Любопільську школу не впізнати. Багато років її стан підтримували невеличкими ремонтами. Але після приєднання Любополю до Визирської ОТГ, створення гідних умов у цьому навчальному закладі не змусило себе довго чекати. І за цей невеликий період тут вже багато що зроблено.
Олександр Степаненко, директор Любопільської школи
Подвір’я в нас вистелено плиткою. Навколо школи оновлено огорожу, а то було просто каміння складено, воно ледве трималося. Основний корпус утеплили, вже кинули «шубу», зробили вхідний піддашок, пандус, плиткою застелили. І на черзі зараз міняти будемо дах — шифер класти. Зроблено в нас багато вже і по класах.
Також в основному корпусі стару дерев’яну підлогу замінять на плитку, додає директор. Крім того, під час відвідування Любопільського навчального закладу депутатом Одеської обласної ради Олегом Кутателадзе, було вирішено на місті ще одне важливе питання.
Олександр Рембач, в. о. старости Любопільського старостинського округу
До нас приїхав обласний депутат, розв’язувати питання з ремонтом приміщення у першому класі. Там потрібно, як ми розуміємо, близько 50 тис. грн. Сьогодні це питання вирішено. Пообіцяли допомогти. Ми впевнені, що це відбудеться. Таких капіталовкладень я особисто не пам’ятаю, щоб за один рік сюди були такі кошти витрачені.
Нині важко не відмітити, що після об’єднання кожне село Визирської ОТГ, і Любопіль зокрема, змінюється на очах.
Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради
Результат є наочним. Можна поїхати у Визирку, у Першотравневе. Ось сьогодні ми приїхали в Любопіль. Ми бачимо, що тут почали робити площу, зробили клуб, роблять школу, розробляється проєкт дитячого садка. Любопіль на це не міг навіть очікувати. Я сподіваюся, що тут свого часу і стадіон буде нормальний. У Визирці ми вже зараз будемо будувати стадіон та спорткомплекс з басейном. Я сподіваюся, що жителі Визирської громади будуть покращувати рівень свого життя і впевнено рухатися до того європейського села, про яке ми постійно говоримо.
Депутат наполягає на тому, що сьогодні необхідно розвивати заклади освіти у селах, ні в якому разі їх не закривати — це його принципова позиція.
Авторка: Стелла Дюар.