Архів
Вересень 2022 (35)
Серпень 2022 (59)
Липень 2022 (53)
Червень 2022 (43)
Травень 2022 (61)
Квітень 2022 (141)
ЛАН » Головні події дня » Більшість експлуатаційників ТІС-КТ взаємозамінні

Більшість експлуатаційників ТІС-КТ взаємозамінні

Більшість експлуатаційників ТІС-КТ взаємозамінні

  Карантин вніс зміни в непросту роботу планувальників ТІС-КТ.

Кирило Коба, диспетчер по з/д операціями ТІС-КТ.

Поза карантином ми працюємо в офісі. Зараз, щоб не перебувати в одному приміщенні всім разом, ми склали графік, за яким одна людина планує всі роботи на контейнерному терміналі, - Кирило Коба, диспетчер по з/д операціям ТІС-КТ.

  Він пояснює: те, що раніше робили три людини, тепер виконує один.

  Добре, що кожен співробітник служби управління змінив декілька професій на ТІС-КТ і знає, як, де і що працює.

Дмитро Перман, начальник служби експлуатації ТІС-КТ.

Більшість співробітників служби експлуатації освоїли навички відразу за кількома спеціальностями, і це дозволяє людям брати участь в обробці практично будь-якого виду вантажу, працювати на різній техніці терміналу, - Дмитро Перман, начальник служби експлуатації ТІС-КТ.

  Втім, і без пандемії робочі години умовні, будь-який співробітник цієї нечисленної команди на зв'язку 24/7. Через дрібниці експлуатаційників не турбують: змінні диспетчери прекрасно знають свою роботу, а ось якщо форс-мажор, то обов'язково доводять до їх відома необхідність прийняття змін.

Денис Непомнящий, старший диспетчер служби експлуатації ТІС-КТ.

Судно не поставили, щось трапилося: пожежа, не дай Боже, комусь швидка потрібна - нам дзвонять, - Денис Непомнящий, старший диспетчер служби експлуатації ТІС-КТ.
Якщо НС, я даю вказівки змінному диспетчеру, він - стропальникам, водіям навантажувачів, кранівникам, щоб вони вживали необхідних заходів з ліквідації та оперативно реагували на поставлене завдання, зазвичай, в 99,9% все вирішується, головне - правильно поставити завдання, - Кирило Коба, диспетчер по з/д операціям ТІС-КТ.

  Кожен день через ТІС проходять тонни вантажів. Їх треба прийняти, скласти, оформити, потім відвантажити-занурити на різний вид транспорту.

  Все це технічні та людські ресурси. Потрібно проаналізувати, спланувати та направити: скільки, чого, куди й коли, щоб дотримати необхідну інтенсивність і виключити простої. З одного боку, навантаження колосальні, з іншого - професія дуже захоплива, розповідає Денис Непомнящий.

  Планувальники порівнюють свою роботу з рішенням інтелектуальних завдань: це як головоломка, яка, коли складається, приносить величезне задоволення.

  Контейнерний термінал складається з багатьох підрозділів, і первинним плануванням займаються їх співробітники та керівники. Далі вся інформація стікається в диспетчерський центр ТІС-КТ. І саме на його співробітниках лежить розподіл трудових ресурсів і техніки. Вони складають добовий план для нічної та денної зміни, де зображуються всі дії, необхідні види робіт, суднові та вагонні операції, кількість кранів і фронтів, де ці фронти знаходяться.

Все це ми передаємо змінному диспетчеру, а він діє згідно з планом. Інтерес в тому, що і як ти сплануєш, так і буде працювати. Наприклад, дивимося на підходи вагонів, а незрозуміло, поїдуть вагони чи ні. І починаються дзвінки - одному, другому, третьому, обдзвони станцій, тому що за це відповідаємо не ми, а "Укрзалізниця". Ми універсальні та професійні, вміємо працювати з будь-якими вантажами. Нині приймаємо контейнери, арматуру, заготівля, глину, нікель, чавун, ільменіт, феромарганець, працюємо з вантажами, які вимагають заморозки, робимо стафіровку і расстафіровку обладнання та багатьох інших вантажів, - Кирило Коба, диспетчер по з/д операціям ТІС-КТ.
Замовлення техніки, як нашої, так і підрядних організацій, підрахунок персоналу для вантажно-розвантажувальних робіт, постійний контроль за дотриманням правил охорони праці та санітарного стану, взаємодія з начальниками складів і розміщення вантажів, - Денис Непомнящий, старший диспетчер служби експлуатації ТІС-КТ.

  Крім того, в зону відповідальності старшого диспетчера входить оперативна взаємодія з усіма службами терміналу та іншими підприємствами ТІС, наприклад, з ТІС-ЗД - щоб вчасно подавали та прибирали склади, з дорожньою службою - для прибирання після ремонтних робіт на дорогах і підкранових шляхах на терміналі. Також він на постійному зв'язку з головною диспетчерською ТІС, яка дає для ТІС-КТ, ТИС-Вугілля і ТІС-Руда варіанти постановки флоту на найближчі три-чотири доби, узгодження взаємодій, розподіл техніки та інше.

  Правильне планування - запорука успішної діяльності будь-якого підприємства. Але найголовніше - люди, а це понад 250 співробітників різних спеціальностей, від інженера до робочого, і до кожного потрібен свій підхід.

Робота з персоналом терміналу дуже цікава і водночас складна. Постійно виникає багато питань, прохань, які необхідно вирішити, щоб співробітник був задоволений і трудився на підприємстві з задоволенням. У нас працюють професіонали своєї справи, без них не було б таких великих і гучних рекордів підприємства, - Дмитро Перман, начальник служби експлуатації.

  Кількість людей на зміні залежить від завантаження і номенклатури вантажів.

У нас чотири бригади, по 50 осіб у кожній: кранівники, стропальники, водії навантажувачів та інші. В зміну працює більше сотні людей. Якщо роботи багато (навантаження/вивантаження вагонів і паралельна обробка суден), кількість працівників збільшуємо, залучаємо сторонні організації, виводимо додаткові бригади. Але і в таких ситуаціях ми справляємося і завжди виконуємо поставлені завдання, - Дмитро Перман, начальник служби експлуатації.

  Він згадує, як все починалося - 3 листопада 2011 року на термінал зайшов перший контейнеровоз MAERSK NOTTINGHAM. До першої обробки та першого плану готувалися дуже ретельно. Разів сто перевіряли крани, роботу спредерів, у всіх було легке хвилювання.

І ось перший контейнер вивантажений на автомашину і відправлений на склад, привітавши один одного з першим контейнером, приступили до обробки судна. Попри те, що це був перший досвід, колектив із завданням впорався на відмінно. Так і продовжуємо працювати над поставленими завданнями впродовж довгих років, - Дмитро Перман, начальник служби експлуатації.

  На контейнерному терміналі відмінний колектив, і голова служби експлуатації впевнений, що з такими професіоналами буде ще багато рекордів за різними напрямками.

  За матеріалами газети "Наш TIS" №5, від травня 2020 року.

Друк
Схожі новини:
У Визирській ОТГ підійшло до кінця голосування за проєкти Шкільного громадського бюджету (фото)00:36
29 вер
У Визирській ОТГ відзначили Всеукраїнський день дошкілля (відео)18:24
28 вер
Завдяки БФ Олексія Ставніцера газета «Слава хлібороба» продовжує інформувати мешканців Лиманщини (фото)23:06
27 вер
Соц. захист, виконання бюджету та підготовка до зими: у Визирській сільраді відбулося засідання виконкому (фото)15:03
27 вер
У Визирській ОТГ підійшло до кінця голосування за проєкти Шкільного громадського бюджету (відео)18:15
26 вер
Соц. захист, виконання бюджету та підготовка до зими: у Визирській сільраді відбулося засідання виконкому (відео)11:47
24 вер
Визирська ОТГ: у селах Визирка та Першотравневе встановлять стаціонарні сповіщувачі на випадок НС (фото)21:53
23 вер
Керівництво Визирської громади проводить профілактичні заходи проти COVID-19 (фото)15:09
23 вер
Визирська ОТГ: у селах Визирка та Першотравневе встановлять стаціонарні сповіщувачі на випадок НС (відео)12:16
22 вер
У Визирській ОТГ провели благодійний захід на підтримку ЗСУ (фото)18:14
21 вер
Керівництво Визирської громади проводить профілактичні заходи проти COVID-19 (відео)13:24
21 вер
«Я маю бути там, де від мене буде найбільша користь», — прикордонник Сергій Дідик14:54
20 вер
Катерина Кушнір: «У воєнний час ми акцентували увагу на підтримці мешканців громади й допомозі ЗСУ» (відео)12:31
20 вер
З початку війни Визирська громада прийняла близько 500 внутрішньо переміщених осіб (фото)11:13
19 вер
У Визирській ОТГ провели благодійний захід на підтримку ЗСУ (відео)10:22
19 вер
Завдяки БФ Олексія Ставніцера газета «Слава хлібороба» продовжує інформувати мешканців Лиманщини (відео)14:49
16 вер
У Дмитрівському старостаті зловмисники незаконно вирубують дерева у лісосмугах (відео)14:18
16 вер
У Визирці проведуть ремонт покриття двох вулиць (фото)15:24
15 вер
Визирська ОТГ: у Дмитрівському будинку культури та старостаті планують облаштувати санвузол (відео)14:09
15 вер
У Визирці проведуть ремонт покриття двох вулиць (відео)22:00
13 вер
З початку війни Визирська громада прийняла близько 500 внутрішньо переміщених осіб (відео)21:33
13 вер
Калинівська гімназія Визирської ОТГ працює в онлайн форматі (відео)21:21
13 вер
Президент Ротарі клубу «Wien-Nordost» Філіп Боцента (відео)11:12
13 вер
Крістіна Коротких: роль «Агенції сталого розвитку Визирської СТГ» в житті громади (відео)23:27
12 вер
Директорці Першотравневого ліцею присвоїли почесне звання «Заслужений працівник освіти України» (фото)19:30
09 вер
TOP