15 бер
У Визирській ОТГ відзначили Міжнародний жіночий день (фотофакт)14:07
15 бер
У Визирській ОТГ особливо нужденним жителям допомагають дровами (відео)20:15
14 бер
Визирська ОТГ: у с. Дмитрівка розпочали капітальний ремонт вежі Рожновського (фото)19:44
14 бер
Безпека для Одеси, Южненської та Визирської громад: запаси аміаку на ОПЗ вже продано (фото)14:11
10 бер
TOP